PDA

View Full Version : боеве ?



Resspect
10-08-2008, 18:38
абе пи4ове 8 клас сам и неска в у4или6тето доидоха уж ени колкот мене ме бият ама аз зех обарнах не6тата и ги набих ама ся некви 10 клас ми се праят пак немоа ги набия тия 10 клас и някои да има некво мнение как да ги спла6а 4е неам кои да викна .... илли някак си ги набия :? :? :o :o :o :o :o ако имате мнения пи6ете

Gownhill
10-08-2008, 18:58
Може ли първо да обясниш за какво по точно става въпрос и как се стигнало до боя . И ще те помоля да се опиташ да намналиш правописните грешки щото голямо мъчение си беше да прочета тоя пост , не казвам че аз не правя, дори обратното ,но твоя случай вече е врапатен . :-o

mir4eto93
10-08-2008, 19:05
Еми те за да те бият сигурно си имат причина... Остави се да те наритат един път - боя е полезен за здравето и може и да ти дойде акъла в главата кат я изтряскат 1,2 пъти в тротоара :-D

MostHated
10-08-2008, 19:05
натъмно 1 по 1 с хладно оръжие... ама не нож, а некъф бокс верига бухалка

Gownhill
10-08-2008, 19:11
натъмно 1 по 1 с хладно оръжие... ама не нож, а некъф бокс верига бухалка

ето защо се стават бели хайде стига с тези хладни оръжия неможе ли по мъжки един път бе с голи ръце :o . За това стана вече нашо време толкова опасно да влезнеш в бой щото се ще се намери някои малумник с нож или както ти предлагаш с бокс или прочие... :x

Serseri91
10-08-2008, 19:26
натъмно 1 по 1 с хладно оръжие... ама не нож, а некъф бокс верига бухалка

Ти ся си мислиш , че прозвуча като супер гангстер нали 8-) каза го с 1 изречение "хладнокръвно" и сложи .

Аз пък бих те нарекъл , че си путка щом разчиташ на някакво оръжие , също бих те нарекъл путка , за това , че не можеш да преодолееш проблемите без бой.Вече не е толкова готино да носиш оръжие в себе си , ако се опитваш да бъдеш готин измисли нещо ново

ПП : ^ това не беше само за него , а за всички които разсъждават като него.Само слабите не могат да преодолеят проблемите без излишни неприятности.

b00m
10-09-2008, 12:48
замълчи , че като ти гледам ника и ме избива на смях

SeRseRi_m3ch0 OMG OMG ..

NamelessRomantic
10-09-2008, 17:26
натъмно 1 по 1 с хладно оръжие... ама не нож, а некъф бокс верига бухалка

Ти ся си мислиш , че прозвуча като супер гангстер нали 8-) каза го с 1 изречение "хладнокръвно" и сложи .

Аз пък бих те нарекъл , че си путка щом разчиташ на някакво оръжие , също бих те нарекъл путка , за това , че не можеш да преодолееш проблемите без бой.Вече не е толкова готино да носиш оръжие в себе си , ако се опитваш да бъдеш готин измисли нещо ново

ПП : ^ това не беше само за него , а за всички които разсъждават като него.Само слабите не могат да преодолеят проблемите без излишни неприятности.
+1...Дори да ги пречукаш или ще се оправи и ще ти го върнат,ако ли не - още неприятности...Като гледам тук предложенията на новоизлюпените "гангстери" и "биячи" това ме навежда към мисулта че действате без капка благоразумие.

Serseri91
10-09-2008, 19:50
замълчи , че като ти гледам ника и ме избива на смях

SeRseRi_m3ch0 OMG OMG ..


Ъ ? а тогава какво означава b00m , да не би твоя ник да е по - смислен от моя ? И какво има общо моето мнение с моя ник ? Това , че се казвам "Иван " не означава , че не мога да разсъждавам като " Драган" :-P
ох обичам ви такива =))))))

gacy_bacy
10-10-2008, 04:33
na4i kaji ot koe u4ili6te si i izsipvame celiq forum tam da vidi6 kvo 6a stava :D

nefchi_bs
10-10-2008, 09:14
na4i kaji ot koe u4ili6te si i izsipvame celiq forum tam da vidi6 kvo 6a stava :D

Хехехе :lol: :lol: По темата:не е нужно да се стига до бой според мен...

drun-drun!
10-10-2008, 14:53
абе пи4ове 8 клас сам и неска в у4или6тето доидоха уж ени колкот мене ме бият ама аз зех обарнах не6тата и ги набих ама ся некви 10 клас ми се праят пак немоа ги набия тия 10 клас и някои да има некво мнение как да ги спла6а 4е неам кои да викна .... илли някак си ги набия :? :? :o :o :o :o :o ако имате мнения пи6етеАбе пич гледаж прекалено много филми от рода на "Кобра 11" или "Ренегат" /lock не се ли усещате,че е ебавка :-x :x

vanity94
10-10-2008, 15:03
ae pich...tea neshto mai tashak si praat s tebe...da ti kaa chesno...ili gi zaebavai....ili (kolkoto i glupavo da ti prozvuchi) kat gi skivash che sa zadaat ot neide...zvanni na kukite....a da viim kak shta nabiat tygaa....apuk to i da ta nabiqt...ebi maa mu...edin boi golqq rayta...det kazali horata....zdravyslovno si e :P

Rza
10-10-2008, 16:38
искам да има скубанйе под мишниците и подхвърляне иначе не важи :D