PDA

View Full Version : o.0 смях...



s3xy
10-08-2008, 13:22
:lol: Винаги ми е било хипер смешно когато зубъри се свалят :lol: :D :lol: при вас в класа има ли такива неща вече :D как реагирате като ги видите (аз избухвам в смях и се прая че някоя фр е казала нещо смешно за да не ги засегна) 8-) аве изобщо хем са им тъпи лафовете ( щото се пак са зубъри де :D ) хем ии те имат право на гаджета ама ми е хипер хипер смешно 8-) 8-) 8-) айде comment :D

c0rey
10-08-2008, 13:29
Ние май нямаме такиз индивиди 8-)

mir4eto93
10-08-2008, 13:30
Пфф и така наречените зубари са хора и щом искат да си се свалят, си се свалят. Чесно казано до сега не съм виждала да го правят, но ако видя нз как ще реагирам, сугурно както като видя обикновено момче и момиче, т.е. ще ми е безразлично :-o

MostHated
10-08-2008, 13:33
:lol: Винаги ми е било хипер смешно когато зубъри се свалят :lol: :D :lol: при вас в класа има ли такива неща вече :D как реагирате като ги видите (аз избухвам в смях и се прая че някоя фр е казала нещо смешно за да не ги засегна) 8-) аве изобщо хем са им тъпи лафовете ( щото се пак са зубъри де :D ) хем ии те имат право на гаджета ама ми е хипер хипер смешно 8-) 8-) 8-) айде comment :D
Ти сигурно си пълна с лафове като лайно с витамини...

WaterLilly
10-08-2008, 13:42
Колко си забавна! Ха, ха, ха.

Sensuality
10-08-2008, 14:01
Пфф и така наречените зубари са хора и щом искат да си се свалят, си се свалят. Чесно казано до сега не съм виждала да го правят, но ако видя нз как ще реагирам, сугурно както като видя обикновено момче и момиче, т.е. ще ми е безразлично :-o

Magi4eska_Kiss
10-08-2008, 14:16
:lol: Винаги ми е било хипер смешно когато зубъри се свалят :lol: :D :lol: при вас в класа има ли такива неща вече :D как реагирате като ги видите (аз избухвам в смях и се прая че някоя фр е казала нещо смешно за да не ги засегна) 8-) аве изобщо хем са им тъпи лафовете ( щото се пак са зубъри де :D ) хем ии те имат право на гаджета ама ми е хипер хипер смешно 8-) 8-) 8-) айде comment :D
Ти сигурно си пълна с лафове като лайно с витамини...
:lol:

s3xy
10-08-2008, 14:25
ми да хора са и т.н. ама е ебати забавното братче :lol: мн са тъпи поне наще индивиди ии просто не моем сички да не се хилим само като ги чуем 8-) момичето вика на момчето "аа ще ти духам" той вика " аа не аз на теб " 8-) 8-) 8-) ии ебати сякаш... уф мн е смешно особено ако се разлигавят и те :lol:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-08-2008, 14:37
Деца...

loveme123
10-08-2008, 14:56
Деца...


да, наистина...s3xy... ти на колко години си... изглежда ми доста глупаво да се присмиваш на такива работи.... А иа ко е някой зубар първо нямаше да посмее да те сваля и да ти каже камо ли че той ще ти духа ...И ми се струва че за да използваш думата зубар си наясно какво значи... И ако хората които те "свалят" са такива то те нямаше наиситна да имат смелост да си признаят какво искат и какво изпитват....

AutumnTears
10-08-2008, 15:22
a ti za kva se mislish ?
populqrnata ku**ka na u4ili6teto li ?

s3xy
10-08-2008, 15:32
Деца...


да, наистина...s3xy... ти на колко години си... изглежда ми доста глупаво да се присмиваш на такива работи.... А иа ко е някой зубар първо нямаше да посмее да те сваля и да ти каже камо ли че той ще ти духа ...И ми се струва че за да използваш думата зубар си наясно какво значи... И ако хората които те "свалят" са такива то те нямаше наиситна да имат смелост да си признаят какво искат и какво изпитват....
уф моля те слава богу не свалят мен :D ( боже опази бих се гръмнала :D ) свалят се двама зубъра помежду си ии е ебати картинката просто, сиг наистина звучи гадно така като го казвам ама ебати смеха е около тях :-D

s3xy
10-08-2008, 15:36
a ti za kva se mislish ?
populqrnata ku**ka na u4ili6teto li ? не, както вече отбелязах целия клас се смеем не само аз, мислиш че сички сме к***и защото някфи си там са ебати смешната картинка? пфф има смисъл...

