PDA

View Full Version : КАКВО ДА ПРАВЯ



topi_89
10-07-2008, 15:22
БЛАГОДАРЯ

xXxScreamxXx
10-07-2008, 16:39
Колкото и да я обичаш най добре се опитай да я забравиш ...
щом веднъж ти е изневерила .. тук даже са 2 пъти определено ще се повтарят ;)

MaLkaTa_LaDy
10-07-2008, 16:47
Това не може да се нарече изневяра. Ако смяташ, че още имаш шанс да си с нея, ако чувстваш, че нещо те гризе отвътре, по-добре да си изясните чувствата. Ако сега си кажеш, че продължаваш напред, няма да можеш да я забравиш. Аз съм на мнение, че трябва да опиташ...

slun4ice_90
10-07-2008, 16:49
Значи всичко беше мн яко ходихме 1 и 5 месеца.Но всичко свърши толкова бързо колкото и започна.Бяхме цяло лято на морето тя си трагна 15 дена преди мен,след като си трагна се скарахме и не си званяхме почти 2 седмици.Тогава ми звана един мой приятел и ми каза че я видял питал за мен а тя му казала че сме скасали.След като си дойдох се срещахме няколко пъти на центъра говорим си и двамата и се правим на щастливи но не е така.След като си е дошла е спала с едно момче 2 пъти,но аз оште я обичам искам да се саберем но пък нещо ми казва да продалжа на пред.Така ми казват и моите приятели какво да правя помоглете. Тя не държи на теб...Остави я и продължи напред. :? :)

Presley
10-07-2008, 16:56
И на колко си ?

mynichka
10-07-2008, 16:58
Продължавай напред :)

Explosivee
10-07-2008, 17:02
Колкото и да я обичаш най добре се опитай да я забравиш ...
щом веднъж ти е изневерила .. тук даже са 2 пъти определено ще се повтарят ;)


Повярваи ми не може да се забрави човек с които си преквал 1 година и 5 месеца!! Аз Скъсах с моята прятелка преди аколо 1 месец ходехме близо 2 години.. и сега ми е постоянно в главата не мога да я изтриия от там.. Така че ако я обичаш.. БОРИ СЕ ЗА НЕЯ!!!
УСПЕХ! :)

topi_89
10-07-2008, 18:53
Благодаря за вашите савети

Whyniser
10-07-2008, 19:20
Колкото и да я обичаш най добре се опитай да я забравиш ...
щом веднъж ти е изневерила .. тук даже са 2 пъти определено ще се повтарят ;)


Повярваи ми не може да се забрави човек с които си преквал 1 година и 5 месеца!! Аз Скъсах с моята прятелка преди аколо 1 месец ходехме близо 2 години.. и сега ми е постоянно в главата не мога да я изтриия от там.. Така че ако я обичаш.. БОРИ СЕ ЗА НЕЯ!!!
УСПЕХ! :)
Оптимист :) .Зависи от човека.Ние може да и казваме какво да прави,но тя не може да го направи.Въпрос до човек и психика най-вече.

angel4ee
10-07-2008, 19:25
я не се излагай ние не можем да ти помогнем....помисли какво чувстваш и дали момичето го залужава..

iskamdate123
10-07-2008, 20:58
но пък нещо ми казва да продалжа напред


tezi dumi v edno izrechenie specialno sa syzdadeni za skysvane mejdu dvama

tyiche az bih poslushal priqtelite si :?