PDA

View Full Version : Винаги аз се извинявам но не само



nVm
10-07-2008, 11:31
:cry: С приятеля ми сме заедно от половин година и все се караме за какво ли не...и винаги е защото аз не сам се даржала добре с него а според него е така и той винаги се даржал с мен добре и винаги ме пита с какво сам го заслужил а аз винаги се извинявам и извинявам щом усетя че ми се сърди или нещо такова и не той пак си продалжава да се цупи но не го показва ноо аз винаги разбирам понеже не се вижда той сигурно така си мисли...та пак се скарахме и всеки пат щом се скараме аз изпитвам ужасна вина за всичко и той винаги ме моли да се променя и аз все му обещавам..а сега ми е толкова сардит защото му се скарах по телефона чее не ми беше казал там къде отива ама да съм му викала не.. :cry: и не само защото съм му обещала да се променя а не съм се променила :cry: въпреки че според мен има напредък да се дyржа добре с него и тои снощи ми каза че не иска все да го наранявам като се даржа зле ако сам продалжавала щял да изчезне :cry: е да ама тои не разбира аз как се чувствам всеки път като е заради мойте глупости - не се чувствам като нормален човек чувствам се като умряла вече :cry: а толкова много МНОГО го обичам че даже бих си дала живота за него а знам че и той ме обича но не искам да ме изостави незнам няма как да мога да сам без него той е всичко за мен :cry: кажете ми според вас какво трябва да направя :cry: :cry: :cry:

sisibest
10-07-2008, 13:11
или прави коренна промяна или не знам.. то ти май си навлязла във фазата, когато момчето вече е отчаяно в опити да те чака да направиш нещо по въпроса и вече му е малко все тая... не че не те обича още.. напротив, ако не те обичаше въобще нямаше да ти говори така, а направо да си те зареже... ясно е , че той си те обичка, ама постарай се малко пък и ти... сдържай се от време на време ;) пък и с малко по-добро поведение всичко ще се оправи... не е нужно всичко изведнъж, но едно по едно нещата да се оправят ;) е, ако смяташ, че си заслужава да се промениш заради него ;)
айде не плачи толкова много... малко като се постараеш и ще се оправите ;) просто трябва не да му казваш : "да , да мило, ще се променя...бла бла" ами трябва да му го покажеш... да му докажеш един вид думите си!
айде късмет от мен и наслуки... и да кажеш какво е станало после...

Whyniser
10-07-2008, 13:20
Нещо се двоумя.Или момчето е с много властен характер и ти просто ходиш по него като куче.Не ти е казал къде отива и ти ще му се караш.Вие да не сте съпрузи бе :D .а Бтв на колко сте :-o .
Та второто трябва да се стегнеш малко.Той очаква от тебе стига да се самосъжаляваш и да си дигнеш самочувствието малко.Аз така не мога да издържа 1 момиче :?