PDA

View Full Version : Тук пишете за компютърните си проблеми ще ви помагам........



loveandemotion
10-08-2008, 18:13
Та в тази тема пишете за компютърните си проблеми ще ви помагам като мога да оточня не мога да ви помогна с езици за програмиране какво и с програми да ви правя :) но с проблеми някакви бих могъл да се опитам поне. :grin:
Можете да пишете и за проблеми с телефоните си....... :-D

Ще ви помоля да ми пишете лс-та с проблемите си тъи като рядко ми остава време да влизам в форума и да гледам темата а лс-тата ми ги пише на меила когато имам ново....... :oops: предварително ви благодаря!

sosexxy
10-08-2008, 18:38
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)

no_baby
10-08-2008, 18:52
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
десен бутон после "open With" и след това "choose program" намираш Winamp и готово :) 8)

loveandemotion
10-08-2008, 19:00
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
избираш една песен и даваш open with след това choose program след това има отдолу една отметка always use the selected program to open this kind of file...... активираш отметката и избираш уинамп и това е всичко :) поздрави.

mysterious93
10-08-2008, 19:01
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
десен бутон после "open With" и след това "choose program" намираш Winamp и готово :) 8)

да бе и аз така..ама такае много дълго..напреди като натиснех два пъти върху песента и автоматично почваше с уинамп пък ся..те хиляда процедури :D

loveandemotion
10-08-2008, 19:04
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
десен бутон после "open With" и след това "choose program" намираш Winamp и готово :) 8)

да бе и аз така..ама такае много дълго..напреди като натиснех два пъти върху песента и автоматично почваше с уинамп пък ся..те хиляда процедури :D
Ползваи моя метод веднъж като се направи никога повече няма да иска да го правиш. :shock: и си виж темата за телефона.

mysterious93
10-08-2008, 19:08
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
десен бутон после "open With" и след това "choose program" намираш Winamp и готово :) 8)

да бе и аз така..ама такае много дълго..напреди като натиснех два пъти върху песента и автоматично почваше с уинамп пък ся..те хиляда процедури :D
Ползваи моя метод веднъж като се направи никога повече няма да иска да го правиш. :shock: и си виж темата за телефона.

правила съм го и по този начин но имах малко проблеми щото и други програми и отваряше с уинампа...пф както и да е ; )

loveandemotion
10-08-2008, 19:27
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
десен бутон после "open With" и след това "choose program" намираш Winamp и готово :) 8)

да бе и аз така..ама такае много дълго..напреди като натиснех два пъти върху песента и автоматично почваше с уинамп пък ся..те хиляда процедури :D
Ползваи моя метод веднъж като се направи никога повече няма да иска да го правиш. :shock: и си виж темата за телефона.

правила съм го и по този начин но имах малко проблеми щото и други програми и отваряше с уинампа...пф както и да е ; )

Направи по моя начин и няма да имаш проблеми освен ако след това не направиш ауто асоцирането на фаиловете с други програми.

LiveFlower
10-08-2008, 21:47
zna4i predi mi bqha kazvali za NOD32 4e sled izvestno vreme po4ervenqva i trqbva da se smenq potrebitlq i parolata ot saita www.nod321.com kude to4no pisheshe parolata i potrebitelq 4e zabravih,to nali i bez tva e na djigitaiski :D

TheFirstline
10-08-2008, 21:49
ъъъ тогава да се изтрият по долните песни и в този раздел да остане само твоята ](*,) :smt066

LizZz
10-09-2008, 06:54
Kak da si vkaram kirilica v ubuntu-to kato da se izqsnq s1m probval pod tekstov variqnt i ne iska da se seiva.. :) aide ti si!!!!!!!!
Как е линукса, бе? Я кажи някви работи, че мисля и аз да го слагам, ама като дойде някоя ваканция та да имам време да го разучавам..

loveandemotion
10-09-2008, 07:07
Kak da si vkaram kirilica v ubuntu-to kato da se izqsnq s1m probval pod tekstov variqnt i ne iska da se seiva.. :) aide ti si!!!!!!!!
като ти гледам другите постове вече си го оправил защото те са на кирилица. Иначе относно нод 32 отиваш в меню update след това set up и там пишеш юсер и кеи които земащ от саита нод321

Neverafter
10-09-2008, 08:55
Значи,да питам. На една фр на компа вентилатора май е тръгнал да гори, а тази сутрин компа сам се е изключил без причина. Възможно ли е да се е изключил заради вентилатора?

moncho
10-09-2008, 08:58
Значи,да питам. На една фр на компа вентилатора май е тръгнал да гори, а тази сутрин компа сам се е изключил без причина. Възможно ли е да се е изключил заради вентилатора?

