PDA

View Full Version : Да бъдеш или да не бъдеш???



sexita
10-06-2008, 20:27
Да гоня дивото и ли да стоя с питомното? 8)

BlindedAngel
10-06-2008, 20:33
Абе сексапилна си гони дивото 8)

Valkyrie
10-06-2008, 22:38
Щом има тръпка, винаги бих гонила дивото. Аз това бих направила. Не можем ние да ти кажем кое е правилното в случая, а щом и ти не знаеш, единственият начин да го разбереш, е като действаш, като го изживееш. Поне после няма да се чудиш "Какво ли би било ако тогава бях пробвала?"

PeopleAlwaysLeave
10-06-2008, 23:13
Аз винаги гоня дивото :) Какво стана с гръка :shock:

soul1199
10-07-2008, 07:43
goni divoto ,po interesno e

Spider4eto
10-07-2008, 07:58
След като имаш интерес към дивото, пусни питомното на свобода и бягай след дивото 8-)

slun4ice_90
10-07-2008, 09:08
Остани с този,който те влече повече...Ти нали май беше решила вече с кой да си или нещо бъркам? :-o

Sigrina
10-07-2008, 09:31
Дивото много ясно :)
Не разбирам изобщо какво се колебаеш...

Lacey_66
10-07-2008, 09:36
След като имаш интерес към дивото, пусни питомното на свобода и бягай след дивото 8-)

:D :D :D :D

Lacey_66
10-07-2008, 09:40
Остани с този,който те влече повече...Ти нали май беше решила вече с кой да си или нещо бъркам? :-o

+1 :)

sexita
10-07-2008, 10:10
Раздвоена... ](*,)
Май...от двата стола,та на земята... 8)

Lacey_66
10-07-2008, 10:36
Раздвоена... ](*,)
Май...от двата стола,та на земята... 8)

:-o хмм и аз до някъде съм така :D мн е гадно да си раздвоен за квото и да е ... :( трудна ситуация :D Кво се прай когато си раздвоен :-o :-o :-o ??? някой знае ли :D

PeopleAlwaysLeave
10-07-2008, 11:12
Раздвоена... ](*,)
Май...от двата стола,та на земята... 8)

:-o хмм и аз до някъде съм така :D мн е гадно да си раздвоен за квото и да е ... :( трудна ситуация :D Кво се прай когато си раздвоен :-o :-o :-o ??? някой знае ли :D

Избира се трети човек, който няма нищо общо с другите двама :lol: поне аз така правя - тамън да няма сърдити :P

Pliok0019
10-07-2008, 11:18
Дивото.

sextazy_baby
10-07-2008, 11:57
Мацка,от тебе лъха сексапил ---> гони дивото

hooliganka89
10-07-2008, 12:01
И аз често си задавам този въпрос,ама отговор няма.

Доста от менията са от типа "сексапилна си,гони дивото",тва какво значение има как изглеждаш?Нещо не ми е ясно и искам да попитам хората които са дали такова мнение.

slun4ice_90
10-07-2008, 12:31
Раздвоена... ](*,)
Май...от двата стола,та на земята... 8)

:-o хмм и аз до някъде съм така :D мн е гадно да си раздвоен за квото и да е ... :( трудна ситуация :D Кво се прай когато си раздвоен :-o :-o :-o ??? някой знае ли :D

Избира се трети човек, който няма нищо общо с другите двама :lol: поне аз така правя - тамън да няма сърдити :P Именно,когато си раздвоена не трябва да избираш,защото става още по-сложно........Аз така постъпих и не съжалявам!Успех мацка знам какво ти е..... :-)

bqsna_teenagerka
10-07-2008, 12:38
Гони дивото :P един път се живее така че по добре го живей лудо и диво и щастливо абе кефи се на живота! така аккто ти идва отвътре така го прави!

sexita
10-15-2008, 17:38
Подгоних го... :-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-15-2008, 17:58
Тъкмо щях да пиша, че ти е по-добре с гърка (тоест дивото, ако не се лъжа ;)), но малко късно. :)
Все пак, явно е, че с него си по-щастлива. :)

SunShinePearl
10-15-2008, 18:03
Щом има тръпка, винаги бих гонила дивото. Аз това бих направила. Не можем ние да ти кажем кое е правилното в случая, а щом и ти не знаеш, единственият начин да го разбереш, е като действаш, като го изживееш. Поне после няма да се чудиш "Какво ли би било ако тогава бях пробвала?
мхм

cherinka
10-15-2008, 19:50
Ти не беше ли с оная тема за онова гръкче?
Деба, веднъж на месец влизам тука и все само твоите теми отварям и някоя друга по избор ама най най най възможно нааааай тъпата. 8-)
Малко се иззорих да прочета всички коментари и MoOnLiGhT_ShAdOw вика, че гръка бил дивото?
Верно ли е?
щото аз тамън се подготвих да ти се карам (мислех, че гръка е питомното, па си си харесала некво диваче) пък то кво излезе..
?

