PDA

View Full Version : Пои



botan
10-06-2008, 15:29
Здравейте хора! Чудя се, някой друг осен мен тука занимава ли се с пои, без значение коя разновидност? Това е най-готиното нещо, което съм правил, чувствам се като ядро, а около мен свистят в най -различни посоки два електрона. :-o 8-)
За сега съм още на тренировъчните, но с всеки ден желанието ми да пробвам вече и с горящите главни нараства! Не че знам кой знае колко движения, ама ей така да се фрасна с горяща глава някъде, че да придобия още по голям респект към това изкуство! O:)

skaty
10-06-2008, 15:43
дааа аз съм пробвала ама не fire пой мн е зарибително :)

rashito0o
10-06-2008, 15:56
и аз си играйкам с Пойче ама лятото щот ме мързи да си направя и бях взела на 1 приятелка и си врътках макар,че мога само 2-3 най-много 4 упражненийца :D :D :D :-D :-D

botan
10-06-2008, 16:17
Ехеее чудесно!
То не е толкова трудно да си направиш тренировъчни - чорапи с ориз....или леща. 8-)
Аз сега усъвършенствам плей уолл(или нещо подобно беше, не ме бива много в помемето на имена :oops: ) и спиралата.
Кое ви е любимото движение? На мен малкото хеликоптерче, което се преви пред тебе - жестоко е! :)

IdiOtKa
10-13-2008, 22:35
никога не съм се знаимавала с пои , но пък сам гледала и мога да кажа че е невероятно , много е красиво , много ми харесва ... ако имам възможност някой ден бих се научила с удоволствие ..

EMOgirl92
11-05-2008, 16:46
ооо и аз се занимавам с пои ...моя си е от обикновениете :-D знам 10-ина движенийца (пък може и да са повече)...............
ех жалко че нямам много време за поя иначе ми е много забавно :)

много искам да пробвам с огнения пои....но нищо чудно да се перна някъде :D


колкото до любими движения...кефя си се на мелницата, предна и задна вълна, пеперуда иии тфа са май

anonymous546178
04-27-2009, 12:44
и аз въртя похвалет се кво сте научили... автора... някви нови движения чувам

hardball
04-27-2009, 15:29
Аз се зарибявах преди и още след 3-ката като научих запалих :D
Хеликоптер и фуги фтв! :D

anonymous546178
04-27-2009, 18:31
фуги фтв какво туй бе мъж :D :D
аз от няколко седмици мъча движенията зад гърба и пеперудно антиспин цвете... иначе страшно много се зарибих по спарклет... велико е