PDA

View Full Version : Не ви ли дразни T-Pain вече?



NightGuardian
10-05-2008, 16:58
Мен лично много ме дразни!
Прави едни и същи и тъпи песни!Направо откачам като го видя педала!

Mirelchetoo14
10-05-2008, 17:00
Еее тва копеленце T-pain ли бе? :o Толкова ме дразниии просто откачам като се сетя за него :o :-x Първо непрекъснато ми се вре в краката, разглезва ми децата, ядосва нашите, прави само мръсотия около себе си, абе ужас ти казвам..... :razz: Как може да те дразни някой, който не ти е в обкръжението? :?

NightGuardian
10-05-2008, 17:02
На колко години си момиче?

Е как с визията,гласа,песните си и сценичното му поведения и т.н...

Bee*
10-05-2008, 17:09
Ъ,ми то на мен още от началото ти пейн,флорида,ти ай и още некви такива си ме дразнят. :)

HardcoreSyndrome
10-05-2008, 17:16
Противен е!

xXxScreamxXx
10-05-2008, 17:52
дразни ме от мн време ... и избягвамм да гооооо слушам :D :D

MostHated
10-05-2008, 18:20
и мен ме дразнят насраните ви метъли ама не пускам тема за това...!
T-PAIN RLZ!

splendour
10-05-2008, 18:23
koi e t6oz :-o

xXxScreamxXx
10-05-2008, 18:27
koi e t6oz :-o

ето ти го в цялото му величие .. и песента, която ми е до погнуса позната ... -> http://www.zazz.bg/play:ee52b550

Nefarian
10-05-2008, 18:49
и мен ме дразнят насраните ви метъли ама не пускам тема за това...!
T-PAIN RLZ!
Гръмни се

splendour
10-05-2008, 18:54
miiiiiiiiii pesen kat pesen.ne zaslyjava cqla tema

schrei
10-05-2008, 19:39
и мен ме дразнят насраните ви метъли ама не пускам тема за това...!
T-PAIN RLZ!
Гръмни се
*кима усърдно*
пък ако неиска да му помогна?

иначе да...противен е...писнало ми е тия...тъпите им песнички които въртят нон стоп прооосто ме дразнят...И особенно тая Low ... пфууу...И аз първоначално не цакнах за кво става дума ама после видях линка и се сетих...Абе дразня се дааа! :-x

Uptown_soldier
10-05-2008, 19:40
аз се чудя от кой карнавал е откраднал тези дрехи :D :D :D

MostHated
10-05-2008, 19:43
Пфф... еми тъпи сте... метълчета ко да правя сега, пишленгари които си мислят че слушат риъл шит... и аз харесвам някои стари песни
scorpions ме кефят няколко песни...
ама не пускам ШИБАНИ ТЕМИ ДА ВИ УСИРАМ И ТЕЙ ВЕЧЕ ПОСРАНАТА МУЗИКА

HardcoreSyndrome
10-05-2008, 19:46
Всеки с вкуса си! 8)

schrei
10-05-2008, 20:04
...нямам намерение да го обръщам на бойно поле.Обаче МЕТЪЛА е единствената девствена музика.Просто не се пее само йоо купих си кола йооо забравих къде паркирах йоо отивам за нова или пък снощи като си рових и попаднах на еминем и смък тхах - не се бях заслушвала макар да са ми я натрапвали 1000 пъти...Ника и подписа ми са част от негова песен,но тя е изключение...
И мога да слушам хип хоп/рап ама има хора които наистина го пправят от сърце и си струва да изслушаш песента защото има смисъл и е нещо по рзлично от поредната гангста песничка в която пеят за колички,женички и тревички...
Докато в метЪла които оплюваш се пее за далеч по-стойностни неща.А и е доста глупаво да твърдиш че е шитня-заслушай се в някои песен и после я сравни с друга в стил хип хоп/рап ... мм?
2.Вярно е че и в метъла както навсякъде има и банди които са комерс,но са много по-малко за разлика от р рапа - там целия им свят е комерс .
И другия път като почнеш да плюеш метъла си помисли за разликата в текствоте и изобщо...
Това да говориш така за неща с които не си запознат е толкова тъпо...
Много изпълнители в метъла/рока са тръгнали от никъде-вземи Металика например.Тръгнали са от никъде,а сега благодарение на собствения си труд,любов и всеотдайност са това което виждаме...Или има и примери от днешните съвременни банди...Докато в попа/рапа и т.н. създават се песнички с единтична мелодия и текст и стават хитове...
Всеки с мнението си,ама да обиждаш така....
И макар че мога просто да изпсувам и да приключа предпочитам да кажа какво мисля.
Несмятам че промених мнението ти,но просто поста ти ме вбеси меко казано...
Айде сега скрий се моля те ;]