PDA

View Full Version : Искам да умра



pOleNcEtOy
10-05-2008, 16:44
Здравейте,проблемът ми е че искам да умра имам чувството че всички ме мразят,че никой не ме обича.Не съм откачила просто скоро ще се срина от това, че винаги аз виновна за нещо или нещо друго.Скоро ще дойде краят.Кажете какво да правя.Моля не се смейте!!!!!

snejana67
10-05-2008, 16:54
:-P е и като умреш какво....вече ще оправиш нещата ли :? :?

s3xy
10-05-2008, 17:19
спокойно мила :) сиг съм че ваще колкото и да се карате и т.н. хипер мн те обичат и не си представят живота си без теб... може и да имаш проблеми, но това не означава че смъртта е решението, точно обратното, затова стегни се, вземи се в ръце, поговори с ваще и тегли едни яки майни на сички на които си крива да видят кой тогава ше иска да се самоубива! :grin:

izka
10-05-2008, 17:19
моментно състояние..и на мене ми се е случвало, миналата половин година сиг бях така, ще ти мине, от тебе зависи кога

Bubalcheto
10-05-2008, 17:19
Ще умреш и какво?Не ни занимавай с глупости ... 1во говориш някакви щуротии и искаш някакви напълно непознати да те разобедят да не умираш,моле те,и второ не мислиш ли че си голяма за тия глупости ?!Не е нужно да ни заливаш с излзиашна информация ...

VerryBerry
10-05-2008, 18:24
Споко бе!Вземи се в ръце,момиче..нали имаше една такава поговорка-ако животът ти предостави лимони,направи си лимонада..е,защо и ти не опиташ?Отпусни се и я карай по-спокойно!Не е възможно абсолютно всички да те обичат-приеми го ;) и това не е причина да искаш да умираш..Повярвай,няма да се почувстваш по-щастлива ако го направиш :)

sexy_baby_originale
10-05-2008, 20:19
Защо си мислиш, че никой не те обича? :? Има много хора, които държат на теб и са готови дори да умрат за теб. Не е хубаво да си мислиш негативизми.

Seducti0n
10-05-2008, 21:11
Дай воля на емоцията и не изпадай в депресия.Ако положението е чак толкова тежко потърси помоща на психолог или психо-терапевт!

24white24
10-06-2008, 05:15
Ех тоя пубертет...

mynichka
10-06-2008, 05:22
Ех тоя пубертет...
+1 :-x

drun-drun!
10-06-2008, 12:08
Еми умирай закво живееш да те мразят о.0 Умирам вече трети път ама след втория беше най яко.

Sweet__Dream
10-06-2008, 13:01
Спокойно,не се притеснявай. :) Всичко е временно състояние.Мисли положително.С този песимизъм доникъде няма да стигнеш.Сама правиш,така че да се чувстваш зле.Успокой се и горе главата.Успех.. :) :wink:

ЛаСт!К
10-06-2008, 14:56
успех :x стани емо :? я се стегни бе,ще отмине.

severus
10-06-2008, 18:45
споко човек..на колко си?...т'ва е някво моментно състояние..ше ти мине..и аз мн съм се чувствал така ама тва е положението..ако искаш ме намери в скайпа nsa_mn

Pliok0019
10-07-2008, 12:00
Стани емо. Банално, но факт. Живота е за да се радваме на него. Всички имаме проблеми.

hooliganka89
10-07-2008, 12:44
И тва е причина да искаш да умреш?
Вземи се стегни.Мисля,че просто страдаш от липса на внимание и явно ти е хрумнало,че тва може да привлече повече внимание към теб.
Не е това начина,повярвай ми.

botan
10-07-2008, 13:11
Живота си е твой, прави си с него квото си искаш, но знай, че винаги щом се опиташ да посегнеш към животта си ще се сетиш за нещо, което ще те спре. Другите, които са пробвали и са успявали са били луди. Извинете, ако тука има такива. :-D

iPurple
10-07-2008, 13:20
Здравейте,проблемът ми е че искам да умра имам чувството че всички ме мразят,че никой не ме обича.Не съм откачила просто скоро ще се срина от това, че винаги аз виновна за нещо или нещо друго.Скоро ще дойде краят.Кажете какво да правя.Моля не се смейте!!!!! i az bqh taka po edno vreme.. ama vijda6 4e sum jiva nali.. aide stiga gluposti :)

Lysit0
10-08-2008, 04:43
не приемай нещата толко на вътре,верно ,че родителите се карат,но бъди по - оптимистично настроена.Не бъди толкова затворе,споделяй с приятелки,ако трябва.