Много вероятно ,защото ако вентилатора не охлажда то температурата се вдига след което автоматично се изключва компютъра

mal4oo
10-09-2008, 13:29
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno :):):):):)
Избери си определени песни които слушаш и наведнъж ги пусни с Winamp.Трябва да ти се запеметят да се отварят с дадената програма,поне при мен така става 8)

loveandemotion
10-09-2008, 17:35
Значи,да питам. На една фр на компа вентилатора май е тръгнал да гори, а тази сутрин компа сам се е изключил без причина. Възможно ли е да се е изключил заради вентилатора?

Ако е изгорял процесорния вентилатор компа се изключва при захрането не мисля пак ставаше така........ решението е сменя на вентилатора за процесор или ако е на захранването вентилатора тои се сменя или цялото захранване :)
за предпочитане е да се използва захранване fortron поне 400w PFC
а процесорен фан има наи различни примерно cooler master по скъпите модели които са и тихи както и artic cooler...... и други dekada.bg е саит за вентилатори и други неща :) :)

mitzubi6i
10-09-2008, 18:06
no_baby написа:
sosexxy написа:
Ami az iskam da popitam kak da si opravq pesnite shtoto kato cykna na samata pesen...i tq po4va prez media player a ne prez winamp..prosto neznam kak go napraih tfa...she sam ti mno blagodarna ako mi kajesh kak da go opravq tfa...10x predvaritelno


десен бутон после "open With" и след това "choose program" намираш Winamp и готово



да бе и аз така..ама такае много дълго..напреди като натиснех два пъти върху песента и автоматично почваше с уинамп пък ся..те хиляда процедури
_________________
Десен бутон върху песента и натискаш properties. След това натискаш change и сменяш плейъра с този, който искаш. Като промениш една песен,другите песни в тази папка се променят автоматично. И защо използваш Winamp? Това е най-тъпия плейър. Изтегли си Total Video Player. Той чете абсолютно всички аудио и видео формати,а Winamp не чете много от тях.Например: AVI, FLV и др.

creet
10-11-2008, 06:24
zna4i pi4 mn sry latinicata. 6e si slagam windows xp media center i mi trq da go ka4a na cd, oba4e mi trq cd-to da se startira avtomati4no s restartirane na kompa. primerno kakto kato slo4i6 cd s originalna igra i nastroikite na instlaciqta se otvarqt avtomati4no, mislq 4e tova moje da se naglasi s nero o6te pri zapisvane na cd-to ama ne s1m siguren. ako e taka pls kaji mi i koq versiq na nero, obqsn mi vsi4ko kak stava :( mesri predv.

creet
10-11-2008, 09:55
mersi mn :)

Bianca
10-11-2008, 14:41
http://i.data.bg/08/10/11/1193784_orig.jpg

Нормално ли е лентата с инструменти да е толкова светла?

mim4ety_sara
10-11-2008, 15:01
ei za tazi tema mi pomagai mn e spe6noo http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=203148 8-[ 8-[ 8-[

Bianca
10-11-2008, 15:29
http://i.data.bg/08/10/11/1193784_orig.jpg

Нормално ли е лентата с инструменти да е толкова светла?Вече с тая виста не знам.. по принцип като съм сядал на виста е била черна като тая от подписа ми ;р
И на какво ли се дължи това, че ми е така искрящо? :-o Намалих яркоста на дисплея, намаля си се, но лентата с инструменти не става по-тъмна на цвят. :-o

Bianca
10-11-2008, 15:44
http://i.data.bg/08/10/11/1193784_orig.jpg

Нормално ли е лентата с инструменти да е толкова светла?Вече с тая виста не знам.. по принцип като съм сядал на виста е била черна като тая от подписа ми ;р
И на какво ли се дължи това, че ми е така искрящо? :-o Намалих яркоста на дисплея, намаля си се, но лентата с инструменти не става по-тъмна на цвят. :-o Това е софтуерен проблем не е хардуерен. Ако беше от хардуера ти аз щях да я виждам добре.. но и аз я виждам светла. Не съм се ровил из настройки за дисплей при виста но нищо не ти коства ти да го направиш ;р.
Готовооо! :grin: Просто натиснах Персонализиране, Облик и цвят и избрах графит и стана така, както е в подписа ти. :grin:

