PDA

View Full Version : "България Умира"



SWASTICA
10-05-2008, 17:52
Може би поредната, а може би първа по рода си тема в която ще засегна живота в България и всички българи.
Наистина ми е доста трудно и се въпросирам от къде да започна? Ще започна от природата ни.
България е страхотна страна с красива природа, която става мишена за масово изсичане, което е породено от увеличаващите се на брой строителни обекти. Хубаво е, но мислят ли за бъдещето? Колко чист ще бъде въздуха в Б-Я след 10 години? Ще дишаме ли наситения на вредни газове въздух или ще носим специални маски? Колко жалко е да убиваш нещото, което не пряко и не буквално ти дава живот, ако мога да се изразя така...
Страната ни регресира във всяко едно начинание. Но какво е виновна природата, че хората стават по-зле и от животните? Основния проблем в страната ни е настоящето поколение деца. Изключително голям проблем! Колко в момента си мислят, че трябва да цитират това и да започнат с конското:( "Кой съм аз, че да казвам какви са децата?", "Кой съм аз, че да задавам такива въпроси?")? За доста време обърнах голямо внимание на подрастващите и установих, че 90% от тях са така наречените: "безнадежни случаи".
Възрастта между 11 и 18 е възрастта на ранния секс и алкохолните забавления. Колко са момичетата на 17 години, които не са пушили, не са пили и не са правили секс? 2-3? Поне едно от нещата е част от техния манталитет... Всички след 13 са потенциални к*рви, които се водят по модата. На мода е да се е*ете на 14- започнахте да се чукате на 14, стана модата да се почвате на 12 - почнахте се на 12... Попадал съм на стотици изповеди от сорта на: "Аз съм на 12 и съм спала с 7 момчета, много обичам да духам, ако някой има голяма пи*ка да си остави скайп!", "Аз съм на 13 и съм голяма к*рвааааааааааааа, обичам да се чукам с различни момчета и не мога да се спра, но не ми пука, защото ми е кеф!", "На 15 години съм и съм влюбена в баща си, всяка вечер мастурбирам на негови снимки." Една вечер ми се праскаха чек*и и до мен беше братчето ми на 7 годинки, не издържах и му го подадох в устичката", "Много се възбуждам от мъже над 40 години, на 16 години съм и направо се подмокрям като видя такъв...", "Влюбена съм в бащата на един мой приятел, той е на 46 години, а синът му с една година по-голям от мен- на 17.", "Както си стоях в парка, дойде един мъж на възраст около 50 години изкара си пи*ката и започна да си лъска, аз се възбудих и започнах да му лапам, той искаше да ме чука и му дадох, но се притеснявам да не ми стане нещо, тъй като съм на 12 :S", "Праскам че*ии като си мисля за майка си, много ме възбужда.", "Имам си приятел и ме чука всеки ден, но все в дупето и сега се изпускам доста често. ПП- На 13 години съм :S, Какво да правя?", "Идваха едни работници и единия много ме изкефи, изкарах му го и започнах да му правя свирки, макар, че той е на 49, а аз на 14 :* Беше много яко, мисля, че съм влюбена в него :* "
Това е една много малка част, наистина адски малка част от поколението в Б-Я.
Разхождам се в морската и на една пейка виждам момиче на видима възраст около 15 да прави свирки на циганин на видима възраст около 40. Момичето беше сравнително красиво..
О, нека добавя още едно: "Наще ми даваха по 2 лв за закуска и не ми стигаха, решихме с една приятелка да направим пари. Секс за пари, ама сега след време се отказах, ама има някакви дядковци с които съм спала и ме търсят за още." Тази не знам на колко беше 15-16.. Може и 14.
"Как да се направим на големи? Възрастните пият алкохол, ние не можем ли да бъдем възрастни?" Джас 2 водки, Бълбук-мокета стана за пране.
Всъщност вие не пиете защото ви харесва, пиете, защото сте си поставили за цел да бъдете големи и да покажете на другите, че можете да пиете алкохол- Я ме виж, баце, бълбукам водка, чак Земята храня...
На 14 да се натряскаш за вас е напълно нормално, нали? Защо? Защото не се знае колко ще живеете и се живее само един живот, защо да не пробвате от всичко, а?
Ами аз не знам, защо не опитате да се боцкате само кочове, примерно? Нали от всичко трябва да се пробва? Не баш от всичко ли? А, значи което считат 90% от хората за правилно, това пробвате... Ясно. Чуха скинара и група смешковци се събраха и започнаха да бият КОЙТО ИМ падне. Приятели, знаете ли, че скинарите са етнически борци?
Не просто побойници! Когато си в компания от 20 човека, най-яко е да изпиеш най-много, защото впечатлението в този момент е достигнало своята връхна точка! Loosers.
Станаха и на мода наркотиците - започнахте да се боцкате и да смъркате, което за вас пак си е нормално... Във форума едно дете прави тема каква водка да взема и се започва дискусия сякаш обсъждат кои бонбони са най-хубави...
Такава водка, такава водка, сякаш 20 годишни пиянде-майстори, брате... Айде съвземете се, слезте на Земята! Да идат на екскурзия да се насерат от пиене, да стане нещастен случай-направяне с алкохол и тогава ще се питам на вас съвестно ли ще ви е? За препоръчителите говоря? Не? Защо? Защото всеки си носи отговорност ли? Ами ако му беше препоръчал да не го прави? Едно мнение няма да е от значение, защото другите ще са различни... Ами, ако всички му кажете да не го прави? По-различно ли ще е? Може би....
Тема какви наркотици използвате-Вчерашни насрани и напикани пикли и пикльовци започват да обсъждат видовете наркотици сякаш си споделят кои предмети им са любими в училище...
И теория изкарахте за полезното действие на тревата, ха, смешници.
Емо децата пък се филмират сякаш няма филми за тях... Вени, самота, глупости, бритони...
Абе хора, вие как ще гледате семейства?

LipSoFAnAnGel
10-05-2008, 18:21
Много хубава тема!Написана от едно сериозно момче поне по думите ти си мисля, че си такъв!А да те попитам на колко си години , опитвал ли си горе споменатите работи?

Hansi
10-05-2008, 18:21
Добро.Много истини си казал,но предполагам знаеш,че нищо няма да се промени.

Chacho_vr
10-05-2008, 18:23
Напоследък пускам къде ли не резултатите от една статистика. С тях ще направя допълнение на написаното от свастика.

"Чарлз Дарвин е център-нападател на футболен отбор или английски крал от XVI век. Така са отговорили ученици между 15 и 18 години в проучване за гамотността им."

Въпроси към средношколници
1.Кога е избухнало Априлското въстание
2.Откъде извира дунав
3.Какво е станало на 10.11.1989г
4.Русия и САЩ през 2-та световна война съюзници ли са или врагове
5.Какво е птицечовка
6.Каква стойност е числото Пи

Верни отговори
1.72%
2.67%
3.49%
4.36%
5.37%
6.81%

А темата понеже е за Б-я, ето още малко данни.

