PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет !



moonlightshadow92
10-05-2008, 17:09
Та моя проблем е че нямам никакво самочувствие...всеки около мен ми казва,че трябва да имам,но е много лесно да се каже и много трудно да се изпълни...Просто не съм от момичетата който се мислят за нещо повече от другите.По-тази причина си нямам и приятел...Незнам как да се променя искам го,но незнам как....

П.П моля ви без глупави коментари наистина имам нужда от помощ... :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

aka6a_vamp
10-05-2008, 17:13
амиии ние не знам как можем да ти помогнем.Трябва да помислиш дали в теб има нещо,което отблъсква момчетата?

Abbie_Broken
10-05-2008, 17:23
Аз мисля, че за да нямаш самочувстие траа да има някфа причина. Помисли си, ще откриеш отговора сама, ние няма да можем да ти помогнем. Не можем да направим така, че да имаш самочувстие...

davkata
10-05-2008, 17:44
как да кажа достатъчно е да направиш първата крачка и 70% сме твои пък за самочувствието си е от теб 8)

Lysit0
10-05-2008, 17:52
Аз мисля, че за да нямаш самочувстие траа да има някфа причина. Помисли си, ще откриеш отговора сама, ние няма да можем да ти помогнем. Не можем да направим така, че да имаш самочувстие...
На същото мнение съм + ако си мислиш,че да имаш гадже трябва да си надута итн.....просто се дръж естествено.

BaiToq
10-05-2008, 17:54
Пиши на Дядо Мраз.
Или на дедовия :D

xXxScreamxXx
10-05-2008, 17:59
амиии ние не знам как можем да ти помогнем.Трябва да помислиш дали в теб има нещо,което отблъсква момчетата?

като ГОЛЯМ ЦИРЕИ например ? :? :-o :-o :-o


Жореее ... що си толкоз .. Ъъъъ ... песимистичен ..
може да е хубаво моми4ето :D
По темата : и аз няям самочувствие .. не ти и тряя ...
живей си така и се радвай ;) :D

aka6a_vamp
10-05-2008, 18:03
амиии ние не знам как можем да ти помогнем.Трябва да помислиш дали в теб има нещо,което отблъсква момчетата?

като ГОЛЯМ ЦИРЕИ например ? :? :-o :-o :-o
ее що на някои това им харесва..да има кво да стискат сеш се :D

aka6a_vamp
10-05-2008, 18:25
амиии ние не знам как можем да ти помогнем.Трябва да помислиш дали в теб има нещо,което отблъсква момчетата?

като ГОЛЯМ ЦИРЕИ например ? :? :-o :-o :-o
ее що на някои това им харесва..да има кво да стискат сеш се :D


аааааааа за наденицата ли питате , значи проблема не е в цирея нито в момичето - проблема явно го няма 8)
не си прави прибързани заключения

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:13
амиии ние не знам как можем да ти помогнем.Трябва да помислиш дали в теб има нещо,което отблъсква момчетата?

като ГОЛЯМ ЦИРЕИ например ? :? :-o :-o :-o
ее що на някои това им харесва..да има кво да стискат сеш се :D


аааааааа за наденицата ли питате , значи проблема не е в цирея нито в момичето - проблема явно го няма 8)
не си прави прибързани заключения

какъв е според вас проблема мадам
проблема малдежо,може да се окаже на най-неочакваното място 8-)

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:16
:D :D :D ee ti pa...до колкото разбирам до сега там не е имало посетители,та да се изплашат

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:21
:D :D :D ee ti pa...до колкото разбирам до сега там не е имало посетители,та да се изплашат

даи да направим нещо по вапроса :o
ее ти кво предлага6,ако е нещо *** не ме брой шот съм женско 8-)

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:25
:D :D :D ee ti pa...до колкото разбирам до сега там не е имало посетители,та да се изплашат

даи да направим нещо по вапроса :o
ее ти кво предлага6,ако е нещо *** не ме брой шот съм женско 8-)


ъ , точно обратното :twisted:
:D :D ii sega вии6 кви сме състрадателни хора :oops:

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:35
дааа за тва некой ден 6е идем в рая :D

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:39
еее ама по-добре да не ходим там все пак...много жега