PDA

View Full Version : Най-гадното нещо?



dan4ety
10-06-2008, 17:41
Значи, идеята за тази невероятна тема се роди в главата му току що, докато си слушах музика след скандал с майка за как се държа през час (преди около час тя се върна от родителска среща. Още съжалявам, че й казах).

Та, кажете кое е най-гадното нещо, което са казали за вас на родителска среща? Кои са били най... "тежките" ви провинения до сега в час с класната ви и тя ви е изкодошила на родителите ви, като е изопачила нещата, за да излезете вие "черната овца"?

(извинявам се, ако има такава тема, но не намерих :oops: Извинявам се и, ако темата е тъпа (а тя май е :-D ) :-D )

Lucho
10-06-2008, 17:46
Нито учи,нито пише домашни,нито ми влиза в часовете...но не ми е мъка... :shock: тъпата Химичка за мен миналата година... :? :x ама аз ще им кажа сега де,дето си го викаме ние: "Найде цръква,да се кръсти... 8-) "

nefchi_bs
10-06-2008, 19:06
Не ходих 3 седмици на училище и класната казала на наще :lol: То не беше на подителска ами се обадила в къщи :shock: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Също в 3ти клас (когато получих първата 2ка 8-) ) класната казала на майка,че имам 4 2ки а тя беше само една и майка само дето не ме наби :lol: макар че предпочитам да ме беше набила отколкото да ме наказва още го помня тва няма да го направя и от тогава намразих класната ми от 1ви до 4ти клас и в края на 4ти клас когато се сбогувахме не й подарих цвете щото била проста :razz: :razz:

tItEufFf
10-06-2008, 19:24
Никога не съм се държала лошо в час. Може да говоря малко, но винаги (почти 8-) ) съм с написани домашни и пиша всички, което ни диктуват в час. Не се държа зле с учителите, имам респект към тях. Бягам и закъснявам изключително рядко. Просто няма как да ме изкарат "черната овца"..и да искат 8-)

srpsko_1988
10-07-2008, 12:17
Аз един път опипвах едно моми4е по време на час и госпожата видя :oops: нз дали е казала на на6те :-D

schranz
10-07-2008, 12:29
бях в 6ти клас и майчето отива на родителкса,пък аз сигурно не бях ходила поне 1-2 месеца общо и бях дала поне 10тина бележки по домашни причини и класната ги извадила сичките и питала майка ми дали тя ги е писала....после имаше скандали ... :D
по-миналата година в 10ти клас пък не се бях мяркала в даскало 3 месеца и класния най-накрая намерил телефона на майка ми и .... :D

teengirl93
10-07-2008, 19:06
emi daskalkata mi po bel kazala na klasnata mi 4e sum q bila napsuvala na frenski i v nas be6e lu d skandal a to ne be6e vqrno na6te ma nakaraha da se izvinq a az vmesto tva otidoh i i kazah v o4ite 4e e nai prostata daskalaka na sveta i q napsuvah na 4IST bulgarski ama posle imalo suvet i onaq stanala i kazala tva mi be6e 3-to provinenie i ve4e trea ma izklu4vat.napraiha roditelska sre6te 6tot celiq klas bqhme s pove4e ot 15 otsustviq i pove4e ot 3 provineniq est daskalkata po bel stanala i kazala 4e sum nai otvratitelnata u4eni4ka v celiq klas i ne sum znaela ni6tu (int kato prednata godina imah 6 i 5.50 na priemniq izpit).sled tva be6e edno vrqkane nakazaniq em nakraq 3 mi pisa.
na vhodnoto taq godina imah 5 otidoh i i go pokazah vikam g-jo mai vii ste tupata ne az.mislq 4e ve4e okon4atelno ma namrazi :D :D :D :D am bila sum purvata u4eni4ka ot koqto se oplkva :razz: :razz: :razz: :razz:

splendour
10-07-2008, 20:08
ami to4en sly4ai neznam za ocenki nai ve4e.........
oba4e si spomnqm 1 neyspe6en opit da ma natopqt.v 2 klas imax 2 po myzika 6tot ne znaex notite.a s 1 priqteka xodixme na solfej :-D i tati kat ma pribira6e ot solfeja tq ma izdade i az mn se pritesnix,ama toi ni6to ne kaza za tva....... daje mi kypi pykanki :grin: :grin: :grin: