PDA

View Full Version : тема за момичетата,които са били предадени



indecent
10-06-2008, 17:48
момичета споделете как са се държали вашите бивши приятели преди да ви изневерят.....или по какво сте познали че ви изневеряват...какво ви е накарало да мислите,че ви изневеряват?

aka6a_vamp
10-06-2008, 17:52
да ти кажа ли аз какво правя ?


не и се обаждам , държа се лошо и чукам друга , не е ли живота прекрасен 8)
Щеше да е яко,ако момичетата,който сме предадени,следвахме твоя пример 8-)

AFT
10-06-2008, 17:56
Мале колко злоба ще се излее в тая тема.. 8-)

aka6a_vamp
10-06-2008, 18:04
Мале колко злоба ще се излее в тая тема.. 8-)
Е нали е за нас момичетата,глей са само кво става 8-)

KrisiBep
10-06-2008, 18:20
Изведнъж спряха милите обръщения,срещите намаляха..накрая разбрах и го заебах 8)

soul1199
10-06-2008, 18:24
Изведнъж спряха милите обръщения,срещите намаляха..накрая разбрах и го заебах 8)


ама са друг ли те ръчка или се чешеш сама ? та си толкова 8) 8) 8) 8) 8) 8) (куул) ????????? :( 8-) 8-) 8-)

ImmortalForever
10-06-2008, 18:26
Амиии...Всъщност както си лежахме,той отиде до кенефа и аз му набарах смс-ите от най-добрата му приятелка..И то кфи смс-и О, Господи : "Слънчице,обчикам си те!" и други лигави тексттчета от песнички на ФСБ, Глен Медейрос и др..И великия скандал..И НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ!!!!!! Един и същ беше винаги! Така че няма гаранция..нито някакво писано правило как се държи.. 8)

Escarina
10-06-2008, 18:46
Амиии...Всъщност както си лежахме,той отиде до кенефа и аз му набарах смс-ите от най-добрата му приятелка..И то кфи смс-и О, Господи : "Слънчице,обчикам си те!" и други лигави тексттчета от песнички на ФСБ, Глен Медейрос и др..И великия скандал..И НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ!!!!!! Един и същ беше винаги! Така че няма гаранция..нито някакво писано правило как се държи.. 8)

Е.. и аз съм казвала на най-добия ми приятел че го обичам. И е вярно. Тва не означава обаче, че се чукаме?!

ImmortalForever
10-06-2008, 18:51
Ех не ме е срам нали KillSwitchEngage.. :oops: Как можах ?
Jus7__Me надявам се приятелката на твоя приятел да няма моя характер, защото ако го има..те виждам с оскубана коса.. ;)

balu4ka
10-06-2008, 18:59
Изведнъж спряха милите обръщения,срещите намаляха..накрая разбрах и го заебах 8)



Подобибие на моята развръзка с предишния :? :? :?

Escarina
10-06-2008, 19:00
Ех не ме е срам нали KillSwitchEngage.. :oops: Как можах ?
Jus7__Me надявам се приятелката на твоя приятел да няма моя характер, защото ако го има..те виждам с оскубана коса.. ;)

..... :lol: Ти кво си мислиш, че ревността може да убие 11 годишно приятелство ли? Хахахах. От мен да знаеш - гаджетата си заминават, приятелите остават за цял живот. Ако имаш щастието да намериш истински такива. Тва че ти имаш някви проблеми с ревността не означава, че другите около теб нямат право да си показват чувствата сеш се? :D

woshata
10-06-2008, 19:05
ххахаха...напрао ги хванах..срещнах го слууучайййто пред паметника на НДК с една доста симпатична девойка..тя беше назад с един кичур коса ..а той назад с една бройка жена :D

XDX_BrOkEn_dReAmS_XDX
10-06-2008, 19:14
Ами как ли се разбира,че ти изневерява па то треа си мноу прост та да не разбереш.Или някоя ще е мноу влюбена та да не се усети.ВИНАГИ има няква промяна въпроса е дали ще я забележиш.Ей тей един простак немоеше да осъзнае де се намира като се съюзих с ,,любовницата му,, та такъв му го извъртех ме,че неможа да се осъзнае шо стаа.Пробвайте го,чувството е ВЪРХОВНО.... :D :D :D

