PDA

View Full Version : Apokalipsis1t na edna liubov...



ReaLLy_SweeT
10-06-2008, 21:35
Da shte go razkaja pove4e kato istoriq ...
Imalo edno vreme edno momi4e koeto vinagi me4taeshe da se vliubi ... i nai nakraq tq sreshna svoqt prekrasen princ na bql kon i beshe vliubena...
Vsi4ko varveshe perfektno dokato edin den te ne se skaraha jestoko ... sk1saha ... i tq napravi nai golqmata greshka v jivota si ... trygna s drug na sledvashtiqt den ...Dali bqh naivna ili glupava samo gospod znae ... Naranih bezumno mnogo edinstvenoto mom4e koeto obichah a moje bi i edinstveniqt 4ovek v jivota mi za kogoto bqh pravila tolkova mnogo raboti bez vaobshte da se zamislq .... Toi i be kazval hilqdi pyti 4e vsi4ko bi i prostil no ne i izneverq ... logi4eski tova ne beshe iznevqra zashtoto te bqha skysali ... never mind ... toi i prosti bqha zaedno oshte 1 mesec sled koeto ... edin den ot ustata mu izlqzoha ujasqvashtite dumi ... Veche ne e s1shtoto ne te obicham iskam da se razdelim ...
I taka princesata placheshe ... i gledashe ochite mu v koito potyvaha bavno si4kite i mechti ... malko po malko se razrushavashe i poslednata nadejda da bydat zaedno ... i v opitite da prevazmogne vsi4ko tova tq se samonaranqvashe ... mina 1 mesec v s1lzi i bolka ... a prez tova vreme princ1t se zabavlqvashe seki den s negovite priqteli ... Nqmashe nachin da go zbaravi ... ili ima no tq opredeleno ne go znaeshe ... s14etanieto ot bolka i revnivost praveshe neinoto ocelqvane vse po trudno ... tq mu zvyneshe seki den za pylni gluposti ... prosto za da se uveri 4e toi e jiv ... edin den tq otide do negoviqt zamyk za da zeme neshto ... toi q pokani u tqh ... i q pregyrna ... tq znaeshe 4e tova zna4i 4e ima nadejda da si vyrne minaloto ... no vsi4ko beshe edna iliuziq ... jivota moje da byde gaden no opredeleno ima nezamenimo dqvolsko 4ustvo za humor ... Toi prizna 4e tq mu lipsva no nikoga nqma da i prosti greshkite ... no dali beshe samo tq vinovna ... tq si spomni hilqdite pyti v koito beshe razplakana ... kak v momenta nai dobriqt mu priqtel zamina za drugo carstvo i negovata princesa ostana sama ... sakrushena samotna ... uqzvima i se zamisli 4e princ1t e v s16toto polojenie i 4e dvamata postoqnno sa zaedno .. Dali edin 4ovek moje da te zabravi tolkova byrzo ? Dali nqma neprostimi greshki ? Dali nqkoi nqkoga se e zamislql kolko nehumanen e tozi svqt ? Dali kogato nie napravim greshka za koiato sme s1dili drugite mojem da im vlezem v polojenieto ili prodaljavame da gi obvinqvame ? Edin den se zamislih ... dali pyk greshkata beshe v nego ... dali toi e nehumaniqt v vryzkata im ... i dali ako obichash edin 4ovek naistina mojej da mu prostish vsi4ko ? Ako nqkoi e pro4el istoriqta mi i moje da dade mnenie na nqkoi ot gorespomenatite vaprosi ... shte sam radostna da 4uq mnenieto vi ... A za princesata.... kakvo se slu4i s neq ? Da tq prodaljava da si misli samo i edinstveno za nego ... da plache i da taguva ... no moje bi tq e us1znala che chovek dosta 4esto e naiven i glupav ... za tova vsi4ko trqbva da byde otminato ... jivot1t prodaljava ... e ne kato vyv prikazka no se pak .... toi e pred nas ... a moje bi zad ygylyt na sledvashtiqt moment ot nego se krie neshto oshte po hubavo ...
Blagodarq vi che prochetoh te malkiqt mi roman ... dano vi e haresal... :)

PeopleAlwaysLeave
10-06-2008, 21:47
Dali edin 4ovek moje da te zabravi tolkova byrzo ? Dali nqma neprostimi greshki ? Dali nqkoi nqkoga se e zamislql kolko nehumanen e tozi svqt ? Dali kogato nie napravim greshka za koiato sme s1dili drugite mojem da im vlezem v polojenieto ili prodaljavame da gi obvinqvame ? Edin den se zamislih ... dali pyk greshkata beshe v nego ... dali toi e nehumaniqt v vryzkata im ... i dali ako obichash edin 4ovek naistina mojej da mu prostish vsi4ko ?

За забравянето - ако е нямал и грам чувства към теб на мига може да те забрави. Ако те е обичал, или все още те обича и му липсваш, със сигурност ще му отнеме време да те забрави.

За грешките - казват, че който обича истински може да прости всичко, но не знам дали наистина е така. Зависи от грешките, от самите хора и от това как възприемат всичко. Има такива, които успяват да простят и да загърбят издънките на любимите си, но има и такива, които не могат да простят - просто нещо им пречи, тежи им и не могат...

За света - за пореден път го казвам - живота е гаден. В един момент си на седмото небе от щастие, в следващия разбиват сърцето ти. Всичко може да се случи. Аз го наричам съдба :)

За съденето на другите - специално аз, ако съм направила същата грешка, не съдя никой. Но... замиси от човека и характера. Има хора, които знаят къде са сбъркали, но никога не падат по гръб :)

За прошката вече писах.

