PDA

View Full Version : Толкова много го обичам но ме боли..



emanuela__
10-07-2008, 23:36
Искам да помоля всеки който прочете моята история за съвет защото съм много объркана и незнам какво да правя ;(
Миналото лято тръгнах с едно момче и до няколко дена бях лудо влубена в него .. Бяхме заедно 10 дена а след това аз заминах при баба ми на гости за цял месец но се разбрахме да се чакаме.. През това време найстина разбрах колко много съм го обикнала за толкова малко време.
След като се върнах нещтата бяха добре но защотото уча във друга държава съм в българия само за ваканцйте. Седмица преди да си замина приятеля ми отиде на мач в друг град за няколко часа когато един приятел ми се обади да се видим и аз бях навита. Седяхме на кафе доста време и накрая си направихме няколко снимки. Но през цялото време си мислил за приятеля ми и как ще му стане след като разбере какво съм направила. След като той се върна веднага се видяхме и му казах истината . Разбирасе той беше страшно ядосан но не ме остави. Даже аз исках да си замина но тои ме хвана и ми каза че не може без мен. А момчето с което се видях ми е просто познат не съм изпитвала никакви чувства към него. Реших да не покажа снимките на приятеля ми че да не му стане още по кофти.
След това аз заминах да уча и се видяхме пак след два месеца. Всичко беше добре. За нова година пак се върнах, но през това време постояно се карахме в скайп за това че изязох на кафе с онова момче. И изведнъж усетих как си губя чуствата към него тогава пак направих една голяма грещка като зарибявах един негоф мно добър приятел. Авера ми разбирасе не разбра. Като се върнах зимата в българия осъзнах че съм се заблуждавала и рабрах колко много значи за мен. Тогава той откри онези снимки с онова момче и сигурно щеше да ме остави ако сестра ми и майка ми не бяха в стаята с нас. Обещах му да не повтарям нито една грешка.
След това заминах пак да уча и щяхме да се видим чак след половин година. На 3 тия месец аз пак изязох с един понат просто за разнообразие не съм имала никакви чувства към него.
ЕТУ ОТ КАДЕ ЗАПОЧНА ПРОБЛЕМА
Приятеля ми явно разбра че съм направила нещо нередно и реши да си върне!
Излезе с едно момиче на кафе сигурно милион пати. Зарибявал я е в скайп макар че и той и тя твърдят че всичко е било на бзк! Били са на море два пъти пурвия път бяха само двамата . И постояно и е писал смс. И някой ги е снимал докато той я е прегръщал на морето.
Аз незнаех за нищу като се върнах в бълария. Той беше много щтаслив и аз също разбирахме се вс бесше спр. Докато не открих снимките и умрях на место. Веднага разбрах коя е и му писах смс че знам какво е правил. Той дойде в нас а аз вече бях изпила една водка и не бях на себеси. Болката беше ужасна. Той ме омоляваше да не го оставя и че вс с нея е било бзк нарочно да ми стани гадно . Бил я е използвал. Даже падна на колене и плачеше и защото го обичам много и зашото аз съм правила грешки реших да му простя.
След това след седмица разбирах по нещо ново .. Че я е дърпак към него като са седи на кафе и тн. Това ме разбива . Оставих го много пъти и пак се връщах при него той ми каза че ще ми покаже какво знача за него и че завинаги ще ме обича и ще ме чака!
Друдно ми е да му простя. И се чудя дали найстина е било бзк или я е харесвал макар че и момичто ми каза че разбрала че той я е използвал да ми стани гадно на мен!
Мисля че ако ме обичаше нямаше да иска да ме нарани така. Найстина много го обичам и знам че и той ме обича даже ми говори за годеж но всички тези лъжии… незнам дали ще е по добре да го оставя знам че ще ми е много трудно без него. Но искам да си запазя достойнството. Това че аз съм плакала в нас докато той е бил с нея ме изяжда от вътре и че я е търсил постоянно. и съм му званяла много пари и той винаги ми е казвал 'да писе пазя се само за теб обичкам си те много и ти се пази! занинаги заедно нали" заклевал се е че няма да пипне друга но уви какво направи ;(
Знам че и аз правих грешкки но не могат да се сравнят с това което той направи. Сега много съжалява и ми повтаря че се мразни но това не променя нищо. Искам да умра от болка понякога,
Кажете ми какво да мисля какво да правя толкова много го обичам мно ме боли ..