Всеки четвърти отличник и всеки втори с по-нисък успех не знае, кой е написал "Хаджи Димитър".

Да живее България :smt006

TheNewReligion
10-05-2008, 18:25
Прочетох "въпросирам се" :shock: и желанието ми да чета се изпари.

tItEufFf
10-05-2008, 18:34
Хубава тема..но оставам без думи. Не знам какво да кажа.

Не разбирам как може едно момиче на 13 години да разправя на цялото даскало как се била напила в събота вечер и сега не помни нищо .. И да се гордее от това. Или да ми казват, че купон без алкохол не ставало. Що за глупости?? :?

Аз съм на 14. Пушила съм. Пия алкохол в наистина умерено количество - бира пия само в петък или събота, а шампанско или вино само по празници. Досега никога не съм се напивала. И съм девствена 8-) Чудо, а? Изобщо не е смешно, ама .. нищо не може да се направи. Абсолютно нищо. И все пак браво за добрата тема.

BulgariaZaBulgarite
10-05-2008, 18:35
I. Удържане на властта:



1. Заграбване на средствата за масова информация.
2. Всички, които участват пряко във властта трябва да имат местни имена и външност.
3. Директорът може да бъде гой, но поне един от неговите заместници трябва да бъде от нашите.
4. Да не се допускат до властта трудещите се.
5. Да се поддържа репресивен апарат за пълен контрол.
6. Масон, който е оставил следи при провеждане на акция или използване на специални средства, завършва живота си със самоубийство или го ликвидират.
7. Да бъдат създадени и поддържани структури за чистка в оществото; обезглавяването на гоите да се провежда по план, независимо от степента на активност.

Ii. Идеология:


1. Средствата за Масова Информация, литературата и изкуството да се използват за демонстриране преимуществата на капитализма пред социализма.
2. За репресиране на гоите (неевреите) може да се използва митът за антисемитизма.
3. Да се разоръжи езичеството и да се внедрява религия, промиваща мозъците, на робски принципи. Поробването и асимилацията на българите трябва да продължава с нарастващи темпове.
4. Да се действа само от името на народа и за народа, само с добри намерения - може да се говори всичко.
5. Да не се допуска разпространение на антиеврейски лозунги сред обществото.
6. Да не се допуска разпространение на листовки, обръщения, вьзвания и заявления на гоите, нито призиви за справедливост и възмездие.



Iii. Денационализация:



1. Да продължи смесването на расите под вида на интернационализъм.
2. Да се използват всякакви средства за пълно национално обезличаване на българите.
3. Под претекст за борба с национализма и шовинизма да се унищожава всичко национално.
4. Да се осигури повсеместно организация и управление на българофобията (да се унищожава всичко българско с всички възможни средства).
5. Да не се допуска разпространение на българската предхристианска религия, тази религия да бъде обявена за фашистка.
6. Да се приобщят българите към робските религии, а в православието да не се допускат никакви инициативи и свободомислие.
7. Да не се допуска в паспортите на гоите графа “расова принадлежност” и да се ликвидира графата “националност”.
8. Да не се допуска статут на коренно българското население и други подобни ереси, които позволяват възраждане на нацията и културата.
9. Да не се допуска създаването на Центрове на българска национална култура.






Iv. Отнемане на свободите и възможностите за инициатива на българите:



1. Своевременно да се попълват психиатричните лечебници, местата за лишаване от свобода, болниците, трудововъзпитателните училища, дисциплинарните батальони и др.
2. Да не се допуска гоите да създават свои разузнавателни школи; стадото трябва да бъде под пълен наш контрол, да не се допускат никакви организирани съвместни действия, които биха им осигурили непобедимо положение и идейно оръжие; науките за управление да се създават само от юдеи; никакви координационни и консултативни съвети, начини за бърз обмен на информация и оповестяване; да не се допускат национални организации, фашизъм или национализъм в каквато и да е форма; да не се позволява на гоите да събират адреси и телефони на юдеи, нито да създават методи за борба с ционизма.
3. Да се отвлича вниманието на гоите с каквото и да е, да се използват разнообразни средства за борба. Всички наши действия трябва да бъдат гъвкави и неотразими. Противниците трябва да бъдат дискредитирани и разединени, да бъдат принудени да се съобразяват с нас и да търсят съюз с нас, да бъдат обезглавени, да се атакуват щабовете им, а нашите хора да ги дезорганизират.
4. Да се пречи на издаването на трудове, насочени срещу нас - “Какво да се прави”, “Как да действаме”, “Схеми за действия по направления”, “Славянски лидери”, “Методи за привличане на хората и борба за аудитория”.
5. Прокуратурата не трябва да отчита дейността на членовете на тайни общества – нито ционисти, нито юдеи, нито полуевреи, нищо, което е свързано с нас. Да не се търсят причините за самоубийствата.




V. Забавяне развитието на гоите:


1. Необходимо е гойското стадо да се държи в нищета и безправие.
2. Нашето обкръжение трябва да осигурява забавеното развитие на гоите и управление насоките на тяхното развитие.
3. По-често да се пуска музика с наркотично действие, да се промиват мозъците, да се използват труднооткриваеми музикални тонове, които изтриват паметта в дълбочина.
4. У гоите всичко трябва да бъде робско - храната, религията, идеологията, науката, отношението им към нас, оръжията и средствата за защита, начинът на живот, средствата за информация, образованието, професиите, положението в обществото, жилището, културата.
5. Посредством вредни и непълноценни храни гоите да бъдат превърнати в безпросветно стадо, в безинициативни, бездейни и .затлъстели свини. Кръвта им трябва да бъде кисела, а не алкална.
6. Да създадем и да удържим превъзходство над гойското стадо, да бием постоянно по слабите точки и ключовите центрове на гоите, по-бьрзо да преминем към решаващия стадий в овладяването на света и пълното подчиняване на гоите на нашето международно правителство.


Vi. Да унищожаваме противника чрез асимилация, като хуманна форма на геноцид:


1. Юдаизмьт, ционизмът, всемирната еврейска нация и Международното правителство органически не могат да приемат създаването и съществуването на български семейства. Затова е необходимо да се погрижим в най-кратки срокове да асимилираме максимален брой български момичета сред другите народи.
2. Разбира се, не бива да се използват сексуалните контакти по предназначение и за създаване на семейства, а само за развращаване на младежта, за насаждане на полови извращения, за увеличаване броя на конфликтите и разводите, а в крайна сметка за намаляване числеността на българите.
3. В никакъв случай да не се допускат насърчения или помощи за създаване на деца от български съпружески двойки с висока степен на национална чистота.
4. За засилване на асимилацията не бива да се отказваме и от старата идея за кастрация на гоите.