Valkyrie
10-06-2008, 19:41
Аз съм съгласна с Дъ_Имортал_ф, тва приятелство щеше да ти излезе през носа, ако пишеше така на моя мъж. Щото едно е да се обичате чисто приятелски и да си го знаете, дори и да се прегръщате приятелски. Но има неща, които прекрачват границата. Като писането на смс-и с текст "Лофкамммм си те, БеБчууууУУуу, гуш и МляС". Няма нужда да го пишеш чак, достатъчно е, че мацката те търпи, когато са излезли с гаджето си с теб, че да я тормозиш, когато са заедно насаме, един вид да й натякваш и натрапваш, че стоиш по-високо от нея. Не казвай, че това е проблем с ревността, това е проблем с общуването, който ти имаш, ако се държиш по посочения от мен начин. Също както ти е грешна философията, че гаджетата се сменят, а приятелите остават. Щото с такива приятелки като теб няма как едно момче да задържи гадже, не може все да си мислиш "Ако нещо не й изнася, неин си проблем", защото има неща, които не може да си позволяваш, като например да показваш най-демонстративно, че гаджето на твоя приятел трябва да се съобразява с теб, че ти за него си по-важна от нея. Така връзка не става.
Иначе, когато бившият ми кръшкаше, по нищо не разбрах. Но когато има или е имал чувства към гаджето, на което кръшка, няма как да не се усети. А и има доста мъже, които просто не знаят как да излъжат една жена. Но досега само веднъж е имало драстична промяна в поведението му, и то защото на мен ми пукаше прекалено много, а на него спря да му пука.

davkata
10-06-2008, 19:42
аз бих казал че момичета хващащи си гаджета за да "забравят " първия са повече от тези дет само си броят колко са забилио т е и предадените момчета са повече все пак обикновено ти казват ни ма кефиш вече махай са(т е не мисля че нещо истинско може да излезе) 8)

Escarina
10-06-2008, 19:59
Аз съм съгласна с Дъ_Имортал_ф, тва приятелство щеше да ти излезе през носа, ако пишеше така на моя мъж. Щото едно е да се обичате чисто приятелски и да си го знаете, дори и да се прегръщате приятелски. Но има неща, които прекрачват границата. Като писането на смс-и с текст "Лофкамммм си те, БеБчууууУУуу, гуш и МляС". Няма нужда да го пишеш чак, достатъчно е, че мацката те търпи, когато са излезли с гаджето си с теб, че да я тормозиш, когато са заедно насаме, един вид да й натякваш и натрапваш, че стоиш по-високо от нея. Не казвай, че това е проблем с ревността, това е проблем с общуването, който ти имаш, ако се държиш по посочения от мен начин. Също както ти е грешна философията, че гаджетата се сменят, а приятелите остават. Щото с такива приятелки като теб няма как едно момче да задържи гадже, не може все да си мислиш "Ако нещо не й изнася, неин си проблем", защото има неща, които не може да си позволяваш, като например да показваш най-демонстративно, че гаджето на твоя приятел трябва да се съобразява с теб, че ти за него си по-важна от нея. Така връзка не става.
Иначе, когато бившият ми кръшкаше, по нищо не разбрах. Но когато има или е имал чувства към гаджето, на което кръшка, няма как да не се усети. А и има доста мъже, които просто не знаят как да излъжат една жена. Но досега само веднъж е имало драстична промяна в поведението му, и то защото на мен ми пукаше прекалено много, а на него спря да му пука.