AutumnTears
10-08-2008, 15:38
a ti za kva se mislish ?
populqrnata ku**ka na u4ili6teto li ? не, както вече отбелязах целия клас се смеем не само аз, мислиш че сички сме к***и защото някфи си там са ебати смешната картинка? пфф има смисъл...
za vas tova e sme6no.... za drug ne6to novo i intriguva6to
:-o

s3xy
10-08-2008, 15:38
ае като гледам темата е за lock вече

AutumnTears
10-08-2008, 15:42
ае като гледам темата е за lock вече
ve4e?!

s3xy
10-08-2008, 15:43
8-) айде... който го избиха комплексите веднага се ядоса... :lol:

AutumnTears
10-08-2008, 15:49
ne mojesh da qdosash nikoi
ti si po sme6na i tupa otkolkoto tvare6ta i dosadna
a tova s kompleksite ve4e ne e interesno
kaji mi ne6to po taka :lol:

s3xy
10-08-2008, 15:53
^ сигурна съм че и ти ще измисиш. пък и щом толкова смешна и тъпа защо си правиш труда да пишеш? :D както и да е, дайте да не се псуваме в тема, ако чааак толкова не ти понасям пиши ЛС :)

AutumnTears
10-08-2008, 15:57
ne izlizam ot ku6ti
az sum prekaleno kompleksirana i nepopulqrna :lol:
taka dee.. sku4no mi e :D

s3xy
10-08-2008, 16:00
^ ок, сори, няма как да те познавам ии незнам каква си, просто наиистина не разбирам защо правиш такъв проблем от една тема :] най-вероятно си известна и т.н. и имаш мн фр ама защо толква навътре го приемаш? без лоши чувства :)

AutumnTears
10-08-2008, 16:03
kakto kazah ni6to ne sum priela navutre
tova koeto az bih se opitala da ti obqsnq ti edva li 6te razberesh :-D

tItEufFf
10-08-2008, 16:19
И кое по-точно е смешното във всичко това.. Аз не схванах.. Но "секси.." -то верно си е тъпичка 8-)

ThePowerOfLove
10-08-2008, 17:25
:-o И аз не разбрах кое е толкова смешното...явно целия клас сте зле :?

FunkyFresh
10-08-2008, 17:29
ти верно си много тъпа...
Точно и ясно! 8-)
П.С. Това което каза, че ако някой "зубър" те сваля ше се гръмнеш беше страшно ограничено и детинско мнение..! Няма да пояснявам защо.. не е за вас готините :-D

voodoodoll1
10-08-2008, 17:47
Тъпа си

NamelessRomantic
10-08-2008, 19:18
Тъпа си
+1...Ясно,точно,кратко.Това да се смееш на някой защото се сваля т.е. прави нещо съвсем нормално е глупаво...а това да се мислиш за готина и популярна и нещо повече от тях е умствена болест - нарича се грандомания...да не говорим че това че ти и класа ти заклеймявате дадените хора като зубри не го прави такива. Можеш да наречеш лайното бонбон - то пак си мирише.Няма да споменавам кой имам предвид - от мнението на мнозинството тук е пределно ясно.

sladur4etyYy
10-08-2008, 20:57
ми аз ти предлагам да си гледаш живота, кво те интересуват другите, че чак и теми пускаш? :-o

ndle
10-08-2008, 21:46
умна си

mickelangelo
10-09-2008, 09:52
и на мен би ми било смешно но все пак и те са хора и могат да правят каквото пожелаят .. а пък относно хорското мнение .. не плащам такъв данък .. при нас няя как да стане ... (тоест има ) защото сме 28 момчета :)

BlackaTBW
10-09-2008, 11:24
На мен пък ти си ми доста смешна. Да не мислиш, че ти като се натискаш на някой си по-сериозна, малка лигло? Май целия клас трябва да си хванете куклите и да си играете пак.

WaterLilly
10-09-2008, 12:52
умна си
Ама в кавички! :D

Bubbly
10-09-2008, 18:32
Детска радост, шарени бонбонки. Надявам си да си чувстваш по-добре, като осмиваш другите. Поздрави и пожелания за весело детство.

st1ka
10-09-2008, 18:58
..

