PDA

View Full Version : Мистериозен ли е или не Червенския баир ?!



ifeto95
10-06-2008, 19:27
Ъм .. преди време някой ми беше разказвал за прословутия баир в с. Червен ..
Разказа се състоеше в това , че през нощта ставали много странни неща на точно този баир .. През деня ако минел човек и нямало обхват на мобилния .. а през нощта ако мине изчезва ..
Също знам и за случай в който една кола се прибира и минава точно от там само , че се заклещва някъде и остава и тай като човека незнаел какво да прави .. решил да пренощува в колата оставяйки колата с отворена врата (междодругото също и мотора огасва и колата ни напред ни назад .. ) .. та на сутринта го търсили и го намерили мъртав в колата .. :shock: супер ми е странно ама .. истини колкото искаш ..
Та мислех да не е нещо като магнитно поле или и аз незнам .. звучи налудничаво , но искам да чуя и вашите мнения ? :)

T.1
swords1010

splendour
10-06-2008, 19:43
kade se namira tva dore dolo......ni6to ne mi govori tva selce,a o6te po malko baira my................

LeVski_fen
10-06-2008, 20:21
Ъм .. преди време някой ми беше разказвал за прословутия баир в с. Червен ..

За пръв път чувам :shock:
Надявам се да е измислица,такива истории ме депресират :smt120

Stefityyy
10-06-2008, 20:32
Ъм .. преди време някой ми беше разказвал за прословутия баир в с. Червен ..

За пръв път чувам :shock:
Надявам се да е измислица,такива истории ме депресират :smt120

мен също ... и ма фаща страх да га ева :shock:

ifeto95
10-06-2008, 20:45
Да .. прави сте звучи много ТЪПО .. ама хах .. :-o
Ами с.Червен е Русенско ..

Просто немога да си го обясня .. един баир .. и то само на баира .. спира часовник , мобилни телефони , акомулатори ..
Съгласна съм с Тянко , че звучи налудничаво .. ама съм любопитна .. :-o

splendour
10-06-2008, 22:10
obze me strax :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# ama kak 6i spirar......qvno se e sly4ilo ne6to sta6no na tozi bair predi vreme

ElinoOor
10-07-2008, 02:29
на мен ми бяха разказвали че имало някакво магнитно поле ли или нещо такова и затова спират.. глупости всичко си има НАУЧНО ОБЯСНЕНИЕ ясно ..?! магии мистерии бабини деветини..

kalinapet
10-08-2008, 17:23
на мен ми бяха разказвали че имало някакво магнитно поле ли или нещо такова и затова спират.. глупости всичко си има НАУЧНО ОБЯСНЕНИЕ ясно ..?! магии мистерии бабини деветини..
Не винаги всичко си има научно обяснение.
Аз ако започна да разказвам какво се говори за моето село половината форум няма да може да спи. :-D Тези работи ги разправят хора, които си нямат друга работа и искат да изплашат някой.

ifeto95
10-08-2008, 17:48
Тези работи ги разправят хора, които си нямат друга работа и искат да изплашат някой.

Ако се отнася за мен .. никого не искам да плаша .. просто съм любопитна .. :o

kiran
10-09-2008, 19:38
tazi chast za koqto govorite e prokulnata.Az znam edna istoriq,za koqto nqma obqsnenie.Edin chovek,koito minaval prez baira s kolata si izvednuj usetil kak go pritiskat dve ruce okolo vrata,no vsushtnost nqmalo nikoi.Toi pusnal volana i kolata zagubila kontrol.Chovekut pochinal i sled expertiza se okazva che e bil pod vliqnie na gubi.A toi vsushtnost e bil mnogo primeren chevek,za tova istoriqta e stranna :shock: :shock: :shock:

SuNsEt
10-11-2008, 14:54
И аз не съм чувала за този баир...Интересно ми се вижда,но дали е истина?? :-o

kalinapet
10-11-2008, 19:50
Chovekut pochinal i sled expertiza se okazva che e bil pod vliqnie na gubi.

