PDA

View Full Version : Help



Altavoto
10-08-2008, 17:29
I az kato si4ki ostanali imam problem i vi molq za malko pomo6t.Predi 2 sedmici priqtelkata mi izleze s nqkuv nein kolega i zakusnq.Kaza 4e e 4akala reisa(da prieme 4e e taka)i zakusnq s okolo polovin 1 4as,skarah me se i tq mi kaza 4e trqbva da si pomisli.Na drugata ve4er kaza 4e neznae dali iska da e s mene,bila oburkana i i trqbvalo malko vreme.Ot togava se vijdame ot vreme na vreme i se celuvame tva onova.Pitam q hodime li a tq mi kazva "Mi neznam trqbva mi o6te vreme."Pitah q kvo q spira i otgovora i be6e "Emi iskam si svobodata" pri polojenie 4e ne sam q spiral da hodi kadeto i da e.I sa neznam kvo da naprava.Molqvi pomagaite!!!

mynichka
10-08-2008, 17:31
Стига де ..закъсняла е и какво толкова ! може би наистина е объркана и леко ядосана, че не си и повчрвал за автобуса ..а може би я ограничаваш до някаква степен

Altavoto
10-08-2008, 17:35
da moje da q ograni4avam no tq vse o6te neznae kvo iska ili ne iska da mi kaje...

gPa3HuTeJl
10-08-2008, 17:44
модератори : ЛИПСВАТ

lyfche
10-08-2008, 18:09
ами значи или наистина е чакала рейса токкова време(ако е било вечерта ... те по мн рядко идват тогава)и както казват другите някво и е станало гадно,че не си й повярвал ,защото тчва е много гадно да не ти вярват,а пък мое и нещо да е станало с колегата й ... и да иска да се раздели с теб,но не го мисли тчва сега са изключения споко ще се оправите ! :)

xXxScreamxXx
10-08-2008, 18:53
нищо не можеш да направиш освен наистина да й дадеш време ;)

smyrfi
10-08-2008, 19:04
наистина е нужна намесата на модератори, хора научете се живеем в България, тук се пише на кирилица а не на латиница, бъдете поне малко горди с това което сме и с това което сме дали на света... :)

soul1199
10-08-2008, 19:13
ами значи или наистина е чакала рейса токкова време(ако е било вечерта ... те по мн рядко идват тогава)и както казват другите някво и е станало гадно,че не си й повярвал ,защото тчва е много гадно да не ти вярват,а пък мое и нещо да е станало с колегата й ... и да иска да се раздели с теб,но не го мисли тчва сега са изключения споко ще се оправите ! :)++1 dai i vreme

angelcheeee_93
10-08-2008, 22:06
дай и още време да реши...

Ev1l
10-08-2008, 22:09
Ами, според мен не е нужно чак толкова време.. Или те обича и иска да бъде с теб/или не.. Няма какво да мисли..

PeopleAlwaysLeave
10-08-2008, 23:58
Хм...аз пък си мисля, че нещо е станало с колегата й. Възможно е и да е закъсняла наистина заради амтобуса, но все пак...точно когато е на среща с колега и да ти закъснее-логично да си помислиш нещо. Можело е да се опита да те разбере ако наистина е било заради автобуса. Щом се чуди дали да остане с теб нищо чудно да е станала някоя беля с колегата :) Дай й време щом иска, но все пак си имай едно на ум и бъди подготвен за всичко.

nejnaDROGA
10-09-2008, 06:14
1.Ми нормално е да си иска свободата!!!!Та тя е закъсняма полови-един час,а ти се караш с нея,защото едва ли не е направила нещо с колегата си!!!
2.Казваш,че не й забраняваш,а си й държал сметка за това,с кого е излизала и колко е закъсняла!!!
3.Когато момиче/момче каже,че й/му трябва време значи,че не трябва да се виждате!!!Вие се виждате и тя не може да прецени дали иска или неиска да е с теб!!!
4.Първо се научи,че тя е самостоятелен човек и може да излиза с когото и когато си иска!!!Самият факт,че ти е казала с кого е означава много!!!Ако е искала да направи нещо с колегата си (целувки,секс и т.н.) въобще нямаше да ти каже,че е с него!!!Спокойно щеше да звънне на някоя приятелка и да й каже "... да знаеш,че пред моя днес сме били на кафе,после по магазините и след това около 30 мин. сме чакали автобуса :)"
5.Поговори с нея,извини й се за грубото си държание и т.н.Дай й нужното време,в което да остане сама (без да се виждате,чувате или да си пишете) и нека реши дали иска или не иска да е с теб ;)


Оффф малко объркано стана,но от антибиотиците ми се доспа адски много :(

Lacey_66
10-09-2008, 09:53
нищо не можеш да направиш освен наистина да й дадеш време ;)

+1 Съгласна :-P