Nam3less3
10-09-2008, 20:40
Ех тия форуми са голяма работа. Много сте двулични, сигурно 90% от вас ще се смеят ако видят зубъри да се свалят, ма тука се прайте на интелигентни и на защитници на справедливостта :lol: Това на живо никой от вас няма да го каже. Обективно погледнато, е забавно да се свалят зубъри и да наблюдаваш отстрани. Вие големи интелектуалци се оказахте, пък на авторката курва викате :lol:

Iv4eTy
10-09-2008, 21:51
Ти на колко си че те интересуват подобни въпроси?!

nefchi_bs
10-10-2008, 09:09
Много си тъпа :booooomb: :booooomb: Как може такова нещо бе :-x :-x

malone
10-10-2008, 09:16
Хахаха имам чувството че авторката на темата е била сваляна от зубърче........макар че тя отрича.Незнам какво те кара да се смееш,а и не виждам причина за смях,така че тва за мен е безсмислена тема. :-P

loveme123
10-10-2008, 13:38
Ех тия форуми са голяма работа. Много сте двулични, сигурно 90% от вас ще се смеят ако видят зубъри да се свалят, ма тука се прайте на интелигентни и на защитници на справедливостта :lol: Това на живо никой от вас няма да го каже. Обективно погледнато, е забавно да се свалят зубъри и да наблюдаваш отстрани. Вие големи интелектуалци се оказахте, пък на авторката курва викате :lol:


Кое му е смешното..... Може да е странно.. Но какво пък, да се свалят да се обичат каквото искат да правят това влиза ли в интересите на другите.... Знаете ли заще се смеете на такива хора...Защото нямате смисъл в живота нямате си цел... търсите само интригата само клюките..ако става въпрос такива хора като вас не се смеят само на зубърите... смеят се на всички и обсъждат всички.... Баси неразбраните деца.... :o

Qnchety
10-10-2008, 13:47
И кое му е смешното като се свалят? Разкажи по подробно, че и ние да се смеем :-D

Nam3less3
10-10-2008, 16:15
Ех тия форуми са голяма работа. Много сте двулични, сигурно 90% от вас ще се смеят ако видят зубъри да се свалят, ма тука се прайте на интелигентни и на защитници на справедливостта :lol: Това на живо никой от вас няма да го каже. Обективно погледнато, е забавно да се свалят зубъри и да наблюдаваш отстрани. Вие големи интелектуалци се оказахте, пък на авторката курва викате :lol:


Кое му е смешното..... Може да е странно.. Но какво пък, да се свалят да се обичат каквото искат да правят това влиза ли в интересите на другите.... Знаете ли заще се смеете на такива хора...Защото нямате смисъл в живота нямате си цел... търсите само интригата само клюките..ако става въпрос такива хора като вас не се смеят само на зубърите... смеят се на всички и обсъждат всички.... Баси неразбраните деца.... :oДеца ли.. и баща ми да ги види може да се засмее. Кво лошо има да се забавлявам със забавните неща около мене? Ама само ти няма да се засмееш, човекът с цели в живота. Тва няма нищо общо с чувството за хумор :lol:

s3xy
10-10-2008, 16:52
^ мерси брато :) наистина е хипер забавно около тях, освен това най-смешното е че на момчето гласа му е 1 към 1 с тоя на момичето 8-) (тоест на boy му е хипер женски :lol: ) аве напрао щтяхме днес да се попикаем от смях щото не моеш да разбереш кой кое казва ако не ги гледаш :lol: :lol: :lol: аа само как си говорят... мали мали 8-)
айде ако още някой ше ме оплюва и ше ми казва курва за тфа че сички се смеем, даже и госпожите, да заповяда :D

HayDeN^^
10-10-2008, 18:41
Според мен не е смешно. :? [/b]

chocoleptic
10-10-2008, 18:46
Ти пък си доволно ограничена и лекомислеща ..

