PDA

View Full Version : протеини



mariqn_sexa
10-06-2008, 18:01
здравейте значи аз тренирам бокс и искам да заякна защото след няколко месеца имам састезание и искам да ви питам тука почнах да пия протеини и искам да ви питам дали може да ми нажреди на здравето :?

gree_girl
10-06-2008, 19:27
Да, протеините са вредни за дравето и затова не се преполъчва употребата им, особенно на подрастващи. Първото което, това е химия и като всяка такава, която се приема вреди на бъбреците ... не знам по-добре пробвай друг начин да заякнеш, защото здравето е по-важно. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161609 ето виж тази темичка :)

Miracle-Heroe
10-06-2008, 19:47
www.bb-team.org Протеина е вид храна, не е вреден. Неочаквай обаче чудеса от него, той е добавка към храната. Наблегни на хранителния си режим.
пп: не задавай въпроси свързани със боди-билдинга и за всичко свързано с него в този сайт, поради простата причина, че хората не са компетентни на тази тема
пп2: gree_girl протеина не е химия и второ не пиши за неша, за които нямаш нужните знания
Съветвам те да си вземеш качествен протеин (по възможност не бг)
марки мога да ти препоръчам - now, bsn, syntrax, on

SiegHeil
10-06-2008, 23:04
Да, протеините са вредни за дравето и затова не се преполъчва употребата им, особенно на подрастващи. Първото което, това е химия и като всяка такава, която се приема вреди на бъбреците ... не знам по-добре пробвай друг начин да заякнеш, защото здравето е по-важно. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161609 ето виж тази темичка :)
Протеините са вредни само ако си идиот ^^
Проините са храна на сухо просто, пиеш повече вода и си ок..понеже дори като изядеш 3 кила сирене нормално да е вредно за бибреците сеш се..

SiegHeil
10-06-2008, 23:09
Относно автора..за кво ти е маса освен ако не искаш да влезеш в по висока категория...
Протеина само ще ти намали скоростта и издръжливостта...ако ще взимаш нещо определено не ти трябва протеин..

Miracle-Heroe
10-07-2008, 09:04
Протеина само ще ти намали скоростта и издръжливостта - да се смея или да плача :?

Miracle-Heroe
10-07-2008, 09:07
не яж яйца, сирене, извара и т.н. защото ще ти намалят скоростта ..

HardcoreSyndrome
10-07-2008, 09:12
Пф, няма ли да престанете с това, че протеините са вредни! Голяма глупост. Ако някога тези, които са против тях са пили, ще знаят, че на кутията пише, че протеините са за кърмачки, възрастни и хора възтановяващи се след болест и т.н.! Е айде сори, ама чули-недочули и веднага хоп! Дай да сме против тях... Т'ва не са ви анаболи е!
Вредно е и месото което ядете, защото е блъскано с хормони, но го ядете нали?! :-x

SiegHeil
10-07-2008, 10:15
Протеина само ще ти намали скоростта и издръжливостта - да се смея или да плача :?
Повече маса - по малка скорост, по малко издръжливост, факт...
Освен ако целта на автора не е да го нокаутира в 3тия рунд смисъл от много маса няма..

kroasana
10-10-2008, 18:38
Пахахахах в тая тема не видях мн вярни неща.Протеините ако си ги вземеш чисти 100% белтък без въглехидрати няма нито да те направят по тромав нито да те забавят.Те са "храна за мусколите".Протеините немогат да ти причинят нищо лошо отиди при личната си лекарка и я распитай.От тях няма да станеш и по издръжлив.Те помагат главно за въстановяването на мусколите.ВИдях и мнения че са вредни и са били химия (ROFL)!Не не не пълни простотии!!!!!!!!!!!!!!!!!!ГЛАВАТА МИ!!!!