PDA

View Full Version : MOLQ POMOGNETE MIii ;(



emanuela__
10-07-2008, 23:40
Искам да помоля всеки който прочете моята история за съвет защото съм много объркана и незнам какво да правя ;(
Миналото лято тръгнах с едно момче и до няколко дена бях лудо влубена в него .. Бяхме заедно 10 дена а след това аз заминах при баба ми на гости за цял месец но се разбрахме да се чакаме.. През това време найстина разбрах колко много съм го обикнала за толкова малко време.
След като се върнах нещтата бяха добре но защотото уча във друга държава съм в българия само за ваканцйте. Седмица преди да си замина приятеля ми отиде на мач в друг град за няколко часа когато един приятел ми се обади да се видим и аз бях навита. Седяхме на кафе доста време и накрая си направихме няколко снимки. Но през цялото време си мислил за приятеля ми и как ще му стане след като разбере какво съм направила. След като той се върна веднага се видяхме и му казах истината . Разбирасе той беше страшно ядосан но не ме остави. Даже аз исках да си замина но тои ме хвана и ми каза че не може без мен. А момчето с което се видях ми е просто познат не съм изпитвала никакви чувства към него. Реших да не покажа снимките на приятеля ми че да не му стане още по кофти.
След това аз заминах да уча и се видяхме пак след два месеца. Всичко беше добре. За нова година пак се върнах, но през това време постояно се карахме в скайп за това че изязох на кафе с онова момче. И изведнъж усетих как си губя чуствата към него тогава пак направих една голяма грещка като зарибявах един негоф мно добър приятел. Авера ми разбирасе не разбра. Като се върнах зимата в българия осъзнах че съм се заблуждавала и рабрах колко много значи за мен. Тогава той откри онези снимки с онова момче и сигурно щеше да ме остави ако сестра ми и майка ми не бяха в стаята с нас. Обещах му да не повтарям нито една грешка.
След това заминах пак да уча и щяхме да се видим чак след половин година. На 3 тия месец аз пак изязох с един понат просто за разнообразие не съм имала никакви чувства към него.
ЕТУ ОТ КАДЕ ЗАПОЧНА ПРОБЛЕМА
Приятеля ми явно разбра че съм направила нещо нередно и реши да си върне!
Излезе с едно момиче на кафе сигурно милион пати. Зарибявал я е в скайп макар че и той и тя твърдят че всичко е било на бзк! Били са на море два пъти пурвия път бяха само двамата . И постояно и е писал смс. И някой ги е снимал докато той я е прегръщал на морето.
Аз незнаех за нищу като се върнах в бълария. Той беше много щтаслив и аз също разбирахме се вс бесше спр. Докато не открих снимките и умрях на место. Веднага разбрах коя е и му писах смс че знам какво е правил. Той дойде в нас а аз вече бях изпила една водка и не бях на себеси. Болката беше ужасна. Той ме омоляваше да не го оставя и че вс с нея е било бзк нарочно да ми стани гадно . Бил я е използвал. Даже падна на колене и плачеше и защото го обичам много и зашото аз съм правила грешки реших да му простя.
След това след седмица разбирах по нещо ново .. Че я е дърпак към него като са седи на кафе и тн. Това ме разбива . Оставих го много пъти и пак се връщах при него той ми каза че ще ми покаже какво знача за него и че завинаги ще ме обича и ще ме чака!
Друдно ми е да му простя. И се чудя дали найстина е било бзк или я е харесвал макар че и момичто ми каза че разбрала че той я е използвал да ми стани гадно на мен!
Мисля че ако ме обичаше нямаше да иска да ме нарани така. Найстина много го обичам и знам че и той ме обича даже ми говори за годеж но всички тези лъжии… незнам дали ще е по добре да го оставя знам че ще ми е много трудно без него. Но искам да си запазя достойнството. Това че аз съм плакала в нас докато той е бил с нея ме изяжда от вътре и че я е търсил постоянно. и съм му званяла много пари и той винаги ми е казвал 'да писе пазя се само за теб обичкам си те много и ти се пази! занинаги заедно нали" заклевал се е че няма да пипне друга но уви какво направи ;(
Знам че и аз правих грешкки но не могат да се сравнят с това което той направи. Сега много съжалява и ми повтаря че се мразни но това не променя нищо. Искам да умра от болка понякога,
Кажете ми какво да мисля какво да правя толкова много го обичам мно ме боли ..

russianmafiaboss
10-08-2008, 00:14
спам и идиощина
ако беше истинска тема поне да не беше я писала 20 пъти, пък и даже ако приемем че е истинска - хич не го обичаш и не се занимавай с глупости а мисли с главата си

emanuela__
10-08-2008, 00:19
kakuf spam? nova sum tyka ot kade da znam che shte se prati milion pati temata mi ;(

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-08-2008, 03:12
1 тема стига ;)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=203097