PDA

View Full Version : Гъбички?



some_on3
10-08-2008, 15:22
Имам приятел от много време и сам правила секс само с него.Онзи ден правихме секс без презерватив (случва се рядко) и след това на него му се появиха някакви гъбички по главичката... Много се оплаших... незнам какъв е проблема никога не сам имала допир с друг а явно проблема е в мен. Възможно ли е да е от бялото течение, защото както знаем всяко момиче има?? Моля ви кажете ми от какво може да е ( и да знам че трябва да отида на гинеколог, но все пак ако някой знае нещо по въпроса моля да ми каже)

Геша
10-08-2008, 15:34
В никакъв случай не обвинявай първо себе си, щом той има проблем , а ти - не. Отидете заедно, за да Ви се изясни ситуацията и да обогатите още повече сексуално-хигиенната си култура за да не стават такива гафове.

SpOrTs_GiRl
10-08-2008, 15:35
Мила, не всяко момиче има бяло течение. Бялото течение е признак, че нещо не е наред.. инфекция, гъбички.. и т.н. и т.н. За бялото течение си трябва гинеколог.

some_on3
10-08-2008, 15:40
но в други теми казват че всички имат и че няма нищо лошо стига да е в рамките на нормалното, а моето мисля че не е ненорамлно...

hottie
10-08-2008, 16:24
За н-ти път !!! Всички имат , защото не ги е срам да отидат на гинеколог и ги е срам да си признаят че имат проблем.

Бялото течение НЕ Е НОРМАЛНО и е признак за проблем! Всяка една от нас е имала или ще има но важното е да отидеш и да го излекуваш от рано рпеди то да стане хронично.
Мисля че можеш да си отговориш сега на въпроса откде приятеля ти има проблем... :?

Rebirthing
10-08-2008, 16:30
но в други теми казват че всички имат и че няма нищо лошо стига да е в рамките на нормалното, а моето мисля че не е ненорамлно...

О, Господи на колко си години?!?На 15, 16 :lol: ?Как ще е нормално да имаш бяло течение, това е признак че нещо не е наред.И как така всички имат, а само аз нямам :lol: тц бива ли така?

hottie
10-08-2008, 16:34
Това е гнусно бе хора. Мъжете от тоя форум ще вземат да се откажат от жените накрая 8-)

assd22
10-08-2008, 17:51
Имам приятел от много време и сам правила секс само с него.Онзи ден правихме секс без презерватив (случва се рядко) и след това на него му се появиха някакви гъбички по главичката... Много се оплаших... незнам какъв е проблема никога не сам имала допир с друг а явно проблема е в мен. Възможно ли е да е от бялото течение, защото както знаем всяко момиче има?? Моля ви кажете ми от какво може да е ( и да знам че трябва да отида на гинеколог, но все пак ако някой знае нещо по въпроса моля да ми каже)и аз имам гъбички и ако огладнея си ги готва на чорба, те са манатарки 8)

darla
10-08-2008, 18:28
ne razbrah za6to re6i,4e vsqko momi4e ima bqlo te4enie?pove4eto sme go imali i sme vzeli adekvatni i burzi merki,za da se oturvem ot nego,a ostanalata 4ast ot vas si go vla4ite s godini,samozalugvaiki se,4e ne e ni6to neobi4aino!

ValzZi
10-08-2008, 18:34
Мила, не всяко момиче има бяло течение. Бялото течение е признак, че нещо не е наред.. инфекция, гъбички.. и т.н. и т.н. За бялото течение си трябва гинеколог.


пък ако искаш да знаеш момичетата имат бяло течение и без да имат някакъв генекологичен проблем
например когато си настинала или нещо от сорта

mysterious93
10-08-2008, 18:59
ne razbrah za6to re6i,4e vsqko momi4e ima bqlo te4enie?pove4eto sme go imali i sme vzeli adekvatni i burzi merki,za da se oturvem ot nego,a ostanalata 4ast ot vas si go vla4ite s godini,samozalugvaiki se,4e ne e ni6to neobi4aino!

хах...защо си винаги толкова отрицателно настроена на тая тема за бялото течение??и аз имам ходих на гинеколог предписа ми неща ама полза още няма..тъй че не всички сме виновни..опитваме но :D

hottie
10-08-2008, 19:16
ne razbrah za6to re6i,4e vsqko momi4e ima bqlo te4enie?pove4eto sme go imali i sme vzeli adekvatni i burzi merki,za da se oturvem ot nego,a ostanalata 4ast ot vas si go vla4ite s godini,samozalugvaiki se,4e ne e ni6to neobi4aino!

