PDA

View Full Version : winowni ili ne sa decata?



vetev
10-07-2008, 10:58
1wo da se izwinq za ezika no sym w 4as po informatika i towa mi e edinstweniq 6ans :)
2ro ne iskam tezi na koito ne im hareswa temata da ne pi6at bezmisleni komentari :)~
3to :) Iskah da razbera washeto mnenie po slu4ai towa kak se dyrvjat u4enicite w u4ilishte...w4era gledah btw reporterite i widqh wsyshnost realnoista takawa kakwato e....prepory4wam na vsi4ski da go widite :) naistina she wi zainteresuwa....
az sym ubedena 4e okolo 80% ot tezi ''pishlemeta'' koito widqhme tam izobshto ne sa kazali na tqhnite za kakwo stawa na wypros...zna4i wsqka sutrin mama i tatko gi izprashtat da nau4at neshto...i e nedupostimo spored men 8 klas dete da napishe dobro utre ZAEDNO!!!
4uh mnogo mneniq po wyprosa...to ne bqha zaplatite na u4itelite....to ne beshe wyzpitanieto...to kakwo li ne beshe... =)

az li4no ne moga da dam mnenie po wyprosa zashtoto ne sym sigorna wsyshnost koi e winowen... :)

wie kakwo mislite? :-P

WILD__BOY
10-07-2008, 11:00
отговорни са хората, които пращат децата си на училище без да имат грам заинтересованост те какво правят там, как се обучават. родителите на тези деца изобщо не се интересуват от тях. а пък учителите не могат да ги налагат тея пишлемета, защото ще бъдат не само уволнени, но и осъдени.
АМЕНО

vetev
10-07-2008, 11:06
отговорни са хората, които пращат децата си на училище без да имат грам заинтересованост те какво правят там, как се обучават. родителите на тези деца изобщо не се интересуват от тях. а пък учителите не могат да ги налагат тея пишлемета, защото ще бъдат не само уволнени, но и осъдени.
АМЕНО


AMIN :-D

DimovB
10-07-2008, 13:29
софиянчета, кво очакваш. изметта на обществото

gPa3HuTeJl
10-07-2008, 16:53
1wo da se izwinq za ezika no sym w 4as po informatika i towa mi e edinstweniq 6ans :)
2ro ne iskam tezi na koito ne im hareswa temata da ne pi6at bezmisleni komentari :)~
3to :) Iskah da razbera washeto mnenie po slu4ai towa kak se dyrvjat u4enicite w u4ilishte...w4era gledah btw reporterite i widqh wsyshnost realnoista takawa kakwato e....prepory4wam na vsi4ski da go widite :) naistina she wi zainteresuwa....
az sym ubedena 4e okolo 80% ot tezi ''pishlemeta'' koito widqhme tam izobshto ne sa kazali na tqhnite za kakwo stawa na wypros...zna4i wsqka sutrin mama i tatko gi izprashtat da nau4at neshto...i e nedupostimo spored men 8 klas dete da napishe dobro utre ZAEDNO!!!
4uh mnogo mneniq po wyprosa...to ne bqha zaplatite na u4itelite....to ne beshe wyzpitanieto...to kakwo li ne beshe... =)

az li4no ne moga da dam mnenie po wyprosa zashtoto ne sym sigorna wsyshnost koi e winowen... :)

wie kakwo mislite? :-P

Вас там у 29-то нали ви учат... к'во те боли фара... xAHXa

ANTIHUMAN
10-07-2008, 17:07
отговорни са хората, които пращат децата си на училище без да имат грам заинтересованост те какво правят там, как се обучават. родителите на тези деца изобщо не се интересуват от тях. а пък учителите не могат да ги налагат тея пишлемета, защото ще бъдат не само уволнени, но и осъдени.
АМЕНО

Да измисли още една приказка и може някой да повярва! :-o :? Човек познавам родители където се интересуват иключително много от децата си ,но тези деца са като връсниците си!Тъпи и диви.И това мили WILD__BOY не е от родителите ,нито от учителите или учениците!
ВИНОВНО Е ОБЩЕСТВОТО!ЩЕ ГО ПИША КЪДЕ ЛИ НЕ (А КЪДЕ ЛИ ВЕЧЕ НЕ СЪМ ГО ПИСАЛ) ,ЗАЩОТО ИМАМ АРГУМЕНТИ ЗА ТОВА!ЗА ВСИЧКО Е ВИНОВНО ТО-ОБЩЕСТВОТО!

Valkyrie
10-07-2008, 17:46
софиянчета, кво очакваш. изметта на обществото
О, да! Мъдростта проговори!

cherinka
10-07-2008, 19:22
ANTIHUMANНима учениците, родителите, учителите не влизат в графа "общество"?

tqnkо, написа голяма глупост. Какво те е грижа за 'някфи там',които не ходели на училище, висяли по кафетата и минават учебната година? Не е редно,но нито ти, нито аз, нито аз и ти можеш да направиш нещо по въпроса. Гледай ти да си ок, ти да се развиваш добре, следвай си желанията, а другите да правят каквото щат. Нима ти не си си позволявал да избягаш от училище? Тогава не си ли се замислял вашите дали не биха се ядосали от постъпката ти!? Или може би ти си казваш "Е, ама това е нищо, аз следващия път ще си науча" или "Следващия път няма да ме мързи толкова" .. "не е нещо сериозно.."
Никакви родители тук не са ви виновни. Те са с кръстени ръце, нищо не могат да направят. Тук говорим за учениците и подрастващата младеж.
Дори родител да разбере, че детето му не ходи редовно на училище какво ще направи? Ще му спре или намали парите; ще му набабани някои правила; ще го ограничи в някое негово любимо занимание; ще му забрани да се вижда с някой близък приятел...? Тук опира вече до самите деца и до това колко са цивилизовани и дали биха проявили разбиране и уважение към родителите си и дали биха ги послушали.

Относно цялата темата за "Училище" не става въпрос за това какво образование можеш да получиш там, а до колко би могъл да имаш някаква отговорност към нещо, което е едва по 6-7 астрономически часа на ден и просто единственото изискване към учениците е да са навреме пред училище, в часовете да седят кротко и спокойно и да слушат.

Деба, от всичко, което написах на всяка втора дума ми идеше да кривна в някоя друга тема.
Тва е много абстрактно някво такоа.. говориш едно, а то стане да иде реч за друго.
Баси, кво ме карате да мисля..

s1NNer
10-07-2008, 19:25
Виновни са родителите!!! Когато е трябвало да си възпитават децата те са се правели на работни ... на ви сега гаменчета!

i'm so excited!
10-07-2008, 19:45
отворих темата , затворих я за да си пусна vbox и това едно сред първите клипчета и реших да го отворя. още не съм го изгледала докрай, но не мога да си представя как след години тези АБСОЛЮТНИ ДЕБИЛИ ще имат законното право да се бъркат в управлението на държавата. не знам кой е виновен и защо, но трябва да се вземат някакви мерки. :shock:

favor_91
10-07-2008, 22:20
Реалността е такава в 88-о в София.Не навсякъде из България е така.Причината според мен е в неправилното възпитание..учениците просто го изживяват. :?

perkele1914
10-07-2008, 22:44
софиянчета, кво очакваш. изметта на обществотоевалата бате! :D

Seducti0n
10-07-2008, 23:36
Има ли ентусиасти по това време, да дадат линк към въпросното клипче? :-o

perkele1914
10-07-2008, 23:39
Има ли ентусиасти по това време, да дадат линк към въпросното клипче? :-o онова с репортера, който е учител по АЕ ли?

Mind fReak
10-08-2008, 00:21
Част 1: http://www.vbox7.com/play:bcadab5c
Част 2: http://www.vbox7.com/play:c0ad898d

InitialD
10-08-2008, 01:06
Училището е 85то в ж.к. Враждебна доколкото знам не 88мо!

А според мен tqnko има пълното право да се коси за "ония там" ... защото точно "ония там" от моето поколение които когато аз се скъсвах да уча а те не и получавахме почти еднакви оценки сега пак изкарват повече кинти от мен?! Кажете ми как става това?!?!