Vii. Създаване и поддържане на условия на нищета и безправие:



1. Българите винаги трябва да бъдат бедни и безправни, навсякъде да изпитват неудобства и неволи и ежедневни бюрократически спънки.
2. Масовата бедност трябва да поражда масова безпросветност и глупост, а те на свой ред - масова престъпност.
3. Да не се допуска българите да си възвърнат равенството, независимоспа, свободата и националните богатства.



Viii. Масова дебилизация на гоите:



1. Врагът в максимална степен се деморализира, когато вижда, че всичко, което става около него, е лъжа, разруха и грабеж. (!!!)
2. Образованието за гоите трябва да създава морални уроди.
3. Схемата за действия трябва да бъде съгласувана с Единния план, разработен от Световното правителство.
4. Засега няма по-разрушително нещо от алкохолизма. Да не се допуска намаляване градуса на спиртните напитки.






Ix. Употреба на бойни психотропни вещества, променящи човешката психика:



1. Предизвикващи отслабване на паметта за продължително време.
2. С чисто наркотично действие.
3. Убиващи интереса към определени видове занимания и умствена дейност.
4. Увеличаващи влечението към спиртни напитки.
5. Програмиращи личността за убийство или самоубийство.
6. Възбудители на половата дейност у мъжете и жените, което води до полови извращения.



Х. Методи за масово отравяне на гоите:



1. По пода да се разлива живак, например когато се напуска жилище.
2. Средства за масово поразяване да се прилагат в общите кухни, столове или на обществени места, където се събират гои.
3. Да се превърне България в технологична боклукчийница на развитите страни.







Xi. Съкращаване числеността на гоите до разумни граници чрез скрити форми на геноцид в нашата тайна едностранна война:



1. Да продължи изтребването на гоите по метода на “своеобразното демографско съкращаване”.
2. Да се продължи демографското съкращаване на българите до 3 пъти за едно поколение чрез юдомасонския похват “помощи за самотни майки”.
3. В обществото зле се възприема идеята за “остаряване на нацията”, като се оставят да живеят само неспособните на съпротива.
4. Ако се работи умно, с българите можем да приключим бързо.



Xii. Съкращаване числеността на гоите чрез други форми на геноцид:



1. Да се направи невъзможно създаването на многодетни български семейства.
2. Да се поддържа високо равнище на детска смъртност у българите и да не се допуска такава при юдеите.
3. Да се поддържа висока смъртност сред българската младеж.
4. Да се завишава възрастта, при която се разрешава встъпване в брак.
5. По всякакви начини да се влошават отношенията между гойските мъже и жени и да се разрушават семействата им.
6. Да се разработват нови закони (екодемографски войни) за ликвидиране на гойските маси без военни действия, без материални загуби, чрез глад и обедняване.
7. Да се предизвикват безпорядъци и масови вълнения и да се използва армията, силите на закона и правосъдието за възстановяване на реда, което да води до съкращения на гоите в ограничени количества.



Xiii. Унищожаване на противника със средствата на медицината:



1. Да се увеличат забременяванията и абортите сред малолетните момичета, водещи до стерилност, “случайни” помятания, преждевременни раждания, мъртвородени деца и усложнения след раждането.
2. Необходимо е да се саботират грижите за бременните, новородените и родилките и да не се допускат реални мерки за защита на майчинството.
3. Да се спъва профилактиката и да се прави всичко за намаляване средната продължителност на живота на гоите.
4. По време на лечение или зъболечение, в раната да се поставят зарази или отровни вещества.
5. При всяка операция да се присаждат на пациента ракови клетки от онкологично болни.
6. Да се употребяват лекарства с променен химичен състав и лекарства, лишени от лечебни свойства, чрез предварително облъчване, замразяване и т. н. от лекарите.
7. Класическо бавно отравяне с малки дози отрова.
8. При рентгенови снимки и прегледи да се увеличава силата и продължителността на облъчването.




Xiv. Действия чрез контролираните средства за масова информация:



1. Да се поддържа стабилна тенденция към българофобия и национален нихилизъм.
2. Да се обявяват всички патриотични и национални движения на гоите за фашистки, националистически, шовинистки, терористични и консервативни, да бъдат оклеветени, очернени и да им се лепват етикети.




Xv. Повсеместна и постоянна гавра с врага:



1. Над българите може да издевателства който си иска и както пожелае. При изкуствено създадената пълна безотговорност имената на нашите ще бъдат винаги засекретени.
2. Гоите да бъдат доведени до самоубийства, инфаркти, инсулти, припадъци и други тежки състояния посредством хулиганщина, наглост, издевателства, унижения, оскърбления и пълна безнаказаност на извършителите юдеи, членове на други тайни общества и шабес-гои (“колаборационисти”).
3. Необходимо е с българският народ да се разправим по-бързо, защото после ще бъде късно. Хилядолетният ни враг е още жив.

Stefityyy
10-05-2008, 18:37
ние тука освен да си чешем езиците нищо не можем да направим..... но да, България умира... и кой го направи това ?? :-o :? .... де политици, де други народи които се заселват в нашата мила родина

TERRORMACHINE
10-05-2008, 18:40
Намерете песента на Final War - The Narionalist...непременно прочетете текста!

5StaR
10-05-2008, 18:46
Но tbh вярно е всичко написано от swastica

GutCandy
10-05-2008, 19:05
Априлското въстание избухнало 1878?Надявам се,че е грешка на пръстите...

BulgariaZaBulgarite това от Програма за изтребване на българския народ е,нали?Интересно четиво...

kalinapet
10-05-2008, 19:08
Жестоката истина. Съмнявам се в скоро време да се оправи нещо в България. Докато всеки гледа да е в крак с "модата" винаги ще ги има тези неща.

SWASTICA
10-05-2008, 19:15
]Много хубава тема!Написана от едно сериозно момче поне по думите ти си мисля, че си такъв!А да те попитам на колко си години , опитвал ли си горе споменатите работи?
Годините за мен нямат голямо значение...
И не, никога не съм опитвам такива неща .. И не бих!

assd22
10-05-2008, 19:29
балгария не умира с моити приятели ше я вазкресим 8)

hottie
10-05-2008, 19:52
ние тука освен да си чешем езиците нищо не можем да направим..... но да, България умира... и кой го направи това ?? :-o :? .... де политици, де други народи които се заселват в нашата мила родина

Ама... :-o не може все другите да обвиняваме! Българинът все търси вина в другия. А кой избира политиците? Българският народ е мнозинството, а комунизма падна отдавна.