Swingswing
10-07-2008, 01:52
Готина история... доказателство, че 99% от жените са кучки и курви, че барабар с принцесите :D .
А иначе еми... принцесата е трябвало да мисли навреме и да мисли за последствията от всяко свое действие, жалко, че се е наложила да разбере смисъла на изказването "само когато изгубиш едно нещо, разбираш колко е ценно то всъщност". Така че мила, друг път мисли преди да правиш нещо. А и не можеш да виниш човека, че не ти прощава след като многократно те е предопредил, че ще ти прости всичко освен изневяра, ти си виновна сори. :(

п.с. А и ти да не си некво емо, че се самонараняваш или да си го кажем на нашенски - режеш? Това са пълни глупости и така съсипваш само своя живот, нищо не печелиш и нищо не се променя.Само дето освен душевна започваш да чувстваш и физическа болка. :?

Harum_Scarum
10-07-2008, 06:25
п.с. А и ти да не си некво емо, че се самонараняваш или да си го кажем на нашенски - режеш? Това са пълни глупости и така съсипваш само своя живот, нищо не печелиш и нищо не се променя.Само дето освен душевна започваш да чувстваш и физическа болка. :?
Историята ти беше написана глупаво.Първо говореше за някаква принцеса после говореше за себе си после пак за принцесата,и ми трябваше да я прочета 3 пъти за да мога да я разбера.Толкоз ли не можа да напишеш какво ти се е случило..И то на кирилица :-x поне.А колкото до това че си тръгнала с другото момче,явно все още си малка,искала си да му докажеш че не ти е толкова нужен,че можеш и без него,което е било грешка но щом тои не ти е простил ти само усложняваш положението си като му се натискаш и му досадаш.Има хора които такива неща не могат да простят,въпреки че това не е изневяра..Просто се опитаи да го забравиш.Ясно че няма да е лесно,но с времето ще стане.Успех!

jghgh
10-07-2008, 08:43
Ми, положението е буквално безнадеждно. При мен е горе-долу така, в смисъл, обичам си Принца - нежния, красивия, добрия, милия, но той няма никакво желание пак да сме заедно.
Примири се, бъди щастлива и продължи напред. Съчувствам ти...

И наистина не е трябвало да тръгваш с друго момче, ама станалото-станало. Направила си го, защото си била шокирана и наранена. В такива ситуации разума говори много тихо, а емоциите крещят и постъпваме неадекватно и неправилно.

Не знам. А, още нещо - не е лошо написана историйката, аз схванах смисъла от 1ви прочит...

И също така - зависи от хората и от степента им на идеализъм дали прощават всяко едно нещо от любов. Може и да те обича, той е казал че му лупсваш,но да е решил да продължи напред и да те остави назад в миналото. Мисля че имаше едно мнение над моето, което разсъждаваше по въпросите ти.. Мен ме мързи да им отговарям, но отговора така или иначе е в тебе.

Успех.

Sigrina
10-07-2008, 09:42
Чааак пък апокалипсис... Виж сега какво, не се сърди, може да ти прозвучи малко грубо, но това е истината. Светът не е нехуманен, нито пък "принцът". Просто ти си постъпила гадно (като си тръгнала с друг на следващия ден) и ти се е върнало. Нима беше забравила, че всичко на този свят се връща рано или късно..?
Ще си поревеш още няколко месеца, ще се осъзнаеш, че това, което ти се е случило, те е научило да не прибързваш и да не се поддаваш на импулса си, когато си афектирана от нещо (в случая от раздялата).
А относно хората, те са просто различни. Аз лично не забравям :) Което не означава, че не прощавам де... Но според мен за да простиш нещо на някой, трябва първо да простиш на себе си за всички сторени нередни неща...
Успех :Ь

ReaLLy_SweeT
10-08-2008, 16:17
Готина история... доказателство, че 99% от жените са кучки и курви, че барабар с принцесите :D .
А иначе еми... принцесата е трябвало да мисли навреме и да мисли за последствията от всяко свое действие, жалко, че се е наложила да разбере смисъла на изказването "само когато изгубиш едно нещо, разбираш колко е ценно то всъщност". Така че мила, друг път мисли преди да правиш нещо. А и не можеш да виниш човека, че не ти прощава след като многократно те е предопредил, че ще ти прости всичко освен изневяра, ти си виновна сори. :(

п.с. А и ти да не си некво емо, че се самонараняваш или да си го кажем на нашенски - режеш? Това са пълни глупости и така съсипваш само своя живот, нищо не печелиш и нищо не се променя.Само дето освен душевна започваш да чувстваш и физическа болка. :?

Zna4i a ti predi da govorish 4eti vnimatelno nie ne hodihme po tova vreme :)

bynbonka
10-08-2008, 17:21
vij ko macko izvinqvam se za jargona ama barzam... ne sam nared s vrazkite slu4i mi se ne6to podobno i vinata ot 4asti be6e v men za6toto ne bqh blizo do nego... tova pak ne zna4i 4e trq6e da tragva s edna ot kurvite vav vt no tva e drug vapros
A tvoeto nai lo6o porajenie e ot4aqnieto imai o6te nadejda i nai hubaviq podarak koito toi moje da ti podari e pro6kata ima edna malka 4astica v men koqto o6te ,no savsem malko vqrva v lubovta i v tova 4e tq e edinstvennata realnost i ne padai duhom za6toto tova e nai golqmata gre6ka ako iska6 pi6i skype mim4ety93 znam 4e sam malko na sam prejivqla mnogo za vazrasta si uspeh4ita a i mislq 4e trqbva da se saberete da si kajete nqkoi ne6ta tova naistina ne e iznevqra :-# :) :smt022