PDA

View Full Version : я да видиме кой ще го разбере ..



oTPoBHa
10-07-2008, 18:13
СЦЕПНЯ !!!

просто разпространявам, не друго

http://media.putfile.com/Nirvana---Heart-Shaped-Box-acoustic-guitar-girl-cover

TellMeYourName
10-07-2008, 18:18
т'ва ти ли си?

LeVski_fen
10-07-2008, 18:34
Нещо ми бяга смисъла на цялата тая работа :-s

oTPoBHa
10-07-2008, 19:56
бяга ли ти? е, поне си откровен :)

за добро за лошо - мое е изпълнението :) поздрав за всеки, който харесва песента/музиката/групата/идеята ... :)

TellMeYourName
10-07-2008, 19:59
всъщност на мене доста ми хареса :) много хубаво изпълнение, поздравления...

може ли нещо друго твое?( нахалствам :D )

RiseGirl
10-07-2008, 20:12
Чудно е, имаш талант - браво.... :)

Ако имаш и други изпълнения, няма да се разсърдим ако ги споделиш с нас :oops:

oTPoBHa
10-07-2008, 20:13
всъщност на мене доста ми хареса :) много хубаво изпълнение, поздравления...

може ли нещо друго твое?( нахалствам :D )


първо, благодаря :)
иначе аз съм пич, може :)
Нека да прекръстим темата на "поръчай си песен" .. само това ми трябва, да си огранича до минимум излизанията и да свиря денонощно .. това искам, ама гледам да не се случва, защото училище и всичко ще си ебе майката ... хахахх отплеснах се
Поръчай, ще чуя и ще пробвам да извиря нещо .... звучи ми забавно :Р

п.п. метъл зона-та е в в един приятел, който сега е в Москва иии.... нека се ограничим за момент с чиста китарка :)

TellMeYourName
10-07-2008, 20:18
аз бих си поръчал нещо на Purple

Rise Against - Roadside също ако не те затруднява :)

бтв хубава идея за развитие на темата

RiseGirl
10-07-2008, 20:44
В момента на сърце ми е тази песен: Daughtry - What About Now - мисля, че е лесна :)

oTPoBHa
10-07-2008, 21:55
ехххх вие пък ... пърпълщини... мани, луд ли си, тва ако тръгна да вада на Ричи лудориите направо ще откача, тва се не вади! :) може да пробваме да заковеме pictures of home или highway star, ама само ако и барабаниста и басиста се навият... щото сама не ми се свири пърпъл:) пък и кой ще го пее ... все пак става дума за Гилън
ама ще се пробвам.. да ми се освободи свободно време, не знам дали ще е скоро, но ще го направиме и ще пусна, обещавам!

при това една песен да се направи се изисква много време ...
но ще се опитам :)

иначе за roadside има падове на едно място, може би ще викна отделен китарист да свири китарата, а аз ще си свиря клавира
има и втори глас октава горе ... за мене щото съм момиче, ще ми трябва някой октава долу.. ... абе ще опитам да направа нещо,
ОБЕЩАВАМ ! може и да измисля пиано версии на двете парчета, очевидно това ще стане, ако не оздравее скоро китариста/втория вокал. .. ще чуете нещо коренно различно, предупреждавам! :)

утре се заемам с тая задача, дано да успея да приключа до вечерта!:)
поздрави

----------------------------------
едит: daughtry ще я направа също, не е трудна :)

TellMeYourName
10-09-2008, 18:24
чакам с нетърпение :)

oTPoBHa
10-10-2008, 17:17
абе ей сега след малко заминавам на репетиция и след като си свършиме наwите неща се заемам с тия ... ех, свирене да има :)