Първо - бих била адски доволна да ми покажеш къде съм написала нещо от сорта на лигавщините които посочи ти. Второ държа да видя и кога съм казала, че бих досаждала, въобще бих излизала с тях и бих показвала че съм нещо повече. Все пак връзката си е негова и аз нямам място в нея. Също искам да ми кажеш от къде по дяволите ме познаваш за да знаеш как влиая на живота на приятелите ми и дали въобще се меся. Нито мисля че има нещо, което да ти навява мисълта, че карам гаджетата му да се съобразяват с мен за каквото и да било. И не на последно място, май ти си момичето с проблемите. Ок имаш си богат житейски опит, обаче не си Ванга за да знаеш всичко за всички?!

jghgh
10-06-2008, 20:42
Аз съм съгласна с Дъ_Имортал_ф, тва приятелство щеше да ти излезе през носа, ако пишеше така на моя мъж. Щото едно е да се обичате чисто приятелски и да си го знаете, дори и да се прегръщате приятелски. Но има неща, които прекрачват границата. Като писането на смс-и с текст "Лофкамммм си те, БеБчууууУУуу, гуш и МляС". Няма нужда да го пишеш чак, достатъчно е, че мацката те търпи, когато са излезли с гаджето си с теб, че да я тормозиш, когато са заедно насаме, един вид да й натякваш и натрапваш, че стоиш по-високо от нея. Не казвай, че това е проблем с ревността, това е проблем с общуването, който ти имаш, ако се държиш по посочения от мен начин. Също както ти е грешна философията, че гаджетата се сменят, а приятелите остават. Щото с такива приятелки като теб няма как едно момче да задържи гадже, не може все да си мислиш "Ако нещо не й изнася, неин си проблем", защото има неща, които не може да си позволяваш, като например да показваш най-демонстративно, че гаджето на твоя приятел трябва да се съобразява с теб, че ти за него си по-важна от нея. Така връзка не става.
Иначе, когато бившият ми кръшкаше, по нищо не разбрах. Но когато има или е имал чувства към гаджето, на което кръшка, няма как да не се усети. А и има доста мъже, които просто не знаят как да излъжат една жена. Но досега само веднъж е имало драстична промяна в поведението му, и то защото на мен ми пукаше прекалено много, а на него спря да му пука.

Първо - бих била адски доволна да ми покажеш къде съм написала нещо от сорта на лигавщините които посочи ти. Второ държа да видя и кога съм казала, че бих досаждала, въобще бих излизала с тях и бих показвала че съм нещо повече. Все пак връзката си е негова и аз нямам място в нея. Също искам да ми кажеш от къде по дяволите ме познаваш за да знаеш как влиая на живота на приятелите ми и дали въобще се меся. Нито мисля че има нещо, което да ти навява мисълта, че карам гаджетата му да се съобразяват с мен за каквото и да било. И не на последно място, май ти си момичето с проблемите. Ок имаш си богат житейски опит, обаче не си Ванга за да знаеш всичко за всички?!

Мии тя май говореше по принцип, споко.


Valkyrie, голяма пичка си, +1 за мнението ти.

Valkyrie
10-06-2008, 20:52
На първо място, въобще нямам богат житейски опит, в случая имам само и единствено мнение.
Второ, ти защити описания род поведение. Като бонус добави, че тя ако има проблем с ревността, това не значи, че другите не могат да си показват чувствата. А момичето се беше вбесило точно от този род лигавщини, който първо защити, а току що отрече, като каза, че "ама аз не съм такава и не съм говорила за това". Та аз говорех, че АКО ти си такава, за каквато идеше реч, и беше приятелка на моя мъж, би загубила приятел и би си спечелила моите юмруци в носа. Предположих, че щом защитаваш и одобряваш подобно поведение, значи може би и ти се държиш по тоя начин. И тъй като го изказах като предположение, като хипотеза, продължих да си я развивам, без на всяко изречение да казвам "Ако беше такава, за каквато ставаше дума, то тогава". Я стига, не се засягай. Щом не си такава, тогава не е ставало дума за теб, така или иначе не виждам защо трябва да се връзваш на мнението на едно момиче, изказано в един форум.

