PDA

View Full Version : Обичта



AnGel_fReE
10-05-2008, 19:06
Според вас има ли значение това как обичаш в зависимост на колко години си и може ли любовта да е силна в по-малка възраст и да продалжи в по-голяма възраст?

lyfche
10-05-2008, 19:16
ами попринцип детската обич ... не е като голямата ... те там правят др неща :-D е зависи на колко години си ... а пък разбира се,че може да продължи :)

MartyParty
10-05-2008, 19:44
важното е да обичаш сексуално и тфа е,ида уважаваш често човека до теб 8-)
:razz: велиик е нашият войник..

DulceGatito
10-05-2008, 19:47
ами попринцип детската обич ... не е като голямата ... те там правят др неща :-D е зависи на колко години си ... а пък разбира се,че може да продължи :)

:-P :-P :-P

soul1199
10-06-2008, 07:48
важното е да обичаш сексуално и тфа е,ида уважаваш често човека до теб 8-) 8-) 8-)

mynichka
10-06-2008, 08:00
е незнам ...не съм обичала в по малката възраст :razz:

sextazy_baby
10-06-2008, 14:54
Не е важно на колко години си,като обичаш истински времето няма значение...

Sigrina
10-06-2008, 19:27
Принципно аз подкрепям тезата, че за любовта граници няма, поради простата причина, че съм я подлагала на какви ли не изпитания, а все още обичам и съм обичана :)
НО :) Когато си по малък светът около теб се променя с пълна сила, а ти до скоро си бил дете и не можеш да разбереш любовта напълно. Аз лично диференцирам влюбването от любовта. Всички теми в раздел Любов, където някой се вайка по друг и по 2ри и по трети... това са просто влюбвания, за които след 4-5 години изобщо няма да си спомнят. Не е възможно да обичаш някого, когато го познаваш от един месец, просто си увлечен по него (т.е. - влюбен си).
Любовта е нещо изключително силно и непреодолимо, нещо, което наистина само докоснатите от Бога хора изпитват през живота си. Любовта не продължава месец, или два... Защото ако тя е истинска продължава вечно :)
Лошото е че тийновете си мислят, че това което важи за любовта, важи и за влюбването и тогава драмата става голяма... :)

П.С. Е, някои щастливци срещат любовта като деца :) това не й пречи да е истинска любов :Ь

davkata
10-06-2008, 20:40
любовта(обичта) е прекалено непредсказуема и понякога е твърде твърде силна дума


8)

ImmortalForever
10-07-2008, 16:27
За кфо говорим че не разбрах? Тфа "обич" Ядем ли го?Пием ли го? :?

Explosivee
10-07-2008, 17:09
Според вас има ли значение това как обичаш в зависимост на колко години си и може ли любовта да е силна в по-малка възраст и да продалжи в по-голяма възраст?



Аз съм на 14 и ходех с "моето момиче" 2 години .. Така че мнението ми е че има любов и в по ранните възрасти .. и Продължава и по натам :)

Nam3less3
10-07-2008, 17:10
Според вас има ли значение това как обичаш в зависимост на колко години си и може ли любовта да е силна в по-малка възраст и да продалжи в по-голяма възраст?Има, по-младите обикновено не разбират любовта.

NaNa_SladuRana
10-08-2008, 14:47
Ми да има и мога да се обоснова:
1.личен опит:в продължение на две години изпитвам нещо много силно и то определено е истинско.
2.Попринцип:в древността хората са живяли сравнително кратко не са имали кой знае колко време,за да пораснат преди да създадат семейство (даже някои прелена в съвременна африкa живеят по 30 години максимум жените),а пък и лирическите герои на шекспир,ромео и жулиета,са били на 15 ако не се лъжа :)