Иначе евала за темичката на SWASTIKA!

assd22
10-05-2008, 20:04
ние тука освен да си чешем езиците нищо не можем да направим..... но да, България умира... и кой го направи това ?? :-o :? .... де политици, де други народи които се заселват в нашата мила родина

А кой избира политиците? Уния рейсаджий (турците) 8)ше ги обрежем сичките 8)

BlueAvalanche
10-05-2008, 20:05
балгария не умира с моити приятели ше я вазкресим 8)Ти даже не можеш да напишеш правилно името на държавата си бе....... :shock: айде да живее българия и пичовите като тоя

България бе клоунче

hottie
10-05-2008, 20:07
ние тука освен да си чешем езиците нищо не можем да направим..... но да, България умира... и кой го направи това ?? :-o :? .... де политици, де други народи които се заселват в нашата мила родина

А кой избира политиците? Уния рейсаджий (турците) 8)

Много лесно така ;)

assd22
10-05-2008, 20:34
ние тука освен да си чешем езиците нищо не можем да направим..... но да, България умира... и кой го направи това ?? :-o :? .... де политици, де други народи които се заселват в нашата мила родина

А кой избира политиците? Уния рейсаджий (турците) 8)ше ги обрежем сичките 8)Искам да им направиш прическа като твоята или като оная от аватара.. :smt002 :smt029 :smt023 :smt077 :smt117 :smt116тва съм аз ве манец кефка ли те 8)

babity
10-05-2008, 20:57
ние тука освен да си чешем езиците нищо не можем да направим..... но да, България умира... и кой го направи това ?? :-o :? .... де политици, де други народи които се заселват в нашата мила родина

А кой избира политиците? Уния рейсаджий (турците) 8)

Много лесно така ;)

За к'во да идеш да гласуваш като всички са еднакви? И дали ако пък реша да ида да си пусна гласчето за някого, някога в тази държава ще имам повече права от един мангал, примерно? Е, аз не, че съм расист или давам зор... питам за някога, не че нещо... България е много хубава страна, невероятни места има, а от другата страна имаме и чудесни закони (изключвам тези, които в момента се опитват да гласуват, като онзи за етажната собственост), но изпълнението куца. Ето примера с тийнейдржърите: имаме си един хубав вечерен час, забрана за продажбата на алкохол и цигари... все такива хубави, необходими неща, ама докато чичко полицай ме среща в амнайсе часа да се сляпкам по улиците и започва да ми бибитка и подвиква от патрулката.... няма да има оправия! Даже днес си говорих и с майка ми. Аз никога не съм искала да напусна България, дали от инат, да си докажа, че и тук мога да преуспея или от някакво смешно чувство за патриотизъм, незнам. Просто никога не съм давала дума да се издава за заминаване - само на екскурзия, повече не. Е, в последните няколко месеца се нагледах на разни и разнообразни случки. На кой се опитали да му извадят апандисита, вместо да видят възпаления яйчник, кой се изгаврил със знамето и после държавата го щади... Ужас!

LizZz
10-05-2008, 21:20
От едно известно време и аз си мисля по този въпрос..
Първо смяна на манталитета на колкото се може по-голяма част от населението, после на цялата управленческа система!
Никви цигари, алкохол и всичко от тоя род за лица под 21 години;
лица под 18 да са си по домовете след 10:30.. Строго, ама няма как..
Всъщност, като се замисля не само управленческата система трябва да се смени.. Образователната, здравеопазващата, полиция, абе абсолютно всичко, но не виждам как ще стане.. Ама изобщо!


.....

Едит: Един диктатор му е майката...

hottie
10-05-2008, 21:21
За к'во да идеш да гласуваш като всички са еднакви? И дали ако пък реша да ида да си пусна гласчето за някого, някога в тази държава ще имам повече права от един мангал, примерно?

Ето тук е проблемът. Че повечето разсъждават така. Няма за кого да се гласува.Ами хубаво, ама не издигами и нов свестен кандидат,нали? Всички решават че няма за кого..по-добре да си седим неутрални, но от това нищо не печелим.
Но както и да е. Това си е мое лично мнение- по-добре активен, отколкото пасивен. :)

TERRORMACHINE
10-05-2008, 21:24
От едно известно време и аз си мисля по този въпрос..
Първо смяна на манталитета на колкото се може по-голяма част от населението, после на цялата управленческа система!
Никви цигари, алкохол и всичко от тоя род за лица под 21 години;
лица под 18 да са си по домовете след 10:30.. Строго, ама няма как..
Всъщност, като се замисля не само управленческата система трябва да се смени.. Образователната, здравеопазващата, полиция, абе абсолютно всичко, но не виждам как ще стане.. Ама изобщо!


.....С цената на много кръв...

Still1ME1Still1HERE
10-05-2008, 21:27
балгария не умира с моити приятели ше я вазкресим 8)С твоити приятлеи така ше я вАзкресите бАлгарията,чи напраууу(точка) :?

За някои неща съм съгласен,за други не.Тва,че са тъпи курви е ясно-трагедия.За цигарите-мисля,че здраво мислещ човек над 14 може сам да си определи плюсовете и минусите,които са повече.Тва е въпрос на личен избор-кеф ти пушиш,кеф ти не пушиш.Алкохолът също е въпрос на личен избор.Вредно е,както много други неща,но на някои хора просто им е нужен.Имам предвид,че някои хора са твърде срамежливи и не могат да се отпуснат,особено в комания,която не е точно като тяхната,но все пак имат общи интереси.Това да имаш черни петна е идиотско.Пиеш до толкова,до колкото да се отпуснеш малко.Случвало ми се е веднъж(преди 2 години) и не мисля да се повтаря някога.Накотици са си ташак работа.И най-вече тези,към които се пристрастяваш.Пробвал съм 2 пъти трева-може някои път отново,но да се твърди,че е полезна е смешно.Да така е и е доказано,но да кажеш,че пушиш защото е полезно >.< Към нищо не съм пристрастен и няма и да стана.

За природата си напълно прав-само я усират.Режат дървета правят пожари,за да построят някъв шибан хотел...Да идват дебели богаташи да си взимат по 40 палачинки(реален случай).Виж може от време на време да се отсекат малко дървета,колкото да направят една хижа.А и плюс това развалят природата.Животните емиграт от вековните си домове.

Тук ще напиша и за други неща.Колата и чипсовете са супер вредни,а тея се тъпчат кат невидели.Два-три чипас в училище,с две коли още навън и у тях.Тоя холестерол им ебава майката.

Абе въобще тука е много зле,но тук сме родени и ще се трае.Полицаите са супер зле-само рушвети са им в главата :-x

Между другото ти(SWASTIKA) почваш да ми првиш голямо впечетление.Странен,но все пак трезво мислещ човек.Малко предъбеден за много неща,но никой не е перфектен.Харесваш ми :)

Ае,лека на всички съфоумци :)

nazistka*
10-05-2008, 21:29
От едно известно време и аз си мисля по този въпрос..
Първо смяна на манталитета на колкото се може по-голяма част от населението, после на цялата управленческа система!
Никви цигари, алкохол и всичко от тоя род за лица под 21 години;
лица под 18 да са си по домовете след 10:30..

.....


Бате,кой мислиш че ше ти спазва тва?? :lol:

Аз имам 18,ама като бях на 15 примерно пак си се прибирах в 12-1 и нататък 8-)
Пуша си и си пия,и от 13-14 годишна го правя,и ако поставят +21,мислиш ли ,че ше спра?? :lol:

LizZz
10-05-2008, 21:32
От едно известно време и аз си мисля по този въпрос..
Първо смяна на манталитета на колкото се може по-голяма част от населението, после на цялата управленческа система!
Никви цигари, алкохол и всичко от тоя род за лица под 21 години;
лица под 18 да са си по домовете след 10:30..

.....


Бате,кой мислиш че ше ти спазва тва?? :lol:

Аз имам 18,ама като бях на 15 примерно пак си се прибирах в 12-1 и нататък 8-)
Пуша си и си пия,и от 13-14 годишна го правя,и ако поставят +21,мислиш ли ,че ше спра?? :lol:
И ти е забавно?

Како, като ти плеснат едно наказание никво излизане от вас + спиране на нета, TV-та и всичко останало, защото са ги глобили пак ще си говорим!

Точно такива келеши и келешки като теб са проблем!
На 18 си - НЕ ТИ ЛИЧИ!
ПОГЛЕДНИ СЕ ОТСТРАНИ!

nazistka*
10-05-2008, 21:35
кой ще ми го плесне,бе,сладурче? :)

да ти го плеснат в челото,да ти го плеснат...

LizZz
10-05-2008, 21:39
кой ще ми го плесне,бе,сладурче? :)

да ти го плеснат в челото,да ти го плеснат...
Забавница..

И какви планове и мечти имаш реализацията ти в живота, сладурче?

BlueAvalanche
10-05-2008, 21:48
Eпа направих си труда да го прочета. Браво на SWASTICA явно сме на едно мнение

Alco
10-05-2008, 21:57
кой ще ми го плесне,бе,сладурче? :)

да ти го плеснат в челото,да ти го плеснат...
Забавница..

И какви планове и мечти имаш реализацията ти в живота, сладурче?

еее евала, не вярвах, че може да има толкова ограничен човек, който да си мисли, че пиенето и пушенето пречат на реализацията, ама явно съм се лъгал. тва е един от най-големите бисери, които съм чел някога.

LizZz
10-05-2008, 22:00
кой ще ми го плесне,бе,сладурче? :)

да ти го плеснат в челото,да ти го плеснат...
Забавница..

И какви планове и мечти имаш реализацията ти в живота, сладурче?

еее евала, не вярвах, че може да има толкова ограничен човек, който да си мисли, че пиенето и пушенето пречат на реализацията, ама явно съм се лъгал. тва е един от най-големите бисери, които съм чел някога.
Не съм казал нищо такова. :)
Виж си подписа..

Alco
10-05-2008, 22:06
е не си го написала в прав текст, ама звучи точно така. момичето пие и пуши, кво общо има тва с реализацията?? :shock:

и кво ми е на подписа?

LizZz
10-05-2008, 22:14
е не си го написала в прав текст, ама звучи точно така. момичето пие и пуши, кво общо има тва с реализацията?? :shock:

и кво ми е на подписа?
Приеми го просто като въпрос.
И съм свикнал да ми говорят в мъжки род..
Виж си пак подписа, тогава.

rowzz
10-05-2008, 23:26
пo-добре да гласуваш, щото обиваш гласа на един циганин или турчин дето гласува за поробването на България от дпс.. независимо коя партия или кой кандидат важното е да е Българин.. другото вече от тях зависи.. поне така смятам, че сте се оправи Нашата иначе така хубава държавица..

LizZz
10-06-2008, 08:09
Не съм казал, че всички трябва да са еднакви. Даже е хубаво всички да са различни..
Просто тоя просташки манталитет се доразвива из дискотеките и всичката тая свобода, вместо да се коригира на време..

Е тая по-на горе ми се дуе, че се ебала на 14, пиела и пушела.. Е нема що..
Гордеят се с нещо, което е адски просто за постигане и всеки може да го направи, ако поиска.. Докъде така?

А на мен просто ми беше интересно да и видя плановете за бъдещето, без значение какви са. Е така, интересно ми е. :)
Може и на лично, ако те притеснява нещо..

Still1ME1Still1HERE
10-06-2008, 14:55
Момче,говориш простотии и си противоречиш.Единственото, за което съм съгласен е това,че България е извор на малолетни курви и курупция.

nazistka*
10-06-2008, 20:00
Не съм казал, че всички трябва да са еднакви. Даже е хубаво всички да са различни..
Просто тоя просташки манталитет се доразвива из дискотеките и всичката тая свобода, вместо да се коригира на време..

Е тая по-на горе ми се дуе, че се ебала на 14, пиела и пушела.. Е нема що..
Гордеят се с нещо, което е адски просто за постигане и всеки може да го направи, ако поиска.. Докъде така?

А на мен просто ми беше интересно да и видя плановете за бъдещето, без значение какви са. Е така, интересно ми е. :)
Може и на лично, ако те притеснява нещо..

'тая' никога не се дуе.

имам много планове за вбъдеще. със сигурност обаче на Теб няма да ти се понравят.

кво да ти кажа,трябва да разбираш от нещо,ако искаш да си говорим за това нещо. ;)
ти не го разбираш.и няма да го разбереш.и няма смисъл да го разбираш.точка.

а както атаката каза,целта ми в живота не е да уча право,да се омъжа и да си родя мнооого дечица.

Bianca
10-06-2008, 20:09
Е, аз съм 14-годишно момиче, което не се вписва точно в тези ваши представи. ;)

nazistka*
10-06-2008, 20:12
Е, аз съм 14-годишно момиче, което не се вписва точно в тези ваши представи. ;)

и ние кво? :-o

5StaR
10-06-2008, 20:43
От едно известно време и аз си мисля по този въпрос..
Първо смяна на манталитета на колкото се може по-голяма част от населението, после на цялата управленческа система!
Никви цигари, алкохол и всичко от тоя род за лица под 21 години;
лица под 18 да са си по домовете след 10:30.... бла бла бла.

Хитлер, комунизма не ме кефи нещо.

LizZz
10-06-2008, 20:52
Абе, и мен не ме кефи кво е положението сега, ама...

hardball
10-06-2008, 22:15
Вие ако си мислите, че само в БГ е така сте в грешка. Съседската дъщеря чиста немкиня си мисли, че столицата на Германия е Вайлмюнстер, а е на 14 години и е на кичури и пуши и си има гадже и т.н.
На 17-18 години момичета от класа ми не знаят какво значи "секрет" и "ортопедия" (медицински клас сме), а на биномите изкарват оценки, които се равняват на българското 2-3-4 макс.
И пак си пият и пушат.
Е, да, не се късат да пият, пушат и да се правят на "гъзари" като в бг, обаче тук просто не може, но те си остават ограничени и самонадеяни за цял живот, което е още по- тъпо. Питат ги "какво хоби имаш" и казват "приятелят ми". Слушат, каквото дават по телевизията/радиото. По улиците хора почти няма.
Първите неграмотни хора, които познавам ги познавам оттук. Хора, които живеят напълно нормално, но са неграмотни.
А в бг не е толкова ужасяващо положението, има си куворля, има си и пълни кретени, но някъде по време на гимназията децата почват да се осъзнават. Ако не всички, масата. То ясно, че не стават всички изявени мислители, но поне решават за какво да се борят занапред.

Да не ви се случи да се видите с толкова ограничени хора, с които освен за телевизия и за други хора (клюкарстване) да не може да си кажете, убийствено се чувства човек.

Стягайте се и се доказвайте, като сте толкова интелигентни всичките, всеки си има глава на раменете.
България не умира, а се глобализира. Сърпрайз...

Mooo6no
10-06-2008, 22:27
^ Забрави негрите и циганите :!: :-x

hardball
10-06-2008, 22:30
Глобализацията няма много общо с тея неща, той друго имаше в предвид.
Поне се надявам, защото и аз друго имах в предвид, хаха :D

gbemXVII
10-06-2008, 22:30
Всичко що е черно и рязано под ножа .

LizZz
10-06-2008, 22:33
България не умира, а се глобализира. Сърпрайз...

именно.


така че СМЪРТ ЗА ЕВРЕИТЕ,ЗА ГЛОБАЛИЗАЦИЯТА,ЗА КАМЕРИТЕ,ЗА ПОЛИЦИЯТА,ЗА САЩ... :razz:

Mooo6no
10-06-2008, 22:39
май не разбираш,а?
Нямам никакво намерение да те разбирам в полит. насока. ;)

Виж хорърите са друга работа. :smt003

и бтв Zeitgeist до колкото си спомням по едно време ми говориха, че за да влезе Джордж Буш младши в обществото на илюминатите бил мастурбирал там колко пъти затворен в ковчег. :lol: :razz: :lol:

LizZz
10-06-2008, 22:42
Смея се, щото спокойно казва именно и после почва да храни..
Ще го видя тоя филм. :)

Still1ME1Still1HERE
10-07-2008, 14:57
АААА вижте са-негрите са пичове.Верно,черни са,ама са пичове.Всичките,които познавам са супер готини и веселяги.Не говорете така за тях!

Modern swinger наистина ли е така и в Германия?Там до колкото разбрах от тебе е и по-зле о_O

hardball
10-07-2008, 15:11
Еми от моята гледна точка е така. Аз не съм в голям град (макар че съм в близост до Франкфурт и ходя сравнително често) и положението е такова, мнението ми е основано на това, което виждам всеки ден.
И пият и пушат и ебат, да не както в българия, защото вкъщи по- лесно можеш да се напиеш и напушиш на по- малка възраст, обаче е факт, че средностатистическите деца/тийнове/възрастни тук са крайно ограничени.
Смешното е, че темата се обръща на расистка от анти-расистите, хаха. :lol:

LizZz
10-07-2008, 18:14
Пиенето, секс, наркотици и т.н. са продукт на съвременната култура, която се пропагандира по всички медии, но сами по себе си не са чак толкова фатални за бъдещата реализация на индивида. Съдя и по себе си и по други хора, които на младини сме били абсолютните "провали", а после ни дойде акъла в главата.

Тези неща ще ги има, както ги е имало и преди, но тогава медиите не търсеха толкова евтини сензации, където да им запълват времето и хартията, докато пишат високопарни глупости.

Отделен е въпроса, че в нито една държава, в точа число и България, не може всички хора да се интелигентни и висшисти, защото просто някой трябва да върши и черната работа (всякакъв вид физически или нискоквалифициран труд).

Медиите имат едно основно качество и то е да не са обективни, а да си изберат една позиция по даден проблем и да започват да вадят факти, които да я подкрепят, което си е чиста проба манипулация.
Тук си много прав, всъщност.. :)
Може би прекалено се филмирам..

SWASTICA
10-07-2008, 19:27
Защо въвеждате двете крайности? Ако не пиеш и не се боцкаш, то трябва да си висшист или "супер мен". Не може ли да си просто човек, с нормално ниво на култура със средно образование...
Не може ли да има още няколко степени в интелектуалната манталитетна йерархия?

SWASTICA
10-07-2008, 19:38
Всички работят с крайни примери... ;)

Мислиш ли, че примерно онова предаване, което са излъчвали там преди няколко дни и всички се посраха да пищят, че всичко отива на кино е обективно? А не е нарочно търсен ефект?

Или анкетите по телевизиите, които задават някакви въпроси на 100 човека и излъчват 3-те най-тъпи и възмутен глас зад кадър обяснява колко сме тъпи. А другите 97 човека, които не са удобни за високопарния репортаж на госпожица журналистката с безумната анкета?

Аз лично не смятам, че нивото на пропадналост или деградация се покачва и понижава, а според мен то си е било константа винаги. Просто днес се дава повече гласност на фрапиращите случаи, докато едно време не е имало такъв информационен поток, който да ни залива.

Парадокса е, че колкото повече новини ни се предоставят, толкова повече затъваме в блатото на неинформираността.
Стигаме до един и същи извод: Било е зле, зле е и винаги ще бъде зле.

SWASTICA
10-07-2008, 20:21
мне...

просто всичко е нормално...

Има умни, има и глупави... има силни и слаби, красиви и грозни... това е... не се променя, а и не може да се промени- всеки си живее, както иска и му е удобно.
Не е така.
А какво ще е, ако никой не се напива, никой не се напикава и насира и никой не се боцка?
Ненормално?

LizZz
10-08-2008, 08:11
"Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suite on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pissing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourselves.

Choose your future.

Choose life...

But why would I want to do a thing like that?"

Това от Crank ли беше?

LizZz
10-08-2008, 08:27
Ах, чудех се откъде ми е толкова познато... Вярно....

DisciplineAndOrder
10-08-2008, 22:59
Е, аз съм 14-годишно момиче, което не се вписва точно в тези ваши представи. ;)
Скъпа,ти си извън всякакви правила,закони и догми

именно.

емо дол,не си мисли,че щом не пиеш и не правиш секс си готина и нормална. просто си OUTsidеr. уважавам хората,които не го правят,но са хора. а не OUTsider-и..

