PDA

View Full Version : Ако имате желание помогнете.



Vicho
10-05-2008, 20:11
Здравейте ! Незнам дали тука е мястото да пубиликyвам темата си, но мисля, че тук е най-подходящото място. Проблема ми е следния: Значи мисля, че съм нещо, като омагйосан или прокалнат просто незнам. Постоиано се опитвам да намера някое момиче за какво и да е, но нямам никакъв касмет. Тръгнали да действам с някойя веднага се появява друг и това е в течение на 4/5 годин, кaто се замисля... Опитвам се да намера да разбера дали причината е в мене, но съм сериозен, не съм некой здухан, мисля, че външня ми вид не е лош, имам огромно чуство за хумор- много хора са ми го казвали, смисал не съм си го измислил с цел да си права реклама. Та вече се чуда дали Леене на куршм, ще ми помогне или пак проблема си е в мене, но неразбирам какво трябва да права :S.

schrei
10-05-2008, 20:57
На колко си?
И леенето на куршуми е при силна уплаха.
Иначе аз лично в магии невярвам,но...
А,иначе не се променяй.Все ще срешнеш момиче което да оцени качествата ти и да те хареса такъв какъвто си.
Успех
:)

Vicho
10-05-2008, 21:08
на 17 съм и мерси за пожеланието ;)

SladkoBeBChe
10-05-2008, 21:21
Neznam kolko e do magiq ili popadash na nepodhodqshti momicheta spored men netrqbva da se promenqsh zaradi nqkoi trqbva da te priemat i haresvat takav kakavto si ako nego napravqt znachi te gubqt. :) Uspehche v tarseneto :wink:

snejana67
10-06-2008, 04:24
:-) смени тактиката :-)

Harum_Scarum
10-06-2008, 08:35
Иди на някоя ясновидка и ако има нещо тя ще ти каже ;)

Vicho
10-06-2008, 08:42
Иди на някоя ясновидка и ако има нещо тя ще ти каже ;)

Казвали са ми, че не хубаво да се ходи на тйя години на ясновидец. Това дали е истина :?

schrei
10-06-2008, 10:03
Аз пък съм много скептична към тия ясновидки.И аз мога да кажа че съм такава...
А,да речем попаднеш на свястна...имай впредвид че ако случайно действително се забъркаш с такива сили,става малко...трудно...
И все пак въпрос на личен избор.
А и още си на 17...1.Май е раничко за такива неща и 2.Живота е пред теб,това че не си попаднал на твоето момиче все още неозначава че я няма.
Вярвай в себе си и тя сама ще дойде при теб.
Или ако опитваш да впечатлиш някои момич е,дали не подхождаш твърде директно?-Така че да се отдръпне.

P.P. ... говоря като бабичка ама сори xD

Vicho
10-06-2008, 13:00
Мерси за саветите :) Не съм чак толкова директен :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-06-2008, 15:03
http://www.magdaonline.com/search/label/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2 ?