Crissy [*]
10-08-2008, 05:20
Какви са тия мисли 'искам да умра' ?? .. Няма да умираш .. сега ти се иска,сега нещо ти е кофти,но след известно време нищо няма да ти има според мене !!

Water
10-09-2008, 05:48
приеми 4е си толкова уникален/на 4е просто никой не може да те разбере а това е ло6о ЗА ТЯХ!!!

DJmx
10-09-2008, 06:33
Здравейте,проблемът ми е че искам да умра имам чувството че всички ме мразят,че никой не ме обича.Не съм откачила просто скоро ще се срина от това, че винаги аз виновна за нещо или нещо друго.Скоро ще дойде краят.Кажете какво да правя.Моля не се смейте!!!!!
НЕМА МРЕШ!!! Това е нормално явление. Всеки човек си има такъв период в живота, е може и по няколко ( :-D ), аз уж го минах тоя. И аз като тебе си мислих че ще умра, но както виждаш още щъкът мои мнения тука ( :D ). Опитай се да и намериш нови приятели, на които можеш да разчиташ, и които да ти помогнат. Не е нужно да се връзвъш на разни идиоти които общо взето са завистливи и комплексирани ( :? ). ГЛедай си живота без да ти пука за другите и ще успееш ;)
Дано съм помогнал малко :)

scoobydors
10-09-2008, 09:01
Епа умирай, дреме ми...
Пука ти, че няква путка се заяжда с тебе.Ако седиш и искаш да умираш до никъде няма да стигнеш.МАЙНАТА ИМ НА ДРУГИТЕ!ЖИВОТА Е ТВОЙ!
пффф...бахти
Да ! :-o

fake_profil_123
10-09-2008, 09:44
Споко бе!Вземи се в ръце,момиче..нали имаше една такава поговорка-ако животът ти предостави лимони,направи си лимонада..е,защо и ти не опиташ?
на мен ми предложи марихуана,ама сер, на село имам цяла нива, чуждата е хубава, а пък в моя двор е дива 8) 8) :-P

Metal_kids
10-10-2008, 15:56
:-o

Metal_kids
10-10-2008, 15:58
Аз съм съгласна с мнението на DJmx 8)

И да добавя не се давай толкова лесно на живота,приеми го като поредното испитание което ще те направи по силен и мъдър човек след като го преудолееш ;)

ValzZi
10-10-2008, 18:39
Епа умирай, дреме ми...
Пука ти, че няква путка се заяжда с тебе.Ако седиш и искаш да умираш до никъде няма да стигнеш.МАЙНАТА ИМ НА ДРУГИТЕ!ЖИВОТА Е ТВОЙ!
пффф...бахти



а така
я се вземи в ръце вместо да мрънкаш и да пускаш теми "искам да умра"
"имам двойка..приятелите ми ме зарязаха...родителите ми са тъпи"
бля бля мрън мрън
пфф баси..

WaterLilly
10-10-2008, 18:53
Епа умирай, дреме ми...
Пука ти, че няква путка се заяжда с тебе.Ако седиш и искаш да умираш до никъде няма да стигнеш.МАЙНАТА ИМ НА ДРУГИТЕ!ЖИВОТА Е ТВОЙ!
пффф...бахти
Умна мисъл, но много трудно изпълнима. Не се депресирай така, това е моментно настроение. Ще намериш някой, който ще те обича истински. Ако имаш нужда от обич точно сега, си вземи домашен любимец. :oops: Всичко ще си дойде на мястото, don't worry, be happy! :)

TheCookie
10-12-2008, 20:54
Ами първото което е помисли си ако го направиш....родителите ти-нещото което най-много обичат в живота,най-красивото за тях нещо,което са сътворили в живота вече го няма???!?!?!??!?!?!?Както ти да загубиш тях..
Другото което е..това че ти си мислиш че всички те мразят е твой проблем..или по скоро...ти си го правиш проблем.....надали те мразят,просто ти така си мислиш.За да те мрази някой значи си направила нещо-промени се
Опитвай да правиш всичко възможно за да бъдеш ти щастлива и хората около теб..и малко по-ведро..какво е това искам да умра-като умрреш,проблемите свършват за теб,а за други стават още по-големи с твоята смърт!
така че по-ведро гледай от хубавата старна на нещата-забавлявай се с приятели! :)

Pooky
10-13-2008, 07:29
Искаш промяна!Искаш да избягаш..от всичко и всички.Е самоубийтвото не е решение..това е само признак на слабост.
Съветвам те да се промениш..Причската, дрехите,поведението,начина ти на говорене..Невероятно е колко много уважение може да предизвика една хубава дрешка у съучениците ти.Ако положението е чак толкова тежко смени училището и както казаха някои отиди при специалист.

Pliok0019
10-13-2008, 11:43
"Самоубството е окончателно решение на преходен проблем."

HatebeeD
10-13-2008, 13:10
Ами вкъщи и аз за всичко съм виновна...Може да ви звучи тъпо, но на мен ми омръзна всичко аз да правя у дома...И винаги за всичко, което се случва аз съм виновна...Няма ден, час, минута в която да не съм виновна за нещо... :( , но не искам да умра...В някоя моментна криза и аз съм искала да умра...Но след време като се замисля и виждам, че няма смисъл... :)

chocoleptic
10-13-2008, 16:07
http://prikachi.com/files/399558g.jpg


Умирай.
На кой му пука?!

ImmortalForever
10-14-2008, 08:24
Епа умирай си...ше ми накривиш шапката шото...

Blo0dyBitch
10-14-2008, 14:48
абе ти ебаваш ли се с нас- темите-"искам да умра","ще се самоубия' и прочи са повече и от тея относно първия път :-D
ако всеки се беше самоубил след като е създал подобна тема-ми то България щеше до сега да се е самозатрила(или най-малко да сме в червената книга)
Я СЕ СЪВЗЕМИ-ничий живот не е толкоз преебан и безнадежден,че да си струва да се прекрати.Най-малкото никога нз какво следва

Rza
10-14-2008, 15:38
Ще ти кажа само,че ако всички умираха или искаха да умират при проблеми като твойте,а има много хора като теб сега нямаше да съществуваме!Всичко живо щеше да се изтрепе....тва не е решение,а щом смяташ,че ти се умира до сега да се беше гътнала вече,така че прави си изводите сама :)

Боре-смк0203
10-14-2008, 19:06
Здравейте,проблемът ми е че искам да умра имам чувството че всички ме мразят,че никой не ме обича.Не съм откачила просто скоро ще се срина от това, че винаги аз виновна за нещо или нещо друго.Скоро ще дойде краят.Кажете какво да правя.Моля не се смейте!!!!!

Лол , успокой топката бре. Живота е пред теб! Защо ти е да умираш !? И защо имаш такива мисли !? Ако не ходи на психолог- мисля че може да ти помогне до някаква степен. Или пък - най добре - най добрите приятели са - родителите ти ! Не се отчайвай от живота ! Просто това е глупост..
Плюс това - ако си набожна - господ не обича самоубийците ! Смятат се за грешници! Винаги трябва да мислиш позитивно,трябва да си реалист ! Има една много добра мисъл от "Етика и Право" - Когато някои говори за вас,или пък се смее/ят,не трябва да мислите че говори/ят лошо за вас или ви се смеят от злоба. - просто недей така- изобщо не е хубаво.Ако не, не ходи на училище за няколко дни, успокой се, премисли малко- или пък говори с хората които мислиш че те мразят - виж какви са мненията им.. има много варианти!

Съвеста е много ценно нещо в днешно време,а на много хора им липсва ! Мисли позитивно - още един път ти го казвам.

