PDA

View Full Version : абе щастливи ли сте бе хора?



assd
10-06-2008, 19:27
днеска имах много време за размисъл и се замислих над един въпрос за който в последните години нямах никакво време да го мисля, а именно "щастлив ли съм?"

аз в личен план съм невероятно щастлив!
накратко - имах ужасно детство, майка ми почина като бях 6 клас, наложи се да се сблъскам още като дете със суровия живот и израстнах в липси и лишения, но това ме направи много силен, знаещ какво искам и как да го постигна! е сега, въпреки че не съм богат имам всичко за което съм мечтал, а именно човек до себе си когото го е грижа за мен, на когото мога да се доверя, да ми бъде опора в труден момент, да бъде всичко за мен... имах много негативно отношение към всички момичета преди да срещна сегашната си приятелка, защото всички искаха само едно - пари! много от тях се подиграха гадно с мен. тя за пръв път ми доказа че мога да обичам някого истински. единствено от нея получих това което ми липсваше през всички тези години - просто малко любов...
наистина съм много щастлив и ми се иска всичко да продължи завинаги, даже съм склонен да вярвам че ще е така, защото всичко с нея е невероятно, всеки момент е страхотен. за толкова време изобщо не сме си омръзнали, не сме се карали, разбираме се чудесно, имаме си доверие. и най-вече за пръв път досега си правя планове за бъдещето в дългосрочен план, като тя присъства в тях като опорен пункт и стимул да правя нещо за да ги осъществя!

кажете вие, какво ви е на сърцето?

написах го защото просто исках да споделя, на всички които ме познават съм им втръснал да им го повтарям...
едно много влюбено момче на 21г :D

MakeMeLaugh
10-06-2008, 19:39
Мисля, че в това отношение сме абсолютни колеги =D>

И аз съм го мислил по този начин и аз стигам до това заключение :)

Пич, само хубави моменти ти пожелавам ;)

Любовта върви ли и другото ще се подреди \:D/

qnsi
10-06-2008, 19:43
Ти си бил с много трудно детство,справил си се с много трудности и сега животът ти се е усмихнал.Пожелавам ти плановете,които си замислил да се сбъднат за в бъдеще :P :)

Pliok0019
10-06-2008, 19:50
В момента съм доста щастлива.

Light
10-06-2008, 19:51
Нямам много от материална страна, но в душата си пазя най-голямото богатство. Семейството ми ме обича, аз тях също, имам малко приятели, но всичките искрени, момичето което обичам е загубил се на земята ангел....Да, определено съм щастлив :) :) :)

BlindedAngel
10-06-2008, 19:53
И аз лично съм много щастлив.И аз не съм имал леко детство, но за сметка на това сега имам страхотно момиче до мене с което се допълваме перфектно,много ИСТИНСКИ приятели които правят всичко за мене както и аз за тях и все хубави емоции :oops:

b0nb0n4et0
10-06-2008, 19:55
От мен имаш едно голямо браво :-D това е човек на когото можеш да стиснеш ръката ти си истински пример,че в живота има трудности,но ако си достатъчно смел можеш да се пребориш за своето щастие :oops:
Пожелавам ти от сърце - много щастие с приятелката ти,бъдете много влюбени и се борете заедно защото ако нямаш човек до себе си нямаш нищо. :smt008

Sigrina
10-06-2008, 19:56
Също като теб, имах ужасно детство и много проблеми, но това наистина ми помогна да се науча да се справям сама с всичко и да знам коя съм.
В последсктвие това много ми помогна... И отново също като теб сега имам прекрасна връзка, с най-прекрасния мъж на света, боря се все още за бъдещето си, но имам стабилна упора до себе си, което ме кара да се чуствам уверена и щастлива :)

П.С. Слава Богу и двамата ми родители са живи :)

soulja_girl4e
10-06-2008, 20:10
еми са като се замисля не съм много щастлива.

