PDA

View Full Version : Много ли е лошо, дали ще продължи .. ?



simoons
10-07-2008, 16:51
Всичко е много странно спрямо мен.Преместих се в ново училище, в което учи сестрми и съответно познавам много хора оттам.Веднъж към края на миналата учебна година отидох до уилището.Там се запознах с някои момчета от бившия 8 (сегашен 9) клас и наистина харесах едно от тях.Той е рус, със сини очи и, макар че не красив много сладък.Така по-късно разбрах, че ме е харесал от пръв поглед (както аз) .Всяка вечер имаше SMS i Skype чатове.Веднъж ми написа "I love you! : )".Бях пленена. Скоро излезнахме на кино + някои от неговия клас.По време на филма хванах ръката му и се усмихнахме, но той се "отскубна". На раздяла се прегърнахме много сладко.По стечение на обстоятелствата не продължихме много дълго добрите отношени.И най-накрая на 9 септември тази година го видях, но само ми се усмихна.Заминавахме на зелено и там стана най-гадното той се държеше много дръпнато и надуто (попринцип е притенителен) стана ми гадно.Откакто сме в София само се карме и си намираме кусури, а в училище не се поглеждаме (освен тайно). Какво да направя, да чакам ли? Да намеря ли друг? Имам ли шанс? Май много го източих :D Все пак моля .. дайте ми съвети :smt102 :lol:

Presley
10-07-2008, 16:53
Кофти е,че не можеш да се справиш сама със собствените си "проблеми".

BaiToq
10-07-2008, 17:23
Ти решаваш,ти чувстваш,
ние няма как да ти кажем какво
да направиш.

Винаги са ми били интересни
тези теми.
Ако кажа "Зарежи го!" какво
променям???
Съвет ли ти давам???
Стягайте се и питайте конкретни въпроси.
Разберете какво искате самите вие!

VerryBerry
10-07-2008, 18:31
от това,което прочетох,не вярвам да е имал изобщо някакви по-специални чувства

sasha_90
10-07-2008, 18:39
Явно не те харесва,щом се държи така.

Bee*
10-07-2008, 18:42
Ти решаваш,ти чувстваш,
ние няма как да ти кажем какво
да направиш.

Винаги са ми били интересни
тези теми.
Ако кажа "Зарежи го!" какво
променям???
Съвет ли ти давам???
Стягайте се и питайте конкретни въпроси.
Разберете какво искате самите вие!
Се едно си написал стихотворение. :D

gPa3HuTeJl
10-07-2008, 20:02
Ти решаваш,ти чувстваш,
ние няма как да ти кажем какво
да направиш.

Винаги са ми били интересни
тези теми.
Ако кажа "Зарежи го!" какво
променям???
Съвет ли ти давам???
Стягайте се и питайте конкретни въпроси.
Разберете какво искате самите вие!
Се едно си написал стихотворение. :D



Много е забавно, нали ?

love_sdv
10-07-2008, 20:08
Абе момиченца!
разберете едно!
Момчетата не си затормозявар мозъците с тайни/чвни/подсъзнателни и други подобни знаци.
Ако те харесват някого си казват, ако не го харесват - пак си казват.
Научете се и вие да можете да говорите с хората в очите, а не да карате приятелки да ви уреждат, да разпитвате той какво казал за вас и да питате околните той дали се е обърнал след вас...

Pliok0019
10-08-2008, 11:00
Опитай да го поканиш някъде насаме. Ако си намери някакво извинение - откажи се и недей да се занимаваш с него.

mickelangelo
10-08-2008, 15:23
шут-а в г**А и следващия ... :)

nekaf
10-08-2008, 15:38
не съди по един СМС. щом се дърпа - значи не иска да е с теб. и колкото и да искаш да е обратното, пак е така.

бих ти препоръчал да отидеш и да го питаш как стоят нещата.
той самият няма да те излъже, докато разни-разнообразни "знаци",
приятелки и т.н. могат да те накарат да се самозаблуждаваш.

така че ако държиш да знаеш кое какво е, питай го. ако стане, стане.
ако не, теглиш му една майна и даваш нататък, не сме един двама
сладките :P

simoons
10-17-2008, 19:28
Да се запознаем тогава 8)

temptati0n
10-17-2008, 19:49
Явно не те харесва,щом се държи така.

Момчетата понякога така правят, но това не означава че не те харесва ;) не се предавай.. може и да излезе нещ0 ;)

Desir3
10-17-2008, 19:54
Здравей simoons :mrgreen: Не се връзвай на хората, които те съветват да минеш към следващия, щом имаш силни чувтва към даден човек трябва да се бориш за него. Ако не си е залужавало, да, ще продължиш, но смятам, че може би момчето действително е объркано или средата му влияе така. Искам да кажа, че сред приятели е много по-различен, отколкото ако е само с теб, а може би се влияе от мнението им? Знаците подсказват, че не си му безразлична, така че давай момиче - какво чакаш :) Поговори с него на саме, пък току виж потръгнало... :grin:

simoons
10-29-2008, 18:39
Странното е че на прословутото "зелено" веднъж аз го поканих на танц зарадвах се че все пак успях. целунах го по бузата ии той отвърна а сега не си говорим .. само разменяме гадни погледи ( сигурно влубени, но под прикритие ) Офф опитва ме да се зарадвам, но винаги мислейки за него идват и сълзите ми ц тъжните спомени :-# :-# :-#