Celence
10-11-2008, 16:05
Ами аз искам да задам само един въпрос... виждала съм някои компютри нямат таксбар, старт, ала-бала, ами горе посредата като сложиш мишката и има движещо меню, и иконите са някакви по-странни, закръглени- нещо такова http://www.techmixer.com/pic/2008/02/mac4lin-make-linux-desktop-look-like-mac-os-x-leopard.jpg тва Linux ли е или и Уиндоус може да стане така? ;/ :)

Celence
10-11-2008, 16:15
Ъм.. Windows XP , ако това ме питаш, защото тия термини хич не са ми понятни :oops:

neonskull
10-11-2008, 18:36
имам следния много гаден проблем не мога да past-вам като копна нещо paste ми е замъглено и не става прогвах и със control+v ама отново неще моля кажете какво да правя?

Celence
10-12-2008, 12:12
Да това питах. Искаш такъв симолан като онзи ли ?

Всъщност само питах дали става и на Уиндоус, но ако искаш, и ако е бързо за обяснение можеш да кажеш как става номера. ;)

BaiboCo
10-13-2008, 08:21
tqnko q kaji kak da pusna kirilica na linux pls :/

masterbin
10-13-2008, 16:37
интересува ме некфа програма коиато да мога да си пи6а ба6 с булгарски букви ама кат натискам букфите за англиски sujelqvam 4e pi6a taka maa mn buvava taq programa :@

MoMoXiXi
10-13-2008, 18:03
Значи.. брат ми предната седмица беше направил нещо дето всички неща, които са били изтрити през последния месец(да кажем) от компа се върнаха някакси в кошчето... изтрих нещо дето ся ми трябва много!! И ако после пак ги изтрия и направя отново това нещо пак ли ще се появяват?

MoMoXiXi
10-13-2008, 18:19
E, aз ще си патя :xx Kaк става? :)

BaiboCo
10-13-2008, 19:34
ха мерси мн :Д

BaiboCo
10-13-2008, 19:54
еми не е лошо проблема че за сяко нещо мн разправия да го настроиш :Д

MoMoXiXi
10-14-2008, 14:21
E, aз ще си патя :xx Kaк става? :)Исках да кажа: ако направите това което и сега сте напарвили няма да имате проблем :D

Aми всъщност не знам какво е направил и затова питам. 8-)

mullated
10-17-2008, 14:16
За добавяне на клавиетурна подредба под линукс ОС-ма трябва да се добавят 4-5 реда в конфигурационния файл на x-server-а (xorg.conf).Ако се добавят през графичната среда ще работят, но само на нея.При смяна - няма да стане.
Примерна секция keyboard за български език, вариант фонетика:

Section "InputDevice"
Identifier "Generic Keyboard"
Driver "kbd"
Option "XkbRules" "xorg"
Option "XkbModel" "pc104"
Option "XkbLayout" "us, bg"
Option "XkbVariant" "phonetic"
Option "XkbOptions" "grp:switch,grp:alt_shift_toggle"
EndSection

В този случай сменянето на езиците, ще става при натискане на alt и shift.

Bianca
10-17-2008, 15:44
Хора, каквото и клипче да пусна, по някое време ми спира звука и след няколко секунди и цялото клипче спира. На какво се дължи това?

Bianca
10-17-2008, 15:52
Хора, каквото и клипче да пусна, по някое време ми спира звука и след няколко секунди и цялото клипче спира. На какво се дължи това?Адобе флаш плеар? :oops:
Ууу, колко пъти ми се е показвало това съобщение за обновяване и аз все го пренебрегвах, а сега вече не ми се показва. :( Може ли да ми дадеш някакъв линк и инструкции как да го инсталирам?
П.П. Повечето от клипчетата вече са се заредили, когато почват да цепят.

masterbin
10-17-2008, 16:32
interesuva me dali ima takuv plig-in za winamp (poneje imah takuv koito kara svetlinkite na klaviaturata da migat v takt s muzikata) ta me interesyva dali ima takuv za mi6ka za diod4eto ne tova koeto vodi mi6kata a drugoto

