PDA

View Full Version : Как да се справя с това?



justtellme
10-05-2008, 16:48
Обичам го. Искам да съм с него. Бях объркана и незнаех какво искам. Сега вече знам, но е късно;( Историятя ми сигурно ще ви се стори поредното клише. Може за вас да е така, но не и за мен. Познаваме се от близо 2 години. Харесах го още щом го видях. Когато разбрах,че и той ме харесва не можех да повярвам. Станахме гаджета, може да се каже, че той беше първото ми сериозно гадже. Тогава бях малка-на 16. Прекарвахме много време заедно-разходки, кафета-знаете как е. След 2-3 месеца на него му се наложи да замине задълго без негово желание и естествено искаше да знае дали ще го чакам. Сега като се замисля сигурно съм се уплашила от факта,че връзката ни става по-сериозна и му казах, че сигурно няма да мога. Ужасна постъпка, знам. Голяма грешка. Ако можех да се върна във времето ... но да не мечтая за невъзможни неща.. И така той замина. В началото не ми липсваше. Тогава излизах с едно друго момче и предполагам, че той е запълвал поне донякъде празнината в мен. После осъзнах всичко. Искам само моето си момче, което беше далеч и предполагам забравил за мен. В момет в който трябваше да го подкрепя аз не го направих. Миналото лято започнахме да си пишем и той ми каза, че иска да е с мен. Аз не мовжех да повярвам. Мислех, че сънувам. Явно ми беше простил. След това се случиха много неща, но ние така и не се събрахме. Говорили са му лоши неща за мен, все се случваха недоразумения. Преди няколко дни той ме покани да излезем и аз се съгласих.Не го бях виждала много, много отдавна, но често мислех за него. Но тогава имах гадже-М. Сигурно ще си помислите, че не съм постъпила добре спрямо М, но ми беше хубаво с него, а и все пак трябва да продължа напред, нали? Е сега осъзнавам, че това май е невъсможно. Та видяхме се с това момче и си говорихме за много неща. Накрая той ме изпрати до нас и ми каза, че ако не беше гаджето ми би ме целунал. Е не ме целуна, но въпреки това аз бях щастлива. Разделих се с гаджето си и казах на моето си момче, че искам да съм с него, а той нищо не ми каза. Не каза какво мисли. И понеже не беше в моя град каза, че като си дойде ще се видим. Съмнявам се това да стане :( а толкова много искам да съм пак с него. Вече незнам какво да правя. Казах му каквото чувствах и сега незнам какво да правя. Ако му се обадя или пиша, той ще реши, че съм някоя досадница. Ако нищо не направя сигурно ще помисли, че вече не чувствам същото. Моля се само, той да се съгласи и да се видим. Отчаяна съм. Не пишете злобни коментари плс:) Просто исках да споделя .... Ако някой е преживял подобно нещо нека даде някой съвет ...

Знам, че излезе малко дълго и благодаря на тези, който гопрочетоха

soul1199
10-05-2008, 16:56
ytre,kato stane6 my pi6i edno sms-4e,4e,kato si se subydila,purvoto ne6o ,za koeto si si pomislila,i e bil toi i 4e,kato pogledni6 slunceto vijda6 nego,a ti lipsva tolkova mnogo i 4e nqma6 turpenie da se vidite/toky 6o mi hrumna,dano da ti poslyji/toi 6e ti otgovori sig. i ytre 6e pi6e6,kakvo e stanalo,yspeh :)

Whyniser
10-05-2008, 17:05
Еми оставаш момчето.Ти си си виновна.То са го казали: "Мисли преди да действаш".Сега си понеси последствията.

tarataika
10-05-2008, 17:24
ytre,kato stane6 my pi6i edno sms-4e,4e,kato si se subydila,purvoto ne6o ,za koeto si si pomislila,i e bil toi i 4e,kato pogledni6 slunceto vijda6 nego,a ti lipsva tolkova mnogo i 4e nqma6 turpenie da se vidite/toky 6o mi hrumna,dano da ti poslyji/toi 6e ti otgovori sig. i ytre 6e pi6e6,kakvo e stanalo,yspeh :)

съгласна съм, но да не е толковя лигаво, щото наистина може да си помисли, е си досадна или най-малкото, че си мислиш, че можеш да правиш каквото си искаш и той все ще се връща при теб...А и явно иска малко време човека, нормално е, ти си го наранила....чувства се обиден и объркан.Времетопри всяко положение ще покаже какво ще се случи и аз ти пожелавам да се съберете! Пиши какво е станало после

BaiToq
10-05-2008, 17:48
Няма да напиша злобен коментар :)
Просто чакай и се надявай,
може и да дойде...пък
и няма защо да откаже да излезете.
Спокойно :)

davkata
10-05-2008, 18:00
абе ясно че оная вечер баткото просто е объркал с кой си е чатил а иначе така ти се пада кат искаш всичко 8)