PDA

View Full Version : Потене



fake_profil_123
10-07-2008, 07:36
как да спра потенето по гъза ми? :(
до преди една година се случваше 1 път на 3 месеца, а сега всеки ден :o :o :o
много е гадно, по цял ден стоя на чина, за да не ми се смеят
плс хелп
момче съм, на 15 год

splendour
10-07-2008, 07:46
mi sloji si nezabelejim pampers,ili prevr1zka,ili ne6to drygo koeto da ppiva potta..............

varnen4e
10-07-2008, 07:48
Ох.. аз бих се радвала, ако ми се потеше задника.. поне малко да поотслабне.

fake_profil_123
10-07-2008, 08:13
mi sloji si nezabelejim pampers,ili prevr1zka,ili ne6to drygo koeto da ppiva potta..............
да бееее :-o
момче с превръзка, няма ли др начин? :lol:

Addictive
10-07-2008, 08:25
Ох.. аз бих се радвала, ако ми се потеше задника.. поне малко да поотслабне.
:lol:

cvetelinaaa
10-07-2008, 09:33
консултирай се с лекар

DjBaloon
10-07-2008, 15:01
Не съм чувал за такова нещо
струва ми се 100% ебавка

Модераторите не знам как не са видяли тази тема

drun-drun!
10-07-2008, 15:43
как да спра потенето по гъза ми? :(
до преди една година се случваше 1 път на 3 месеца, а сега всеки ден :o :o :o
много е гадно, по цял ден стоя на чина, за да не ми се смеят
плс хелп
момче съм, на 15 годПийни малко сода каустик !!!

fake_profil_123
10-07-2008, 17:23
не е ебавка е сер ви говоря



Пийни малко сода каустик !!!
ти земи да пийнеш малко сярна киселина

splendour
10-07-2008, 19:13
Не съм чувал за такова нещо
струва ми се 100% ебавка

Модераторите не знам как не са видяли тази тема
ne ima takova ne6to............ mn e kofti,no kato se zamisli6 trq sloji6 ne6to koeto da popiva,kolkoto i da e kofti nikoi nq ti gleda v ga6tite

fake_profil_123
10-09-2008, 09:28
сега като се позамисля, всъщност се изпотявам само там, и никъде другаде(даже и на подмишниците)
възможно е да става така защото се пръскам с най новия str8 ,а той е и против изпотяване,вероятно няма от къде другаде да излезе потта.... въпроса е че даже и да спра да се пръскам с него пак се изпотявам там :/ :o :o

DjBaloon
10-09-2008, 15:24
Не съм чувал за такова нещо
струва ми се 100% ебавка

Модераторите не знам как не са видяли тази тема
ne ima takova ne6to............ mn e kofti,no kato se zamisli6 trq sloji6 ne6to koeto da popiva,kolkoto i da e kofti nikoi nq ti gleda v ga6tite
Може да има ама нали се сещаш какъв теч трябва да е че да се наморкят боксерките после и панталоните
Гъзо му трябва да шурти с извинение 8-)



Темата е ебавка...

fake_profil_123
10-09-2008, 18:55
a we............................********
kat sedne6 vsi4ko popiva i do tam

neonskull
10-09-2008, 19:06
емм кат ти се поти гъза това значи че той се притеснява и иска да си поговориш с него а не само да го притискаш към стола.Аз предлагам да отидеш в тоалетната и да му кажеш: "Ей гъзенце не се поти миличко че ме излагаш как може" така :razz: :razz: :razz: ХАХАХ сори за шегата.Значи първо кажи върху какъв стол седиш ако е някакъв от кожа и ти носиш изкуствен панталон то е нормално и треа да спреш с изкуствените.

varnen4e
10-10-2008, 05:59
сега като се позамисля, всъщност се изпотявам само там, и никъде другаде(даже и на подмишниците)
възможно е да става така защото се пръскам с най новия str8 ,а той е и против изпотяване,вероятно няма от къде другаде да излезе потта.... въпроса е че даже и да спра да се пръскам с него пак се изпотявам там :/ :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fake_profil_123
10-10-2008, 06:15
Значи първо кажи върху какъв стол седиш ако е някакъв от кожа и ти носиш изкуствен панталон то е нормално и треа да спреш с изкуствените.
ми най-нормален стол-дървен от тия в дскл
как да разбера дали е изкуствен?
:?

neonskull
10-10-2008, 13:50
Ем щом е дървен стола нз.Еми значи да разбереш дали е изкуствен ако можеш земи от панталона един конец и го запали ако няма пламък а почне да се топи значи е изкуствено.Същото така ако носиш изкуствено бельо- прашки,бикини и др. няма как да не ти се поти.По добре отбягвай изкуствените дрхи. :)

splendour
10-10-2008, 15:45
сега като се позамисля, всъщност се изпотявам само там, и никъде другаде(даже и на подмишниците)
възможно е да става така защото се пръскам с най новия str8 ,а той е и против изпотяване,вероятно няма от къде другаде да излезе потта.... въпроса е че даже и да спра да се пръскам с него пак се изпотявам там :/ :o :o
:-D :-D :-D :-D :-D mi togaz go polzvai za zadnika si i ostei da se otti4a ot petite ti :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fake_profil_123
10-10-2008, 16:59
Ем щом е дървен стола нз.Еми значи да разбереш дали е изкуствен ако можеш земи от панталона един конец и го запали ако няма пламък а почне да се топи значи е изкуствено.Същото така ако носиш изкуствено бельо- прашки,бикини и др. няма как да не ти се поти.По добре отбягвай изкуствените дрхи. :)
ам аз едва ли ше нося някога бикини, камо ли прашки :x
момче съм :-x
само по това ли мога да позная дали са естествени?по външен вид немога ли? :-o

