PDA

View Full Version : Кофти ситуация ...



prosto_edin_chovechec
10-05-2008, 18:03
Еми , не знам и аз откъде да започна , но искам просто да споделя с някой и ако може да получа някакви съвети , ще съм ви много благодарен. Проблема ми е следният : Значи когато съм насаме с приятели ( момчета ) всичко е нормално говорим си и прочие... , но когато говоря с момиче пак всичко е ОК , но ако я харесвам или нещо подобно просто не мога да и го покажа по никакъв начин , не знам от къде тоя срам , по принцип съм доста общителен човек...
Даже ще ви дам и един пример : Имам един приятел , който е доста отворен към момичетата - в смисъл общува доста свободно с тях на всякакви теми , та този същия човек на ден сигурно му се натоварват едно 5-6 непознати момичета , които искат да се запознаят с него , защото бил много готин :) Е вярно готин си е ама и аз съм готин! :D
В смисъл такъв ако става въпрос за външен вид ми няма абсолютно нищо... мисля , че проблема е другаде , но не мога да го разбера... Много пъти съм се опитвал да се променя , но не става и не става...
Та затова търся съветче от вас как да съм по отпуснат сред момичетата общо взето... Е сега например харесал съм си една от класа и съм 100% сигурен , че и тя ме харесва , усмихва ми се , постоянно си лафи с мене ( е може да ме харесва като приятел , но няма значение ) , а аз се държа като някъф сдухан.... Та ако може дайте някое съветче :) Ще съм ви много благодарен

Извинявам се ако има правописни грешки из текста , но съм се постарал да е максимално четливо за всички :)


Между другото : Момче на 14 години от Варна :grin:

Harum_Scarum
10-05-2008, 18:23
Е вярно готин си е ама и аз съм готин!

Леле колко сме скромни...Просто ти липсва опит с момичетата,сед време ще се отпуснеш и ще ти бъде лесно.А като за начало просто се опитаи да не мислиш много за това което ще кажеш и да бъдеш себе си.

prosto_edin_chovechec
10-05-2008, 18:26
Еми да скромни сме си :-D Пък и не съм казал нищо лошо... , а иначе
за опита права си :) Ама от тук идва още един въпрос... Как да започна да го добивам :-D

Lysander
10-05-2008, 18:48
Като не се срамуваш... :razz: Май се завъртя в омагьосан кръг. Ми виж сега, брат, за да станеш мъж трябва да се правиш на мъж. Разшифровай го 8-)

prosto_edin_chovechec
10-05-2008, 18:52
Хах .... Няма да е лошо да се обади и женската част от форума :-P

MartyParty
10-05-2008, 19:00
Дръж се нормално когато си с нея.Гворете си за неща,които нтересуват и двама ви и-един съвет от мен-никога ама никога не я прекъсвай.Лично намен ми прави много лошо впечатление,ако момче говори с мен и уж ме харесва,а проявява неуважение. :?

tigity
10-05-2008, 19:05
hfashta te sceni4na treaska :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D

siiska
10-05-2008, 19:09
ъЪъм за 15 годишния си минимален опит (тука има ирония) съм се убедила че си падам по забавни момчета както и всички мои приятелки. Виж ся пич ако искаш да забиеш някое сладко момиче тряа първо да си забавен. ЪъъМ ако това не помогне стани газар. Обикаляй даскалото и крещи някой лаф .. повярваи ми привлича вниманието и много помага ставаш някакъв мноо ВАЖЕн за момичетата
иии междодругото и аз съм от варна :oops: :oops: хубав ли си ??? :D :D :razz:

z1n4i7y
10-05-2008, 19:10
Аз съм момиче и когато съм с много момчета започвам да се държа 'много странно'... Просто бъди себе си до колкото е възможно :)

prosto_edin_chovechec
10-05-2008, 19:15
Ахам , мерси за съветчетата :grin: А иначе siiska къде учиш?

siiska
10-05-2008, 19:19
sorry но предпочитам да съм анонима относн някои информации имам прекалено лични теми в форума ако ме разбираш :-) кажи нещо за себе си и ако преценя ще ти кажа коя съм става ли :oops: Ъъм ти каде учиш ако меже да ми кажеш :oops: :oops: казвам се Силвия :D

gree_girl
10-05-2008, 19:21
Бъди себе си и не си мили какво ще си помисли тя за теб, с какво впечетление ще остане, дали ще те хареса ... дали ще хареса лафовете ти ... щото като мислиш за тва и се панираш ... споко всички сме така с др пол, особенно тези, които нямат много опит :) но тва с възрастта ще премине. Само не се опитвай да направиш страшно впечетление, защото тогава може да се изложиш яката.

N0_feAR
10-05-2008, 19:24
sorry но предпочитам да съм анонима относн някои информации имам прекалено лични теми в форума ако ме разбираш :-) кажи нещо за себе си и ако преценя ще ти кажа коя съм става ли :oops: Ъъм ти каде учиш ако меже да ми кажеш :oops: :oops: казвам се Силвия :D
ади ади ся има ЛС за тез раути :P 8-)

siiska
10-05-2008, 19:25
sorry но предпочитам да съм анонима относн някои информации имам прекалено лични теми в форума ако ме разбираш :-) кажи нещо за себе си и ако преценя ще ти кажа коя съм става ли :oops: Ъъм ти каде учиш ако меже да ми кажеш :oops: :oops: казвам се Силвия :D
ади ади ся има ЛС за тез раути :P 8-)
признавам се за хваната в зарибявка :razz: :razz: :razz:

prosto_edin_chovechec
10-05-2008, 19:33
Ахам мерси на всички за мненията
siiska ако искаш дай скайп на ЛС , че да не се спамва тук.

siiska
10-05-2008, 19:34
дай ти скайп :D :D :D не аз

prosto_edin_chovechec
10-06-2008, 06:42
8) 8)

Lysander
10-06-2008, 07:30
Пича искал просто да свали някоя съфорумка :D и проблема с момичетата е решен. Съдът закрива заседанието. :-o

BlueAvalanche
10-06-2008, 07:38
Верно, че си убав ама и аз съм убав :D

Пич нема от кво да те е срам само си изпускаш шансовете, същия бях и аз 8-)

gree_girl
10-06-2008, 18:42
дай ти скайп :D :D :D не аз
Не може ли да се оправяте ЛС??

BrainlessROCKBABY
10-06-2008, 18:54
Всичко започва с едно "здрасти" сутрин. Когато я видиш й се усмихвай...Свикни да бъдеш с нея!!! Намерете си общо занимание =)

prosto_edin_chovechec
10-06-2008, 20:52
ЕеЕе недейте така :D с всеки изминал ден все повече и повече трупам опит... :D Koгато постигна некаф резултат ще се обадя :D