е и аз не го правя,ама не съм аутсайдер 8-)
а уважаваш ли ме? 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-09-2008, 07:00
Темата засяга важни проблеми, но нещо ще се промени ли?
Не съм от тези, които нито не са пили алкохол, нито не са пробвали цигари до 17-годишна възраст, но няма да се оправдавам - в момента нито пуша, нито пия като смок, а секс направих за пръв път тази година с 1-годишния си приятел. Всеки има право на избор. Според мен обаче грешката в обществото е, че сексът, злоупотребата с алкохол и наркотици прекалено се рекламира - по телевизията, в интернет... Без никой да се досеща, че децата са си деца, те искат да опитат новото, непознатото, да научат за света около себе си. Тогава кой да ги вини, че се прое*ават на 11? В днешно време и дете на 7 може да влезе в който си поиска порносайт без проблем. Кой тогава може да го спре на 10-11 вече да иска да опитва от видяното? Спомням си писмо на проблемна страничка във вестник: "На 13 съм и от 2 години водя полов живот, но последния път го направих без презерватив. Може ли да съм бременна?".
Контролът е слаб, особено в нашата държава, на никого не му пука за нещо друго, освен собствената кожа. Защо рушат каменните реки във Витоша? Ски-писти колкото щеш, Банско на нищо не мяза вече от тях. Да не говорим, че само там сигурно има 50-ина хотела... Много пъти съм се чудила защо хора, които имат достатъчно пари да изкарат 2 живота, без да имат финансови проблеми, продължават да рушат, вместо да съзерцават. Защо, след като имат средствата, не помагат, а напротив. Защо само консумират, без да дадат нещо полезно на хората, на природата, на нашия дом - планетата Земя (тук не говоря конкретно за България, навсякъде го има този проблем с глобализацията). Е, аз не мога да си дам отговори на тези въпроси. Аз лично не мога да си представя човек, който носи дори частичка душа в себе си, да е способен да унищожи дома си, детството си, ако ще някой. Ако има човек, който може да ми обясни, определено ще оценя мнението му.

SWASTICA
10-09-2008, 08:10
абе прочетох някои постове в темата,защото немам нерви да я чета целата...

АМАН от ЕЛЕМЕНТАРНИ и ЗАБЛУДЕНИ душици,които си мислят,че щом си пич или пичка и обичаш да се забавляваш,да пиеш,да се биеш,да се ебеш и да ходиш по дискотеки,значи задължително не можеш "да се реализираш в живота"... wtf?!?

и какво точно разбирате под "реализиране в живота"?

не на всички целта ни е да завършим престижен университет,да си намерим скъпоплатена работа за да си купим скъпи коли и апартаменти,да се оженим/омъжим и да си народиме деца... кво,не може ли да имаме други ценности и цели в живота? и тва ни прави по-малко хора от вас? в крайна сметка именно различните са променяли историята...
Всъщност всеки може да се реализира в този живот, дори обитаците и просяците. Но, ако един просяк се реализира в обществото като някой, то как ще го виждат хората? Какво ще си казват? "Това е просяка от бул.Витоша, този е просяк..." Изобщо ще има ли буквална реализация в обществото или просто частична? Защо се абсолютизираш с тези няколко крайности? Наркотиците ли са причината да не можеш да осъзнаваш какво мислиш и пишеш или е рожденна рана?
Реализацията не означава да си купиш апартамент, нито да завършиш престижен университет, реализацията е нещо много обширно... Но ти не конкретизираш отделните неща които споменавам, ти даваш едно цялостно мнение за "всички вас".
Аз не си мисля, че като се чукате и като се боцкате няма да се реализирате в парична насока (защото ти само такава имаш в предвид), но си мисля, че ще бъдете едни наистина буквално родители-убийци. Защо? Всъщност аз къде отивам, вие мислите ли изобщо да създавате поколение? Е, ако е така, давам отговор...
Един родител, смятащ алкохола, наркотиците и секса на 12 за нещо съвсем хабитуално (нормално), не е ли (грубо казано) потенциален убиец? Какви съвети ще дава той на детето си? Ето един такъв бъдещ разговор между теб и твоята дъщеричка:
"-Тате, искам да ти призная нещо... Днес правих свирка на едно момче..
-Нищо, тати, нормално е.
-Какво ще ме посъветваш?
-Не му давай да ти се изхвърля в теб, защото може да забременееш.
-Тате, я кажи, ще ходим на купон, какъв алкохol е най-як?
-Водка, уиски...
-Мисля да се надрусам яко тая вечер.
-Няма лошо, съкровище :) "
И това когато е на 11.
Всъщност ти представяш ли си го този разговор?
Ами, ако и двамата родители са толкова "грижовни", какво ще стане от това дете? Най-жалкото е, че пикльовци като вас не знаят дори за какво се друсат и пият, просто го правят за да бъдат различни, за да бъдат лошите момчета, за да покажат колко големи са и, че да се надрусаш е яко и полезно, Да отвориш уста и да покажеш РЕСПЕКТ на майката Земя като я залееш с разградена супа от картофи и солидно количество алкохол... И тогава си казваш: "УУУУУУУУУУУУУУУУУУ, ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЯКО, бате, ще се разбия от кеф тая вечер".
Няма как да изпитвате удоволствие от алкохола, защото, ако беше удоволствие щяхте да пиете 1-2 пиенете и да се приберете до вас на два крака, а не 1-2 литра и да се прибирете по гръб...
Това е адската деморализация, един типичен регрес в обществото ни.
Сган.

Muse_of_Madness
10-09-2008, 18:30
Всъщност о, изненада, има защо.
Нарича се оргиен ритуал, иди попрочети по въпроса, и в стремежа да се извърши подобно бягство от автономията и съзнанието и търсене на единство с нещо се изпада в мъртвопияни, дрогирани, трансови и подобни състояния. Хитрата природа, мислеща само за размножаването, е дала подобно свойство на сношението между хора- моментна почивка от теглото на личността. Не би трябвало да се изненадваш, че то бива търсено, сега като се появиха и по-забавни методи да се почувстваме в ерата на несъзнателното, дочовешкото.
Виж, разсмиваш ме с заявлението си, че ставало въпрос за морален упадък. Това наричам АЗ заблуденост.
Всеизвестно понятие е моралната награда. Но малцина вникват в същността й. По природа бозайниците, особено стадните, са адски морални- за да се задържат заедно, те имат определена система от инстинкти и навици, вродени или с цел да се развият, които поддържат стадото цяло и в разбирателство. Нямат мисъл, която да им попречи да изпълняват каквото инстинкта повели, съответно по инстинкт могат да свършат убити, стъпкани и етц. Но после- революция, появява се мисълта и инстинктите вече могат да бъдат отричани и може да им се противи. Мисълта създава и ред адцаквания над природата, които дават повече свобода и власт на мислещия. Но о изненада- тези могат да навредят на цялото, на стадото, на социалната среда. Затова съществува и скъпоценният морал- в частта си, която не е лиготия и имепоклонничество, това си е чиста симулация на дочовешкото, домисловното, досъзнателното. Моралната награда, еуфорията, в която може да се изпадне след "добро дело" и всички надежди, които се градят отгоре, е бягство от съзнанието, теглото сам да изковеш мирогледа си. Подчинението на определен закон където и както и да е, е бягство от автономността.
Да заключим- един дол дренки сте ми духовно недоразвитите и духовните евнуси. България умира, да, защото освен вас друго няма в нея.

