PDA

View Full Version : Резюмета!!



kiril_kolev
10-06-2008, 15:51
Здравейте ! Искам да попитам дали някои може да ми помогне с някой сайт в който има резюмета по Литература за 12 клас. Или ако може да помогне ще ми трябват следните резюмета: Христо Смирненски - "Да бъде ден" , "Въглекопач" , " Цветарка" , "Каменарче" , "Децата на града" , " Зимни вечери" , "Юноша" , " Тълпите" . Гео Милев - "Септември" . Атанас Далчев - "Дяволското" . Елисавета Багряна - "Моята песен" . Йордан Йовков - "Последна радост" , "Индже" , "Шибил " , " Кошута" , "Песен на колелетата" . Никола Въпцаров - "Песен за човека" , " Писмо" , "Вяра". Димитър Талев - "Железния светилник" , " Гласовете ви чуват" . Димитър Димов - "Осъдени думи " , "Тютюн" . Емилиян Станев - "Антихрист" . Генчо Стоев - "Цената на златото"
Много Ще Съм Благодарен Ако Помогнете :) Мерси Предварително

kiril_kolev
10-06-2008, 20:21
Закъсал съм го ... :( Никой не помага

DjBaloon
10-07-2008, 06:17
Искаш анализи на тези произведения или съкратен разказ на това какво има в рях

amazonkata90
10-07-2008, 06:59
Как може да се даде резюме на стихотворения от по 5-6 куплета или на разкази от по 2-3-4 страници? Вземи ги прочети, няма да те натоварят много

По темата: Не намерих сайт с резюмета на романите, но би било добре да знаеш, че романът на Димитър Димов е "Осъдени души", а не "Осъдени думи".

DjBaloon
10-07-2008, 08:24
На Йовков ще ти отнеме точно 1 ден да прочетеш всичко
даже и по-малко

А стихотворенията на всички за 1-2 часа си ги прочел...


Само романите ще са ти проблем,но имаш много време до май месец догодина
А за романите може и да се намерат резюмета

kiril_kolev
10-07-2008, 14:17
това е проблема че нямам време кога да ги чета защото ходя и на работа след даскало и вечер сам скапан.. а и ми ги искат по литература написани.......

DjBaloon
10-07-2008, 14:27
Не знам не съм срещал никъде из нета такива неща,осовено на стихотворения и разказите на Йовков

Хвани си гадже 12-то класничка ;)

kiril_kolev
10-07-2008, 15:14
haha mersi se pak ;) i tva e reshenie :D

kiril_kolev
10-08-2008, 19:50
абе щеше да бъде добре и ако някой беше помогнал ам...