PDA

View Full Version : oxxxxxx ;(



emanuela__
10-08-2008, 12:08
znachi hodq s priqtelq mi ot pochti godina i polovina i predi da napravim edna godina toi napravi edna mn golqma greshka.. reshi da si vurne zashtoto az bqh izlqzla na kafe s edni poznati dva pati sled kato purviq put my obeshtah da ne go pravq//
toi se zaribqvashe s edno momiche po skype izlizaha na kafe hodiha na more dva pati.. pregrushtal q e i az neznah za tova s sled kato razbrah toi mi se molishe da ne go ostavq i che go napravi da si vurne i ne se osuzna che shte me narani tolkova mnogo... vse oshte sum s nego i se chudq dali postupih pravilno da my prostq
kak mislite?

tarataika
10-08-2008, 12:12
след като той ти е простил, защо и ти не го направиш и считай, че сте квит, повече да няма такива глупости с връщаници

sexa_na_kompleksa
10-08-2008, 12:14
Нали се е случило пред половина година, защо продължаваш да мислиш за това?

Sigrina
10-08-2008, 12:14
Колко пъти ще я пускаш тая тема във всички възможни раздели?!
Не знаеш какво искаш, остави момчето да си живее живота...
Като си постъпила гадно с него, сега ще ти се връща

MiMcHeToOo
10-08-2008, 12:28
Интересно... Дали само са се прегръщали? Как мислиш, а? :?

Sweet__Dream
10-08-2008, 12:59
Не можеш да си сигурна какво се е случило на морето,но ако чувстваш,че можеш да продължаваш с него го направи.Не се задълбавай толкова в размисли.Всеки е човек и всеки може да сгреши.Но разбира се да не става навик. :)

miss_asi
10-08-2008, 13:38
Не можеш да си сигурна какво се е случило на морето,но ако чувстваш,че можеш да продължаваш с него го направи.Не се задълбавай толкова в размисли.Всеки е човек и всеки може да сгреши.Но разбира се да не става навик. :)

NaNa_SladuRana
10-08-2008, 14:53
ако наистина обичаш някого,му вярваш на 100%,ако той те обича ще оправдае доверието ти :)

pinky_shine
10-08-2008, 14:54
И да е било грешка - след дъжд качулка..

angelcheeee_93
10-08-2008, 17:27
без значение кога се е случило,няма да можеш да забравиш,че веднъж вече те е наранил...когато доверието падне на нулата,мн трудно се връща обратно.това дали ще му простиш зависи само от теб,ако му простиш според мен трябва да си по-твърда с него и да не го оставяш да си прави каквото си иска.като за начало аз бих се държала доста студено с него и ще си применя държанието към него.просто ще го гледам по др начин.Вси1ко зависи от това дали ще можеш да изтърпиш това което ти е причинил и да продължиш напред! Или поемаш риска или поемаш по друг път :) :) :)

mynichka
10-08-2008, 17:28
Интересно... Дали само са се прегръщали? Как мислиш, а? :?и аз съм на това мнение :shock:

emanuela__
10-09-2008, 06:22
snoshti razbrah oshte neshto .. che dokato sa sedeli na kafe toi i e drypnal stola kum nego i e pital edna moq fr na bzk DA Q VZEMAM LI stava duma za momicheto s koeto beshe na more.. i go e kazal s cel tq da kaje na mene i da revnyvam
znam che trqbva da go ostavq no se chudq dali posle shte sujalqvam zashtoto znam che se obichame
ne iskam da gubq lubovta na jivota si .. ;(

nejnaDROGA
10-09-2008, 06:35
Едно въпросче:Емануела на колко години си,че си мислиш,е той е любовта на живота ти?!14-15?!


П.П.Стига му лази в краката!!!Зарязвай го!!!Тоя 1000% не те обича или поне не те обича истински!!!

Yancheto
10-09-2008, 06:53
Ама какъв е тоя,че да ти се сърди,че си била излязла на кафе?Явно е голям ревнивец.Пък и това със връщането е много глупаво и детинско.По-добре го зарежи тоя и си намери някой по-свестен.

scoobydors
10-09-2008, 08:57
И да е било грешка - след дъжд качулка..

Lacey_66
10-09-2008, 09:35
след като той ти е простил, защо и ти не го направиш и считай, че сте квит, повече да няма такива глупости с връщаници

+1 8)