Escarina
10-06-2008, 22:03
"Слънчице, обичкам си те".. кво лигаво има в тва? Верно че аз на моя му казвам обичам те изроде, но става въпрос за същото нещо. Плюс това "юмруци в носа" не би трябвало да плашат който и да е и най-малкото е супер грозно за момиче. Но тва е отделна тема. А за връзването - ми да връзвам се. Щото ми е писнало да гледам някви изцепки породени от нищото ;)

Valkyrie
10-06-2008, 22:27
Има много лигня точно в "слънчице, бля, бля". Виж, "изроде", не звучи по същия начин и въобще не е същото нещо. А написано в смс, вече става съвсем различно. Както казах, вие може да си изкарвате много хубаво, докато сте заедно някъде, но това да му пращаш смс-и с такъв ЛИГАВ текст, вече говори за неща от рода на това, че искаш да му напомняш за себе си, когато не сте заедно, да му се навираш в мислите, да имаш вниманието му постоянно. Виж, за мен си има граница между това, което е нормално за взаимоотношенията между приятели, и това, което не е. Тук не говоря за теб, за да не стават пак излишни обърквания. Но когато приятелката на гаджето ми присъства по-често в разговорите ни и в мислите му, отколкото аз, примерно, когато натрапчиво напомня за присъствието си, тогава тази граница е прекрачена. За мен. И вземам мерки, които са под формата на насилие, ако сметна, че връзката ни има бъдеще, а онази е прекалено нахална. И не ми казвай, че юмруците в носа не биха изплашили никого, доста много проблеми съм си решила по именно този начин, защото понякога няма друг. Достатъчно често съм установявала, че са едно много ефикасно възпиращо, респектиращо и защитно средство, в този случай, за жалост, имам опит. Може за теб да изглеждат грозно за момиче, но аз не смятам, че те са запазена територия само за мъже. Какво да правя, от малка се паля лесно, а сега тренирам и живея с боксьор. Получавала съм дори комплименти, че удрям красиво. Разминават ни се мненията явно. Но аз не съм си позволявала да класифицирам твоето мнение като изцепка, въпреки че за юмруците не си съвсем наясно какво говориш, но смятам, че не си ме разбрала добре. Както и да е, вече съм убедена, че не си от хората, които биха ме накарали да реагирам остро и да се чувствам некомфортно, ако си приятелка на мое гадже, примерно. Но просто мислим по различен начин за някои неща и няма да стигнем до консенсус.

Escarina
10-06-2008, 22:40
Съгласна ;) Въпроса е, че за много хора самия израз слънце не означава нищо. Смисъл и аз се паля от нищото, ама специално във връзка ако пича те обича, въпросната приятелка и мацоранчо да му вика положението и никак няма да се смени. А за бокса, самия спорт е невероятно красив. Но идеята как някое момиче ще отиде при друго и ще и набие шамарите щото е писала смси на гаджето и ми е смешна. Пак казвам вярваш ли на човека до себе си, не виждам какво би те притеснило. Стига както ти каза да не мисли за нея повече от колкото за теб :) Ама няма да е зле да млъкна, щото офтопика най-вероятно е станал дразнещ :D

Valkyrie
10-06-2008, 23:01
Да, пропуснах да спомена, че имам пълно доверие на мъжа си. Такива неща не биха ме притеснили, но курвенското поведение ме дразни, друг е въпросът, че няма как мъжът ми да има приятелки, които се държат по тоя начин. Имало е само случайно преминаващи жалки опити за свалки зад гърба ми. Не мога да го подмина ей така. Не знам защо, но това ми е порок - да показвам на всички, които не искам в определена територия, че нямат място там. Мисля си, че понеже доста пъти съм била пренебрегвана поради причината, че не съм красавица, не съм някаква забележителна, искам да докажа на всички, които си мислят, че могат да се ебават с мен зад гърба ми, че грешат. Не е заради него, защото той не е човек, който може да излъже или да извърши нещо зад гърба на някого, просто в това отношение имам някаква мания, която все още не смятам за проблем. Истината е, че исках сериозно да се занимавам с бокс, но не се получи.
Ще разкажа нещо и по темата. На един рожден ден, преди три века някъде, гаджето на една приятелка (която имаше рожден ден, де) й каза, че излиза за малко, за да вземе нещо от един приятел. почти всички знаеха, че отива при една друга пачавра, с която се чукаха. Аз не знаех, тогава приятелят ми ми каза, мислейки си, че съм наясно със случая. Изстреля някакъв майтап по тоя повод, защото, видиш ли, тая била много зле, всички знаели, само тя не, а не се и сещала, въпреки че на рождения й ден я оставя, за да ходи да се чука с друга. Забрани ми да й казвам обаче, и аз като добра жена го послушах за тоя ден, но на следващия я просветлих.
Мисълта ми е, вие ако знаете, че един ваш близък човек изневерява на друг ваш близък човек, ще кажете ли на въпросния какво става, или смятате, че това си е тяхна работа, или пък по някаква друга причина ще го премълчите? Аз например, преди седем века някъде, разбрах много късно за една изневяра, а се оказа, че всички останали знаеха - подобна ситуация. Лично аз бих искала някой да ми каже какво става, който й да е, а не да си мълчи, защото не иска да ме нарани, а нали този, който носи лошите новини, винаги си пати. Как е при вас? Да де, нормално е всички да искат да знаят истината, но вие бихте ли я казали в случай като посочения от мен?

ImmortalForever
10-07-2008, 08:22
Valkyrie Благодаря ти за подкрепата.
Jus7__Me сега ще ти оябсня някои неща, които другото момиче ти каза.. Искам сега, да се поставиш на мястото на някое момиче и ходиш с адски якото момче и сте си заедно всичко 6++..Обаче видиш ли в еидн прекрасен ден ти откриваш, че по някаква мега малоумна причина в тази връзка не сте двама, а трима!? откриваш, че най-добрата му приятелка, за която видиш ли той не спира да приказва,която сте засичали няколко пъти на улицата или в магазина..и точно там ти откриваш колко ненужна си, защото те моментално те игнорират и говорят за техни си неща..Направо си отхвърлена..Но нали ти обчиаш пича, казваш си Ок.Нищо сериозно не е станало..кфо пък?Познават се ЕДВАААА от 6 години?? Че кфо пък..И тя не веднъж му се е предлагала с думите "Ше ме е*** ли или няма да ме е*** на купон където тя е изпила две бутилки бира??!? Че кфо му е?От кфо да те е страх?тя е безопасна като безопасна игла нали? Тъй.. И в еидн още по-слънчев ден откриваш именно тия смс-и и си казваш: **** съм ви майката на приятелството..И ти кипва...И ако това наречеш нормално приятекство аз си режа главата!Да признавам имам проблеми с ревността..и не го крия?!? Но това не е истинския проблем тук!!!!Той не ме оведоми че ще трябва да понасям такова отношение?!?! Ако наистина му е толкова добра приятелка щеше да го арзбере и да каже ОК ти си имаш момиче-аз съм до тук- САМО И ЕДИНСТВЕНО приятелска подкрепа, но не и лигавщини от сорта на Слънчице, обичкам те и т.н. "Nothing gonna change my love for you" What the fuck???За коя се мисли тая извинете...И тук ако кажеш че не мога да избухна и да я направя загадка за китайската наука ЕВАЛА ти казвам!!!

jghgh
10-07-2008, 08:48
О, аз и без смси не бих била много толерантна към тъпите най-добри приятелки.
Абсурд да излизат с мен и него. От какъв зор? Да си излизат поотделно, не да ми я влачи на НАШИТЕ срещи.
Един-два пъти на кафе - Ок, ама без да ми демонстративничи (дори и несъзнателно). Айде да си имаме тактичността.
Имам някво ужасно чувство за собственост. Може би и затова ме зарязаха наскоро... :( Мда, кофти е, ама не мога да се променя...

А както по-горе беше написала Valkyrie, проблем на общуването си е всичкото тва... Мда, то и аз съм яко ревнива, но ако съм на мястото на най-добрата приятелка ще гледам да не разпалвам ядовете на момичето, с което ходи най-добрия приятел. Просто защото аз като се знам ква съм, мога да бъда достатъчно тактична и сама да се поставя на 2ро място. Бих спазвала някаква дистанция, мисля че е нормално и е почти задължително, ако си умен тактичен интелигентен човек, бил той и най-добър приятел... :?

