PDA

View Full Version : sony ericsson z530i



mysterious93
10-08-2008, 18:28
за тези телефони има ли слушалки?(за музиката)щото никъде не виждам отвор(като при другите телефони)и ако има колко може да струват едни стерео слушалки ?

loveandemotion
10-08-2008, 19:03
за тези телефони има ли слушалки?(за музиката)щото никъде не виждам отвор(като при другите телефони)и ако има колко може да струват едни стерео слушалки ?
има слушалки не се притесняваи.

mysterious93
10-08-2008, 19:06
за тези телефони има ли слушалки?(за музиката)щото никъде не виждам отвор(като при другите телефони)и ако има колко може да струват едни стерео слушалки ?
има слушалки не се притесняваи.

а дали ще са по скъпи от 15-20 лева? :-D

loveandemotion
10-08-2008, 19:21
за тези телефони има ли слушалки?(за музиката)щото никъде не виждам отвор(като при другите телефони)и ако има колко може да струват едни стерео слушалки ?
има слушалки не се притесняваи.

а дали ще са по скъпи от 15-20 лева? :-D
едва ли на на нокия оригинални слушалки струват 20 лв предполагам и за сонито са толкос върви в някои гсм магазин и питаи то зависи и според града и магазина :)

malka_diva4ka
10-10-2008, 11:40
Еми тоя телефон няма спициален отвора за слушалки..
просто буташ в отвора за зариадното.. :D :D :D 8-)
аз имах слушалки...
но те бяха менте и струваха 4 кинта..
след четири дена не работиха.. :shock: :shock: :shock: 8-)
затва отидох в магазина от които съм го взела и попитах за слушалки...и ти направи тка... :) :) :) :)



П.п.-сории ама не помня цената на моите оргинални слушалки.. :(

Lucho
10-10-2008, 14:09
Аз имам въпросният модел...слушалките са по 5 лв,оригинални към 15-20.Но те съветвам,да идеш да си купиш от W серията,аз вчера си взех W 302 /Sony ест/ и съм много доволен,много ме кефи...братовчедка ми пък си е взела K 530 и е много доволна...абе к'во да ти кажа ? Z 530 умря просто,много е стар...но до вчера и аз бях с такъв...буквално до вчера... :)

mysterious93
10-12-2008, 18:17
Аз имам въпросният модел...слушалките са по 5 лв,оригинални към 15-20.Но те съветвам,да идеш да си купиш от W серията,аз вчера си взех W 302 /Sony ест/ и съм много доволен,много ме кефи...братовчедка ми пък си е взела K 530 и е много доволна...абе к'во да ти кажа ? Z 530 умря просто,много е стар...но до вчера и аз бях с такъв...буквално до вчера... :)

е..тос телефон верно че го имам от 1 година обаче не мисля да го сменям още :D просто исках да си зема слушалки не да сменям целия телефон :D е..няма да е лошо ама хубавите са към 300..а ако ще си взимам ще е някой хубав..че на тос камерата му хич не е хубава и музиката се чува слабо..но засега само ще се снабдя със слушалки :-D та..окс аз ментета не искам..та в магазините на глобул примерно трябва д аима слушалки нали :P