PDA

View Full Version : С всеки следващ...



balu4ka
10-07-2008, 15:15
Тази сътрин пътувах в рейса,както винаги за не
що бях замислена.Този път мислих за това ..от колко много време съм сама.Само и само,защото сама си причиних толкова много болка.Та всичко започна тогава когато се влюбих в едно момче.Не виждах другите момчета...имах толкова много предложения,но ги откавах.Най-малкото беше,че не бях му споделила за чувствата си. :? :? Това момче е най-добрия ми приятел.Просто една сутрин се събудих с мисалта и с насълзани очи след ...поредния кошмар.Осъзнах,че всичко което изпитвам към него не е просто приятелски чувства.Но знаех,че той не изпитваше нищо,освен приятелска любов.Знаех,всичкои това,но не исках да го приема :?
Бях до него след всяка следваща...Сърцето ми не веднъж беше изпитвало онази болка..която те кара да се свиваш на кълбо в ъгала и да плачеш цяла нощ.Отново и отново. :cry: :cry: сега той отново си има приятелка...всичко се промени.Въпреки,че преди това имаше много странни неща,който ме объркваха..прегръщаше ме ....хващаше ме за ръката..пблягаше се на мен...по цял ден беше до мен..смеех ме се и т.н..но обстоятелствата бяха такивас,че всеки се премести в ново даскало...и се виждаме мн рядко..прегрутките намаляха...а аз още продължавах да мисля за него. :-k :neutral: Сега незнам,но като че ли онязи силните чувства ги няма. :? Но не мога да поглена друг...Просто не мога ЧГледам момчетата който приличат на него ..и всеки сравнявам с него?! :shock: :shock: :shock:
На вас случвало ли ви се е да гледате всеки следващ да си прилича по нещо? :)
И имали ли сте подобна история
П.С-ако има граматически или правописни грешки мн сорри ама съм много объркана...и си излях сичко :lol:
http://www.vbox7.com/play:bdae3832 <---нещо подобно на това

Papa Roach -Forever ПЗз :-) :-k :-k :cry: :cry:

snejana67
10-07-2008, 15:46
:-) опитай се да поговориш с него :-)

keep_smiling
10-07-2008, 16:05
Да, случвало ми се е и е супер кофти... В когото и да е било търся прилика с един единствен човек, с когото никога не сме ходили, никога не е показвал нещо към мене нито пък аз към него... приятел... :( И така си е от 3 години... ама се живее и няма лечебни средства :o

desi_bonbona
10-07-2008, 16:31
ima dva izhoda ot situaciqta. ili 6te se sabere6 s nego ili 6te si nameri6 nqkoi po-dobar \:D/

Pliok0019
10-07-2008, 16:35
Да, случвало ми се е. Ужасно е...

xXxScreamxXx
10-07-2008, 16:37
случвало ми се е и мн кофти се получава ..
дори да стане нещо между вас след края може дори и приятели да не сте..
тъй че помисли си дали това искаш
и ако си готова да пожертваш приятелството ви му кажи за чувствата си ;)

Presley
10-07-2008, 17:01
Иха,толкова ли е странно предполагаемият ти "най-добър приятел" да се облегне на теб,да те прегърне или да ти се усмихне?Май не чак толкова.
По-добре да си сама,отколкото с някого,с когото ще си просто ей така,колкото да не си сама.Ако няма тръпка,не си струва.Поне аэ съм на това мнение.Хубавите неща стават неочаквано.В това се обедих вече.

mynichka
10-07-2008, 17:06
оф ..кажи му ...!

BaiToq
10-07-2008, 17:24
Радвам се за теб!

П.П.Не съм чел :grin: