PDA

View Full Version : сами си го причиняваме



aka6a_vamp
10-06-2008, 17:57
Днес,както си седях в рейса и се замислих...нее споко няма да ви философствам много :D .Та мислех си за това,как ние сами си създаваме трудности,превръщаме малките неща в големи драми,прекаляваме със самосъжалението,а не се замисляме,че всичко това е много безсмислено!Ето например в любовта-когато преживеем разо4арование едни изпадат в скръб,други-в самосъжаление,а трети се озлобяват.А в същото време живота си тече.Повечето в този форум сме на възраст от 13 до 20 години ии вече сме изживяли големи любовни разочарования.Е ако сега мислим,че е така как ще я караме по нататък?Мисълта ми е:
Just live your life! :)

drun-drun!
10-06-2008, 18:01
Днес,както си седях в рейса и се замислих...нее споко няма да ви философствам много :D .Та мислех си за това,как ние сами си създаваме трудности,превръщаме малките неща в големи драми,прекаляваме със самосъжалението,а не се замисляме,че всичко това е много безсмислено!Ето например в любовта-когато преживеем разо4арование едни изпадат в скръб,други-в самосъжаление,а трети се озлобяват.А в същото време живота си тече.Повечето в този форум сме на възраст от 13 до 20 години ии вече сме изживяли големи любовни разочарования.Е ако сега мислим,че е така как ще я караме по нататък?Мисълта ми е:
Just live your life! :)Само не разбрах кво трябва да напиша :? Еми късаш с една не се отчайваш поне аз,защото вярвам че има друга по-достойна ако мога така да се израза.Живота е 1 така че...Няма смисъл да си пропиляваш живота за човек който не те обича :)

snejana67
10-06-2008, 18:15
:D насила хубост не става :D

soul1199
10-06-2008, 18:19
ami prava si,trqbva da gledame napred

aka6a_vamp
10-06-2008, 18:51
Днес,както си седях в рейса и се замислих...нее споко няма да ви философствам много :D .Та мислех си за това,как ние сами си създаваме трудности,превръщаме малките неща в големи драми,прекаляваме със самосъжалението,а не се замисляме,че всичко това е много безсмислено!Ето например в любовта-когато преживеем разо4арование едни изпадат в скръб,други-в самосъжаление,а трети се озлобяват.А в същото време живота си тече.Повечето в този форум сме на възраст от 13 до 20 години ии вече сме изживяли големи любовни разочарования.Е ако сега мислим,че е така как ще я караме по нататък?Мисълта ми е:
Just live your life! :)Само не разбрах кво трябва да напиша :?
Ами като не си разбрала не пиши,аз просто си споделям размишленията :)

sheilsis
10-06-2008, 19:00
ми да точно така трябва да продължаме напред с усмивка :) каквото и да се случва :) виниги с оптимизъм а не със злоба и тъжни мисли :) моята любима мисъл е enjoy the life :)

Valkyrie
10-06-2008, 19:16
Да'е, ама в крайна сметка като се замислиш - не са ми открили рак, не съм инвалид, не съм бездомна, нямам кой знае какви значими други проблеми, та какво ли ми остава - да се тормозя за моите малки проблемчета. Не очаквайте от мен да се главоболя за такива неща като глобалното затопляне или за глада в Африка, но не може и да си пърхам с крилца и мигли в някакъв мой розов свят.
Та мисълта ми е: Ако сега не изживеем разочарования, които ни се струват много големи, а всъщност не са, тогава дали няма да ни смажат бъдещите истински големи разочарования? Ако съвсем не се томозим, ако не се сблъскваме с никакви проблеми, как ще се подготвим за реалния живот? Според мен трудностите трябва да ни учат - как да ги преодоляваме занапред, как да продължаваме напред независимо какво ни се случва. Няма човек без проблеми, няма и двама души, които да преодоляват проблемите си и да ги преживяват по един и същи начин. Разпрострях се много, а това, което искам да кажа, че на тази възраст, в която започваме да се сблъскваме с живота, ние започваме да се сблъскваме и с не толкова хубавата му страна. И тази страна идва да ни научи как да се борим с нея и със себе си понякога, вместо да изпаднем в дупка или да се самоубием при първия сериозен проблем.

AnGel_fReE
10-06-2008, 20:08
spored men nai vajnoto e da gledame da ne ni puka mn mn i da se nau4im da preodolqvame barzo rabotite i da ne se vrazvame mn za vs

sextazy_baby
10-07-2008, 11:22
Съгласна съм с теб,защото винаги правим от мухата - слон

Lacey_66
10-07-2008, 11:29
ми да точно така трябва да продължаме напред с усмивка :) каквото и да се случва :) виниги с оптимизъм а не със злоба и тъжни мисли :) моята любима мисъл е enjoy the life :)

+1 :-) :-) :-) :-) :-) Съгласна :-) :-) :-) :-) :-)

hooliganka89
10-07-2008, 13:30
В рейса си листигна до това заключение? :razz:

bqsna_teenagerka
10-07-2008, 13:40
Леле колко си права!!! Точно това си мисля и аз от извесно време :-D ама точно същото!!! НАИСТИНА ХОРА ВРЕМЕТО СИ ТЕЧЕ ЖИВЕЕЙТЕ ГО ПЪЛНОЦЕННО!

Presley
10-07-2008, 14:27
Е ако сега мислим,че е така как ще я караме по нататък?

Все така.

Salvation
10-07-2008, 15:17
Всички се съгласяват, а накрая пак страдат и се измъчват.Дали ще се пребориш със себе си или ще направиш нещо напук,само за да се опиташ да нараниш някого, ти го правиш, но в края на теб пак ти е гадно.Така че въпросът не опира само до това да си кажеш "Е, животът е прекрасен и съвсем не спира дотук, аз продължавам с него.". Много по - важно е да се разбере, че след всеки крах вероятно има пак начало.И все пак ще се намери някой песимист, който може и да ме обори. А останалите оптимисти могат и да пропуснат да пишат, защото няма човек, който никога да не е губил надежда, вяра...
Понякога може би пък е нужно да си живеем в тези свои моменти (лично мнение), за да има промяна.
Още нещо - тази фраза колко хубав е животът е приета максима, но не мисля,че има някой, който пък винаги вярва в нея.(отново лично мнение)
Така че, най - редното, което може да направите, е да си спомняте често колко хубави неща имате и да мислите, че лошото ви кара да се променяте, в добра посока.

SunShinePearl
10-07-2008, 15:20
аз пък ниокга не изпадам в драми!!!щом не върви не върви :)

purple__love
10-07-2008, 16:07
vsqko zlo za dobro....ne, ne sujalqvam za absoliutno ni6to v moq jivot....stradala sum...koi ne e?4ove6ki su6testva sme...imame 4uvstva...no znam,4e sum po-silna...i znam 4e moga da stana dori i da sum na dunoto...znam 4e bolkata me e nau4ila da se borq...ne samo s gadostite koito ti podnasq jivotat....a sus sebe si....za6toto e ujasno da si na dunoto....i ako ne si pomogne6 sam...nqma koi drug...ne sum gubila nito vqra ,nito nadejda nikoga...v protiven slu4ai...vse edno sum izgubila sebe si...nqkude iz hilqdite bolki....da ,jiveite za miga...jiveite si jivota...suglasna sum....no ne zabravqite 4e vsqko ne6to koeto se sl4uva si ima pri4ina i 6tom e trqbvalo da se slu4i dadeno ne6to....zna4i taka e bilo pisano...az ot vsqko ne6to izvli4am polza i znam 4e ot bolkata si nai-mnogo sum nau4ila!

aka6a_vamp
10-07-2008, 17:35
В рейса си листигна до това заключение? :razz:
МММ да :D така потънах в мисли,че не съм усетила как е минал един час :D

slun4ice_90
10-07-2008, 17:43
Днес,както си седях в рейса и се замислих...нее споко няма да ви философствам много :D .Та мислех си за това,как ние сами си създаваме трудности,превръщаме малките неща в големи драми,прекаляваме със самосъжалението,а не се замисляме,че всичко това е много безсмислено!Ето например в любовта-когато преживеем разо4арование едни изпадат в скръб,други-в самосъжаление,а трети се озлобяват.А в същото време живота си тече.Повечето в този форум сме на възраст от 13 до 20 години ии вече сме изживяли големи любовни разочарования.Е ако сега мислим,че е така как ще я караме по нататък?Мисълта ми е:
Just live your life! :) Много точно казано.Аплодисменти! :-P =D> Ние си усложняваме живота ясно е..Не стига,че той е прекалено кратък и сложен..Пък и ние като влезнем в едни филми.Няма смисъл....Трябва да си се кефим на живота като цяло. :grin: :-P