PDA

View Full Version : "СМЕШНА" работа ...



maniachence
10-07-2008, 13:39
Еййй значи...много се нервирам...Какви нелепости ми разправя майка ми...И то за храна...Само някви подмятания получавам , че съм била дебела ( а не съм 48кг съм...) и да съм яла по-малко..Или пък купува кока кола ,отивам да си сипя аз- тя ми подмята "Стига си пила ,не се напи"...Дразни ме много...туко що пък си направих от онези яките супички в чашка...и се прибира тя и още не се е събула и ми разправя :'"Кво пиеш?Супа а ?Ти се ненаяде..Аз да не скрия нещо ,ти само ровиш...(а всъщност не бяха скрити,седяха си там където винаги си седят...) Не знам какъв и е проблема,не че няма пари ,винаги и е пълно портмонето,но разбира се като и поискам пари ,за да отида на диско или да си купя някоя блузка - тя винаги отговаря - НЯМам...
дРАЗНЯТ ме тъпите и коментари ,на брат ми що не му прави такива заядливи подмятания,когато посегва към хладилнка за колата или за нещо за хапване...Смешно е това за мен..Циганско даже...Какво да правя...

ElisaDay
10-07-2008, 13:54
Това е много тъпо, дето прави майка ти :shock: Ама виж да не би ти нещо да не си разбрала и да ти го казва такова на шега..?Аз друг вариант нямам, защото съдя по моята майка .. и да нямаме пари винаги има за ядене и все ме натиска да ям повече и повече :-|

maniachence
10-07-2008, 13:58
Това е много тъпо, дето прави майка ти :shock: Ама виж да не би ти нещо да не си разбрала и да ти го казва такова на шега..?Аз друг вариант нямам, защото съдя по моята майка .. и да нямаме пари винаги има за ядене и все ме натиска да ям повече и повече :-|
мацко,разбрала съм напълн добре...Злобни подмятания ми прави...Гледам некви лакчета си купила - "Лаковете да не се почват веднага"... Се едно с едно лакиране ,ще и изхабя целия лак...
МАНГАСАРКА....от край време си е такава...как не я е срам се чудя ...

kfo0o
10-07-2008, 13:58
mm da gadno e ama ne moa da ti pomogna :razz: mi qj po malko da te uspokoq az s1m 7-mi klas i teja 46 kg

xXxScreamxXx
10-07-2008, 13:59
Ем и на мен понякога баба ми ми го казва като ходя у тях ...
сега няма да напълнееш може би
но след време това ядене ще ти се отрази ..
може би това е причината пораи която майка ти ти го натяква ;)


Онова за диското и блузите ...
това че винаги има пари в портмонето не значи че трябва да ги изхарчиш ..
и не значи че трчбва да прекаляваш с желанията и покупките ;)

thefreak
10-07-2008, 13:59
Да не си осиновена?

xXxScreamxXx
10-07-2008, 14:01
Да не си осиновена?

Колко си тактичен самоо :lol:

И тфа за лаковете ся го видях
ми има право жената ...
аз мразя който и да е да ми пипа личните неща ..
било то лак ..преса.. епилатор и т.н.

Biskfitka
10-07-2008, 15:06
Ем и на мен понякога баба ми ми го казва като ходя у тях ...
сега няма да напълнееш може би
но след време това ядене ще ти се отрази ..
може би това е причината пораи която майка ти ти го натяква ;)


възможно е...от личен опит ти го казвам (не че станах дебела де ама в сравнение с преди...) ама за една чаша кола или супа да ти се караа... :shock:

ThePowerOfLove
10-07-2008, 17:51
Не е нормално да ти говори така :shock: Нямам идея какво можеш да правиш, освен да гледаш когато не те следи...