имам гадже ама нз въобще какви са отношенията ни и нз дали имам чувства към него.
приятелките ми ме предадоха, са имам нови и се надявам поне с тях да потръгне.
уча в добро даскало ама ме скъсват от учене и няям мн време за себе си.
мисля че изглеждам добре ма напоследък имах пролем с крака и ми правиха операция ма тва е дълга история.
пари - г/д ама те не определет щастието за тва не ги броя.
ама поне на близките ми нищо им няма с изключение на баща ми които се раздели с майка ми...
нз тва дали е щастие ама се радвам и на малкото което имам. :)

SpAD
10-06-2008, 20:20
Щастлив съм повече от всякога, и вината е на момичето до мен :-) :grin:
:-) :-) :-) ОБИЧАМ ТЕ СЪКРОВИЩЕ

HardcoreSyndrome
10-06-2008, 20:27
В момента съм доста щастлива.
+1 :)

jghgh
10-06-2008, 20:36
В момента съм доста щастлива.
Аз съм антонима на това състояние. : ) Съдба.

RullzZz
10-06-2008, 20:47
Да щастлив съм и това е един от малкото пъти в живота ми когато съм се чувствал найстина щастлив.
От материялна гледна точка имам всичко от което се нуждая но както казаха вече парите не определят щастието.
Имам страшно много приятели който ме карат да се чувствам щастлив но най-важното - имам СТРАХОТНО момиче до себе си което адски много обичам,тя е главната причина да се чувствам така за което съм и благодарен :) :smt008 :smt007

pitbull_love
10-06-2008, 20:54
Щастие. Истината е че не се сещам скоро да съм го испитвала.От по малка имам яко проблеми. от 4 г. не съм виждала баща си . живеехме аэ ,кака ,батко и мама. Но не за дълго, преди около 5 г. кака и мама се скараха, и кака се изнесе при БАЩА СИ . и така почна мъката! След време ммама и бате пък се испокараха ,и той се изнесе... Майка си хвана некав, който беше мил в началото, но после почна да я бие . тая мъка беше около 1 г и половина. брат ми разбра дойде си опраиха се нещата . Но не изцяло аз бях почнала с трева и алкохол а бях само на 13 .... еЕ аз съм силна и спрях! Сега съм на 16г уча, нямам приятел за което съм тъжна защото се на тъпанари попадах, с майка се карам , едната ми `най-добра приятелка` стана гадна кучка само защото неиния я настроива срещу приятелитеи. но знам че щом искам ще се оправя .... Но не мога да кажа и че съм нещастна имам за какво да съм щаслива и ще съм :) :) :) :) :) СУСИ 16г.

Valkyrie
10-06-2008, 22:04
Щастлива съм, когато виждам млади хора, които не се самосъжаляват и не мрънкат, а споделят колко са щастливи. За нещастие обаче аз не грея в 24-каратова усмивка, а кихам, кашлям и подсмърчам умърлушена. Иначе и аз нямам причина да съм нещастна. :)

DeCuTo0
10-06-2008, 22:12
намерил си сили да станеш достоен човек въпреки трудностите и ето че е имало закакво...пожелавам ти само хубави мигове :P :P аз сега...може да се каже че съм щастлива :)

Lacey_66
10-07-2008, 10:49
:D амии кво да кажа :D днес ми е готино някво :D аа принципно не съм мн happy ама се старая по някав начин да си го правя когато мога ... :(

PeopleAlwaysLeave
10-07-2008, 11:09
В момента съм доста щастлива.
Аз съм антонима на това състояние. : ) Съдба.

аз също... Съдба :lol:

hooliganka89
10-07-2008, 12:09
Ми при мен положението е някак средно.
Миналата година исках да напускам училище и да оставам с 8 клас,но нещата се промениха и сега ще съм студентка първа година.
Имам си приятел който много ме обича и аз го обичам,но едвали го обичам толкова колкото той мен.
Майка ми почина преди 5 месеца и го приемам доста тежко и от както това се случи не се разбирам много с приятелят си,но като гледам той още ме трае.
Като изключа случилото се с майка ми,всичко друго ми е наред.

lifelesscorpse
10-07-2008, 14:51
ми попринцип съм щастлива.материалното не го гледам.важното е че имам дом,в който живея със семейството си,което обичам,макар,че май наще ще се разделят и ми е кофти,ама нищо де...имам си и приятели,уча в даскалото,в което исках и така. :) радвам се като цяло и мисля,че нищо друго не е по-важно от това да си щастлив поне малко(макар,че понякога с дни съм тъжна,но се оправям и живота продължава). :)

balu4ka
10-07-2008, 14:57
Само така...како е казано "След всяко зло,добро ; )"
Успехи в в любовта :D :grin:

LadySunshine
10-07-2008, 14:59
всъщност да, щастлива съм! обичам,мен също ме обичат :-|
ще имам 3 по етика ама кво да се прай... :lol: :lol:

AutumnTears
10-07-2008, 15:23
ve4e dori ne si zadavam tozi vupros
i ne mi pravi vpe4etlenie dali sum 6tastliva ili tujna
prosto si jiveq jivota :D

snejana67
10-07-2008, 15:34
:-) хубаво е ,че има щастливи хора-радвам се че и аз съм част от тях :grin: :grin: :grin:

slun4ice_90
10-07-2008, 15:58
Щастлива съм,защото постигам това,което искам.Защото в семейството ми всички сме добре.Щастлива съм,защото обичам да съм щастлива....Животът към теб се е отнесъл жестоко..Съжалявам,че си преживял всичко това...За сметка на всичко лошо,което си преживял сега заслужаваш да си неземно щастлив.Пожелавам ти го.Пък и след като си имаш фр-ка е още по-яко. :-P Всичко най-хубаво ти желая.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-08-2008, 02:54
мммм щастливо магаре съм .. ;)

EarthShaker
10-08-2008, 07:27
мамка му, наистина съм щастлив 8-) и без момиче до себе си... даже съм по-добре така :) с много приятели, амбииции, свободи.. добре започва деня :)

zvQr_nO_s_ChAr
10-08-2008, 08:01
Дали съм щастлива... Може да се каже... Загубих всичко преди време, но сега поне имам някой до себе си на когото мога да разчитам.. и той запълва всички празнини... абе щастлива съм, но незнам до кога ще продължи :) :D

love_enrique
10-08-2008, 19:34
:?

Leksi23
10-08-2008, 19:58
Щаслива съм донякъде 8-)

NaNa_SladuRana
10-09-2008, 13:33
Вече усмивките ми не са солени! :-)
Да,това определено е щасите!Преизпълва ме факта,че отново съм истински обичана :oops:

dimanushka
10-09-2008, 14:44
аз пък не съм нито щастлива, нито нещастна... сега съм в някакво безтегловно, безчувствено, безразлично, безинтересно, безсмислено, безлюбовно (и каквото друго "без-" можете да се сетите) състояние. нямам причина да съм щастлива и нямам причина да съм нещастна.... неутрална съм тука :)

mozyk
10-09-2008, 15:12
НЕ,

BrokenInnocence
10-09-2008, 20:12
Мда, главните неща, които са ми нужни си ги имам, тъй че съм доста щастлива. Ако тръгна да издребнявам и да се задълбочавам... ми и тогава бих казала, че съм сравнително щастлива... тъй че нямам причини да се оплаквам.

iiirish
10-09-2008, 20:23
Аз не бих казала, че съм имала трудно детство, но за това пък имах трудни родители. Все нещо не им харесва, все не съм угодила... А някак ненормално с това се бяха вманиачили да ме пазят като очите си. Хванах си живота в ръце сравнително от рано. От рано започнаха сериозние ми връзки, от рано започнах да работя. От рано може би и намерих точния човек за мен. Повечето мои познати и колеги, които са ми на годините все още вятър ги вее на бял кон. Но за мен живота не се вписва само в представата ми за една дискотека и глупашко напиване. За мен света е един човек, един дом и една любов. Не съм затворен човек, излизам непрекъснато, събирам се с невероятни компании, но си знам, че прибера ли се в къщи ме чака най-хубавото съкровище на света! Да, щастлива съм!!!

една невероятна късметлийка на 21

vikitu
10-09-2008, 20:28
Губиш едно и получаваш друго..така е в живота. Пожелавам ти наистина адски много любов и да бъдете за на пред с това момиче :) Колкото до мене..няма любов :?

hoobastank
10-09-2008, 21:29
Ne

Alabalaportokala
10-09-2008, 23:29
Авторе. Същата съдба имах и аз, да израстна без родител само че баща. Това е било в мой интерес, защо от малък започнах да дишам мръсния въздух, а не до късна възраст да живея в инкубатор. Тук обаче настъпват и различията. Аз не обичам да имам опора до себе си. В тоя живот съм предимно единак (не несоциален или антисоциален човек) и разчитам единствено на себе си. Наскоро се отделих и от майка си и гордо мога да заявя че съм независим от родители и роднини. Ето това ме прави истински щастлив и ме кара да се чувствам добре за момента. Да, щастлив съм 8), но има още доста работи които желая от този живот. Това не е всичко. Кийп КууЛ :o