Bee*
10-10-2008, 18:51
Оф,айде вие тука четете морал,ама и вие се смеете
ххахаа
аз си признавам,че ми става смешно :)
и,да,глупаво е да се смея..

kuklichka_bg
10-10-2008, 19:36
:lol: Винаги ми е било хипер смешно когато зубъри се свалят :lol: :D :lol: при вас в класа има ли такива неща вече :D как реагирате като ги видите (аз избухвам в смях и се прая че някоя фр е казала нещо смешно за да не ги засегна) 8-) аве изобщо хем са им тъпи лафовете ( щото се пак са зубъри де :D ) хем ии те имат право на гаджета ама ми е хипер хипер смешно 8-) 8-) 8-) айде comment :D


Каква огранечена кифла сиии O:)

vikitu
10-10-2008, 21:37
ха ха ..трябваше да се смея ли?! :-x не се мисли за нещо повече от тях с тези "хубави" теми :?

woshata
10-11-2008, 14:59
мале мале майко мила...къде попаднаххх :lol: :razz: :razz: кво му е смешното...ти да не си мислиш че на тебе не ти се смеят..хаахаха...има си хора за всичко...мога да ти кажа че тва тойто дори е измислица за зубарите..пускаш тъпи теми без смисъл колкото за занимавка...хахаха...земи млъкни и си учи уроците..аа и да те питам на колко под 14 си..аа :)

Deliverance
10-11-2008, 16:10
x

Veno0m
10-11-2008, 17:13
не съм се замисляла.. пък и не мисля, че ще е нещо смешно.. :?

armani169
10-11-2008, 18:04
Ем кво да ти кажа ... В нашия клас тва между зубър и зубърка е невъзможно ... Явно зубърите ни са прекалено ''зубъри'' :lol: . Ама и момичетата са си готини от нашия клас , така че не им требват зубъри :smt054

temptati0n
10-18-2008, 08:45
Пфф и така наречените зубари са хора и щом искат да си се свалят, си се свалят. Чесно казано до сега не съм виждала да го правят, но ако видя нз как ще реагирам, сугурно както като видя обикновено момче и момиче, т.е. ще ми е безразлично :-o

+1
***
s3xy... ти си мн забавна ха-ха :?

gabi_94
10-18-2008, 08:56
оффф тая дума зубър я мразя... :-x понеже имам добър успех и висок бал, тея от моя клас ме мислят за зубър мамка му... :booooomb: :-x аз просто имам мозък в главата и запомням по-лесно уроците кво да направя. Поддържам си се, мисля, че изглеждам добре, пък и не е само моя мнение, не ми е трудно да се запозная с някое момче, а пък идиотите от моя клас постоянно ме убиждат и засягат, до сега никога не ми се е случвало някой да ме мисли за зубър...
И вие кво имате предвид под зубър - очилатко, облечен с дрехи от 20 век, със сандвич, приготвен по специална рецепта на мама, прочел над 1000 книги...еми има и такива де, мааа не бъркайте понятието зубър...А и зубърите имат право да се свалят, и те са хора де

westggirl
10-18-2008, 09:07
като бях в първи втори клас се хилих на такива простотии всички си е нормално бе хора ...всички сме еднакви това че един е по умен от друг неозначава че е различен

s3xy
10-18-2008, 10:17
оффф тая дума зубър я мразя... :-x понеже имам добър успех и висок бал, тея от моя клас ме мислят за зубър мамка му... :booooomb: :-x аз просто имам мозък в главата и запомням по-лесно уроците кво да направя. Поддържам си се, мисля, че изглеждам добре, пък и не е само моя мнение, не ми е трудно да се запозная с някое момче, а пък идиотите от моя клас постоянно ме убиждат и засягат, до сега никога не ми се е случвало някой да ме мисли за зубър...
И вие кво имате предвид под зубър - очилатко, облечен с дрехи от 20 век, със сандвич, приготвен по специална рецепта на мама, прочел над 1000 книги...еми има и такива де, мааа не бъркайте понятието зубър...А и зубърите имат право да се свалят, и те са хора де
изобщо не мисля хората като теб за зубъри, амам предвид дебел, неподдържано момиче, което в междучасието не излиза от стаята и не слуша музика...

WaterLilly
10-18-2008, 10:22
Леле, колко са ти изкривени представите за света... Яко си се нагледала на лигави филмчета като Mean Girls май!

TheNewReligion
10-18-2008, 12:16
Омм, серизонУ? :shock: :? И понеже имат отлични оценки по всичко не са хора, така ли? :? Доста си ограничена. 8)

SummeRLove08
10-19-2008, 09:06
На мен пък би ми било кеф, а не смешно да ги гледам да се свалят. Особено ако са хубава двойка, кво лошо има? :-)

SweetDead
10-19-2008, 19:57
Какво като не излизат от стаята? И така и не разбрахме кой клас сте, на колко години сте? Апък всеки си има чувства и т.н. напълно нормално е да са се харесали и да се свалят. Сигурно, ако бяха 'най-яките' в класа щеше да им завиждаш....