Та, зададох си въпроса, след месец ще прочета какво си писала. :D

:-) :-) :-) :-) :-) :-)

sexita
10-16-2008, 09:19
С Иво бях много щастлива,но нещата се промениха...омръзнахме си,занемарихме отношенията си,дойдоха проблемите иии..връзката отиде на кино.
И когато се събрахме наново..не се получи.
Сега съм с Анастасиос,той е сладък,забавен...най-вече интересен и се чувствам добре...
Достоен е да измести Иво от главата ми... ;)

Re5peC7
10-16-2008, 09:22
ми ако смяташ да се жениш стой си на питомното и го чакай да ти предложи :-D а пък щом въобще задаваш този въпрос значи има нещо което не е както трябва при питомното и най-много да го разочароваш

sexita
10-16-2008, 18:40
ми ако смяташ да се жениш стой си на питомното и го чакай да ти предложи :-D

Не бих била по-щастлива ако наистина ми предложи,но той винаги говори за това как иска да се развива и да гради кариера...
Често казваше,че ще му бъда жена и че съм идеалната,но сме си говорили сериозно по темата и е казвал,че семейство ще има след като усигури бъдещето му.

А е само на 19... 8)

Мечти бяха нашите...но много красиви...

MiMcHeToOo
10-16-2008, 18:58
Дивото, там е тръпката.

mickelangelo
10-16-2008, 20:44
Слушай сърцето си ... питомното или дивото много интересен въпрос .. но мисля че отговорът се крие .. в теб ..това че си красива .. не означава .. че трябва непременно да се впускаш в премеждия .. но винаги .. дивото е по интересно ... и някак .. когато и него направиш питомно .. някак .. не е същото .. като да искаш нещо искаш го искаш го искаш го ... и в момента в който го получиш то вече не ти е интересно .. и искаш друго .. просто мисли .. и реши :) не си малка ;) успех ..

5StaR
10-16-2008, 21:11
гони мен 8)

пс. Тва с гръка няма да просъществува... вярвай ми :-|

Whyniser
10-16-2008, 21:13
гони мен 8)

пс. Тва с гръка няма да просъществува... вярвай ми :-|
пс. И аз мисля така :?

Niakoitam
10-16-2008, 21:22
А,аз от началото реших че гръка е питомното та си викам:Ебаси и работата,туй момичета много често ги сменя бре!!! :D

sexita
10-16-2008, 21:30
гони мен 8)

пс. Тва с гръка няма да просъществува... вярвай ми :-|
пс. И аз мисля така :?

какво разбираш под просъществуване...аз няма да се омъжвам за него 8)

5StaR
10-16-2008, 21:37
гони мен 8)

пс. Тва с гръка няма да просъществува... вярвай ми :-|
пс. И аз мисля така :?

какво разбираш под просъществуване...аз няма да се омъжвам за него 8)

Момичетата искате дълги връзки.. няма да го бъде. секс ще има да..

sexita
10-17-2008, 09:35
гони мен 8)

пс. Тва с гръка няма да просъществува... вярвай ми :-|
пс. И аз мисля така :?

какво разбираш под просъществуване...аз няма да се омъжвам за него 8)

Момичетата искате дълги връзки.. няма да го бъде. секс ще има да..

1 месец за мен вече е дълга връзка 8)
Когато и да се разделим няма да му забравя името,както на повечето...спокойно...
А и за сега не сме се карали нито един път...само онзи ден му се нацупих заради едно нещо,което не стана както исках аз...и веднага го направи :D

Niakoitam
10-17-2008, 10:14
А и за сега не сме се карали нито един път...само онзи ден му се нацупих заради едно нещо,което не стана както исках аз...и веднага го направи :D

Олеле,горкото момче. :D

Като чета тези двете теми:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=203830&start=0

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=204418

направо лошо му се пише,ако продължава така. :)

sexita
10-17-2008, 12:02
А и за сега не сме се карали нито един път...само онзи ден му се нацупих заради едно нещо,което не стана както исках аз...и веднага го направи :D

Олеле,горкото момче. :D

Като чета тези двете теми:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=203830&start=0

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=204418

направо лошо му се пише,ако продължава така. :)

Не беее :D Не е чак така...
Проблема беше,че се бяхме разбрали да излезем и да прекараме цял ден заедно,аз имах почивен ден.
Сутрин е на лекции и аз спах,после станах оправих се и го чаках да ми се обади...нооо...не го направи.
Стана 6 часа вече,аз му писах смс и той се обади,каза,че с неговите приятели отиват да правят няква застраховка и после щял да ми звънне.
Към 8 ми писа,че са свършили работа и че отиват да ядат и ще ми звънне... ииии...към 9 влезна в скайп.
И ми говори някви общи работи,все едно нищо не сме се разбирали за днес и аз му се ядосах и му написах разни неща.
Каза..много искам да се видим,ама много съм се наял и не съм добре :D
Знам,че си е особен,ма това обяснение ми дойде в повечко и спрях да му пиша.
Започна да ми звъни по телефона,защо съм се сърдела,не знам си какво.
Дойде и ме взе от нас,пак се цупих доста време,ама после ми поотмина...
И се оправихме...бяхме в тях,спинкахме ии...така...

На сутринта ме закара и отиде на лекции...и после в Гърция... :( и ще се върне в Неделя...и ми е мъчно :-k

Niakoitam
10-17-2008, 12:25
Еми в такъв случай ви пожелавам много щастие и голяма любов.
Любовта ще спаси света,нали знаеш. :grin:

Само избирай един от двамата че от два стола много боли като паднеш на земята.Едно момиче,с което съм отраснал така падна от двата стола на земята...е в последствие се качи на трети де. :D .Даже сега е омъжена,а е по малка от мен.Въййй и аз ли трябва да се замислям вече за сватба. :D
И една съученичка навремето така падна на земята.Ама тя хитруваше,единият от София,другият от друг град.
Опа,ама и тя се канеше да се омъжва,когато я видях последният път. :D
Леле колко възрастен се чувствам вече. :-D