Bianca
10-17-2008, 16:40
Хора, каквото и клипче да пусна, по някое време ми спира звука и след няколко секунди и цялото клипче спира. На какво се дължи това?Адобе флаш плеар? :oops:
Ууу, колко пъти ми се е показвало това съобщение за обновяване и аз все го пренебрегвах, а сега вече не ми се показва. :( Може ли да ми дадеш някакъв линк и инструкции как да го инсталирам?
П.П. Повечето от клипчетата вече са се заредили, когато почват да цепят.Първо го махни от адд/ремове програмс след това влез тук http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BUIGP
А, то пък се оказа, че било от тъпата реклама на Кит Кат. Затворих прозореца на форума и всичко се оправи. :grin:

masterbin
10-17-2008, 17:15
interesuva me dali ima takuv plig-in za winamp (poneje imah takuv koito kara svetlinkite na klaviaturata da migat v takt s muzikata) ta me interesyva dali ima takuv za mi6ka za diod4eto ne tova koeto vodi mi6kata a drugotoуоу я дай тоя за клавиятурата :) а ако намеря за мишката веднага ще постна 8) eto http://modsbg.com/forum/index.php?topic=264.0 pro4eti ima i ot kade da q drupne6 :) ako nameri6 takava deto mi trqbva pishi ls ili na skype otdolo e ;)

guesswho
10-19-2008, 12:19
зна4и аз искам да питам как да гледам филм със субтитри на powrDVD като си пускам филм който жече е на DVD disc и той е със субтитри става ама иначе като аз сум си свалила субтитрите не мога да ги пусна с тая програма. сигурно 6те ме помислите за мн тъпа 4е задавам таива въпроси ама наистина имам нужда от помощ :oops:

guesswho
10-19-2008, 13:38
знам 4е трябва да е така но аз говоря специално за powerDVD иначе аз знам как да си слагам субтитри просто този филм не се пуска с BSplayer и за това питам за powerDVD

InnchetO
10-21-2008, 20:15
Как да си сложа текст в подписа който да води към линк ? :lol: ама и аз как се изразиих :lol: май се казваше хиперлинк или нещо подобно :-D

InnchetO
10-21-2008, 20:22
Мерси много :-)

LiveFlower
10-21-2008, 21:27
Zashto kato sloja disk s film na kompa ne mi pokazva subtitrite probvah da gi pusna prez winamp,prez kom player,prez BS player ama ne trugvat i tva ot nqkolko diska.Prosto neznam kude e greshkata ??

LiveFlower
10-21-2008, 21:51
Суб и филма трябва да имат едно и също име и да са в една папка!E to az napravo ot DVD-RW disk E ,dali e tva problema ?

LiveFlower
10-21-2008, 22:04
Суб и филма трябва да имат едно и също име и да са в една папка!E to az napravo ot DVD-RW disk E ,dali e tva problema ?Ако суб и филма не са с едни и същи имена това е проблема.Ei tva e http://prikachi.com/files/412016s.jpg ako mojesh da mi obqsnish kak se preimenuva :-o

Ledenata
10-22-2008, 07:35
От два дена постоянно ми излизат някакви предупреждения, че са открити някакви "spyware" - някой може ли да ми каже с каква програма мога да сканирам всичко, че да се премахнат ??

Ledenata
10-22-2008, 08:29
пак се появяват ...

DiTeraNNo
10-22-2008, 09:00
Суб и филма трябва да имат едно и също име и да са в една папка!E to az napravo ot DVD-RW disk E ,dali e tva problema ?Ако суб и филма не са с едни и същи имена това е проблема.Ei tva e http://prikachi.com/files/412016s.jpg ako mojesh da mi obqsnish kak se preimenuva :-oИ това е филм така ли? :lol: не могаааааа :shock:

Това е DVD филм....съответно се нуждаеш от специален player, като например CyberLink Power DVD. Той ще се оправи автоматично със субтитрите, като имаш и менюта....
П.П. Windows Media Player от версия 10 нагоре също се справя с DVD-тата.

LiveFlower
10-22-2008, 15:22
OK,blagodarq ti mnogo sega 6te si izteglq toq WIN DVD da vidim :)

bibo
10-22-2008, 16:21
Имам солета във флопито...Много е навътре..Какво да правя??? :( :(

loveandemotion
10-24-2008, 21:32
От два дена постоянно ми излизат някакви предупреждения, че са открити някакви "spyware" - някой може ли да ми каже с каква програма мога да сканирам всичко, че да се премахнат ??
Пробваи с xoftspy se , ad-aware, spy bot search and destroy , nod 32..... както и панда онлаин актив скан.....
някои са прекалено упористи също така виж какво ти се стартира с пц-то можеш да видиш като отвориш старт меню дадеш на рън и напишеш msconfig и даваш на старт ъп и от там можеш да махнеш ненужните неща или ги напиши всичките тук.
Ще ви помоля да ми пишете лс-та с проблемите си тъи като рядко ми остава време да влизам в форума и да гледам темата а лс-тат ами ги пише на меила когато имам ново....... :oops: предварително ви благодаря!

loveandemotion
11-03-2008, 16:46
Темата беше паднала да я дигна малко :)

loveandemotion
07-09-2009, 20:10
Тената ми си е актуална

Genetix
07-09-2009, 20:31
Вкарах 2 дискети в флопито как да ги изкарам :O

loveandemotion
07-09-2009, 21:01
Вкарах 2 дискети в флопито как да ги изкарам :OСтига без глупости флопито е едно може да се вкара само 1 дискета няма смисъл да ти отговарям .Сам знаеш отговора.

Genetix
07-09-2009, 21:03
Вкарах 2 дискети в флопито как да ги изкарам :OСтига без глупости флопито е едно може да се вкара само 1 дискета няма смисъл да ти отговарям .Сам знаеш отговора.


Неее напротив една приятелка си беше вкарала 2 дискети в флопито та ме викна да и го оправя... вярвай ме няма такова чудо мъчех се 4-5 часа над това но накрая успях :D

П.С Приятелката е РУСА :D

loveandemotion
07-09-2009, 21:10
Вкарах 2 дискети в флопито как да ги изкарам :OСтига без глупости флопито е едно може да се вкара само 1 дискета няма смисъл да ти отговарям .Сам знаеш отговора.


Неее напротив една приятелка си беше вкарала 2 дискети в флопито та ме викна да и го оправя... вярвай ме няма такова чудо мъчех се 4-5 часа над това но накрая успях :D

П.С Приятелката е РУСА :D
Доста се е мъчила явно, :razz: аз ползвам само външно флопи в него е невъзможно да вкараш 2 дискети така е направено а старото съм си го махнал от години аи външното не го ползвам много ултра рядко :D

Genetix
07-09-2009, 21:26
Мдаа на въпроса:
-Е добре де не запена ли малко като го вкарваше ?

-Мдаа аз го напънах за да влезе.

-И защо като запена не видя, че има др дискета там?

-Не се бях сетила, че е възможно.

:D

Chvor95
07-09-2009, 21:31
Имам проблем ! Значирвзеха ми нов компютър ( параметри : 2GB ram,procesor dual core 2.8,video geforce 7025 512 MB ) и проблема ми е,че игрите ми лагват много :( ! Първата игра,която си инсталирах беше Prototype - покривам изискванията,но като включа играта,на менюто въобще не ми нарязва,а като вече ме пуска да играя СТРАШЕН ЛАГ ! Намалих до минимум резолюцията и другите графични опции и лагът намаля,но пак сече много ! а пък Assassins Creed - почти на макс мога да я играя,но още от менюто пак СТРАШЕН ЛАГ ! От какво може да е и как да го оправя ?

Genetix
07-09-2009, 21:37
Така първото за което се сещам е да имаш 2 видео карти вградена и хасна си (ако има термин кажете ми го). Кретените които са ти продали компа са го настроили да се ползва вградената. При мен така бяха направили тез ненормалници. От биоса или настройките на драйвера трябва да се промени.

За жалост си смених дъното и вече няма вградено видео и не мога да ти снимам.

Chvor95
07-09-2009, 21:43
А какво точно трябва да се промени ?

Genetix
07-09-2009, 21:47
Еми с каква карта си ?

Драйверите ти трябва да имат контрол панел там търси

Graphic adapter: и едно падащо меню 1. 2.

Примерно при мен е ATI CATALYST

Друг начин е дясното на декстопа -> пропертиес -> настройки -> раширени -> адаптер.

Chvor95
07-09-2009, 21:52
Chip Type : GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a

DAC Type : Integrated RAMDAC

Memory Size : 512 MB

Adapter String : GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a

Bios Information : Version 5 61.32.28.01

Genetix
07-09-2009, 21:58
Хмм това е и добре и зле

Първо се извинявам на онези които са ти продали компа, че ги нарекох кретени всичко е наред картата е тази.

Второ трябва да търсим проблема другаде което е и лошата част от нещата. Направи един тест да подкараш по слаба игра ако има проблем значи не е видеото а нещо друго.

Chvor95
07-09-2009, 22:01
По-слаба игра пробвах и си върви перфектно ! Играта е българска и се казва Dimensity...

loveandemotion
07-09-2009, 22:02
значи видеото не разбрах точно какво е ъпдеитни последните драивъри дирекс виж да нямаш антивирусна фаируолл дето да ти точат ресурси , ако рамта е ддр 2 и е 2 гб 2 х 1 гб дуал ченъл и коре 2 дуо би тряало да нямаш проблем, аз лично играя на фулл хаи дефинишън игрите дето си писал със 4гб рам и intel core 2 quad на 2.4ghz никъф лаг и сеч ползвам дори nvidia ge force 8600 ,направи си бенчмарк 3д марк ти препоръчвам виж си резултатите ще ти помогне.Да не си барал ти или те от биос едни настроики да се свалят честотите на процесора и да е бавен !?

Genetix
07-09-2009, 22:02
С XP ли си ?

Chvor95
07-09-2009, 22:04
С XP ли си ?

Да,с XP съм !

Genetix
07-09-2009, 22:06
Според мен е от процесора. XP-то има дълбоки проблеми с новите двуядрени процесори. Преди СисАдминчо беше писал по тази тема.

loveandemotion е прав качи най-новите драйвери на видеото.

Nitroglycerin
07-10-2009, 06:01
Как да си деинсталирам панда антивирус ,изписва ми да затворя всички приложения при все ,че няма нищо отворено.

loveandemotion
07-10-2009, 10:04
Пробваи с panda removal tool, другия начин контрол панел адд ор ремов програмс след това в административ туулс спираш сервизите и..... тъи като не ти се занимава аз ти намерих ремовал туул дано хелпне еи то
http://www.agentstepp.com/files/UNINST_v1011.exe

loveandemotion
07-10-2009, 15:18
Chip Type : GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a

DAC Type : Integrated RAMDAC

Memory Size : 512 MB

Adapter String : GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a

Bios Information : Version 5 61.32.28.01
Здрасти разбрах де е проблема процесора ти е умрял амд предполагам видеото е дънно споделено с памета която е значително по бавна от собствена памет на видеото следователно част от рамта ти отива за видео и като цяло машината ти не е добра.Дъните видео карти като твоята за повечето игри не стават или секат, препоръчвам ти да си закупиш външна видео карта не знам колко пари имаш иначе ти препоръчвам ge force ето ти модели Video card SPARKLE GTX275 PCI-E 896MB/448Bit GDDR3 DUAL DVI , а ако си фен на амд и ати си земи Video card SAPPHIRE HD4870 TOXIC PCI-E 1GB GDDR5
1гигабаит гддр 5 бърза памет няма да съжаляваш!
това всичко е добър избор Video card GALAXY GF9600GT PCI-E 1G DDR3/HDMI както и Video card XFX 8800GTS PCI-E 650M 512MB DDR3/DVI/TV

denkata55
07-11-2009, 18:25
problemat mi e 4e kogato pi6a na BG vsqka angliiska bukva otgovarq na bulgarska i iskam da go opravq ako nqkoi znae kak da mi pi6e

doomkillerr
07-11-2009, 18:54
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=flex+type+&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=

По принцип точно това е решението, но в този случай мисля, че в това е проблема! До колкото разбрах от "маймуницата" дето е написало момичето за проблема с кирилицата смятам, че се оплаква точно от фонетиката и иска да пише на БДС! Ако е така да каже... 8)

CucAgMuH
07-12-2009, 03:01
Имам проблем с лаптопа ми... :-o

Значи, по принцип не слушам чалга, затова досега проблеми не е имало. Но ми изпратиха една песен на Алисия(май така беше, не помня добре) която се казва "Палиш ме". Като я пусна и лаптопа ми откача :shock: Изписва ми нещо "System fans spinning down, please wait..." и отброява някакви цифри - от 3-4 хиляди до нула :shock: :shock: :shock: Това за около 15-20 секунди, после надписа изчезва. Какви са тия фенове на чалгата дето изчезват?!?