Vichko0o
10-10-2008, 00:06
На 21 години си и вече си си сбъднал мечтите ? Или си с изключително бедна фантазия или си пуснал темата да се "похвалиш" колко си "умен" .... Не че искам да съм песимист (просто обичам да развалям удоволствието :) ) много хубаво .... не е на хубаво ... Но дано съм в грешка и плановете ти да се сбъднат :)
Пък по темата .... Ами аз дори вече не помня какво значи думата щастие а пък чувството .... ами никога не съм го изпитвал :)

mynichka
10-10-2008, 07:04
Да, щастлива съм

SUGAR_F
10-10-2008, 07:06
spored men jivota e na momenti jestok na momenti e sklonen da bade dobar kam nas...az jiveq den za den...ne e vajno dali si ne6tasten dnes kato utre moje da ti se slu4i na hubavoto ne6ty...prosty spomenite ot hubavite momenti krepqt edin 4ovek....

mese4ka
10-10-2008, 07:35
аз не съм щастлива!скоро не съм усещала това чувство ...,просто една фълшива усмивка която винаги нося със себеси ....,а колко ми струва тя ... само аз си знам ....! Мн.се радвам за всички които за щастливи пожелавам ви винаги да сте така :)

koalka
10-10-2008, 07:42
Мога да кажа, че не съм била по-щастлива от сега...

slun4ice_90
10-10-2008, 09:09
аз не съм щастлива!скоро не съм усещала това чувство ...,просто една фълшива усмивка която винаги нося със себеси ....,а колко ми струва тя ... само аз си знам ....! Мн.се радвам за всички които за щастливи пожелавам ви винаги да сте така :) :( Не те познавам,но като прочетох поста ти ми стана кофти...Защо не си щастлива?Има толкова много причини поради,които да сме щастливи. :grin: Радвай се на всеки ден и не се ядосавай за глупости.Просто се опитай да си щастлива,колкото и проблеми да имаш....Когато мислиш и позитивно всичко става по-добре!Не мисля и,че нямаш причини да се усмихнеш истински... :-o :-P Хайде, усмихни се истински и бъди щастлива.Не се предавай пред трудностите в живота,такива винаги ще има.Вчера си мислех нещо:...Ако не смачкаш живота,той ще те смачка"...Недей да му го позволяваш!!!Пожелавам ти повече весели моменти и да се смееш от сърце,когато имаш поводи и си щастлива. :-) Не ти позволявам да си тъжна....И да мислиш лоши неща... :smt018 :---)

LyingMyWayFromU
10-10-2008, 19:18
Ами...на 16 съм 8-) и съъъъм...хм...незнам дали съм щастлива вмомента, защото нямам нещата,които искам,но да кажем,че вярвам,че ще си ги постигна сама!Мхм....нямам никаква подкрепа от нашите относно това, с което искам да се занимавам в бъдеще,'щото те не вярват,че мога да го постигна,ама аз ще им покажа обратното. Радвам се,че си имам цели и съм супер амбициозна,радвам се,че живота ми не е лек и имам за какво да се боря,радвам се и че семейството ми,колкото и да ме дразни *но все пак кой тийн не се нерви на родителите си* е здраво,радвам се,че си имам и приятели,които държат на мен :-) ,радвам се,че си направих дългоочаквания пиерс ^^ радвам се,че винаги съм себе си и не нося фалшива усмивка и винаги казвам това,което ме дразни и най-много се радвам,че съм оптимистка и знам,че човек може сам да контролира живота си!
Има много депресирани хора за глупости!Ако искаш сам можеш да промениш живота си-всичко зависи от теб :Р Но най-глупавото е да тръгнеш да се самосъжаляваш и да се възприемаш като жертва!

j3ssy
10-10-2008, 19:24
Лелеее този форум преди време беше пълен с доста по-смислени и интригуващи хората въпроси...! Всеки един човек е щастлив по свой начин...не само любовта ни прави щастливи,нали? Е,да - има хора които са преживели наистина много тежки моменти и наистина не са щастливи,но това винаги е моментно! Не може живота да бъде само лоши и по-лоши моменти..Той винаги е бил и ще бъде съчетание от хубави и лоши неща. Дори едната мъничка надежда би трябвало да ни прави щастливи...Но ние все пак сме хора и не оценяваме малките неща! Това и живота и той не може да бъде променен от нас - простосмъртните. И може би ще е редно все пак да отговоря на въпроса по темата - Да,щастлива съм! Щастлива съм с малкото което имам и винаги то ще ме прави щастлива! Самият ми шанс за живот ме прави щастлива!

alkobalko
10-11-2008, 07:15
От доста време си мисля, че по-щастлива и да искам не мога да бъда.

