PDA

View Full Version : Какво представлява?



лилии
10-07-2008, 14:34
Какво представлява тази прическа "на пластове"?Тъп въпрос но за пръв път чувам за такава прическа..как изглежда горе долу,може ли снимки :o .Има ли нещо общо със такава коса отгоре да е по гъста и нещо като накълцана а отдолу да е запазена дължината на косата още от корените,и да стои нагоре гъсто,а от ушите на долу рядка... :o Моля ви да ми отговорите,но за сефте чувам за такава прическа :o какво представлява...

kat4enceto
10-07-2008, 14:37
еми според мен просто отдолу е филирана и то много защото по този начин се изтънява коса.Отгоре ти е естесвената гъстота на косата а отдолу я филират.Поне аз така си обясявам.... :-o

Sensuality
10-07-2008, 14:41
На пластове,ми аз мисля,че тия пластовете са същите като степените (аз така ги наричам) Отгоре са по къси космите,смисъл ако искаш на 3 степени най късо ще е горе а колкото по надоло слизаш стават по дълги кичурите коса,дано си ме разбрала кво имах в предвид :)

xXxScreamxXx
10-07-2008, 14:51
Представлява това, което Dessynka ти обясни ...
Не се казва на пластове, а на степени ..
кат идеш на фризьор и кажеш на ПЛАСТОВЕ най мн да ти се изсмее човека ;)

Fionna
10-07-2008, 15:03
Представлява това, което Dessynka ти обясни ...
Не се казва на пластове, а на степени ..
кат идеш на фризьор и кажеш на ПЛАСТОВЕ най мн да ти се изсмее човека ;)
да уточня че и на "пластове" става и никoй няма да се смее,стига фризьорката да е грамотна,естествено... ;]

s3xy
10-07-2008, 15:10
не се ли казва "на етажи"? :lol:

Fionna
10-07-2008, 15:41
не се ли казва "на етажи"? :lol:
И така може.За всеки случай както и да обясните на фризьора си ще ви разбере...

girl4eety
10-08-2008, 16:09
На пластове,ми аз мисля,че тия пластовете са същите като степените (аз така ги наричам) Отгоре са по къси космите,смисъл ако искаш на 3 степени най късо ще е горе а колкото по надоло слизаш стават по дълги кичурите коса,дано си ме разбрала кво имах в предвид :)
+1