После след минута-две лаптопа почва да ми пари на пръстите и не мога да пиша - копчетата са много горещи. Обаче се насилих, сложих готварски ръкавици и направих скрийншот:

http://badmin.org/lolz-upld-archangel/ScrnShot-WholeScreen-4985.png

Като свърши песента и лаптопа изписва пак някакви неща за феновете на чалгата, ама много бързо ги показва и не мога да ги запиша. После лаптопа изстива и пак мога да пиша :shock: Да взема да не я пускам тая песен ли, какво... 8-[

loveandemotion
07-12-2009, 11:41
Имам проблем с лаптопа ми... :-o

Значи, по принцип не слушам чалга, затова досега проблеми не е имало. Но ми изпратиха една песен на Алисия(май така беше, не помня добре) която се казва "Палиш ме". Като я пусна и лаптопа ми откача :shock: Изписва ми нещо "System fans spinning down, please wait..." и отброява някакви цифри - от 3-4 хиляди до нула :shock: :shock: :shock: Това за около 15-20 секунди, после надписа изчезва. Какви са тия фенове на чалгата дето изчезват?!?

После след минута-две лаптопа почва да ми пари на пръстите и не мога да пиша - копчетата са много горещи. Обаче се насилих, сложих готварски ръкавици и направих скрийншот:

http://badmin.org/lolz-upld-archangel/ScrnShot-WholeScreen-4985.png

Като свърши песента и лаптопа изписва пак някакви неща за феновете на чалгата, ама много бързо ги показва и не мога да ги запиша. После лаптопа изстива и пак мога да пиша :shock: Да взема да не я пускам тая песен ли, какво... 8-[Това е някаква измислица от теб.

LizZz
07-12-2009, 18:52
Имам проблем с лаптопа ми... :-o

Значи, по принцип не слушам чалга, затова досега проблеми не е имало. Но ми изпратиха една песен на Алисия(май така беше, не помня добре) която се казва "Палиш ме". Като я пусна и лаптопа ми откача :shock: Изписва ми нещо "System fans spinning down, please wait..." и отброява някакви цифри - от 3-4 хиляди до нула :shock: :shock: :shock: Това за около 15-20 секунди, после надписа изчезва. Какви са тия фенове на чалгата дето изчезват?!?

После след минута-две лаптопа почва да ми пари на пръстите и не мога да пиша - копчетата са много горещи. Обаче се насилих, сложих готварски ръкавици и направих скрийншот:

http://badmin.org/lolz-upld-archangel/ScrnShot-WholeScreen-4985.png

Като свърши песента и лаптопа изписва пак някакви неща за феновете на чалгата, ама много бързо ги показва и не мога да ги запиша. После лаптопа изстива и пак мога да пиша :shock: Да взема да не я пускам тая песен ли, какво... 8-[
http://www.youtube.com/watch?v=5F6RgRo63Ng
Пусни му това, но внимавай, че ще ти загине тъканта на пръстите, поради ниската температура на клавиатурата.
Ще забие, защото тока не може да премине през супер студените пътища на платката, а процесора ще се спука от студ.

loveandemotion
07-12-2009, 19:20
Имам проблем с лаптопа ми... :-o

Значи, по принцип не слушам чалга, затова досега проблеми не е имало. Но ми изпратиха една песен на Алисия(май така беше, не помня добре) която се казва "Палиш ме". Като я пусна и лаптопа ми откача :shock: Изписва ми нещо "System fans spinning down, please wait..." и отброява някакви цифри - от 3-4 хиляди до нула :shock: :shock: :shock: Това за около 15-20 секунди, после надписа изчезва. Какви са тия фенове на чалгата дето изчезват?!?

После след минута-две лаптопа почва да ми пари на пръстите и не мога да пиша - копчетата са много горещи. Обаче се насилих, сложих готварски ръкавици и направих скрийншот:

http://badmin.org/lolz-upld-archangel/ScrnShot-WholeScreen-4985.png

Като свърши песента и лаптопа изписва пак някакви неща за феновете на чалгата, ама много бързо ги показва и не мога да ги запиша. После лаптопа изстива и пак мога да пиша :shock: Да взема да не я пускам тая песен ли, какво... 8-[
http://www.youtube.com/watch?v=5F6RgRo63Ng
Пусни му това, но внимавай, че ще ти загине тъканта на пръстите, поради ниската температура на клавиатурата.
Ще забие, защото тока не може да премине през супер студените пътища на платката, а процесора ще се спука от студ.

