PDA

View Full Version : Интернет среща помощ ! ;(



freak.doll
10-07-2008, 07:44
Та , пак ще ви помоля за съвет . На живо знам как стават нещата , познаваш си момчето , излизате си и така . Но сега имам среща с непознат човек от интернет . Излизала съм само един път така , но с този човек си пишех от една година , докато с този няма и една седмица . По принцип съм много добър човек и не искам да го режа , но ми е някак супер странно да се срещнем ... как да го заговоря ... какво да правя ? Споделете опит от такива срещи ...
Съжалявам , че темата е от поредните тъпи , но просто не знам кой да попитам ... благодаря за отговорите ви предварително ... :-o

Lacey_66
10-07-2008, 10:52
кои поема инициативата да се срещате ? по ринцип е момчето така че остави всичко на него , ако не го е измислил не си струва да има 2 среща

+1 :)

PeopleAlwaysLeave
10-07-2008, 10:55
А и помисли добре преди да се срещнете. Все пак това е среща, с човек, който познаваш жт една седмица. Колкото и смешно да им звучи на някои такива срещички са доста опасни. Не се знае на какъв може да попаднеш и изобщо пратил ли ти е снимка ? Сигурна ли си, че това на снимката е той ? Много добре обмисли рисковете преди да отидеш :)

dimitar_ak
10-07-2008, 11:28
Или отиди на срещата с приятел/приятелка. Ако се харесате с момчето винаги може приятелката да каже, че има ангажимент и да си тръгне.

NamelessRomantic
10-07-2008, 11:37
Бих ти препоръчал както бе споменато по горе да оставиш на него инициативата...И все пак ако ти трябва да направиш първата крачка и насистина ти се иска да се видите...смело напред.Веднъж там по голямата част от напрежението се изпарява.Само внимаваи кой ще срещнеш там...

Pliok0019
10-07-2008, 11:50
Отиваш там, лепсваш си една усмивка на лицето и се оставяш по течението.

bqsna_teenagerka
10-07-2008, 12:52
хо...скъпа... според емн е малко доста раничко.. за 1ва среща!!! :shock:

SunShinePearl
10-07-2008, 14:32
ам 1 съм патила от такава среща внимавай!
ама така се срещнахме с гаджето ми аз направо му се хвърлих на врата и се гушкахме само и след тва :-) ии т.н
а обикновенна среща отиваш запознавате си и почвате да си лафите,на кафенце и т.н

balu4ka
10-07-2008, 15:00
Може от 4948340854059 години да се познавате ама все пак си е нет секи може те излъже. :? :?

tarataika
10-07-2008, 15:09
Та , пак ще ви помоля за съвет . На живо знам как стават нещата , познаваш си момчето , излизате си и така . Но сега имам среща с непознат човек от интернет . Излизала съм само един път така , но с този човек си пишех от една година , докато с този няма и една седмица . По принцип съм много добър човек и не искам да го режа , но ми е някак супер странно да се срещнем ... как да го заговоря ... какво да правя ? Споделете опит от такива срещи ...
Съжалявам , че темата е от поредните тъпи , но просто не знам кой да попитам ... благодаря за отговорите ви предварително ... :-o

е, какво му е сложното всъщност? Нормална среща, както всяка друга? Длъж се естествено - това е единствения и може би най-добрия съвет, който мога да ти дам

asasfdf
10-07-2008, 15:53
правил съм го..
не ви знам на по колко години сте, а има значение..отидете първоначално на някое обществено място и ако си допаднете поне малко и не усетиш опасност, вече може спокойно да се разходите до някъде..среща като среща

jghgh
10-07-2008, 15:56
кои поема инициативата да се срещате ? по ринцип е момчето така че остави всичко на него , ако не го е измислил не си струва да има 2 среща

Аз съм съгласна с тебе...! (леко ми е странно ^^)

plmn
10-07-2008, 16:30
Или отиди на срещата с приятел/приятелка. Ако се харесате с момчето винаги може приятелката да каже, че има ангажимент и да си тръгне.

За какво й е приятелка?Момчето нея ли е поканило или друго момиче?Той иска да опознае нея, а в присъствието на друг човек - това е трудно.Ако се притесняваш от нещо просто се срещнете на оживено място.

p0ps
10-07-2008, 16:36
Абе отиваш хвърляш една широка усмивка питаш как е и продължавате разговора с др неща /поне аз така съм правила/ :grin:

Light
10-07-2008, 16:37
Или отиди на срещата с приятел/приятелка. Ако се харесате с момчето винаги може приятелката да каже, че има ангажимент и да си тръгне.

За какво й е приятелка?Момчето нея ли е поканило или друго момиче?Той иска да опознае нея, а в присъствието на друг човек - това е трудно.Ако се притесняваш от нещо просто се срещнете да оживено място.

+1

mynichka
10-07-2008, 16:38
това са най-тъпите срещи ..никога не знаеш кой седи отсреща

freak.doll
10-07-2008, 17:04
Мерси... незнам дали да се виждаме , още е рано ... ако сметна за добре , ще отложа срещата . Благодаря ви за отговорите .
Иначе за приятелката , момчето няма да доведе никой ... затова мисля сама да отида ... приемам и още мнения и съвети , ако имате такива. Мерси !!