PDA

View Full Version : Незнам защо все така си мисля ..



GG1RL
10-06-2008, 09:01
Здравейте :)

Значи проблимът е такъв, че като ми кажат нещо и аз почвам да му вярвам много силно..Например за някакви болести преди 2 години и аз веднага реших, че сам болна и тн..И така 1 приятел на гаджето ми ми каза преди 1 година, че не бил за мен, че ние сме нямали бъдеще и аз взех да се притеснявам и нз що пак се сетих :-x Не съм много сигурна, че го обичам (1вият ми е) но съм сигурна,че искам да съм с него даже 1 път като ми каза на шега, че не иска да сме заедно аз направо се разревах и ми беше ужасно гадно имало е и други такива периоди и мн съм плакала. Постоянно си мисля за него с нетърпение го чакам вс ден да дойде да се гушкаме и тн.. Мислите ли, че го обичам и как мога да спра да се връзвам на всичко което ми казват (нз защо съм такава :-x ) Заедно сме от 2 години и няколко месеца ..на 17 съм :) Благодаря предварително :)

Chefinkaaa
10-06-2008, 09:47
Аз лично не разбрах, за кое по -точно се притесняваш, за гаджето ти или за това, че се връзваш на всичко , което ти кажат. Дай по - конкретен отговор и с удоволствие ще опитам да помогна. :)

GG1RL
10-06-2008, 09:50
и за 2те :S Искам от написаното да ми кажете дали мислите , че го обиичам, а 2рото е как да спра да вялвам на всеки за всичко което ми каже :)

Sweet__Dream
10-06-2008, 12:52
Не можеш да спреш да вярвяш.Просто си такъв човек.Не е хубаво и да нямаш доверие на хората,но в днешно време винаги си имай едно на ум.Не мисля,че мога да ти кажа дали го обичаш.Ти сама трябва да го почувстваш. :) :wink:

sasha_90
10-06-2008, 13:46
Според мен го обичаш,иначе нямаше да си 2 години с него.

MiMcHeToOo
10-06-2008, 13:48
Параноя такава. Как ? С много упоритост и акъл, които като гледам май нямаш, след като питаш как по дяволите да се случи това...

mmm_sweet
10-06-2008, 14:09
:razz: :razz: :razz: ne razbiram za6to iska6 nie da ti kajem dali go har?Vqrno,4e ni razkaza gore dolu kak stoqt ne6tata,no pak nie ne sme qsnovidci za da znaem tova :D Sama trqbva da si zadade6 vuprosa,kogato go vidi6 i da si napravi6 izvod

FeNuT
10-06-2008, 15:38
Спри да слушаш какво ти говорят

lyfche
10-06-2008, 15:42
лол ... много хубаво,че сте 2 години заедно ,обаче честно казано за първи път чувам ... някое момче или момиче независимо да казва на гаджето си на ше га,че късат :-o ,а иначе може и да го обичаш 8)

GG1RL
10-06-2008, 19:01
мерси на всички

sextazy_baby
10-07-2008, 10:35
Определено го обичаш,а за вярването всичко си зависи от теб :)

hooliganka89
10-07-2008, 12:28
Оф,добре,че не съм сама в това отношение.
И на мен преди година гледачка ми беше казала,че ще се разделя с сегашния си приятел и аз вече хич не си правя някакви планове за общо бъдеще с него(макар,че живеем заедно),защото си мисля,че ще се разделим точно както ми каза гледачката.
Не знам защо ама и аз така се връзвам на всичко,много съм проста в тва отношение.

bqsna_teenagerka
10-07-2008, 12:42
Леле мацка карай по полека!! Искаш да кажеш толкова много неща а в същото време ги омешваш и става една бръщолевица! доста объркана изглежда историята ти.. и аз лично схванах че ти просто си ОБЪРКАНА и Дезориентирана :)

ANTIHUMAN
10-07-2008, 13:24
За приятеля ти не мога да дам никакво мнение ,но за вярата мога.


Стига си вярвала на всичко което ти казват ,по този начин ти си най-уязвимата.Защо ли?Еми за лицемерите и интригантите ти си идеалния човек ,даже ,ако не и съвършения.Вярваш във всичко което ти казват . . . . . . разкош.Не са ли те лъгали?Как би могла да знаеш като вярваш във всичко и всеки !!!Не бъди толкова в никой и нищо!!!!Това е гаден навик и много неприятен единствено и само за теб!!!

Kimm^
10-07-2008, 19:31
Mislq che si se privurzala dosta kum nego sviknala si s nego,i trqbva da izbqgvash zlobarskite postupki.Ako ne e za teb shte go usetish i bez nqkoi da ti go poqsnqva...a tova sus shegata che ste skusali malko grubo mi zvuchi nz kakvo e bila de : ) p.s ne budi tolkova naivna, ne vsichki sa pravi;)