Много яка песен! :-P

Genetix
07-12-2009, 20:44
Имам проблем с лаптопа ми... :-o

Значи, по принцип не слушам чалга, затова досега проблеми не е имало. Но ми изпратиха една песен на Алисия(май така беше, не помня добре) която се казва "Палиш ме". Като я пусна и лаптопа ми откача :shock: Изписва ми нещо "System fans spinning down, please wait..." и отброява някакви цифри - от 3-4 хиляди до нула :shock: :shock: :shock: Това за около 15-20 секунди, после надписа изчезва. Какви са тия фенове на чалгата дето изчезват?!?

После след минута-две лаптопа почва да ми пари на пръстите и не мога да пиша - копчетата са много горещи. Обаче се насилих, сложих готварски ръкавици и направих скрийншот:

http://badmin.org/lolz-upld-archangel/ScrnShot-WholeScreen-4985.png

Като свърши песента и лаптопа изписва пак някакви неща за феновете на чалгата, ама много бързо ги показва и не мога да ги запиша. После лаптопа изстива и пак мога да пиша :shock: Да взема да не я пускам тая песен ли, какво... 8-[
http://www.youtube.com/watch?v=5F6RgRo63Ng
Пусни му това, но внимавай, че ще ти загине тъканта на пръстите, поради ниската температура на клавиатурата.
Ще забие, защото тока не може да премине през супер студените пътища на платката, а процесора ще се спука от студ.

Мдаа ама не, колкото по-леден е проводника толкова по лесно пренася електричество. При много ниска температура става свръхпроводник и съпротивлението му е 0.

LizZz
07-12-2009, 21:25
Олеле, вярно, бе.
Еми като не мисля кво приказвам...

SmileForME
07-13-2009, 15:02
Ами значи..моя комп като тръгна да го изключвам натискам веднъж Turn off после нали маха се тва прозорче обаче компа не се изключва и трябва пак да отида на start/turn off computer/turn off за да се изключи..А преди си се изключваше още от първия път.Та питам що така? 8-)

elf4o
07-13-2009, 15:36
Моля по сериозно към темата ,да не си с нод 32 ?

SmileForME
07-13-2009, 18:01
Ако въпроса е за мен..Не :)

ivanstef
07-13-2009, 19:31
Ами на моя компютър вентилотора му се откачил пробил кутията, стената после грумнал аеца и накрая ми се скъсал кабела. какво да правя

CucAgMuH
07-13-2009, 19:40
Ами на моя компютър вентилотора му се откачил пробил кутията, стената после грумнал аеца и накрая ми се скъсал кабела. какво да правя

Да почерпиш? :) Пък аз ш`ти дам вентилаторче ако си от Дивия Запад 8-)

Genetix
07-13-2009, 20:18
Имам един проблем с Линукса след малко ще пусна тема stay tunned :D

elf4o
07-13-2009, 21:00
Сорри не го чаткам линукса иначе иванстеф спри фалшивите теми.

elf4o
07-20-2009, 16:39
Аи пишете у темата че замря.

Xanibal
07-20-2009, 21:19
@sexmaniaka
съвета ми към теб е "RUN BITCH RUUUUN" 8-) 8-) 8-)

sexmaniaka
07-20-2009, 21:21
еееее ... защо го изтрихтееее ;( тъкмо влезох яко в филма :D

KaPrIzZcHeTo
07-22-2009, 13:15
Та в тази тема пишете за компютърните си проблеми ще ви помагам като мога да оточня не мога да ви помогна с езици за програмиране какво и с програми да ви правя :) но с проблеми някакви бих могъл да се опитам поне. :grin:
Можете да пишете и за проблеми с телефоните си....... :-D

Ще ви помоля да ми пишете лс-та с проблемите си тъи като рядко ми остава време да влизам в форума и да гледам темата а лс-тата ми ги пише на меила когато имам ново....... :oops: предварително ви благодаря!



[neznam dali mojej da se spravi6 no se pak 6te pi6a...]... zna4i imam v kompiutara 38 virosa ot koito 26 troqnski kon i spyware ne6to takova i kato tragna si puskam antivirosnata otdolo mi izliza problem 4e tazi programa e efektirana...s virusa i taka kompa se reska gat si iska i moga da vlizam v neta samo... :x

ver0nika_
07-29-2009, 15:47
Днес си преинсталирах windowas-a и нещо скайпа ми не тръгва.
Пиша си името и паролата, зарежда известно време и след това ми излиза това: Скайп не е в състояние да се свърже.

Ако някой знае как да отстраня проблема ще съм му много благодарна ! :)

rosenhristev
07-29-2009, 17:38
Стара тема!