VerryBerry
10-07-2008, 18:37
Обръщай нещата на майтап и да не ти пука,може би ще й омръзне

Seducti0n
10-07-2008, 22:50
Вие сте умален вариант на Биг Брадър-те там се карат за храна, абе въобще мисълта за ядене не ги напускаха.... :? :-o


Какво да ти кажа, аз се подразних от поведението на майка ти, запознавайки се с него индиректно, пък представям си на теб какво ти е...
Не са нормални реакциите на майка ти и какъв и е проблема? :-o

perkele1914
10-07-2008, 22:57
за твое добро го казва

Lysit0
10-08-2008, 05:04
Не е хубаво,че майката ти постъпва по този начин,но се замисли колко е вредна колата,само химия е , после се подуваш от нея с пак си жаден.Така ,че до някъде майка ти е права.Но ти я попитай защо постоянно ти подмята забелжки.

Crissy [*]
10-08-2008, 05:10
Майка ми прави същото и не само за яденето .. за всичко .. на брат ми никой думичка не му обелва после защо бил чупил стъклата на колите и пропадал с тия дето излиза .. ;хх И мама на мене постоянно ' стига си яла ненаяде се .. дебелееш ' къде дебелея бе ;д 4 кила съм качила за 2 години (информация от личната ми лекарка) Ии много се караме за тея неща,ноо просто и аз не знам как да я накарам да млъкне

Pliok0019
10-08-2008, 11:28
Да не си осиновена?
ХАхАХа...значи тъкмо си мисля, дали авторката не е осиновена...и си викам, че няма как да бъде. Попринцип осиновените деца са много желани и обичани. Нямал си дете, най-накрая го получаваш и се чудиш как да му се нарадваш.

Дигни й скандал и не земай няколко дни пари и т.н... После й го натяквай.

NamelessRomantic
10-08-2008, 12:01
Майка ти може да е права...ако ти си досадна и заядлива гад и аз бих го правил.Не,не се обиждай,просто твоята гледк в случая не е достатъчна.

maniachence
10-10-2008, 11:48
Да не си осиновена?
Не съм

vanity94
10-10-2008, 15:17
moq savet e sbshtiq...izkaji i se na balgarski....i si qj kfot si iska6....pbk za doskoto i pokypkite...za disko na nikoi ne mu se daat pari...pbk i da ti dava...ne znachi che trqq go prai postoqnno....tai che ne i se sardi ako ne ti dade....samo ako veche fr sa pochnali da ti se smeqt ili neshto takova....za blyzkite i dr. .... emi ako e neshto ot koeto imash nyjda...normalno bi bilo da ti go kupi....no ako e neshty koeto prosto ei taka si haresala i iskash da si go imash...a ne ti trqbva....normalno da ne ti go vzeme...vse pak maika ti e....pochti vsichki maiki sa takiva...tai che ne si daai mn zor...i moita e tai ...no ne i obrashtam vnimanie...pbk kolkoto do parite...ako mi se nalaga...i gi iskam dokato ne mi gi dade...no ako e prosto ei taka...i tq mi otkaje...si gi sabiram as (po nqkakaf shiban nachin...po princip e trudno no...) i otivam na disko ili si kupuvam dreshkite...tai che mila nedei da i obrushtash vnimanie ... tva e ot men :P

DevilWish
10-10-2008, 15:40
48 кила??Ти си даже по-слаба от колкото трябва ;) Това наистина не го намирам за нормално.Но вместо да казваш на нас ,според мен трябва добре да си поговориш с нея.Тя какво иска анорексичка в къщи ли?Попитай я!Кажи й всичко ,което мислиш ,без да те е страх.Само не я обиждай в никакъв случай ;)

chocoleptic
10-10-2008, 15:45
Майка ти е егоист.

:)

titity
10-14-2008, 18:10
мене ме карат да ям пове4еееееее за6тото тежа само 32 кг :? и сам на13 години а сам висока 1.55 метра . яж когато и каквото ти се яде и не я слушай. :wink:

sladka__droga
10-20-2008, 20:16
Мн кофти ... ама при мене сичко е ок :D