PDA

View Full Version : Как да преборим ревноста?



vetev
10-08-2008, 18:14
Хммм мисля 4е има доста какво да се каже по темата... =) вие сме ^^

NaNa_SladuRana
10-08-2008, 18:15
аз нямам този проблем,така че не мога да ти помогна :)

ImmortalForever
10-08-2008, 18:22
Никак.

sexy_baby_originale
10-08-2008, 18:22
Ревността е голяма работа...не ти трябва да ревнуваш някого, защото само си навличаш лошо настроение и си съсипваш деня.

WinHater
10-08-2008, 18:22
Ревността е проява на безсилието ти, да задържиш човека който не те обича вече.
прави си изводите ...

AnGel_fReE
10-08-2008, 18:24
ohh az pak revnuvam tvarde mn tei 4e ne moga da ti pomogna :D :D :D no mislq 4e za da ne revnuva6 trqbva da ima6 doverie na dadeniq 4ovek i da zn 4e i da revnuva6 i da ne revnuva6 se taq tui ni6to nm da promeni. nz moje i da gre6a se pak ne razbiram mn ot tova kak da NE revnuva6 :D

nicolepcd
10-08-2008, 18:38
Пфф, тва е най-голямата глупост... кво пък само се зацепвате за някой и не му давате да диша... тва ревността е пълна простотия :-o Просто ако си сигурен в някой, няма смисъл от ревност и т.н.. 8)

Whyniser
10-08-2008, 18:53
Пренебрегваш с напиване до степен "Безсмърност" :lol: :razz:

aka6a_vamp
10-08-2008, 18:56
На тоя въпрос отговор няма,но ако трябва да съм сантиментална ще кажа-доверието.

Serseri91
10-08-2008, 19:20
Айде бе не на мен тия моля ви се ! Всички казвате , че ревността е глупост но всички откачате когато партньора ви се заяде със друг/а.И аз ревнувам но не я показвам защото само се съсипва момента.Всеки някъде в себе си крие ревност но не всеки я изказва

ПП:не искам да прозвуча като някой изрод !!!!!!! :neutral:

soul1199
10-08-2008, 19:22
nz,moje bi trqbva da se doveri6 na polovinkata ti,dryg na4in ne vijdam

Inzaghi
10-08-2008, 19:23
Ревността е хубава в умерени количества. Малко или много показваш на човека до теб, че ти пука за него. И не мисля, че някой ще отрече, че обича да бъде ревнуван. Просто е в природата ни да обичаме да бъдеме харесвани. Но има и ревност, която ни задушава. Просто не трябва да прекрачваме прага на ревността, защото именно оттам почват и проблемите и скандалите. Не осъзнаваме, че накрая заради тази ревност ще загубиме най-милото си...

Serseri91
10-08-2008, 19:38
Ревността е хубава в умерени количества. Малко или много показваш на човека до теб, че ти пука за него. И не мисля, че някой ще отрече, че обича да бъде ревнуван. Просто е в природата ни да обичаме да бъдеме харесвани. Но има и ревност, която ни задушава. Просто не трябва да прекрачваме прага на ревността, защото именно оттам почват и проблемите и скандалите. Не осъзнаваме, че накрая заради тази ревност ще загубиме най-милото си...


+1 Много точно го каза :P

girls_aloud_
10-08-2008, 19:40
няма как ако си ревнив просто няма начин да се промениш :? просто трябва да имаш повече доверие на човека до теб защото без доверие една връзка няма бъдеще :? аз съм много ревнива обаче имам доверие на човека до мен и това до някъде ме успокоява обаче не ме спира да го ревнувам :-)

Leksi23
10-08-2008, 19:48
Ревността, хммм... Голям проблем, бих казала личностен проблем. Според мен не бива друг да страда само защото си с ниска самооценка или просто искаш да задържиш нещо на всяка цена. Факт- много хора ревнуват, аз също! Не съм се справила с проблема, моя е по-скоро от липса на доврие, което рано или късно праща на майната си връзката. Изглежда не съм достигнала нивото да обичам безрезервно и неегоистично, искам вярност и духовно и физически, знам че е мноооого трудно постижимо в днешно време, идиалист човек съм- това е :D

Leksi23
10-08-2008, 19:48
Ревността, хммм... Голям проблем, бих казала личностен проблем. Според мен не бива друг да страда само защото си с ниска самооценка или просто искаш да задържиш нещо на всяка цена. Факт- много хора ревнуват, аз също! Не съм се справила с проблема, моя е по-скоро от липса на доврие, което рано или късно праща на майната си връзката. Изглежда не съм достигнала нивото да обичам безрезервно и неегоистично, искам вярност и духовно и физически, знам че е мноооого трудно постижимо в днешно време, идиалист човек съм- това е :D

Girl08
10-08-2008, 20:32
Ревността е голяма работа...не ти трябва да ревнуваш някого, защото само си навличаш лошо настроение и си съсипваш деня.

+1

Lacey_66
10-09-2008, 10:05
Ревността е хубава в умерени количества. Малко или много показваш на човека до теб, че ти пука за него. И не мисля, че някой ще отрече, че обича да бъде ревнуван. Просто е в природата ни да обичаме да бъдеме харесвани. Но има и ревност, която ни задушава. Просто не трябва да прекрачваме прага на ревността, защото именно оттам почват и проблемите и скандалите. Не осъзнаваме, че накрая заради тази ревност ще загубиме най-милото си...

=D> =D> ;-) +++111 =D> точно така си е !!! =D>

pinky_shine
10-09-2008, 11:54
Ревността е проява на безсилието ти, да задържиш човека който не те обича вече.
прави си изводите ...

Тва пък кво беше :-o

Ревнивите хора опр не ми хар.Приятеля ми е такъв и постоянно си мисли, че ще го зарежа, че ще се върна при някой от бившите и само ми мрънка на главата.Та ревността му в случея си е чисто нарушаване на личното пространство, ужасно е.

marto_pain
10-09-2008, 12:02
az go imam tozi problem s revnosta. :-x