PDA

View Full Version : Баща ми ме сватосва :D



elss
10-08-2008, 16:55
Здравейте,казвам се Ели и редовно следя форума.Най-сетне реших да се регна,тъй като скоро ми с елучи нещо много странно:
НА връх рожденния ми ден имаше събор в моето село.Баща ми е народен певец и той го оргазнизира.Там с запознах с едно момче - В.,който свири на гайда.Те с баща ми станаха големи "приятели" .. в смисъл постояно са заедно там... бла бла свирят пеят и тем подобни.. :D Въпроса е,че май наистина с евлюбих във В.Той е на 19 аз съм почти на 15...И това се случи не само защото той е уникално чаровен и мил.. а и защото забелязах,че и той постоянно ме гледа .. някак си ..странно и ми се усмихва...и оттогава не спирам да мисля за него...
Та...да си дойда на думата..миналата седмица бащата пак ходи на селото и пак се събирали с В. и компании.. и той зел че изръсил нещо от сорта.. "Абе мн хубаво свириш и ше вида да те зема на работа при мен /имаме фирма/ пък и дъщерята те е харесала" и когато ми го каза напраоо :oops: :shock: :shock: ...а и още 2-3 приятели на татко са ме похвалили..че съм умна и красавиц аи тем подобни. :D сега искам да ида да го видя..но от една гледна точка ще ме е срам...пък и майка ми ме ядосва и не иска д аме закара...а ако ида с баща ми.. :-x :-x :x ..какво да правя...как пак да го погледна...или да се правя че незнам.... или можеби повече да не се мяркам там... :?

nekaf
10-08-2008, 17:01
селска работа :D

най-често тези работи са на шега. а и освен това
си личи, и то доста. родителите най-добре могат
да преценят кога детето им се захласва. но едва ли
в действителност те "сватосват" ;)

карай си нормално, ако ще се случва
нещо ще се случва. а ако нямаш търпение да се
случи, пробвай се. едва ли пича хапе :D дори и да
няма нещо специално към теб (колко ли може да има
:-D ), ще му стане гот.

тъй че не се притеснявай...

elss
10-08-2008, 17:04
да...обаче пропуснах да кажа най най от селската любов...а 1-во той не е оттам...смисъл от плд си е прсто си ходи там събота и неделя... ся...точно като едно време баба му се сприятелила с бащата и му казала "абе,лийка.да да се сродим ...че В. е сам пък тфойта е мн хубава..." :D :D :D :-D

nekaf
10-08-2008, 17:09
едва ли вашите живеят в праисторията :)
ти какво, страхуваш ли се или се радваш
че вашите ще те продадът на техните за
един декар нива, 3 вола, 5 кокошки и
30 литра ракия и вино? :D

п.с.: я дай една снимка да те видим като
се похвали така :-P

Andreev
10-08-2008, 17:12
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mynichka
10-08-2008, 17:15
я не се занимавай с глупости :D няма да ходиш там

eminemims
10-08-2008, 17:46
кое туй село ?

elss
10-08-2008, 18:09
аз определоно не се смятам за хубава...ма явно някои други.. са го подхвърлили :) .. а доколкото селските глупости...обесних нещо ама.. :D :D просто се запознахме там...ма явно някои хора продължават да се е*ават..ма нищо аз нося на майтап....така че за ся само ше се :D :D :D :D

aka6a_vamp
10-08-2008, 18:45
Приготви чеиза момеееее!

draki4ka
10-08-2008, 18:50
Приготви чеиза момеееее!

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nicolepcd
10-08-2008, 18:51
Ако наистина му се кефиш много - иди и го виж... ако и сама не знаеш какво искаш - стой си на гъза! :D

soul1199
10-08-2008, 18:54
purvo ne se znae dali te e har.,vtoro moje da te e gledal,kato nadu6erqta na ba6a ti,takaa po-dobre ne hodi,ostaini si na dupeto,i kato doide tam na seloto ti vzemi otidi pri nego i se zblij9i s nego

elss
10-09-2008, 12:58
Meрси на сички за коментарите... :grin: А само да питам мислите ли,че разликата ни е мн голяма.....4 и половина... :?

BlindedAngel
10-09-2008, 13:18
Иди играй му 1 мотика в главата и ще си падне по тебе 8-)

jghgh
10-09-2008, 14:08
Meрси на сички за коментарите... :grin: А само да питам мислите ли,че разликата ни е мн голяма.....4 и половина... :?
Доста е, да, ама ако е добро и свястно момче... why not

Аз съм си обещала вече да се занимавам само с пишлегари. Или колкото мен, или по-големи с 1-2 години.
Тва и аз не знам защо го вметнах, но явно съм недозряла за 18-9 годишните.

dimanushka
10-09-2008, 14:39
хахахаха това ми напомня на един случай с мене.. сменяхме дограмата и после нашите там кво стояли с майсторите и вечерта вечеряме и мама изтърсва... "ний неска те сватосахме" и се хили.... нищо не съм им казала ама то от цялата групичка майстори имаше само едно младо момче тей че сигурно за него са ми говорили... това беше само шега естествено... най-вероятно и с тебе е така.. ама нз все пак не са ми ясни нещата :)