CaSsIe
10-07-2008, 09:56
Имала съм само 1 бивш което ми е изневерявал и не беше трудно да разбера, че го прави все пак той сам дойде и ми каза :D ама не ми пукаше за него, така че здраве да е :P

Lacey_66
10-07-2008, 10:38
Изведнъж спряха милите обръщения,срещите намаляха..накрая разбрах и го заебах 8)


ама са друг ли те ръчка или се чешеш сама ? та си толкова 8) 8) 8) 8) 8) 8) (куул) ????????? :( 8-) 8-) 8-)

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

sexita
10-07-2008, 11:24
Аз също имам горчив опит от "приятелки"


Едно,че...имах един...най-добър приятел с който всичко споделяхме...сополявихме си рамената и разменяхме съвети за връзките си....докато...един ден както си седяхме в тях и си слушахме музика не започна да ме целува иии...нещата се объркаха,защото...аз също му отвърнах...и накрая станах и избягах...
И това стана 1 ден преди годежа му... #-o

Сега е женен и...аз не смея да го погледна,защото много ме е срам...адски много...
Явно несъзнателно НЕ съм го искала само за приятел,въпреки че го осъзнах когато той ме целуна!

За това нямам доверие на гаджето ми,когато прекалено се вманиячава в най-добрата си "приятелка"


И направо му го казах...понякога не се възприемаме така както изглежда...
С мен може да споделя всичко,както и с нея...познаваме се добре... и тя в ситуацията е излишна...
Не казвам да не и казва "здрасти"...просто не е нужно чак толкова да се виждат...тя може сама да се сети,че прекалява.

emanuela__
10-08-2008, 11:22
ami az jiveq v dryga durjava taka che rpiqtelq mi si e sam v bg
i lqtoto predi da si doida toi beshe hodil na more s edno momiche i q e pregrushtal i i pisal sms postoqnno
kaza mi che go napravil narochno da si vurne za tova che az sum izlizala na kafe vednuj s edin poznat.
neznam dali q e haresval ili ne no ne mojah da go ostavq shtoto go obicham prekaleno mn minaha dosta meseci veche no vse oshte mi e gadno i me boli

KrisiBep
10-08-2008, 19:09
Изведнъж спряха милите обръщения,срещите намаляха..накрая разбрах и го заебах 8)


ама са друг ли те ръчка или се чешеш сама ? та си толкова 8) 8) 8) 8) 8) 8) (куул) ????????? :(

ммм what?! нещо аз не разбрах май..или какво? може да дадеш отново,ако ти се занимава,че не ми стана ясно ;)

AnGel_fReE
10-08-2008, 19:19
mom4etata sa tolkoz golemi aktiori 4e stiga da iskat moje da ne gi razbere6 4e ti izneverqvat :D

Bubalcheto
10-27-2008, 08:01
Амиии...Всъщност както си лежахме,той отиде до кенефа и аз му набарах смс-ите от най-добрата му приятелка..И то кфи смс-и О, Господи : "Слънчице,обчикам си те!" и други лигави тексттчета от песнички на ФСБ, Глен Медейрос и др..И великия скандал..И НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ!!!!!! Един и същ беше винаги! Така че няма гаранция..нито някакво писано правило как се държи.. 8)

Е.. и аз съм казвала на най-добия ми приятел че го обичам. И е вярно. Тва не означава обаче, че се чукаме?!
така си е и аз с моя най-добър приятел си пишем бебе,мече,зайо,че се обичаме,целувки и всякакви такива.Обаче и аз си имам приятел и той приятелка и те явно са разбрали,че сме само приятели.Много ви е ограничено мисленето ...

darla
10-27-2008, 09:22
Амиии...Всъщност както си лежахме,той отиде до кенефа и аз му набарах смс-ите от най-добрата му приятелка..И то кфи смс-и О, Господи : "Слънчице,обчикам си те!" и други лигави тексттчета от песнички на ФСБ, Глен Медейрос и др..И великия скандал..И НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ!!!!!! Един и същ беше винаги! Така че няма гаранция..нито някакво писано правило как се държи.. 8)

Е.. и аз съм казвала на най-добия ми приятел че го обичам. И е вярно. Тва не означава обаче, че се чукаме?!
+1.

