PDA

View Full Version : Ми май се прецаках... ;[



ValzZi
10-08-2008, 18:56
Започнах да си чатя с едно момче и скоро се срещнахме и накратко когато той ме целуна и каза че чувства същите неща към мен аз го отблъснах и сега се налага да ходим с един и същи автобус до даскало и да се виждаме всеки ден и направооо погледа в очите му ме кара да се чувствам наистина ужасно
може би той като цяло си е бил само прищявка защото когато вече го имах вече не го исках , но все пак още помня как се чувствах и беше истинско
проблема е че не мога да говоря с него само този съвет не ми давайте
просто няма начин да го погледна в очите амо ли да му кажа нещо
просото се чувствам виновна
та случвало ли ви се е да се уплашите и д обърнете гръб на наякой
и без ебавки много моля!!
:)

Bee*
10-08-2008, 19:00
Аз не разбрах какъв е проблема?
Оше го харесваш?
Кофти ти е,че си го отрязала,но не го харесваш?

nekaf
10-08-2008, 19:00
еми хвани го за ръка в автобуса и след това му обясни кое как е, знам ли... то нямаш много какво да правиш освен да говориш с него...

soul1199
10-08-2008, 19:04
ami pi6i my sms ili edna belejka,4e go har.

AnGel_fReE
10-08-2008, 19:10
pi6i mu i mu obqsni vs ti 4estno kazano mn gadno si postapila s nego..

ValzZi
10-08-2008, 19:13
знам че постъпих гадно и когато го осъзнах
беше твърде късно
а проблема е че не знам как да се справя със ситуацията в еждневието ни което си е свързано искам или не
и-не не съм сигурна на 100% но не го харесвам по скоро ми е гузно още
тъпа съм знам не ми казвайте

+това то беше това в началото на лятото и оттогава и двамата много се променихме и мисля че хората които оставихме в миналото нямат нищо общо със нас сега може би затова не се харесваме вече
съжелявам че съм толкова досадна но го пазя толкова дълго време и не съм го казвала на никой :(

draki4ka
10-08-2008, 19:16
ми като за начало не рабрах с какво трябва да ти помогнем и доколкото рабрах от текста трябва да поговориш с него

sladur4etyYy
10-08-2008, 21:12
я някой , който има по -голямо ''дар слово'' от авторката, да синтезира историята набързо , щото нещо нищо не разбрах :D

Ev1l
10-08-2008, 22:20
Амии..Щом не го харесваш, и не можеш да го погледнеш и да му кажеш нищо..или друг автобус..или пеш до даскалУу <~ ( :booooomb: )

PeopleAlwaysLeave
10-08-2008, 23:48
Ами щом не искаш да говориш с него го подминавай както до сега и тва е. Тъпо е наистина, но след като казваш, че не можеш да му кажеш нищо друг вариант не виждам... Ама поне едно смс-че му пусни. Не е нужно след това да ходиш да говориш с него и да го попиташ получил ли е съобщението - то е ясно, че го е получил и прочел, поне да знае, че съжаляваш...

mynichka
10-09-2008, 09:00
щом си издържала до сега ..я си продължавай напред и не се замисляй :)

marmalad4e
10-09-2008, 09:31
наскоро с мен постъпиха по същия начин, по който ти си постъпила с него...знам, че не можеш да говориш с него, но поне това му дължиш.сега той се измъчва, защото обвинява себе си за всичко случило се.ако говориш с него поне ще му дадеш малко покой, а не както сега вечно да си задава въпроси, на който не може да намери отговори.
уважението и искреността, че си отишла да му кажеш в очите какво става, ще му помогнат поне малко да преодолее случилото се.поне според мен...

smash
11-06-2008, 18:43
чесно казано прееба нещата :( :( поне едно извинявай да му беше казала :x не да са праиш майна :? :? :?

candy_girl4e
11-06-2008, 19:04
Мога да те разбера много добре ... не ми се е случвало само веднъж :( след това винаги съжалявах но.... мн е гадно просто все едно не го искаш и докато се усетиш сичко е приключило...

titinkaa
11-06-2008, 19:14
не е трябвало да го отрязваш така,сега ти си си виновна сама да се чувстваш така като го видиш,сори ама другия път мисли преди да отрязваш момче

WithLove
11-06-2008, 19:49
ami pi6i my sms ili edna belejka,4e go har.
Е това е пълна простотия.Особено бележката.