Мога да ти дам много съвети, имам доста опит от скапания живот но - недей така душко!

sweet_bunny
10-14-2008, 19:24
Поредната уммираща тема

sssladuranka
10-16-2008, 15:34
спокс и на мен ми се е случвало (не че вс са ме мразели но просто са ми се случвали куп нещастия на веднъж и направо съм се сривала) вс ще мине с времето...

Lysit0
10-16-2008, 16:58
Добре,да кажем така,че си мъртва,да чукна на дърво,и като умреш какво??Замисляла ли си се ,колко ще страдат вашите??А изопщо даваш ли си сметка,колко хорая те обичат??Вашите щяха ли да живеят с теб,ако те мразиха ,не те щяха да се оттърват по някакъв начин.Ако сички те мразиха,щеие ли приятели да имаш....

sladurcheto_11
10-17-2008, 19:48
i az iskam da umra nqma smisul da jiveq :(

Lysit0
10-18-2008, 09:46
Не мога да разбера ващта логика бе деца.....Имате живот ,той ви е дар от Бога,изживейтего ,направете нещо хубаво.Вместо да седите и да се самосъжалявате,поставете си цели и ги гонете.Ще се чувствате много по- добре.

lips of an angel_F
10-18-2008, 13:36
Понякога е по-лесно да се чустваш сякаш си единствения на този свят ,който се бори,който е обесърчен,недоволен или едва сварзващ двата края.Това чуство е лъжа.Но ако поспреш,ако намериш кураж да се бориш всеки следващ ден,някой или нещо ще те намери и ще оправи всичко.Помисли!

SuNsEt
10-18-2008, 14:02
Такам...това е от възрастта и пубертета.Няма никакъв смисъл да умираш.Просто знай,че винаги има хора,които са по-зле от теб.

И малко черен хумор-за погребението кой ше плаща?! :-D

Miimiinka
10-18-2008, 15:36
Спокойно всеки е минал по този период да мисли,че той е виновен за грешките на другите и да му тежат някой неща.Давай ... ; )) стани и се пребори с това и си живей живота.Защото животът няма втора серия ; ))

summerlove66
10-21-2008, 05:58
я се стрягай .. живота е един .. как ще умираш !!

thegmin
10-21-2008, 06:57
Я мри по-добре, че светът се пренасели.

lidetyYy
10-21-2008, 11:22
тва са глупости.........и аз съм имала такива мисли но това в краина сметка е от пубертета....така че всичко ще мине

verdjitO
11-13-2008, 17:42
И аз съм се чувствала така .. може би е заради пубертета :)

uMnePaToPa
11-13-2008, 17:46
Ех тоя пубертет...
+1 :-x
+1

Abbie_Broken
11-13-2008, 17:58
Сега какво очакваш да ти кажем? Това е от възрастта и аз имах такъв период - не е лесно. Ти обаче недей толкова да мислиш, че никой не те обича, щото тфа е уникално тъпо. Преди да кажеш, че живота ти е ужасен и безсмислен, се замисли за хората, който са болни от неизлечими болести, но се борят за живота, сети се децата, които никога не са рабирали какво е да имаш майка и баща и никога не са имали нищо. А ти имаш нали?! Сега недей за се самосъжеляваш, а се стегни и намери причина да живееш и да си щаслива, защото живота е един и ти решаваш как да го живееш. Така че недей да позволяваш на разни тъпи хора или случки да те съсипват!

А на всички, които ти се издразниха за това ще кажа, че не са прави. Много хора точно в пубертета имат нужда от помощ а не от репликата:"оф тоя пубертет"! Ясно е, че на някои хора през тая възраст им е по-трудно. Иделно разбирам, че имаш нужда да чуеш нещо различно от другите и се опитах да ти го кажа, но си зависи от твоята гледна точка и мироглед. Късмет и дано всичко се нареди! :)

П.П. Ако имаш нужда да говориш с някой... пиши на ЛС (уча психология)

v3rSaNd37
11-14-2008, 18:30
Ех тоя пубертет...

Епа мацка споко и аз съм го преживяла тоз момент :-) изчакай малко и ако не ти мине ......