Wrathchild
10-11-2008, 10:29
Ами... да, щастлива съм. Имах кофти детство, което ме накара да порастна по-бързо от връстниците си. После още в ранния пубертет ми се наложи за известно време сама да се науча да се оправям с живота. Почти винаги съм била щастлив и усмихнат човек.

HONDA
10-11-2008, 10:42
Аз също съм много щастлива. В училище всичко върви добре. Шофьорските ми също са супер и теория, и практика 8) . Освен това сегашния ми приятел е страхотен! Много сме хлътнали един по друг. И в това отношение всичко е супер!

assd
10-11-2008, 15:16
На 21 години си и вече си си сбъднал мечтите ? Или си с изключително бедна фантазия или си пуснал темата да се "похвалиш" колко си "умен" .... Не че искам да съм песимист (просто обичам да развалям удоволствието :) ) много хубаво .... не е на хубаво ... Но дано съм в грешка и плановете ти да се сбъднат :)
Пък по темата .... Ами аз дори вече не помня какво значи думата щастие а пък чувството .... ами никога не съм го изпитвал :)

в личен план съм сбъднал мечтите си - да, другите мечти които са присъщи за всички нормални хора не съм ги сбъднал естествено. то ако бях, едва ли щеше да е толкова хубаво... ако няма за какво да мечтаеш би било доста скучно. сега съм щастлив че не мечтая сам, а с моето момиче

бъдете щастливи, здрави, обичайте се, живота е хубав когато има с кого да споделяш хубавите мигове (най-накрая и аз съм го прозрял)
лек ден

Aquamarine1349
10-11-2008, 22:47
веднъж като се разсърдих за нещо дребно и някой ми каза да съм благодарна за това ,което имам и да съм сигурна , че в този момент има някой който е по - зле от мен :) така и правя 8) така че всички трябва да сме щастливи :p

SunShinePearl
10-11-2008, 23:13
аз пък не съм нито щастлива, нито нещастна... сега съм в някакво безтегловно, безчувствено, безразлично, безинтересно, безсмислено, безлюбовно (и каквото друго "без-" можете да се сетите) състояние. нямам причина да съм щастлива и нямам причина да съм нещастна.... неутрална съм тука
днес се чувствах точно така,обаче последно време около 6 месеца гледам да съм щастлива и да намирам положителните неща дори и във гадните ситуации :)

nejnaDROGA
10-11-2008, 23:38
Първото,което мога да ти кажа е едно голямо ЕВАЛА!!!Ти си от малкото хора (и най-вече момчета),на които бих стиснала ръката!!!Поздравявам те за силната воля и борбения дух,който си имал и който имаш!!!


А по темата:За мое щастие (или по-скоро за мое НЕЩАСТИЕ) никога не съм била лишавана от каквото и да било...Не съм имала всичко,но винаги съм имала повече от това,което заслужавам...Но нека не се отплесвам :) Щастлива съм!!!В момента съм толкова щастлива,колкото съм била само един-единствен път в живота ми!!!От 8 дена съм с момче,което познавам от около 2 години,но въпреки това в началото бяхме като непознати...Не е перфектен...Дори мога да кажа,че беше пропаднал (до преди няколко дена имам предвид)...Постоянно пушеше трева,гълташе/шмъркаше амфети и кой знай какво още...От както сме заедно (макар и от скоро) той не е опитвал нищо подобно!Гледам го в очите и виждам желанието му да се оттърве от тези ла*на!Аз съм неговият стимул и това ме прави щастлива!!!Виждам го как се променя,как загърбва 2 години от живота си само заради мен,как отново навлиза в правия път...За този кратък период от време аз отново повярвах в любовта!!!Преди да бъда с него имах няколко любовни разочарования,но вече всички сълзи,лъжи и изневери са в миналото!!!До преди 30 мин. бяхме заедно и не исках да го пусна да се прибере...Точно по това време осъзнах,че той е човека,на когото с ръка на сърцето мога да кажа "ОБИЧАМ ТЕ"...!!!Знам,че повечето от вас ще си кажат:"Та вие ходите от седмица..." ... ДА!Така е! ... По принцип не съм от хората,които казват лесно "Обичам те" ,но просто чувствам,че на него мога да му го кажа и знам,че той ще ми отговори със същите силни и искрени чувства!!!Разбира се,все още не съм му го казала...може би изчаквам най-подходящия момент,ноооо това е друга тема :-D ...
Хммм май нямам,какво повече да кажа :) Е то и да искам не мога ... Все пак щастието не може да се опише само с думи :) Човек трябва да го е преживял за да знае,какво точно е то :)
Айде лека нощ на всички,че ми се спи,като на мечка - зимен сън :-D (както казва мойту милу :-) )