Wrathchild
10-19-2008, 20:40
ДЕца мили... какво разбирате под зубър? Такъв, който има по-добри оценки от вашите ли?
Дебело и неподдържано момиче изобщо не е зубър. Просто е дебело и неподдържано момиче. А това, че е дебела не ти дава право да й се подиграваш. Ако има някакъв проблем с метаболизма?
Сериозно, определено майка ти би дала мило и драго да бъдеш от онези дечица, които си седят кротко и спокойно и си учат уроците, за да имат бъдеще един ден. А не да си от 'много готините', за които 'свалките' между 'готините' са най-важното нещо.

Nutty_
10-20-2008, 12:49
:? :? :?
Общо взето за вас всички,които учат и имат някви амбиции,са зубари :?
Аз си уча пък представи си и гадже имам ..... И е супер тъпо като ме наричат "зубърка" :? Уча поне да имам елементарни знания :? За съжаление,повечето кифли ги мързи да си седнат на задника и да учат и трябва да си избият комплексите.... :)

s3xy
10-20-2008, 12:53
^ както видяхте в предните постове изобщо не съм споменавала оценки, аз също имам само над 5, но те просто... няма точна дума и зубър беше най-близката. Ок, дайте са сменима на сдухани, смотани и неподдържани, защото това са те
П.П не съм кифла и имам амбиции, просто... уф смешно е ако си там :-D

Rebellion_Angel
10-20-2008, 16:56
^ както видяхте в предните постове изобщо не съм споменавала оценки, аз също имам само над 5, но те просто... няма точна дума и зубър беше най-близката. Ок, дайте са сменима на сдухани, смотани и неподдържани, защото това са те
П.П не съм кифла и имам амбиции, просто... уф смешно е ако си там :-D


Няма да ми се обиждаш, но за мен си ПРОСТА КИФЛА. :)

Ебаси света, в който искаш да живееш. Където всички са готини и поддържани и не са "зубари" (каквато и да ти е представата за "зубър").


Айде със здраве и за в бъдеще се нядявам да се научиш да уважаваш чувствата на другите.

Thoughtless
10-20-2008, 18:02
Айде със здраве и за в бъдеще се нядявам да се научиш да уважаваш чувствата на другите.

И аз искрено и го пожелавам. Дано някой ден разбере колко тъпо изглежда от страни.

А иначе.. какво зубърите (макар че повечето хора под "зубър" разбират човек с отлични оценки) не могат да се свалят ли? Баси..

TheCookie
10-20-2008, 18:22
Само не успях да схвана кое е смешното че момиче и момче се свалят :-o :-o :-o :-o :-o това че са зубари не им дава право ли?! Или когато зубари се свалят е смешноо?!?!??! :?

s3xy
10-20-2008, 19:10
абе не че не уважавам чувствата им, просто те самите ( не всички "зубъри") са смешните :D до сега не съм се смяла на такива неща, нооо те са уникални просто :D

anito12
10-20-2008, 19:26
абе не че не уважавам чувствата им, просто те самите ( не всички "зубъри") са смешните :D до сега не съм се смяла на такива неща, нооо те са уникални просто :D
Обясни ми защо да са смешни? Какво всъщност разбираш под думата "смешен"?
Знаеш ли, прочетох няколко страници от темата и на бас, че ти си от тези наперени комплексирани кифли, които винаги се стараят да смъкнат самочувствието на по-интелигентните от тях.
Говориш за така наречените "зубъри" като за някакви...животни. Недостойни същества, изобщо като за нищожества. Сега, не знам дали наистина си говориш за тях с такъв тон по принцип, но такова впечатление оставаш с първия си пост в темата.
Харесването/влюбването е нещо специално за всеки човек. Както за теб, така и за "зубърите". Обаче обясни ми защо когато ти се сваляш с някого, няма да е смешно, а трогателно, невероятно, чудесно и т.н., а когато са двама "зубъри", всички трябва да опадат на земята от смях? Какво му е смешното? Това, че по-низшите от вас - "готините", имат чувства и им се иска да ги споделят с някого? Уау, ако целта ти беше да ме отвратиш, то поздравления - успя.