[/b]

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-08-2008, 03:10
на колко си? аз не бих се занимавала с връзка от разстояние ако съм на 15-16-17 ... а и + не бих се занимавала с него след като е ходил на море с това другото момиче.. гадно ще ти е но така или иначе не живееш в Бг и ще ти мине по лесно от колкто да го виждаш всеки ден.. =)

cinderella_gugutka
10-08-2008, 06:10
има/ли/желание/и/лубов-има/и/на4ин :)
щом/се/оби4ате/олкова/правете/и/2-та/компромиси/и/си/останете/заедно :oops:
ако/го/оби4аш-ще/намериш/сили/да/му/простиш.явно/и/ти/си/го/наранила/мн/та/да/ги/напрай/тия/неща

splendour
10-08-2008, 06:35
mi kvi tolkoz sa teq tvoite snimki i ko ste praeli s drygiq na kafeto....... 6tom go xaresva6,zapo4ni na 4isto dr1j de s nego taka kakto ptredi tez va6i sapyneni istorii..........................

Sigrina
10-08-2008, 07:21
Не знаеш какво искаш :)
Остави го на мира, осъзнай се малко и потърси новата си любов, там където прекарваш по-голямата част от времето си :)

Chefinkaaa
10-08-2008, 08:21
Представям си кво ти е.. и знам кво е да си далече, в друга държава и да се прибираш рядко.. незнаеш той кво прай колкото и много доверие да му имаш, съмнението все си остава и то зареди тва че си далече...и като разбереш нещо скрито от тебе първата ти реакция е да мислиш за край или да му се развикаш...чесно и аз съм реагирала, но всеки прави грешки и винаги трябва да има компромис...

Колкото до тва излизане с тва другото момче..незнам кво сте прайли на тия снимки, че да са толкова лоши... аз лично имам момчета мн добри приятели и с тях излизах редовно в БГ и моя приятел възразяваше до някъде, но в кайна сметка се примири и раззбра, че не сме нищо повече от приетели... Явно сминките ви не са били толкова за пред хората както се казва, че твоя приятел да се засегне... Поне аз така го разбирам...

И да има ли желание има и начин...От тук нататък ти трябва да решиш кво искаш да стане.. дали го обичаш толкова много и искаш да си с него и без пойче такива зарибявки..или всичко свършва и си търсиш така наречeната 'голяма любов''

успехи :)

AnIcHkAtA
10-08-2008, 09:07
Мисля, че вие нямате бъдеще заедно.Както ти казваш многократно сте се разделяли и сте се събирали.Предполагам, че ако останете заедно нешата ще са пак такива и все някога ще се разделите окончателно.Извод:Ако останете заедно, само ще си загубите времето.Ти го обичаш, той теб също, но помисли, можете ли да сте заедно?

emanuela__
10-08-2008, 09:48
emii na 17 sum a toi na 18.. i sled dve godini se vrushtam v bg za postoqnno.. a puk snimkite mi s tova momche bqha sumvsem normalni vse pak sme samo poznati

emanuela__
10-08-2008, 11:40
reshih da my prostq vs .. i my kazah che ako se povtori go ostavqm vednaga.. pak mislq che e greshno che toi ne se osyzna.. no ne vsichki vruski sa perfektni shte mi mine se nqkaksi ;( no vse oshte se chustvam izlugana izpolzvana i me e qd !

Chefinkaaa
10-09-2008, 16:50
Аз лично ако бях на твоето място нямаше май да му простя... щяхме да се раделим щото е прекалено.. и разтоянието е голямо...и тези закани,че ако се повтори ще го зарежеш веднага са ми адски познати... Той ЩЕ го повтори... един път едно момче направи ли го.. става мъ навик и колкото и да твърди,че е така и дори и да е така пак ще го напрай само че тоя път ще се опита да се прикрие повече... Лично мнение и личен опит :) успехи :-)