5StaR
10-09-2008, 21:49
Oф и аз като по-малък ( не че сега съм мн голям ) съм се напивал като свиня, почти всички са го правили.. но вече не го правя.. може да пия, но пия за кеф, за настроение... всеки е правил глупости, но спира.. Просто в днешно мнение родителите имат все по-малък контрол над децата си, по-малко време с тях => следователно децата получават образец от TV/списания/моди, които гледат само и единствено как да вдигнат рейтинга си ( секс-а продава ) и да не ми казвайте, че сте големи на по 12 години - не сте. Просто телевизията е пример - образец за хората, вид манипулация на която са изложени постоянно.. и то се натрупва.. като гледаш клипове с ц*ци нон-стоп и на теб ще ти се прииска такова нещо...

пс. да обществото деградира :S - както ни казваше г-на по биология... когато стигнеш до една точка по-лесно е да тръгнеш надолу отколкото нагоре...

SWASTICA
10-10-2008, 14:22
Всъщност о, изненада, има защо.
Нарича се оргиен ритуал, иди попрочети по въпроса, и в стремежа да се извърши подобно бягство от автономията и съзнанието и търсене на единство с нещо се изпада в мъртвопияни, дрогирани, трансови и подобни състояния. Хитрата природа, мислеща само за размножаването, е дала подобно свойство на сношението между хора- моментна почивка от теглото на личността. Не би трябвало да се изненадваш, че то бива търсено, сега като се появиха и по-забавни методи да се почувстваме в ерата на несъзнателното, дочовешкото.
Виж, разсмиваш ме с заявлението си, че ставало въпрос за морален упадък. Това наричам АЗ заблуденост.
Всеизвестно понятие е моралната награда. Но малцина вникват в същността й. По природа бозайниците, особено стадните, са адски морални- за да се задържат заедно, те имат определена система от инстинкти и навици, вродени или с цел да се развият, които поддържат стадото цяло и в разбирателство. Нямат мисъл, която да им попречи да изпълняват каквото инстинкта повели, съответно по инстинкт могат да свършат убити, стъпкани и етц. Но после- революция, появява се мисълта и инстинктите вече могат да бъдат отричани и може да им се противи. Мисълта създава и ред адцаквания над природата, които дават повече свобода и власт на мислещия. Но о изненада- тези могат да навредят на цялото, на стадото, на социалната среда. Затова съществува и скъпоценният морал- в частта си, която не е лиготия и имепоклонничество, това си е чиста симулация на дочовешкото, домисловното, досъзнателното. Моралната награда, еуфорията, в която може да се изпадне след "добро дело" и всички надежди, които се градят отгоре, е бягство от съзнанието, теглото сам да изковеш мирогледа си. Подчинението на определен закон където и както и да е, е бягство от автономността.
Да заключим- един дол дренки сте ми духовно недоразвитите и духовните евнуси. България умира, да, защото освен вас друго няма в нея.
Къде отиде ти, човече...

aresmurt
10-10-2008, 19:10
България е започнала да умира, много преди да се родим всички ние. Някъде от към 09.09.1944 г.

LiLGrizzly
10-11-2008, 11:44
ae az sam ot tfa pokolenie.. i sprqh cigarite.. 6oto e spr tapo da pu6e6 samo da se prai6 na gazar.. no 4ak sega go usaznah za pieneto ve4e moga da usperq naistina sme malki no .. i vie nadali po kasno ste po4nali.. i ba6ta mi e razpravql kak se napival kato maluk i maika.. tfa ve4e si e gore dolo normalno.. ! i az se 4uda ko 6e stane.. kato stanem po na 30 godini.. si4kite 6e sme nekfi tapanari,piqnici,narkomani i sig 6e stane normalno seki da ima patlak f djoba si.. ama kato vijdam kfi temi puskat za ne6to... kakvo 6te e sledva6toto .. :shock:

aresmurt
10-11-2008, 22:35
А ако можеше да пишеш и на родния си език ? ](*,)

RhytmiX
10-11-2008, 22:47
nea mu razberem shoto e turski

LizZz
10-13-2008, 07:42
Честито!
Преди малко четох за някакъв проекто-закон, който беше много подобен на моя.. 8-)

Вечерен час (22:00) за хора под 18 години, никви дискотеки (щото ще наказват собствениците с парични глоби) , санкции към родителите, ако не могат да контролират децата си, никакво ''предизвикателно'' облекло в час (кифленските истории) и оценка на поведението на ученика.

Целта е, ако някой забележи група ''весели'' деца след 22:00, доколкото разбрах, спокойно може да позвъни на тел. 112 и полицаите да приберат децата по домовете им (безплатно такси 8-) един вид(съмнява ме)).

Та такива ми ти работи..

zloto
10-13-2008, 08:28
Честито!
Преди малко четох за някакъв проекто-закон, който беше много подобен на моя.. 8-)

Вечерен час (22:00) за хора под 18 години, никви дискотеки (щото ще наказват собствениците с парични глоби) , санкции към родителите, ако не могат да контролират децата си, никакво ''предизвикателно'' облекло в час (кифленските истории) и оценка на поведението на ученика.

Целта е, ако някой забележи група ''весели'' деца след 22:00, доколкото разбрах, спокойно може да позвъни на тел. 112 и полицаите да приберат децата по домовете им (безплатно такси 8-) един вид(съмнява ме)).

Та такива ми ти работи..
Сещаш се колко ще бъде спазван този закон, нали :D
Живеем в България все пак...
Иначе не съм против, но и не съм съвсем съгласна...

Alco
10-13-2008, 13:58
Честито!
Преди малко четох за някакъв проекто-закон, който беше много подобен на моя.. 8-)

Вечерен час (22:00) за хора под 18 години, никви дискотеки (щото ще наказват собствениците с парични глоби) , санкции към родителите, ако не могат да контролират децата си, никакво ''предизвикателно'' облекло в час (кифленските истории) и оценка на поведението на ученика.

Целта е, ако някой забележи група ''весели'' деца след 22:00, доколкото разбрах, спокойно може да позвъни на тел. 112 и полицаите да приберат децата по домовете им (безплатно такси 8-) един вид(съмнява ме)).

Та такива ми ти работи..

тоя закон е от супер отдавна, като изключим тва за тел. 112 ... тва за дискотеките - недей разчита, в повечето дискотеки от средна класа (не гъзарски, а обикновени) не е никъв проблем да влезеш ако нямаш 18, да не говориме, че се случва и 14 годишни да пускат. 8-)