tOniTyy
10-12-2008, 08:26
Уф :o Аз пак мисля, че не съм щаслива. :( В смисъл здрава съм, нахранена съм, облечена съм.. уж имам човек до себе си, амаа нещо ми липсва и аз нз какво е то. Иначе и аз си имам прииятели (къде верни, къде не..) :shock: семейство, ковто държи на мене и от нищо не ме лишава или пак спира.. .. Приятелм, който не мога винаги да съм с него.. :lol: В училище съм добре, така че нз къде е причината. :oops:

MoHuTo
10-12-2008, 08:47
Щастлива съм, нямам всичко което искам, но съм се научила да оценявам това, което имам :) Така, че... да, щастлива съм и нямам от какво да се оплача :)

1n5ub0rd1na73
10-12-2008, 09:13
Не съм нещастен, аз съм духовно мъртъв. Чакам това да стане и на практика.

fernando_f1
10-12-2008, 09:22
i az imah trudno detstvo,no blagodarenie na nego sega sam neveroqtno dobar chovek (dr mi go kazvat).kakvoto sam poiskal sam go imal.4esto patuvam nasam natam.edinstvenoto ne6to,koeto mi teji e edna nespodelena lubov,no kato izklu4im tova ne moga da kaja 4e ne sam 6tastliv.trudnite momenti pravqt horata po-silni.vseki si ima svoite problemi,kogato spra da mislq za tqh se 4uvstvam 6tastliv 8-)

soul1199
10-12-2008, 09:53
ne sum 6astliva,kakvoto i da kazvam,samo me kripi misulta,4e imam priqteli,na koito moga da raz4itam,i 4e 6e go vidq nqkoi den :( :(

ValzZi
10-12-2008, 10:10
точно в този момент не съм щастлива но попринцип съм
радвам се за теб в крайна сметка добрите хора си получават "наказанието" :-)
пожелавам ти още много щастие

krisiiiiito
10-12-2008, 10:15
в този момент - НЕ
попринцип - също.. не мога да кажа че съм щастлива
8)

kuklichka_bg
10-12-2008, 11:17
mi ddz mai ne mai da ;]
;D
xaxaxa

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-12-2008, 11:29
Не знам...не се чувствам нито щастлива нито нещастна,но мисля че би трябвало да съм щастлива...от гледна точка на материално положение нямам никакви проблеми...имам всичко което ми трябва...даже в излишък...каквото искам го получавам.Със семейството ми(мама и тате) се разбирам идеално,те правят всичко за мен.Майка ми е уникалната сладурана,за по-добра от нея не съм и мечтала.Приятели...имам да,но не съм сигурна дали са истински.Гадже нямам,макар че кандидати не ми липсват просто искам само 1 и мисля че вече и него не го искам...и въпреки всичко има някаква празнота.Понякога си мисля,че аз съм си виновна за това че не съм щастлива...не знам.[/list]

B3B0K
10-12-2008, 11:30
v mometa sam bqsna i zapo4vam da se zamislqm "perfektniq" dali e tolko perfekten ili naistina si zaslujavam nqkoi da mi kaje- egoistka! (mai verno si go zaslujih toq pat) ina4e imam edno dobre razbito semeistvo.jiveq s maika mi ba6ta mi e izvan stranata i raboti tam.sestrami jivee s priqtelq si ama ina4e mn se obi4ame de.
ina4ee naposledak to4no mom4eto do men b6e svetlinata v tunela..
p.p ako idq temata utre moje da napi6a ne6to korenno razli4no koi znae :-D