PDA

View Full Version : Имам сериозен проблем с приятелката



passion_87
10-07-2008, 20:23
Здравейте на 21 години сам и съм с моята приятелка от година и 5 месеца.Бих искам да ми помогнете в тази ситуация щото се чувствам безсилен да се справя с нея.Проблемът ми е такъв,че преди 3 дена се скарахме с моята приятелка когато бях у тях на обяд(аз сам виновен за това изцяло моя е вината)и след поканата на нейната майка да се присъединя към тях аз отказах защото се породиха странни чувства у мен ,които не мога да си ги обясня в момента и след доста молби от нейна страна и от страна на майка и аз пак отказвах с предтекст че не сам гладен(те са доста реални хора и всяка една моя постъпка си има своите последици от които и двете са ми прекалено сардити,че си задават въпроса-"АЗ ли трябва да бъда съпътника на това момиче в живота".След това аз се опитвах с какви ли не разговори по телефона и на живо да убедя моята приятелка,че наистина съжалявам за това и,че бих направил всичко възможно нещата да отидят по старо му.Моля ви помогнете ми защото усещам че краят на тази връзка е съвсем скоро,а и двамата не искаме това.много ще сам ви благодарен за съветите[/b]

Andreev
10-07-2008, 20:32
пф ти за един обяд ли си е?

passion_87
10-07-2008, 20:36
Не то причината да се скараме е савсем различна и нещата се наслагват и затова сега не знам как да се измъкна и да оправя нещата

iskamdate123
10-07-2008, 20:50
emi kwa e prichina shtot ne razbrah neshto 8-)

Andreev
10-07-2008, 21:00
emi kwa e prichina shtot ne razbrah neshto 8-)
стааме 2ма

passion_87
10-07-2008, 21:05
Причините да се скараме в този ден са много и ако ги споделя сега с вас 6е си кажет "А ле те добре ли са".Щото наистина ние се караме доста рядко и ако тегля чертата се вижда че тя е направила много повече за мен от колкото аз за нея,в материален смисъл говоря,за духовния и емиционалния нещата седят добре от двете страни.Истината е,че неиното семеиство е направило много за мен и се опасяват дали аз оценявам това нещо и един ден дали бих се отблагодарил по някакув начин.Но най-важното е,че незнаят дали аз сам точния човек и как бих помогнал освем духовна подкрепа в израстването на моята приятелка

iskamdate123
10-07-2008, 21:08
Dokaji im che ti si tochniq chovek :)

passion_87
10-07-2008, 21:21
Това е проблема,че не знам как с гаджето ми сме наясно че сам сгрешил и че се опитвам да се поправя,но неината майка си е изградила вече мнение за мен което мисля,че е отрицателно и постоянно говори на дъщеря си :"До кога ще продължава това","До кога ще правиш компромиси","Това ли е този човек с които искаш да имаш бъдеще" и гаджето ми се влияе много от майка си(то е нормално) и постоянно след всяка моя грешка си задава вапроси които касаят наща връзка,но всеки човек прави грешки важното е да се прощават и да се гледа напред,но не мисля че тя е склонна да прощава много.Това е проблема ми в тези изречения.

DeCuTo0
10-07-2008, 21:22
според мен материалното не е важно ... поне аз не държа на материалните неща. Но все пак им докажи че ти си човека за нея

Ev1l
10-07-2008, 21:23
Амии ние няма как да кажем, ти ли си точният човек за нея.Поразсъждавай и сам прецени.

PeopleAlwaysLeave
10-07-2008, 21:27
Майка й ако мисли, че ще намери перфектен мъж, който да не бърка никъде - явно живее в някакъв неин си филм. Всеки прави грешки. Всеки има право на втори шанс. Направи така, че да променят мнението си за теб. Измисли нещо, с което да ги впечатлиш и убедиш, че ти си точният човек.

passion_87
10-07-2008, 21:35
Кажете някоя подобна постъпка с която да ги впечатля.Аз мисля че е време да поговоря очи в очи с майка и, и да и се извиня .Това мисля да направя като първа крачка.Щото и тя е доста обидена в момента и това влияе в/у приятелката ми

PeopleAlwaysLeave
10-07-2008, 21:44
Е как да ти кажем как да постъпиш при положение, че не познаваме хората ? На момичето можеш да му правиш изненади, да правиш неща, за които сте си говорили или знаеш,че иска, но не вярва, че някога би ги направил. А за майката - като за начало й се извини, поговолете си сериозно и се опитай да я убедиш, че наистина държиш на дъщеря й.

BaiToq
10-08-2008, 16:29
Направи нещо за дйщерята,
помогни и за нещо важно
и няма как да не научи тъщата :D

Или чукай майка и и изчезвай 8-)

Abbie_Broken
10-08-2008, 16:54
Хехее бе аз от къде да знам ти кфо да направиш с хора които ти познаваш а аз не. А и не съм изпадала в такава ситуация че да се съмняват в мен. Така че не мога да ти помогна, но мога да ти кажа, че ти сам можеш да намериш отговора на въпроса ти а не ние!!

sextazy_baby
10-09-2008, 12:51
За едно ядене да ти се сърдят...тея хора не са в ред

jghgh
10-09-2008, 14:20
Това е проблема,че не знам как с гаджето ми сме наясно че сам сгрешил и че се опитвам да се поправя,но неината майка си е изградила вече мнение за мен което мисля,че е отрицателно и постоянно говори на дъщеря си :"До кога ще продължава това","До кога ще правиш компромиси","Това ли е този човек с които искаш да имаш бъдеще" и гаджето ми се влияе много от майка си(то е нормално) и постоянно след всяка моя грешка си задава вапроси които касаят наща връзка,но всеки човек прави грешки важното е да се прощават и да се гледа напред,но не мисля че тя е склонна да прощава много.Това е проблема ми в тези изречения.

Мии, приятелката ти доста се чуди дали да те маха или не. Нищо чудно не да се влияе от майка си, ами мненията им просто да се припокриват.
Покажи й (на приятелката си, тя е по-важна според мен от майката ;)) че си достатъчно перспективен, защото както го описваш - или гаджето ти ще продължи с теб (но това е една висока летва, която трябва непременно да прескочиш и така да се каже, да бягаш адски много за да я "догониш"), или ще те отреже и ще си дири щастието някъде другаде с някой друг. Може би все пак не си точния човек за нея. Големи сте, парите в отношенията ви имат някакво значение. Връзките са и сигурност.
Не знам защо останах с впечатлението че а-хаааа и пътищата ви ще се разделят, ако греша - поправи ме.
Попитай направо своята мадама какво иска от теб, какво очаква от връзката ти и от теб, какви са плановете й, и се ориентирай по отговорите какво е най-добре да направиш. Ако мацката навлиза в някъв нов етап от живота си и се колебае дали ти би могъл да споделиш бъдещето й, нормално да има проблеми. Но същината е защо се колебае че не можеш, и ти всъщност можеш ли?
Дано не съм се заплеснала много... Бъди честен със себе си и с това което се случва, прецени си и действай. Все пак трябва да мислиш и за себе си, и за жертвите, които (може би) трябва да направиш.

И да, нормално е да се влияе от родителите си и други субективни преценки, но (ето нещо в твоя защита) убеден ли си че не се влияе прекалено много? :-P Или всъщност мненията им са еднакви?

Сори, но освен да те питам.. друго не знам какво да кажа - нямам и най-бегла идея какво да правиш, може би разговор с момичето ти е най-добрия вариант. Успех.

mynichka
10-09-2008, 14:24
баси и причината ..един обяд :razz: