PDA

View Full Version : "връзване"



Freely"
10-07-2008, 14:40
какво бихте обяснили на някого, когото сте зарязали да ви чака... защото нямате естествено желание да се срещате с него, но имате среща по необясними причини? какви извинения бихте намерили..

Neverafter
10-07-2008, 14:42
Не знам кви дивотии си вършил/а,ама щом някой не ти е симпатичен,недей да се гавриш с него :D

Кажи,че се е появило нещо спешно...ходил/а си до поликлиниката...на баба ти й е било лошо...или на теб... :D

balu4ka
10-07-2008, 14:47
Тва е мн тъпо поне трябваше да и/му кажеш,че простои не ти се излиза а не ,а не да я/го зарежеш е бах тъпото...

asasfdf
10-07-2008, 16:00
случвало ми се е да ми го правят по този начин :D оправданията обикновено са свързани с родители,познати със счупени крайници и учене..а аз като съм отменял срещи (но в най-лошия случай половин-един час преди самата среща) съм се оправдавал отново с учене,с тежък ден,друг изкочил ангажимент, който не мога да пропусна, настинка..
ама е много тъпо..

Lacey_66
10-08-2008, 12:34
:lol: :lol: :lol: :lol: само един път ми се слу4и нещо подобно :D нямах никво желание да излизам ... :lol: и после кво стана там разбрахме са с един човек :lol: :D и ....... :lol: :lol: :lol:

sexa_na_kompleksa
10-08-2008, 12:36
Ако си момиче, може да кажеш, че ти е дошло и че много те боли стомаха. 8-)

sisinkaa-
10-08-2008, 12:44
хах същата тенекия бях вързала.. :D бях на бар и едно момченце искаше да се видим и каза че ше ме чака зад бар-а след 10мин и отиде и аз след 15мин му писах че немога да ида .. не помня ква тъпотия бях измислила ама знам че след няколко часа тръгнахме ии така до преди 2 часа .. скъсахме точно на 2-я месец :smt085 :D не се бях сетила за тва одавна :D

pinky_shine
10-08-2008, 15:07
Ако не ти пука за човека, направо му кажи, че те е мързяло и толко :D

mickelangelo
10-08-2008, 15:13
тц тц тц ... не се прави така .. ! !! много е гадно ...

ПС: аз го направих по елегантно ... излязох на среща с момиче от и-нет .. иии въобще не ми хареса ... и просто отидах да си купя цигари .. и не се върнах ;)

pinky_shine
10-08-2008, 15:15
тц тц тц ... не се прави така .. ! !! много е гадно ...

ПС: аз го направих по елегантно ... излязох на среща с момиче от и-нет .. иии въобще не ми хареса ... и просто отидах да си купя цигари .. и не се върнах ;)

Тва е още по-гадно :D