PDA

View Full Version : SMS...



candy_little_girl
10-06-2008, 17:56
Здравейте.Моля ви за помощ.Скъсахме с приятеля ми преди два дни.Днес се видяхме случайно и се държа добре,каза ми здравей, но не си приказвахме много и не беше нищо особено.Аз естествено го обичам безкрайно и искам да му пиша SMS, но не знам какво точно да му пиша, което да му въздейства.Моля ви дайте ми идеи.Може дори нещо като среща да е каквото и да е...Предварително благодаря :-)

sheilsis
10-06-2008, 18:03
е ти го обичаш ама той обича ли те :-o като сте скъсали защо просто не продължиш напред и да не му пишеш смс :-o така само ще се чувстваш зле ако не ти отвърне на чувствата

BrainlessROCKBABY
10-06-2008, 18:12
Първото и най-важно нещо е, дали ти самата имаш причина, която да те накара да искаш продължение. Защо сте скъсали? Второ - за SMS-a не бързай да му казваш, че не можеш да живееш без него. Момчетата са плашливи. Нали си говорите? Гледай да не се отдръпне!! По-добре му дай възможност да избере - или да размисли за късането, а ако не е съгласен - да продължите напред. Успех =)

qnsi
10-06-2008, 18:17
Първото и най-важно нещо е, дали ти самата имаш причина, която да те накара да искаш продължение. Защо сте скъсали? Второ - за SMS-a не бързай да му казваш, че не можеш да живееш без него. Момчетата са плашливи. Нали си говорите? Гледай да не се отдръпне!! По-добре му дай възможност да избере - или да размисли за късането, а ако не е съгласен - да продължите напред. Успех =)


Нълно съм съгласна с нея :)

soul1199
10-06-2008, 18:19
"искаш ли да ме чукаш отново?" 8-) 8-) 8-) 8-) taa po temata,toi li te skusa ili ti nego i ne burzai da my pra6a6 sms

draki4ka
10-06-2008, 18:23
"искаш ли да ме чукаш отново?"

пхахаха тоя sms е идеалене просто нема думи :lol: :lol:

candy_little_girl
10-06-2008, 18:28
Просто се скарахме много за простотии,дразнихме се взаимно...Инъче дали ме обича...Еми казваше ми го,показваше ми го...Пък и всичко до сега беше ок...Нз какво да правя.Знам, че последния път прекалих с викането, но имах основание...И сега много съжалявам...

AnGel_fReE
10-06-2008, 18:37
emi spored men saberete se i si pogovorete i razbere dali mu puka za tebe moje da mu predloji6 da izlezete nqkoi pat kato fr no vse pak se prigotvi i za razo4orovanie ako ti se ruskuva pi6i mu :) uspeh :) :) :-)

BrainlessROCKBABY
10-07-2008, 16:53
emi spored men saberete se i si pogovorete i razbere dali mu puka za tebe moje da mu predloji6 da izlezete nqkoi pat kato fr no vse pak se prigotvi i za razo4orovanie ako ti se ruskuva pi6i mu :) uspeh :) :) :-)

1+

Presley
10-07-2008, 16:55
Ако искаш да му каэваш нещо,обади му се.
Но ти явно дори не энеш какво искаш да каэвашу,така че не прави нищо.

mynichka
10-07-2008, 17:09
"искаш ли да ме чукаш отново?"
+1 :grin:

BaiToq
10-07-2008, 17:19
Идвай,чакам те гола.
Ако не дойде,значи
си грозна :-o

tarataika
10-07-2008, 17:23
защо все гледате в миналото и искате да върнете нещата? Да - било ви е страхотно заедно, да - искаш пак да е така, не - това няма как да стане! Вместо да си втълпяваш и сама да се навиваш колко много го обичаш и не можеш да живееш без него, направи нещо за себе си и потърси нови контакти.

MartyParty
10-07-2008, 17:47
Не му пиши нищо. :( Няма смисъл.Преживей го.

VerryBerry
10-07-2008, 18:22
Абе за тва си е най-добре да се видите наживо..смс-и съм писала като бях на 13 и нямаше ефект :lol: но от друга страна щом не сте заедно е по-добре да го оставиш..