хах...защо си винаги толкова отрицателно настроена на тая тема за бялото течение??и аз имам ходих на гинеколог предписа ми неща ама полза още няма..тъй че не всички сме виновни..опитваме но :D

Тя говореше за момичета, които не стъпват на гинеколог и си ходят ей така с проблема с години...
Защото после това течение се лекува и трудно.

:)

Virgin
10-09-2008, 07:52
ne razbrah za6to re6i,4e vsqko momi4e ima bqlo te4enie?pove4eto sme go imali i sme vzeli adekvatni i burzi merki,za da se oturvem ot nego,a ostanalata 4ast ot vas si go vla4ite s godini,samozalugvaiki se,4e ne e ni6to neobi4aino!

хах...защо си винаги толкова отрицателно настроена на тая тема за бялото течение??и аз имам ходих на гинеколог предписа ми неща ама полза още няма..тъй че не всички сме виновни..опитваме но :D

Тя говореше за момичета, които не стъпват на гинеколог и си ходят ей така с проблема с години...
Защото после това течение се лекува и трудно.

:)

На мен за пръв път бяло течение ми се появи в 4 клас. Баща ми е гинеколог, при това е доста добър в професията си - и той ме е лекувал, и хиляди други доктори са ме лекували, бялото течение си остана вече 8 години. И тъй като съм се консултирала с толкова много гинеколози, мога да ви кажа, че то става проблем, когато си промени цвета, когато се появи миризма, или когато стане по-обилно. Иначе си е напълно нормално.

А по темата - вероятно от теб идва проблемът. Щом той се е заразил, а ти - не, значи си преносител. Има и друг вариянт - момчето да ти е изневерило, което може само гинекологът да разбере.

scoobydors
10-09-2008, 08:42
В никакъв случай не обвинявай първо себе си, щом той има проблем , а ти - не. Отидете заедно, за да Ви се изясни ситуацията и да обогатите още повече сексуално-хигиенната си култура за да не стават такива гафове.

mynichka
10-09-2008, 08:53
..бялото течение е сериозен проблем...не го оставяй ..ами иди на геникол и всичко ще се оправи и ще разберете таман за гъбичките на момчето

CMEX
10-09-2008, 09:15
Ot bqloto techenie she e ... az problemi sus sex bez prezervativ i bqlo techenie sum nqmal, a sum go pravil ...

hottie
10-09-2008, 09:32
]


ne razbrah za6to re6i,4e vsqko momi4e ima bqlo te4enie?pove4eto sme go imali i sme vzeli adekvatni i burzi merki,za da se oturvem ot nego,a ostanalata 4ast ot vas si go vla4ite s godini,samozalugvaiki se,4e ne e ni6to neobi4aino!

хах...защо си винаги толкова отрицателно настроена на тая тема за бялото течение??и аз имам ходих на гинеколог предписа ми неща ама полза още няма..тъй че не всички сме виновни..опитваме но :D

Тя говореше за момичета, които не стъпват на гинеколог и си ходят ей така с проблема с години...
Защото после това течение се лекува и трудно.

:)

На мен за пръв път бяло течение ми се появи в 4 клас. Баща ми е гинеколог, при това е доста добър в професията си - и той ме е лекувал, и хиляди други доктори са ме лекували, бялото течение си остана вече 8 години. И тъй като съм се консултирала с толкова много гинеколози, мога да ви кажа, че то става проблем, когато си промени цвета, когато се появи миризма, или когато стане по-обилно. Иначе си е напълно нормално.

А по темата - вероятно от теб идва проблемът. Щом той се е заразил, а ти - не, значи си преносител. Има и друг вариянт - момчето да ти е изневерило, което може само гинекологът да разбере.

Ами както каза ти не са успяли да те излекуват... Но аз например от първият ми опит го излекувах, въпреки че не беше с друг цвят, миризма и пр. и досега бяло течение НЯМАМ. Ама грам !
Така че те са го сметнали за нормално, защото явно при теб си е хронично и няма какво да се направи, но има момичето, на които им минава.

bebito0
10-09-2008, 19:28
1 v1pros i as imam bqlo te4enie po4ti postoqnno sled kato mi svarshi cikalat 1,2 sedmici nqmam i sled twapak po4va ako otida na ginekoloog samo she mi prepishe ne6to ili trqq da gleda a / u :smt087 :-k

hottie
10-09-2008, 21:11
ще гледа професионално.Това го прави по цял ден. Няма от какво да се притесняваш