И забележи - навсякъде съм писала думата зубър в кавички. Почти никой не схваща разликата между зубър и интелигентен човек. Интелигентен човек е този, който мисли логически, умее да разсъждава, помни и знае много и най-различни неща. Следователно изкарва отлични оценки, ясно е. "Зубърът" ще си дърпа косата над учебниците цяла седмица преди изпитване, но в решаващия час ще пелтечи/няма да помни нищо. Следователно няма да изкара добра оценка. Ето това е огромната разлика. И за стотен път, научете го: Зубърът в истинския смисъл на думата е бозайник от разреда Чифтокопитни.

.. DeViL mAy CrY ..
10-20-2008, 20:44
Не не са ми смешни,няма нищо лошо в това да се свалят.Естествено ще ги побъзикам малко,но нишо повече

AFT
10-20-2008, 21:09
Авторке,не се излагай. Как може толкова да си проста и ограничена, не ми го побира главата направо. По-скоро ти си смешна с твоите задръстени представи, отколкото те а.к.а "зубърите".

Jumbie483
10-20-2008, 21:32
Аз ли нещо пропуснах или авторката не каза на колко години е ? Не искам и да си представям на колко (10/11/12) години е :? Ужасно глупаво е да се смееш на някой..за каквото и да било. Аз не мисля, че си кифла или бля бля..мисля, че ти липсва елементарно възпитание. Но..представям си ''зубърите'' как се смеят на кухи лейки като теб (сори за израза, но с такова впечатление останах)

Rebellion_Angel
10-21-2008, 04:06
абе не че не уважавам чувствата им, просто те самите ( не всички "зубъри") са смешните :D до сега не съм се смяла на такива неща, нооо те са уникални просто :D

:lol:

Смешната в момента си ТИ!




Баси безсмислената тема.

ItsMeAgain
10-21-2008, 15:51
ei seksi ti si mn glupava be ofco kak moje da si tolkva tupa izobshto ebati kompleksiranata kifla za kva se mislish 100 % si nqkva super smeshna haha

s3xy
10-21-2008, 20:12
^ щом всички ме мислите за такава защо очаквате и да ми пука? :D както и да е, темата мисля че е за lock :lol:

Nam3less3
10-21-2008, 20:45
Повечето зубъри са асоциални, мислят се за повече от другите, и с удоволствие бих се засмял на "свалките" им. Вие тука много съзнателни се оказахте :D
Убеден съм, че на 2/3 от хората, писали в темата, може по другите им мнения да си проличи, че имат същите качества, за които съдят авторката, така че се махайте с лицемерието си.
Или пък уважавате зубърите, щото ви подксазват :-D

anito12
10-22-2008, 16:59
Повечето зубъри са асоциални, мислят се за повече от другите, и с удоволствие бих се засмял на "свалките" им. Вие тука много съзнателни се оказахте :D
Убеден съм, че на 2/3 от хората, писали в темата, може по другите им мнения да си проличи, че имат същите качества, за които съдят авторката, така че се махайте с лицемерието си.
Или пък уважавате зубърите, щото ви подксазват :-D
Хитро си сложил/а думичката "повечето" в първото изречение. ;р
Аз съм причислена към "зубърите" също, но не се мисля повече от другите. По-скоро другите се мислят за повече от мен, за съжаление. Никога не са ме уважавали, не са ме приемали като нормален човек и... май ще си завърша седми клас изолирана от почти всички.
Всъщност дори нямам представа защо го написах, няма значение. (:

Просто...уважавайте така наречените "зубъри", защото и те са хора, те също имат чувства и имат право да ги показват.

ItsMeAgain
10-22-2008, 20:07
tochno tupite kifli kato avtorkata se mislat za neshto poveche ot drugite ...

Rofl4e
10-22-2008, 21:36
Не им обръщам внимание на зубарите даже не съм ги забелязала дали се свакят или не..не ме интересуват не им се бъркам в нещата!Да правят каквото искат всеки има право на избор

Madn3s5
10-22-2008, 21:52
омГ :lol: авторката е мн кухо парче!! :lol:

samsung_sgh950
10-23-2008, 18:34
imame edna takava no tq ne smee da si priznae nito pak da govori gluposti taka 4e sop s diskomoforta v stavite :d

AFT
10-23-2008, 20:31
^ щом всички ме мислите за такава защо очаквате и да ми пука? :D както и да е, темата мисля че е за lock :lol:


Колкото повече парадираш с това "непукане", толкова по-глупава изглеждаш. На всеки му пука! Толкова ли не можеш да си признаеш,че има по-умни хора от теб, че и ти грешиш? Вместо тва се опитваш да се правиш на готина в някъв забутан тийн сайт. Да ви имам малоумната мода.