Whyniser
10-09-2008, 15:35
Баща ти е пълен пич.Нема се притесняваш :D . И на мен баща ме бъзика никакво моме не съм го запознал с него.И аз викам хубаво.После му докарам една камара момичета и викам: "Баща ми,доволен ли си?" :razz: :lol:

BaiToq
10-09-2008, 15:53
Усещам,че баща
ти и оня ти готвят тройка...
да им посвириш малко :grin:

soul1199
10-09-2008, 17:49
Баща ти е пълен пич.Нема се притесняваш :D . И на мен баща ме бъзика никакво моме не съм го запознал с него.И аз викам хубаво.После му докарам една камара момичета и викам: "Баща ми,доволен ли си?" :razz: :lol: 8-) 8-)

jeni92_abc
10-10-2008, 08:31
hahahah men puk baba mi me svatosva za razni susedi... :lol:

LizZz
10-10-2008, 08:49
Баща ти е пълен пич.Нема се притесняваш :D . И на мен баща ме бъзика никакво моме не съм го запознал с него.И аз викам хубаво.После му докарам една камара момичета и викам: "Баща ми,доволен ли си?" :razz: :lol:
И моя така..

Но по-често се случва той да ме запознае с дъщерята на някоя майка.. 8-)

elss
10-10-2008, 15:39
селото е много малко с 50 жители..но на събора бяха околко 500 щото секи като има по 5-6 деца ,някои от тях по още две и така...:D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :-D

slun4ice_90
10-10-2008, 17:39
Здравейте,казвам се Ели и редовно следя форума.Най-сетне реших да се регна,тъй като скоро ми с елучи нещо много странно:
НА връх рожденния ми ден имаше събор в моето село.Баща ми е народен певец и той го оргазнизира.Там с запознах с едно момче - В.,който свири на гайда.Те с баща ми станаха големи "приятели" .. в смисъл постояно са заедно там... бла бла свирят пеят и тем подобни.. :D Въпроса е,че май наистина с евлюбих във В.Той е на 19 аз съм почти на 15...И това се случи не само защото той е уникално чаровен и мил.. а и защото забелязах,че и той постоянно ме гледа .. някак си ..странно и ми се усмихва...и оттогава не спирам да мисля за него...
Та...да си дойда на думата..миналата седмица бащата пак ходи на селото и пак се събирали с В. и компании.. и той зел че изръсил нещо от сорта.. "Абе мн хубаво свириш и ше вида да те зема на работа при мен /имаме фирма/ пък и дъщерята те е харесала" и когато ми го каза напраоо :oops: :shock: :shock: ...а и още 2-3 приятели на татко са ме похвалили..че съм умна и красавиц аи тем подобни. :D сега искам да ида да го видя..но от една гледна точка ще ме е срам...пък и майка ми ме ядосва и не иска д аме закара...а ако ида с баща ми.. :-x :-x :x ..какво да правя...как пак да го погледна...или да се правя че незнам.... или можеби повече да не се мяркам там... :? Хубава история.Опитай,виж момчето.Пък,каквото ще да става после.Поне пробвай! :-)

slun4ice_90
10-10-2008, 17:39
Здравейте,казвам се Ели и редовно следя форума.Най-сетне реших да се регна,тъй като скоро ми с елучи нещо много странно:
НА връх рожденния ми ден имаше събор в моето село.Баща ми е народен певец и той го оргазнизира.Там с запознах с едно момче - В.,който свири на гайда.Те с баща ми станаха големи "приятели" .. в смисъл постояно са заедно там... бла бла свирят пеят и тем подобни.. :D Въпроса е,че май наистина с евлюбих във В.Той е на 19 аз съм почти на 15...И това се случи не само защото той е уникално чаровен и мил.. а и защото забелязах,че и той постоянно ме гледа .. някак си ..странно и ми се усмихва...и оттогава не спирам да мисля за него...
Та...да си дойда на думата..миналата седмица бащата пак ходи на селото и пак се събирали с В. и компании.. и той зел че изръсил нещо от сорта.. "Абе мн хубаво свириш и ше вида да те зема на работа при мен /имаме фирма/ пък и дъщерята те е харесала" и когато ми го каза напраоо :oops: :shock: :shock: ...а и още 2-3 приятели на татко са ме похвалили..че съм умна и красавиц аи тем подобни. :D сега искам да ида да го видя..но от една гледна точка ще ме е срам...пък и майка ми ме ядосва и не иска д аме закара...а ако ида с баща ми.. :-x :-x :x ..какво да правя...как пак да го погледна...или да се правя че незнам.... или можеби повече да не се мяркам там... :? Хубава история.Опитай,виж момчето.Пък,каквото ще да става после.Поне пробвай! :-)

sh3_1s_7h3_0n3
10-11-2008, 11:37
Мен ме сватосват откакто се помня. Но откакто вече наистина станах за сватосване, наш'те думичка не обелват и настръхват при всеки подобен намек. :)

Няма какво да ти пука баща ти какво казал или майка ти. Държиш се естествено все едно ни-що не се е случило. :)

elss
10-12-2008, 13:43
Мен ме сватосват откакто се помня. Но откакто вече наистина станах за сватосване, наш'те думичка не обелват и настръхват при всеки подобен намек. :)

Няма какво да ти пука баща ти какво казал или майка ти. Държиш се естествено все едно ни-що не се е случило. :)

Това мисля и да направя... пък ше видим ако стане нещо :D ..Благодаря на Всички! :-) :grin: