PDA

View Full Version : много късам презервативи



skatemore
10-06-2008, 19:46
ей има ли некъв изход адски много се късат тея презервативи кви ли не взимах всичките се късат поне по един минимум се къса , някъв ужас е по една кутия отива на един път кво да правя еxtra strond ли да зимам вече незнам видех се в чудо

Bellatrix
10-06-2008, 19:54
Купувай дюрекс от по здравите и може да си вземеш лубрикант та да е малко по леко триенето...

Sigrina
10-06-2008, 20:02
Купи си дюрекс екстра сейв :Ь
някои хора слагат по два... :)
Ако се цепят, защото ти стискат и са ти малки си купи дюрекс екстра лардж

Mad&Bad
10-06-2008, 20:19
Може да се късат защото не ги слагаш правилно! Изкарваш ли въздуха от резервоара?

Sofff
10-06-2008, 20:41
Ако го сложиш правилно няма да се къса не е толкова важно какви са презервативите durex,sportex и т.н а това как ги слагаш .

CucuTy
10-06-2008, 21:12
Golqm chep, golqmo neshto : ))

Letal
10-07-2008, 07:21
Ако го сложиш правилно няма да се къса не е толкова важно какви са презервативите durex,sportex и т.н а това как ги слагаш .
+333

skatemore
10-07-2008, 09:51
всичко е точно внимателно слагам проверявам по няколко пъти

krasim
10-07-2008, 10:24
emi probvai sas jena za6toto gumenite igra4ki ako ne gi navlajni6 dostat4no predizvikvat triene, koeto vodi do skasvane. i molia vi sprete da reklamirete tia prezervativi dureks tova sa nai nai nai gadnata marka sazdavana za malkopi6kovci.

Геша
10-08-2008, 20:00
ей има ли некъв изход адски много се късат тея презервативи кви ли не взимах всичките се късат поне по един минимум се къса , някъв ужас е по една кутия отива на един път кво да правя еxtra strond ли да зимам вече незнам видех се в чудо
Ама ти по предназначение ли ги ползваш или си правиш прашка с тях да трепеш врабчета ...
Казаха ти - ползвай лубрикант, не играй грубо , обезвъздушавай средата, купи "по-здрави" арикули и ако продължава - виж лекар... може да имаш чеп на чепа и той да ти разцепва гумата..

viktorious
10-08-2008, 21:51
Я не лъжете пича...
дюрекс най-лесно пък се късат от всички :-)
знам го от личен опит :-D
най-добре са тия от 0,20 лв. :P като О.К. и ONE TOUCH :D

marina star
10-09-2008, 04:02
Ако го сложиш правилно няма да се къса не е толкова важно какви са презервативите durex,sportex и т.н а това как ги слагаш .

:) :) :) TAKA E

GerYy
10-09-2008, 04:26
Може да се късат защото не ги слагаш правилно! Изкарваш ли въздуха от резервоара?

+1 :D

sexkiss
10-09-2008, 06:20
Давай тогава без презервативи, че да няма поне какво да се къса. :grin:

Virgin
10-09-2008, 07:16
Давай тогава без презервативи, че да няма поне какво да се къса. :grin:

Еми да.. Ако си с постоянен партньор, какъв е проблемът? И на моя приятел постоянно му се късаха презервативите и след 1 месец, като му казах че почвам да пия противозачатъчни, имах чувството, че от тогава ме заобича 8-) :P

sexkiss
10-09-2008, 08:23
]
Давай тогава без презервативи, че да няма поне какво да се къса. :grin:

Еми да.. Ако си с постоянен партньор, какъв е проблемът? И на моя приятел постоянно му се късаха презервативите и след 1 месец, като му казах че почвам да пия противозачатъчни, имах чувството, че от тогава ме заобича 8-) :P

Ако съм те разбрала правилно, значи твоя приятел те обича заради противозачатъчните?!? Хм ...интересна любов ще да е това :)

scoobydors
10-09-2008, 08:30
]
Давай тогава без презервативи, че да няма поне какво да се къса. :grin:

Еми да.. Ако си с постоянен партньор, какъв е проблемът? И на моя приятел постоянно му се късаха презервативите и след 1 месец, като му казах че почвам да пия противозачатъчни, имах чувството, че от тогава ме заобича 8-) :P

Ако съм те разбрала правилно, значи твоя приятел те обича заради противозачатъчните?!? Хм ...интересна любов ще да е това :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Всичко опира до секса.....

neonskull
10-09-2008, 12:22
Ако си държиш на презервативите купи си Sportex extreme with dots :grin:

Virgin
10-09-2008, 19:28
]
Давай тогава без презервативи, че да няма поне какво да се къса. :grin:

Еми да.. Ако си с постоянен партньор, какъв е проблемът? И на моя приятел постоянно му се късаха презервативите и след 1 месец, като му казах че почвам да пия противозачатъчни, имах чувството, че от тогава ме заобича 8-) :P

Ако съм те разбрала правилно, значи твоя приятел те обича заради противозачатъчните?!? Хм ...интересна любов ще да е това :)

Значи не можеш да четеш ;]

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-09-2008, 19:39
КВИ ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ ПИЕШ ПИШИ ЛИЧНО ПЛС И ДАЙ ИНФО.... В СМИСЪЛ - ИМЕ ЦЕНА И ТАКИВА.... 8)