PDA

View Full Version : Моята История !



marto_pain
10-07-2008, 12:51
Първо Здравейте ! Значи Аз сам на 14 години,Вчера скъсах с гаджето си,Тя е с 1 година по голяма от мен за мен тя е единствената.Проблемът е Че се забива с приятел и не знам какво да правя Neutral

Whyniser
10-07-2008, 12:52
Събирате се 3-мата и правите едно много сложно нещо - разговор след това 3-ка за сдобряване. 8-)

Diva4e
10-07-2008, 12:58
хехе и как разбра,че е единствената.не ти ли е малко рано на 14 години си все пак .. :) единствената за момента е .. :) а как да постъпиш първо трябва да поговориш с приятеля си дали той има нещо към нея

NaNa_SladuRana
10-07-2008, 13:11
Diva4e и аз съм на 14 и знам че някои хора се докосват до сърцето ти и трудно ги забравяш (ако вобще можеш) така че възраста няма значение
По темата: той не ти е приятел щом постъпва така долно,пък камоли \"най-добър\",моя съвет е да го игнорираш от живота си щото ако са ти такива приятелите не искам да си представям враговете.А момичето,ми тя не те заслужава що не те оценява и се забива с някви си :)

Explosivee
10-07-2008, 14:24
Diva4e и аз съм на 14 и знам че някои хора се докосват до сърцето ти и трудно ги забравяш (ако вобще можеш) така че възраста няма значение
По темата: той не ти е приятел щом постъпва така долно,пък камоли \"най-добър\",моя съвет е да го игнорираш от живота си щото ако са ти такива приятелите не искам да си представям враговете.А момичето,ми тя не те заслужава що не те оценява и се забива с някви си :)


Съгласен съм с Теб само че момчето не е виновно... А Момичето е.. "курва"
Ае марто горее главата и напред.. :-)

NaNa_SladuRana
10-07-2008, 14:53
izvinqvam se za latinicata
a we kriso tebe toni ako ti e priqtel,az vijdam neshtata otstranni i za men e nqkuv predatel naranqva za vtori put marto po edin i susht nachin :)

Explosivee
10-07-2008, 14:56
izvinqvam se za latinicata
a we kriso tebe toni ako ti e priqtel,az vijdam neshtata otstranni i za men e nqkuv predatel naranqva za vtori put marto po edin i susht nachin :)



Пак Възразявам незнаеш какво е станало... този път тони не е жиновен ;) питаи и марто.. нека си каже сам .

NaNa_SladuRana
10-07-2008, 15:04
няма значение кой е виновен а че марто страда,достатъчно е че веднъж го направи и втори път се опитва :)

tarataika
10-07-2008, 15:07
marto_pain :razz: :razz: :razz: , сто процента си някое новоизлюпено емо...

По темата - няма как да разбереш, че тя е единствената, просто така ти се струва сега, защото още имаш чувства. По-скоро искаш да си с нея, защото е невъзможно, а не заради друго. Намери си друго момиче и не си режи вените!!!

Explosivee
10-07-2008, 15:23
няма значение кой е виновен а че марто страда,достатъчно е че веднъж го направи и втори път се опитва :)



Този път тони не се е опитал да направи нищо..А Съни ама марто не разбра съни каква е.. :(

snejana67
10-07-2008, 15:43
8) намери си ново гадже 8)