Miimiinka
10-27-2008, 12:30
Аз с това момче не съм ходила,но го обичах много.Както и да е.Имаше едно момче,което обичах.Само се целувахме и гушкахме... и една вечер пак така.И след,като се разделихме вечерта той ми звънна после по gms и ми вика: "Мими,извинявай но не трябваше да става така.Докато се целувах с теб си измислех за друга,която обичам и т.н". На мене ми стана криво и мн гадно. Абе ужас.

vampire3
10-27-2008, 17:49
..... :lol: Ти кво си мислиш, че ревността може да убие 11 годишно приятелство ли? Хахахах. От мен да знаеш - гаджетата си заминават, приятелите остават за цял живот.

+1

Jaffs
10-28-2008, 17:00
Аз със секцията "Неверни" имам опит. Повечето, с които съм била са го правили.
По какво познах? Просто разбираш по един или друг начин. След време вече не ми правеше впечатление. Изневерите започваха когато връзката се изчерпваше и на двамата ни беше ясно къде отиват нещата. Само с последната ми връзка нещата не стояха така. Изневярата дойде като гръм от ясно небе. Разделихме се, после пак се събрахме и ни трябваше половин година, за да разберем, че всъщност изобщо не трябва да сме заедно.

А за най-добрите приятелки не съм имала проблеми. Моите никога не са ми правили сечено, но те са 3 и не случайно са само толкова. Познати много са сваляли гаджетата ми, но не бих казала, че са имали успех. А неговите приятелки не са ми пречели никога. Не бих го спряла никога да се вижда с приятелите си, били те и жени.

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 17:04
Аз съм била предавана точно 2 пъти!И двата пъти от един човек!Но не бих искала да се връщам в миналото...
Сега живея един наистина прекрасен живот, за което съм много благодарна!
http://i.yoosms.com/i/uploaded/anim/1143928763129.gif

ThinkerBell
10-28-2008, 17:11
Нямах никакви подозрения .... Докато не ги видях с очите си :shock: :shock: :x

jenanadqvola
10-28-2008, 17:49
Много пъти са ме предавали и всеки път е различно,някой път държанието се променя,но с течение на времето мъжете налучкват тактиката,как да те омаят и да не разбереш.. При всички случай е супер гадно .. :(

SuNsEt
10-28-2008, 17:55
Ами...до сега не са ми изневерявали(или поне аз така си мисля :-D ),но си спомням,че едно мое бифше гадже,споделяве всичко,което си пишеше с мен по скайп,с най-добрия си приятел.. :o Бахти...и запознавам се аз с него и нещо говоря на гаджето ми...И се проведе следния разговор:
Говоря нещо на гаджето
(приятелят му) -Знам,знам...
(аз) -Какво знаеш?!
(гаджето) -Знае всичко за теб.
(аз) -Какво?!
(приятелят му) -Да...
(аз) -Ама всичко?!?(...ние кви ли не простотий не сме си говориили,какво ли не му бях споделяла)
(гаджето) -Да бе,всичко.Той ни прочете хронологията
(аз) -Цялата?!?!?
(гаджето) -Да.... (подсмихва се)

А аз гледах ето така :shock: ... Гамен...

jghgh
10-28-2008, 18:57
Амиии...Всъщност както си лежахме,той отиде до кенефа и аз му набарах смс-ите от най-добрата му приятелка..И то кфи смс-и О, Господи : "Слънчице,обчикам си те!" и други лигави тексттчета от песнички на ФСБ, Глен Медейрос и др..И великия скандал..И НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ!!!!!! Един и същ беше винаги! Така че няма гаранция..нито някакво писано правило как се държи.. 8)

Е.. и аз съм казвала на най-добия ми приятел че го обичам. И е вярно. Тва не означава обаче, че се чукаме?!
така си е и аз с моя най-добър приятел си пишем бебе,мече,зайо,че се обичаме,целувки и всякакви такива.Обаче и аз си имам приятел и той приятелка и те явно са разбрали,че сме само приятели.Много ви е ограничено мисленето ...

Зайче, майче?!?! Бебче? Мече?

Алоо!
Не е ограничено да се дразним на такава лигава близост о.О