PDA

View Full Version : Много е зле ,моля дайте съвет !



todorinho
10-07-2008, 12:22
Абсолютно си нямам идея къде е най-точното място на тази тема ,но накрая реших ,че е най-подходяща за тук. Може на някой да му се стори странно ,но съм доста избухлив. Това е доста срещано ,но при мен все едно се пробужда някакъв звяр и става лошо за околните,цупя се ,сърдя се ,псувам за щяло и не щяло. Въпросът ми е как преодолявате стреса ? Как потискате адреналина ,злобата, първичната ярост ! Моля за съвети !

schranz
10-07-2008, 12:36
ГРЪМНИ СЕ!
Като нямаш адекватен коментар,защо пишеш по темата?!Много ме дразните ей такива лапенца,човека иска съвет...Аз примерно не знам какво да го посъветвам и нямаше да пиша коментар,ако не бях видяла тъпото тии изказване

MostHated
10-07-2008, 12:57
сдържай се малко бе, не си на 4 години истерично пишлеме... ходи сбий се с някой и толкова!

scoobydors
10-07-2008, 13:10
Престанете с тея злобни коментари, момчето търси помощ и само факта че иска да се промени говори много за него :)
По темата: Опитай се да не се ядосваш за най малките неща ;) бъди спокоен, избягвай да си в среди в които има гняв 8) Релаксирай, прави това което ти доставя удоволствие (не говоря само за секс :D )

MELON
10-07-2008, 13:39
ако не можеш сам да се справиш ходи на психолог (не е срамно :D )

techCandy
10-07-2008, 13:46
ГРЪМНИ СЕ!
Mmnn sum sladka:*

Не знам колко си сладка, но със сигурност си много глупава...
Както и да е, по темата.... Какво да ти кажа, и аз съм така, злобата понякога прелива от мене и всичко, което искам е да отвъртя главата на съответния дразнител. Обществото ще те научи как да си сдържаш нервите, просто ще осъзнаеш, че има два варианта... Да продължиш да се държиш по тоя начин и да бъдеш тъп селянин, без капка култура... Или да бъдеш лицемер с фалшиви усмивки, или поне да се научиш да мълчиш.... Няма друг начин... Мога да те посъветвам да не избиваш гнева си върху хора, ами върху предмети, но не на публични места, тогава когато никой не те вижда. Успех... :?

kfo0o
10-07-2008, 13:51
imame mnogo takiva ot moq klas i imam samo edin s1ve da se spriqteli6 s pove4e hora ii kato po4ne6 da se zabavlqva6 s1vsem 6te zabravi6 4e trqbv da se kara6 :D:D

HePpitO
10-07-2008, 14:44
Преди да кажеш някоя глупост брой до 10 или до повече щом се налага, а когато започваш да усещаш кога се караш в границите на нормалното и кога вече ставаш истеричен просто напусни стаята или мястото на което си и се варни когато се успокоиш. Друг начин е когато си ядосан ми вземи набий възглавницата например :D

Dundy
10-07-2008, 15:27
просто се застреляй! по таива момичетата хич не си падаме :? не ставаш за нищооо :razz: :razz: глупак
хехехе доообре ти щото нали го познаваш и знаеш.Е вярно че цяко даскало ти е посетило стаята,ама тфа не значи,че знаеш тооолкова мноооооого за момчето...
ми за момчето-просто релаксирай и си псувай наум като те дразнят.Хеех аз така правя

nefchi_bs
10-07-2008, 15:41
просто се застреляй! по таива момичетата хич не си падаме :? не ставаш за нищооо :razz: :razz: глупак

Ооо не ти си б*си идиотката :-x 8-) :D :D




Съжалявам за спама ама :smt119

snejana67
10-07-2008, 16:07
:-) запиши се да тренираш нещо :-o :-o :-o

scoobydors
10-07-2008, 16:27
просто се застреляй! по таива момичетата хич не си падаме :? не ставаш за нищооо :razz: :razz: глупак
Молим модераторите да предприемат нещо. Благодарим предварително. :)

desi_bonbona
10-07-2008, 16:39
opitai se da se raztovarva6 po nqkakav na4in. zapo4ni da trenira6 nqkakav sport ili pravi ne6to koeto ti e interesno i te uspokoqva

Lucho
10-07-2008, 16:46
просто се застреляй! по таива момичетата хич не си падаме :? не ставаш за нищооо :razz: :razz: глупак
Верно ли ? :-o Ама май не е така....тея дето най-се палят и бият и участват активно в училищният живот,точно те са харесваните...или ти си от ония тип момичета,дето харесват зубърите, путките /да,точно така,путки са,сами се сетете защо/ дето като им биеш шамар е ревнал и отишъл при класната...такива ли те кефят ? Ако да,още сега ти го - нямаш вкус,за мен не си никакво момиче !

Funky_Jazzist
10-07-2008, 20:11
ГРЪМНИ СЕ!

Не я слушай.Тя просто е раздразнена алкохоличка, която мрази света и всички населяващи го.
По темата : агресията има два пътя на вън и навътре (подтискане).Ти си решаваш как да постъпиш.Ако искаш да спреш, като усетиш, че те напъва яда, спираш, затваряш очи и дишаш дълбоко.Ако да ги покажеш - сбий се с някого и ще ти улекне или по-добре изразходвай тази енергия в нещо друго, бокс например :D

scoobydors
10-08-2008, 03:54
ГРЪМНИ СЕ!
Търсиш внимание.... що не се запознаеш с Fit 2 Hit , ще си допаднете :D :D :D

Iv4eTy
10-08-2008, 08:34
Ами на всеки се случва да избухне, просто в тоя напрегнат живот... Аз съм голяма нервачка по принцип... за много малки неща ми кипва кръвта, но няма смисъл да си изливам гнева в/у някой, който няма нищо общо.
Най-добре като си ядосан се усамоти и земи някакъв предмет( възглавница или каквото и да било ( за предпочитане не чупливо, че...)) и си излей гнева в/у него - блъскай,хвърляй викай..излей си всичко ще видиш че помага. Ще се разтовариш и в същото време няма да нараниш никого с постъпките си.

П.с. Стига с тея тъпи коментари, човека иска помощ като нямате какво да кажете ПО ТЕМАТА просто не пишете.

Mi6inka
10-08-2008, 08:38
живеем в такова общество ,че гнева ,агресията са нещо нормално май.... понякога самата среда ни прави такива (гневни,ибухливи)... замисли се кое те прави лесно раздразнителен (кой или какво) Най-важното е да намериш причината... оттам вече ще се стараеш да си по здържан :) Успех!

NamelessRomantic
10-08-2008, 11:49
@sladky2008...каква зле прикрита симулация на интелект показваш :D

А по темата...ами ти ако този гняв не ти е някаква един вид психическа болест (има такива) би трябвало да можеш да се сдържаш...ако ли не свържи се с пхиолог.Но последното САМО ако е много сериозно.Иначе има лесни начини да разпуснеш стреса - аз например когато се ядосам много взимам една по голяма възглавница и започвам да я млатя :D :D.Ако пък и това не ти допада,вземи си една малка офис боксова круша за 50 лв. и си я млати.