neonskull
10-10-2008, 17:23
Ем щом е дървен стола нз.Еми значи да разбереш дали е изкуствен ако можеш земи от панталона един конец и го запали ако няма пламък а почне да се топи значи е изкуствено.Същото така ако носиш изкуствено бельо- прашки,бикини и др. няма как да не ти се поти.По добре отбягвай изкуствените дрхи. :)
ам аз едва ли ше нося някога бикини, камо ли прашки :x
момче съм :-x
само по това ли мога да позная дали са естествени?по външен вид немога ли? :-oАаа сори мислех че си момиче еми може и по външно но нз как да ти го обясна някакси по шушкаво такоа.

fake_profil_123
10-10-2008, 18:06
утре може да постна пик

DeAd_LooSeR
10-10-2008, 21:20
утре може да постна пик

НЕНЕНЕ,пич,не е нужно да си постваш потния задник..предполагам всеки може да си представи.... аее тва с потния задник..най-много лятото да се случв при дълго седене на едно място върху нещо топло.....ама върху най-обикновен стол...деазн може да не е пот...,а нещо друго...мирише ли ? :D :D

vilincety
10-11-2008, 07:03
емм кат ти се поти гъза това значи че той се притеснява и иска да си поговориш с него а не само да го притискаш към стола.Аз предлагам да отидеш в тоалетната и да му кажеш: "Ей гъзенце не се поти миличко че ме излагаш как може" така :razz: :razz: :razz: ХАХАХ сори за шегата.Значи първо кажи върху какъв стол седиш ако е някакъв от кожа и ти носиш изкуствен панталон то е нормално и треа да спреш с изкуствените.
:razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: але вземи си бебешка пудра......и се мажи какви боксерки носиш... :smt003

fake_profil_123
10-11-2008, 08:03
утре може да постна пик

НЕНЕНЕ,пич,не е нужно да си постваш потния задник..предполагам всеки може да си представи.... аее тва с потния задник..най-много лятото да се случв при дълго седене на едно място върху нещо топло.....ама върху най-обикновен стол...деазн може да не е пот...,а нещо друго...мирише ли ? :D :D
не е, само панталоните, да видят дали са изкуствени....
и не, не мирише


какви боксерки носиш... :smt003
ами с външен ластик-на Yitong и др с външен

vilincety
10-11-2008, 08:07
утре може да постна пик

НЕНЕНЕ,пич,не е нужно да си постваш потния задник..предполагам всеки може да си представи.... аее тва с потния задник..най-много лятото да се случв при дълго седене на едно място върху нещо топло.....ама върху най-обикновен стол...деазн може да не е пот...,а нещо друго...мирише ли ? :D :D
не е, само панталоните, да видят дали са изкуствени....
и не, не мирише


какви боксерки носиш... :smt003
ами с външен ластик-на Yitong и др с външен

материя ле момче.... 8)

fake_profil_123
10-11-2008, 08:13
ми ддз :-o, не пише, няма етикет

vilincety
10-11-2008, 08:26
ми мои да е от изкуствения материал.....ама виж аз сериозно ти говора за пудрата! :)

nixx
10-11-2008, 09:08
Ами виж...колкото повече се филмираш заради това...толкова повече ще става. Съвсем сериозно. Според мен най-добре ще е да си купиш тъмни широки дънки. Така не би трябвало да си личи :)

fake_profil_123
10-11-2008, 11:24
ми мои да е от изкуствения материал.....ама виж аз сериозно ти говора за пудрата! :)
откъде мога да я взема?
и тя всъщност за какво служи, не е ли за гладко дупе :-D

vilincety
10-11-2008, 11:30
ми пудрата струва 1 и 20 и мое6 да е земи6 от всяка аптека има наи разли4ни видове вземи си наи обикновенна.....аиде това 6те св1р6и раотата :) :P

MegabytE
10-11-2008, 11:42
как да спра потенето по гъза ми? :(
до преди една година се случваше 1 път на 3 месеца, а сега всеки ден :o :o :o
много е гадно, по цял ден стоя на чина, за да не ми се смеят
плс хелп
момче съм, на 15 год
Това са потните жлези, не можеш да направиш нищо.

angelcheeee_93
10-11-2008, 13:47
може да се преуморяваш от някакъв спорт?
или отиди на лекар,може да си болен от нещо.

MegabytE
10-11-2008, 14:55
може да се преуморяваш от някакъв спорт?
или отиди на лекар,може да си болен от нещо.
... Кажи ми, че не го казваш сериозно, защото иначе ще съм се превивал на земята от смях за нищо?!

neonskull
10-11-2008, 15:04
айде поствай не се притеснявай

porgandi
05-22-2009, 15:41
как да спра потенето по гъза ми? :(
до преди една година се случваше 1 път на 3 месеца, а сега всеки ден :o :o :o
много е гадно, по цял ден стоя на чина, за да не ми се смеят
плс хелп
момче съм, на 15 год
И аз съм така, по принцип есента и зимата ми нямаше нищо, но сега почнах да се потя.Кажете как мога да го спра.Досега не ми се е случвало. Момче съм на 15