Какво ще рече тази дума, че не разбрах?

Spider4eto
10-11-2008, 20:40
tazi chast za koqto govorite e prokulnata.Az znam edna istoriq,za koqto nqma obqsnenie.Edin chovek,koito minaval prez baira s kolata si izvednuj usetil kak go pritiskat dve ruce okolo vrata,no vsushtnost nqmalo nikoi.Toi pusnal volana i kolata zagubila kontrol.Chovekut pochinal i sled expertiza se okazva che e bil pod vliqnie na gubi.A toi vsushtnost e bil mnogo primeren chevek,za tova istoriqta e stranna :shock: :shock: :shock: Само ми е любопитно, как като са го намерили мъртъв са разбрали, че са го душели 2 ръце 8-)

kolityyy
10-19-2008, 10:25
tazi chast za koqto govorite e prokulnata.Az znam edna istoriq,za koqto nqma obqsnenie.Edin chovek,koito minaval prez baira s kolata si izvednuj usetil kak go pritiskat dve ruce okolo vrata,no vsushtnost nqmalo nikoi.Toi pusnal volana i kolata zagubila kontrol.Chovekut pochinal i sled expertiza se okazva che e bil pod vliqnie na gubi.A toi vsushtnost e bil mnogo primeren chevek,za tova istoriqta e stranna :shock: :shock: :shock: Само ми е любопитно, как като са го намерили мъртъв са разбрали, че са го душели 2 ръце 8-)
Да и на мене ми е много интересно :-D :D :D

OnTheEdge
10-19-2008, 23:33
ei dobre che ste vie umnite da osvetite putq na nas neshvatlivite che inache nz... :D :D ...naistina ne se bqh zamislil za tova kak sa razbrali,kakto i da e.Inache gybi sa vid narkotici s halucinogeno deistvie :)

kalinapet
10-20-2008, 18:20
Явно за приказки. :-D

Пп: Попитах какво ще рече gybi, защото е на латиница. Пишете на кирилица, хора!!!

Chawder
10-25-2008, 09:09
Гъби ще рече.
Темата е безсмислена и не е за този раздел. Ако те интересува научното обяснение учи физика. И смятам, че ако в тази простотия имаше поне зрънце истина, първо на първо щеше да се появи в медиите..там обичат такива неща..

Nam3less3
10-25-2008, 17:41
Докато лично не ида там да проверя, за мен това са бабини приказки.

jony
10-28-2008, 08:38
Ми, аре на екскурзия до въпросното село и ще намерим отговора 8) .

CeLyVka
11-02-2008, 19:23
Ми, аре на екскурзия до въпросното село и ще намерим отговора 8) .

:smt023

mousy
01-29-2009, 22:43
tazi chast za koqto govorite e prokulnata.Az znam edna istoriq,za koqto nqma obqsnenie.Edin chovek,koito minaval prez baira s kolata si izvednuj usetil kak go pritiskat dve ruce okolo vrata,no vsushtnost nqmalo nikoi.Toi pusnal volana i kolata zagubila kontrol.Chovekut pochinal i sled expertiza se okazva che e bil pod vliqnie na gubi.A toi vsushtnost e bil mnogo primeren chevek,za tova istoriqta e stranna :shock: :shock: :shock: Само ми е любопитно, как като са го намерили мъртъв са разбрали, че са го душели 2 ръце 8-)

хаха ей на това му се вика КАПАК :razz: :razz:

ииии... да изясня за гъбите: Това са вид халюциогенни гъби,казват се "Псилоцибе". Според лекарите те са особено опасни за хората. Това се дължи на това токсично вещество псилоцибин, което довежда до деперсонализация и дереализация. Тоест до вида шизофреноподобно гъбно отравяне, получават шизофренични пристъпи.