PDA

View Full Version : Срещнах най-прекрасното момиче , но незнам какво да правя



cesekar4eto92
10-06-2008, 15:58
Здравейте! Това лято беше направо незабравимо за мен . Срещнах се с едно прекрасно момиче . Един ден имахме важен мач и тя дойде на стадйона да гледа един неин братовчед ,който ми е мн добър приятел. През целия мач тя не спря да вика за нас , а след гола ,който вкарах тя доиде и ме прегърна . След края на мача с отбора решихме да излезем да пием по бира за победата . Аз реших да я покане да доиде с мен. Oбадих и се и тя прие. През цялата вечер двамата с нея гледахме да сме сами , но не се отдаваше възможност . Ноща след мача аз неможех да мисля за нищо друго освен за нея . На сутринта и се обадих да я питам дали иска да дойде да гледа тренировката ни , но тя каза че си трагва за София и , ако успее щяла да дойде . Така след известно време я намерих в скайп. Тя много се зарадва като разбра кой съм . В течение на разговора разбрах ,че си има приятел. За мен това беше най-страшното нещо което съм чувал от нея . Стана ми много неприятно , че съм я изпуснал и сега незнам какво да правя . Немогада мисля за друго освен за нея , всякаш за мен не съществуват други момичета , а е само тя . Моля дайте ми съвет какво да правя PLS. [/b]

hild
10-06-2008, 16:24
Не ти остава нищо друго, освен да ги изчакаш да скъсат, а през това време се дръж приятелски с момичето и в същото време може да я разпитваш за връзката й.

FeelMe
10-06-2008, 16:40
Не ти остава нищо друго, освен да ги изчакаш да скъсат, а през това време се дръж приятелски с момичето и в същото време може да я разпитваш за връзката й.
suglasna sum do nqkude s tova mnenie.samo ne sum suglasna s tova 4e trqbva da q razpitva6 za vruzkata.ne q razpitvai.ako tq ti kaje ne6to i ti poiska suvet-ok ,no i v takuv slu4ai ne trqbva da i kazva6 4e trqbva da go skusa,za6toto taka samo 6te q otblusne6.budi i priqtel i nai-vajnoto e kogato ima nujda da pogovori s nqkoi ti da q izslu6va6.ako naistina misli6 samo za neq i q haresva6 tolkova 6te izturpi6 malko dokato skusa s priqtelq si(a tova 6te stane rano ili kusno,nqma da se jenqt).malko turpenie :)

soulja_girl4e
10-06-2008, 20:21
ква като има приятел? остави я тя да избере кого обича повече...

RullzZz
10-06-2008, 20:28
Не ти остава нищо друго, освен да ги изчакаш да скъсат, а през това време се дръж приятелски с момичето и в същото време може да я разпитваш за връзката й.

съгласен съм с това само това с разпитването като чели не е много добра идея..
В никакъв случай не се опитвай по някакъв начин да ги разделиш!!!
Това може само да обърка нещата,просто се дръж като приятел и чакай,мисля че това е най-добрият вариянт :)

аз постъпих по същия начин когато приятелката ми си имаше гадже
просто чаках и чаках... и като скъсаха атакувах :grin:

Light
10-06-2008, 20:48
С риск да се поФторя...Земаш 10 човека ( айде земаш отбора си направо ), отивате при гаджето и, поздравяваш му сичките роднини от мене, и теи минаваш частта с "Чакай да скъсат" по бързата процедура... BTW, има и малък шанс да се върнеш пребит, ама е много малък шанса...Тц трябваше да го напиша просто тфа последното...Chocolate`kiss made me >.<

NamelessRomantic
10-06-2008, 21:00
Ми к`во да ти кажа браточка...ако предпочита да е с него то избора си е неин и тя го е направила.Ако вече наистина си вманиачен по нея мога едно да ти кажа - не и се натрапвай и не показвай по никакъв начин че искаш да ги разделиш и да си с нея.Поне докато са заедно.Така само ще влошиш нещата.Склонен съм да се съглася с гореспоменатото мнение че търпение му е майката.

Obsession
10-06-2008, 21:06
Все пак връзката си е нейна, нищо не можеш да направиш. Дори да и признаеш чувствата си, не можеш да си сигурен, че ще прецака сегашните си отношения заради нещо ново и несигурно. Пробвай да и кажеш какво изпитваш, ама, ако не си готов да понесеш отхвърляне... си трай.
Тцтц, какви агресори:

С риск да се поФторя...Земаш 10 човека ( айде земаш отбора си направо ), отивате при гаджето и, поздравяваш му сичките роднини от мене, и теи минаваш частта с "Чакай да скъсат" по бързата процедура

Valkyrie
10-06-2008, 23:08
Не виждам кво се филмираш, ако не сте от един град няма как да имате връзка само от разстояние. Ако пък може да се виждате - първо й привлечи вниманието, а после й кажи какво чувстваш.

Sweet__Dream
10-07-2008, 07:06
След като толкова я обичаш,не и пречи на връзката.Остави всичко на съдбата и ще видиш как нещата ще се подредят.Успех.. :) :wink:

sextazy_baby
10-07-2008, 10:37
Не ти остава нищо друго, освен да ги изчакаш да скъсат, а през това време се дръж приятелски с момичето и в същото време може да я разпитваш за връзката й.
Да,но е по-добре да не я разпитваш за връзката им,защото може да се подразни

Lacey_66
10-07-2008, 10:59
:) Какво да направиш ... ами бъди и най добрия фр .. и продължавай да се надяваш ... че и ти ще получиш своя шанс с нея .... а времето ше покаже какво ше се случи ... а до тогава от теб се изисква наистина голямо търпение ... Айде успех :-) дано се развият нещата в твоя полза :-)

cesekar4eto92
10-07-2008, 11:22
Не виждам кво се филмираш, ако не сте от един град няма как да имате връзка само от разстояние. Ако пък може да се виждате - първо й привлечи вниманието, а после й кажи какво чувстваш.
Аз също съм от София , но живеем в различни квартали. Мерси за помоща :razz:

Lacey_66
10-07-2008, 14:23
Не виждам кво се филмираш, ако не сте от един град няма как да имате връзка само от разстояние. Ако пък може да се виждате - първо й привлечи вниманието, а после й кажи какво чувстваш.
Аз също съм от София , но живеем в различни квартали. Мерси за помоща :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: