PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ...



Kr1sKa
10-07-2008, 13:31
Как да го накарам отново да се влюби в мен ??? Така значи има едно момче за което живея буквално ... бяхме много щастливи заедно .. познаваме се от 2 години.Естествено карали сме се много пъти през това време дори дълъг период не се бяхме виждали .. но той винаги е твърдял че ме обича ..аз преди не бях сигурна в чувствата си ... и дори по едно време бяхме гаджета но аз не бях сигурна че го искам и му казах че искам да останем приятели за сега ... той го прие спокойно защото винаги е казвал че ме обича .. и така от един месец някъде аз много взех да се привързвам към него .. в последствие осъзнах че го обичам много .. но точно когато си мислех ,че може да тръгнем отново .. ми каза че вече не ме обича .. ей така събудил се една сутрин и вече не ме обичал (според мен е невъзможно да спреш да обичаш някой за няколко часа нали ?? )..питах го каква е причината ..а отговорът му беше „няма причина” (а предишния ден бяхме заедно и си изкарахме прекрасно) незнаел какво е станало но просто изпитвал само приятелски чувства и искал да сме само приятели... аз се побърках по цял ден не ям .. не спя ..И се питах има ли някаква вероятност отново да се влюби в мен  Попитах го дали има възможност да се получи нещо отново ..отговорът му беше „незнам нищо за в бъдеще” до сега не ми се е случвало да се моля на момче но просто немога обичам го много готова съм на всичко за него ... незнам възможно ли е да ми си го връща .. въпреки че отрича .. аз не съм напълно убедена ... незнам какво да правя някои приятели ми казват да го забравя (това е изключено ) други да се боря за него (но незнам как .. ако може съвет) трети да се правя че не ми пука да се държа по студено към него и така по нататък пак да започна да се държа мило с него ... моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя и дали има някакъв начин да го накарам отново да се влюби в мен ??  Моля ви пишете . :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

Valkyrie
10-07-2008, 13:45
Не е хубаво да се опитваш да накараш насила някого да направи каквото и да е. В случай, че тези неща, които ти казва, са истина, а не са само опит да те нарани така, както ти си го наранила, напълно е възможно една сутрин да се е събудил с тая мисъл. Може за няколко часа много неща да се завъртят на 180 градуса. Защото тия неща първо узряват някъде - в сърцето, в съзнанието, в душата, и чак когато сме готови, изплуват в определена форма и ги осъзнаваме. Изморил се е да се чувства онеправдан и пренебрегнат (не казвам, че е прав да се чувства така), писнало му е да смята, че той прави жертвите, а ти не обръщаш внимание на това... Ред подобни неща е възможно да са му минавали през главата през всичкото това време. И сега просто чувствата му да са притъпени, затова да не иска да опитва, защото може би си мисли, че не си заслужава, че пак ще стане същото. Просто ти, както често се случва, късно си се усетила за чувствата си. Според мен трябва да го оставиш да живее живота си, както сам реши, да бъдеш за него това, което той ще ти позволи, в случая - просто приятелка, дръж се така, както си се държала досега. Откажи се засега от идеята да се бориш за любовта му, както и да променяш нещо в държанието си. Ако се правиш, че не ти пука, май само ще го отблъснеш още повече. Ако го даваш твърде мило, рискуваш да му дотегнеш. Той сам трябва да реши, че си заслужава да си дадете шанс. Защото чувствата наистина не могат да изчезнат просто така, надявам се за него да са само временно замъглени от едно проточило се разочарование.

Whyniser
10-07-2008, 14:17
Ми сигурно и той се е привързал към теб и иска да си останете приятели.Прекарате ли сте си приятно.А кои е казал,че задължително трябва да сте гаджета за да си прекарвате времето заедно.Бъдете малко по-разкрепостени бе хора. 8-)

s3xy
10-07-2008, 14:29
като начало дай му малко време и той да си премисли на спокойствие нещата, да види още ли може да има чувства към теб след вешето приятелство и ако е готов и мисли че нещо може да стане той сам ще дойде, не го насилвай да излизате, да се мотаете и т.н. засега само малко го остави ии да се надяваме че ще се върне при теб :) айде успех, не се отказвай щом го обичаш :)

ForeverYour
10-07-2008, 14:34
А кои е казал,че задължително трябва да сте гаджета за да си прекарвате времето заедно.Бъдете малко по-разкрепостени бе хора. 8-)

Браво, мн добре казано, много ми хареса !!!

hooliganka89
10-07-2008, 14:37
Когато бях на 14 си имах едно гадже което "много обичах",бяхме заедно половин година,бях лудо влюбена през цялото време докато една сутрин се сабудих и разбрах,че нямам чуства към него и повече не му се обадих,така приключи нашата връзка :D

Така че виж тва не е единичен случай и при мен се е случвало.