PDA

View Full Version : каКвО дА праВяЯ .. ?! Обичам го !



sisinkaa-
10-08-2008, 12:38
Слушали ли сте песента на Мишо Шамара и Антибиотика - Искаш да бъдеш с мен ... ? е при мен е точно така както се пее в песнта.. смисъл има едно момче с което ходихме известно време .. преди да тръгна с него знаех в какво ще се забъркам защото той и приятелите му се занимават с дрога и т.н. ..бяхме заедно 2 месеца и свикнах с него ужасно много и той с мен също..Не ми пукаше какъв е и с какво се занимава защото се държеше добре с мен..с приятелките ми ..не се карахме.. изобщо всичко беше 6 ..имали сме само един спор и той беше ужасно глупав..защото докато го нямаше една вечер бях излезнала с едни негови приятели и най-добрата ми пр-ка..сметнах просто че е по добре да съм с тях отколкото с някой друг и после да тръгнат някви тъпи слухове но и това не се оказа добре..както и да е разбрахме се да не излизам повече с този негов пр той докато не е в града..няма да обяснявам защо не искаше да излизам с него защото романа ще стане още по дълъг.. както и да е .. сега скъсахме..Преди 1-2 седмици ми праща смс в които казва че съм единственото момиче в живота му и иска да е винаги с мен... а преди няколко дни ми казва че не съм за него и нямало да се получи .. говорих с приятелки защото нищо не разбрах и ми минаха някои неща през акъла защо сега ми казва така но исках да го чуя и от някои др..както и стана .. приятелките ми също ми казаха че може би ми го казва защото има нещо в което не иска да ме забърква а аз исках да знам всичко за да не стане така някой ден някой да ми звънне и да ми каже че пр ми е еди къде си пребит и аз да не знам ...имаше неща който умишлено неискаше да знам и не ми ги казваше..за тия неща ми каза че е по добре да не ги знам за да не се забърквам и каквото трябвало всичко ми казвал.. ок обаче аз настоявах да знам и ми казаха че може би затова ми е казал че просто няма да се получи защото неискал да ме забърква.След като скъсахме настоявах да се видим и да погворим и стана.. излезнахме .. говорихме..каза че просто световете в който живеем били твърде различни и примерно те като се съберяли компанията им на мен ако съм била с тях нямало да ми е инт. защото аз не се забавлявам по този начин... питах го за смс защо въобще ми го е писал и тои каза че е така искал да е с мен обаче не искал да ми навлича проблеми..тоя живот не бил за мен и с него съм щяла да си навлека проблеми само.. казах му че това го знаех още преди да тръгнем и щом съм била с него до сега значи съм съгласна на това.... Хора незнам какво да правя искам да съм с него виждам че и той не остава по назад но каточели неискаше просто да ме разбере че не ми пука и че е важен за мен..незнам какво да правя .. сега си останахме приятели което пак е нещо но искам да съм с негоо ... !!! :smt007 :smt089

Sweet__Dream
10-08-2008, 12:55
Той разбира,че е важен за теб и именно затова постъпва така.Щом се занимава с дрога със сигурност си има доста проблеми и иска да те предпази по този начин.Нека го направи.Не си навличай и ти неприятности.Знам,че много го обичаш,но изчакай известно време да видиш как ще се развият нещата.Може да се откаже от тези си навици.И той те обича,но просто изчакай.